10 najłatwiejszych kart kredytowych do zatwierdzenia na rok 2020

10 najłatwiejszych kart kredytowych do zatwierdzenia na rok 2020
Category: Kartą Kredytową
16 października 2020

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Jeśli dopiero zaczynasz i potrzebujesz kredytu, może to być frustrujące, gdy nikt nie da ci kredytu.

Jak zacząć budować historię kredytową? A może w przypadku złego kredytu zacznij odbudowywać pozytywną historię kredytową?

To niepewna sytuacja, ale w rzeczywistości istnieje wiele opcji, które pomogą Ci łatwo uzyskać zgodę na nową kartę kredytową, aby rozpocząć budowanie kredytu lub zdobyć drugą szansę na poprawę złego kredytu.

Może się nawet okazać, że kwalifikujesz się do otrzymania karty nagród!

W tym artykule omówimy:

 • Dlaczego chcesz mieć dobry kredyt
 • Jaka jest definicja dobrego / złego kredytu
 • Wolne od ryzyka sposoby testowania zdolności kredytowej
 • Które karty kredytowe najłatwiej uzyskać
 • Alternatywa dla karty kredytowej
 • Kolejny krok w opcjach karty kredytowej

Przyjrzyjmy się, jak zacząć, i przejrzyjmy nasze wybory dotyczące najłatwiejszych kart kredytowych, na które można uzyskać zgodę.

Spis treści

Spis treści

Zanim złożysz wniosek o kartę kredytową

Poznaj swój wynik kredytowy

Jeśli nie znasz swojej zdolności kredytowej, pierwszym krokiem na drodze do dobrego kredytu będzie określenie punktu wyjścia i sprawdzenie swojej zdolności kredytowej. Nie musisz płacić, aby zabezpieczyć te informacje.

Możesz uzyskać dostęp do swojej zdolności kredytowej bez opłat, odwiedzając Credit Karma (recenzja) lub Credit Sesame (recenzja). Inną bezpłatną opcją jest skorzystanie z bezpłatnego narzędzia do sprawdzania zdolności kredytowej Discover (nie musisz być klientem Discover). Chase oferuje również usługę bezpłatnego sprawdzenia wyniku, zwaną Chase Credit Journey.

Po ustaleniu wyniku będziesz wiedział, które karty kredytowe możesz wziąć pod uwagę i jeśli to konieczne, rozpocznij proces ulepszania.

Zobacz, czy jesteś wstępnie zakwalifikowany lub wstępnie zatwierdzony

Wielu wydawców kart kredytowych oferuje w swoich witrynach opcje wstępnej kwalifikacji lub wstępnego zatwierdzenia. Jest to okazja do wprowadzenia swoich informacji, aby sprawdzić, czy emitent ma dostępne dla Ciebie oferty kredytowe.

Najlepszą częścią wstępnej kwalifikacji lub wstępnego zatwierdzenia jest to, że nie wpływa to na twoją zdolność kredytową, ponieważ nie jest przeprowadzane żadne twarde zapytanie. Nie ma gwarancji, że ostatecznie zostaniesz zatwierdzony, ale zwiększa to Twoje szanse.

Dowiedz się więcej o tej pozbawionej ryzyka opcji, aby dowiedzieć się, czy masz oferty oczekujące w naszym przewodniku po wstępnie zakwalifikowanych lub wstępnie zatwierdzonych ofertach kredytowych.

Narzędzie dopasowywania kart

Chcesz się dowiedzieć, czy czekają na Ciebie oferty kart kredytowych bez konieczności wypełniania i składania formalnego wniosku o kartę kredytową ? Te oferty są dostępne bez ryzyka za pośrednictwem narzędzia online Card Match.

Narzędzie Card Match jest łatwe w użyciu i nie wpływa na Twoją zdolność kredytową. Po prostu wprowadź minimalne informacje, a zostanie wyświetlona lista wszystkich dostępnych ofert.

Gorąca wskazówka: Zanim wypełnisz i prześlesz formalny wniosek o kartę kredytową (co może tymczasowo wpłynąć na Twoją zdolność kredytową), zrób trochę pracy domowej. Sprawdź swoją zdolność kredytową, uzyskaj dostęp do raportu kredytowego, zobacz, czy jesteś już wstępnie zakwalifikowany / wstępnie zatwierdzony i użyj narzędzia Card Match.

Karty kredytowe z łatwym zatwierdzeniem mogą również zdobywać nagrody za każdy zakup. Źródło zdjęcia: Shutterstock.com

Zalecane „łatwe do zdobycia” karty kredytowe

Wybraliśmy niektóre z tych łatwych do zatwierdzenia kart kredytowych, ponieważ zapewniają one równowagę między możliwością zdobywania nagród a łatwością kwalifikowania się do karty.

Inne oferują łatwy dostęp i pozwalają budować lub odbudowywać historię kredytową.

Karta Indigo® Platinum Mastercard® (bez sprawdzania zdolności kredytowej)

Polecamy również kartę Indigo Platinum Mastercard, ponieważ nie ma to żadnego wpływu na Twoją zdolność kredytową i możesz uzyskać natychmiastowe zatwierdzenie karty.

Credit One Bank® Visa Credit Card (300+ ocena kredytowa – za zły / uczciwy kredyt)

Z kartą Visa Credit One Bank otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 1% za kwalifikujące się zakupy, w tym gaz, artykuły spożywcze i usługi, takie jak telefon komórkowy, internet, telewizja kablowa i satelitarna, obowiązują warunki. Aby uzyskać więcej opcji, sprawdź karty kredytowe Credit One Bank.

Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards Credit Card (Credit Score: 580+)

Nie musisz śledzić tutaj specjalnych kategorii wydatków – karta QuickSilverOne Cash Rewards zapewnia zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy każdym zakupie.

Karta kredytowa Capital One® Platinum (ocena kredytowa: 580+)

Chociaż nie jest to karta kredytowa zapewniająca nagrody, Capital One Platinum służy do budowania lub odbudowy kredytu i ma duże szanse na wstępne zatwierdzenie.

Capital One® VentureOne® Rewards Credit Card (Credit Score: 670+)

Nie potrzebujesz doskonałej zdolności kredytowej, aby zacząć zdobywać transferowalne nagrody!

Mile z karty VentureOne można przekazać 12 partnerom lotniczym!

Dodaj do tego zdobycie 1,25 mili przy każdym zakupie bez opłaty rocznej… a ta karta stanie się głównym konkurentem jako karta kredytowa z nagrodami w podróży.

Najlepsze biznesowe karty kredytowe do łatwego zatwierdzania

Jeśli chodzi o wybór biznesowej karty kredytowej z łatwym dostępem, dodatkowa możliwość zdobywania nagród jest dużym plusem.

Podczas gdy większość firmowych kart kredytowych wymaga zatwierdzenia doskonałego kredytu, wystawca karty Capital One zapewnia dostęp tym, którzy mają uczciwy lub lepszy poziom zdolności kredytowej.

Nie pozwól, aby opłata roczna powstrzymała Cię przed wyborem konkretnej karty kredytowej – zwiększone zarobki mogą znacznie zrównoważyć koszt rocznej opłaty .

Na przykład, jeśli Twoja firma wydaje 50 000 USD rocznie, Twoje zarobki netto na karcie gotówkowej Spark® wyniosą 905 USD (zwrot gotówki w wysokości 2% minus roczna opłata w wysokości 95 USD).

Wydanie 50 000 USD na kartę Spark® Cash Select bez opłaty rocznej przyniosłoby zwrot gotówki w wysokości 750 USD.

Gorąca wskazówka: Szukając karty kredytowej, do której łatwo się zakwalifikować, na szczycie listy emitentów oferujących dostępne opcje z potencjałem zarobkowym znajdziesz Capital One. Dodatkowo Capital One pozwala sprawdzić, czy jesteś wstępnie zakwalifikowany do ich kart kredytowych.

Wiele studenckich kart kredytowych nie wymaga wcześniejszej historii kredytowej. Źródło zdjęcia: Jostens

Studenckie karty kredytowe

Studenckie karty kredytowe można łatwo zabezpieczyć niewielką lub żadną historią kredytową, dzięki czemu karty te są łatwe do zatwierdzenia.

Ponadto żadna z tych studenckich kart kredytowych nie pobiera opłaty rocznej.

Nagrody Journey® Student Rewards od Capital One® – Uczciwy kredyt lub lepszy (580+)

 • 1% zwrotu gotówki na wszystkie zakupy
 • Zwrot gotówki wzrasta do 1,25%, gdy płatności są dokonywane na czas

Karta studencka Chase Freedom

 • 1% nieograniczonego zwrotu gotówki na wszystkie zakupy
 • Bonus powitalny po spełnieniu minimalnych wydatków
 • Opłata roczna 0 USD

Gorąca wskazówka: Generalnie musisz być studentem, aby kwalifikować się do otrzymania studenckiej karty kredytowej, ale program Journey Student Rewards przyjmuje wnioski od osób niebędących studentami.

Zabezpieczone karty kredytowe

Inną opcją łatwego zatwierdzenia karty kredytowej jest zabezpieczona karta kredytowa, która pozwoli Ci zostać zatwierdzonym bez historii kredytowej lub nawet złego kredytu.

Zabezpieczone karty kredytowe wymagają depozytu zabezpieczającego i zwykle mają niższe limity kredytowe.

Capital One® Secured Mastercard® (bez historii kredytowej)

 • Początkowa linia kredytowa w wysokości 200 USD po wpłaceniu minimalnej wymaganej kaucji
 • Wpłać więcej pieniędzy przed otwarciem konta, aby zwiększyć swoją linię kredytową
 • Kaucja zabezpieczająca może wynosić 49, 99 lub 200 USD
 • Dostęp do wyższego limitu kredytowego po pierwszych 5 miesiącach terminowych płatności; bez dodatkowych depozytów
 • Raporty do 3 wiodących biur kredytowych
 • Korzyści Mastercard
 • Brak opłaty rocznej

Ponieważ te zabezpieczone karty kredytowe podlegają wszystkim 3 biurom kredytowym, jeśli będziesz dobrze zarządzać swoją kartą, będziesz budować pozytywną historię kredytową.

Gorąca wskazówka: Zabezpieczone karty kredytowe mogą być doskonałą alternatywą dla budowania lub odbudowy kredytu, ale musisz wiedzieć więcej. Nasz kompletny przewodnik po zabezpieczonych kartach kredytowych zawiera porady dotyczące tego, czego należy szukać, jak złożyć wniosek, a także nasze zalecenia dotyczące najlepiej zabezpieczonych kart.

Karty kredytowe sklepowe mogą być jednymi z najłatwiejszych do uzyskania zatwierdzenia. Źródło zdjęcia: Comenity

Karty kredytowe oznaczone marką Store

Karty kredytowe ze znakiem firmowym mają na celu nagradzanie lojalności stałych klientów detalicznych, zachęcanie do dodatkowych zakupów i oczywiście generowanie dochodu z odsetek dla wydawcy karty.

Być może podczas wizyty w ulubionym sklepie zwrócono się do Ciebie z komentarzem typu „Chcesz zaoszczędzić 10% na dzisiejszym zakupie?”

Lub może zostać zaoferowana karta kredytowa pod marką sklepu podczas realizacji zakupu online.

Cechy kart kredytowych pod marką sklepu mogą obejmować:

 • Dostępne dla klientów z uczciwymi lub lepszymi wynikami kredytowymi (niektórzy nawet nie wyciągają Twojej oceny kredytowej)
 • Szanse na uznanie dość duże
 • Najczęściej przychodzą bez rocznej opłaty
 • Pomóż poprawić kredyt, ponieważ zgłaszają się do biur informacji kredytowej
 • Zatwierdzenie może być natychmiastowe
 • Zdobywaj nagrody / zniżki dla kupców

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po sklepowych kartach kredytowych i dowiedz się więcej o tych łatwych do zatwierdzenia kartach kredytowych. Nasz przewodnik po kartach kredytowych w sklepie Comenity Bank i przewodnik po kartach kredytowych w sklepie Synchrony Bank zawierają wszystko, co musisz wiedzieć.

Podsumowanie: Karty kredytowe marki Store zapewniają łatwy dostęp do kredytu u niektórych sprzedawców. Większość kart kredytowych w sklepach wymaga tylko uczciwych lub lepszych wyników kredytowych, a niektóre nawet nie wyciągają ocen kredytowych.

To konto Self nie wymaga wcześniejszej historii kredytowej. Źródło zdjęcia: Ja

Alternatywa dla karty kredytowej: konto konstruktora kredytów

Dla ułatwienia dostępu do kredytu i pewnego sposobu na pozytywny wpływ na historię kredytową, nie możesz pokonać założenia konta w Self.

Self, dawniej Self Lender, jest zasadniczo pożyczką zabezpieczoną, która nie wymaga dużego obciążenia kredytu ani historii kredytowej.

Oto jak to działa.

 • Wystąp o pożyczkę bez zaciągania kredytu
 • Po zatwierdzeniu pożyczka zostaje zdeponowana na świadectwie depozytowym jako zabezpieczenie
 • Dokonujesz zaplanowanych miesięcznych spłat pożyczki
 • Otrzymasz z powrotem kapitał, który zapłaciłeś w ramach pożyczki

Pożyczka pobiera odsetki, ale nie jest wymagana kaucja ani twarde zapytanie w raporcie kredytowym.

Podsumowanie: Konto własne to świetny alternatywny sposób na rozpoczęcie budowania pozytywnej historii kredytowej, gdy masz zły kredyt lub nie masz go. Możesz dowiedzieć się więcej w naszym szczegółowym poradniku dla siebie!

Następny krok Karty kredytowe do zdobywania nagród

Spójrzmy w najbliższą przyszłość, kiedy dobrze zarządzasz podstawową kartą kredytową, poprawisz swoją zdolność kredytową i jesteś gotowy na kartę kredytową premium, na której możesz zdobywać nagrody.

Te karty kredytowe wymagają dobrej lub doskonałej oceny kredytowej.

Chase Sapphire Preferred® Card

Nasz ulubiony wybór na kartę nagród za pierwszą podróż, Sapphire Preferred Card zapewnia 2X cenne i możliwe do przekazania punkty Ultimate Rewards za zakupy w podróży i w restauracji.

Jeśli przyjdzie czas na wykorzystanie punktów na podróże, skorzystasz z rezerwacji o 25% wyższej wartości za pośrednictwem portalu turystycznego Chase Ultimate Rewards.

Karta American Express® Gold

Jeśli dużo wydajesz w restauracjach i sklepach spożywczych, to Złota Karta będzie Twoją codzienną kartą do wyboru.

Karta działa również jako karta podróżna z nagrodami, zarabiając duże pieniądze na biletach lotniczych i American Express Travel.

Zapoznaj się z naszymi rekomendacjami dotyczącymi najlepszych kart kredytowych, które można wykorzystać po raz pierwszy do zdobywania nagród i zwrotu gotówki.

Wartość dobrego kredytu (i dlaczego go chcesz)

Posiadanie złych kredytów wpływa na twoje życie na wiele sposobów. Oto kilka przykładów tego, czego możesz się spodziewać po złych kredytach:

 • Nie mogę wynająć mieszkania ani kupić domu
 • Trudność kwalifikująca do niektórych zawodów
 • Brak możliwości sfinansowania pojazdu
 • Wysokie oprocentowanie, jeśli możesz uzyskać pożyczkę
 • Wyższe składki ubezpieczeniowe w niektórych stanach
 • Nie możesz umieścić mediów na twoje imię lub wymóg dużego depozytu
 • Trudności z zabezpieczeniem telefonu komórkowego

Dobry kredyt zmienia twoje życie w pozytywny sposób.

Nie tylko jesteś w stanie zrobić wszystkie ważne rzeczy, o których właśnie wspomnieliśmy, ale będziesz mieć również dodatkową możliwość kwalifikowania się do kart kredytowych, które zapewniają cenne nagrody.

Rozumiem: czasami zdarzają się rzeczy, na które nie masz wpływu, i wpływa to na Twój kredyt. A może po prostu popełniłeś kilka błędów; wielu z nas tam było. Ważne jest, aby wiedzieć, że istnieje droga do dobrego kredytu .

A jeśli dopiero zaczynasz, istnieje również ścieżka do uzyskania nowego kredytu , nad którą masz pełną kontrolę.

Konkluzja: Zły kredyt może cię dużo kosztować i stanowić ograniczenia finansowe dla zabezpieczenia mieszkania, transportu i komunikacji. Istnieje jednak wiele opcji zabezpieczenia nowego kredytu bez historii kredytowej i poprawienia zdolności kredytowej niezależnie od historii.

Pierwszym krokiem do zbudowania lub odbudowania kredytu jest poznanie swojej zdolności kredytowej. Źródło zdjęcia: Experian

Definicje dobrego / złego kredytu

Istnieją 3 główne agencje informacji kredytowej: Experian, TransUnion i Equifax. Wydawcy kart kredytowych korzystają z co najmniej 1 z tych agencji raportujących, aby uzyskać dostęp do Twojej historii kredytowej / historii i określić, czy przyznanie kredytu jest uzasadnione.

Chociaż definicje i obliczenia są różne, oceny kredytowe zwykle wahają się od 300-850.

Experian definiuje słaby (zły) kredyt jako ocenę kredytową w przedziale 300-579 i uczciwą ocenę kredytową jako 580-669.

Equifax uważa, że ​​ocena kredytowa 700-749 jest dobra, a 750+ jako doskonała.

Znajomość zakresu zdolności kredytowej, w której się znajdujesz, jest krytycznym pierwszym krokiem w procesie zabezpieczenia karty kredytowej.

Podsumowanie: Podczas gdy będziesz potrzebować doskonałej oceny kredytowej, aby zabezpieczyć najlepsze karty kredytowe zapewniające nagrody, nadal możesz kwalifikować się do otrzymywania nagród kart kredytowych z uczciwym wynikiem kredytowym lub wyższym.

Dobre zarządzanie kontem karty kredytowej

Jeśli chcesz mieć własne mieszkanie, samochód do prowadzenia pojazdu, telefon komórkowy i być w stanie pozwolić sobie na ubezpieczenie, będziesz potrzebować dobrego kredytu! Oto od czego zacząć:

 • Nie masz historii kredytowej? Zacznij od studenckiej karty kredytowej, zabezpieczonej karty kredytowej lub własnej.
 • Słaby kredyt? Zacznij od karty kredytowej pod marką sklepu, zabezpieczonej karty kredytowej lub własnej.

Niezależnie od tego, którą kartę kredytową zabezpieczasz, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby dobrze nią zarządzać:

 1. Nie wydawaj więcej, niż możesz spłacić w każdym okresie rozliczeniowym
 2. Jeśli nie możesz spłacić salda, zapłać więcej niż wynosi minimalna należna kwota
 3. Dokonuj dodatkowych płatności, gdy masz pieniądze
 4. Dokonuj wszystkich płatności na czas
 5. Sprawdź swoje konto online, aby upewnić się, że płatności zostały zaksięgowane
 6. Zadzwoń do wystawcy karty kredytowej, jeśli masz problem
 7. Zachowaj aktywność karty przy małych zakupach
 8. Śledź swoje wydatki za pomocą konta internetowego
 9. Nie pożyczaj swojej karty innym

Konkluzja: Samo zabezpieczenie nowej karty kredytowej nie pomoże poprawić Twojej zdolności kredytowej. Będziesz musiał dobrze zarządzać kartą iz biegiem czasu rozwiniesz pozytywną historię kredytową i zauważysz poprawę, jeśli miałeś zły kredyt.

Końcowe przemyślenia

Zawsze istnieje droga do zabezpieczenia nowego kredytu lub odbudowania złej historii kredytowej, a zaczyna się ona od ustalenia, na jakim etapie jesteś.

Gdy odkryjesz swoją zdolność kredytową, przejrzysz raport kredytowy i wybierzesz kartę kredytową, która jest łatwa do uzyskania, rozpoczyna się Twoja podróż.

Nie jest łatwo poprawić swój kredyt – będziesz musiał dobrze zarządzać swoim nowym kredytem – ale nagrody za to zmieniają życie!

Często Zadawane Pytania

Która karta kredytowa jest najłatwiejsza do zatwierdzenia?

Karta, którą możesz łatwo uzyskać, będzie zależeć od Twojej zdolności kredytowej. W przypadku słabego kredytu może być konieczne rozpoczęcie od zabezpieczonej karty kredytowej, która wymaga depozytu zabezpieczającego.

Mając uczciwy kredyt lub lepszy, możesz kwalifikować się do otrzymania karty kredytowej ze znakiem firmowym sklepu.

Bez historii kredytowej możesz również kwalifikować się do otrzymania karty kredytowej ze znakiem firmowym lub zacząć od pożyczki od Self.

Czy dostęp do mojego raportu kredytowego szkodzi mojej zdolności kredytowej?

Jeśli osobiście uzyskasz dostęp do raportu kredytowego, nie wpłynie to na Twoją zdolność kredytową. Ponadto jest to dobra praktyka.

Będziesz chciał sprawdzić, czy wszystko, co znajduje się w Twoim raporcie, jest dokładne i nie ma błędów.

Korzystanie z któregokolwiek z narzędzi do wstępnej kwalifikacji wolnych od ryzyka lub narzędzia Card Match również nie wpływa na Twoją zdolność kredytową.

Jeśli pożyczkodawca lub wystawca karty kredytowej uzyska dostęp do Twojego raportu kredytowego w wyniku złożonego przez Ciebie wniosku, ma to wpływ na Twoją zdolność kredytową (ale zwykle jest to tymczasowe).

Kilka z tych „twardych” zapytań kredytowych może również negatywnie wpłynąć na Twoją zdolność kredytową.

Dlaczego potrzebuję kaucji za zabezpieczoną kartę kredytową?

Jeśli nie masz żadnego kredytu lub złego kredytu, wystawca zabezpieczonej karty kredytowej udziela kredytu osobie, która nie udowodniła, że ​​potrafi zarządzać kredytem lub nie zarządza dobrze kredytem.

Z biegiem czasu, gdy udowodnisz, że możesz zarządzać swoim kredytem, ​​możesz kwalifikować się do otrzymania niezabezpieczonej karty, a nawet karty kredytowej, na której można uzyskać nagrody.

Niektórzy wystawcy kart zabezpieczonych zwracają depozyt zabezpieczający po upływie określonego czasu płatności. Inni zwracają depozyt zabezpieczający, gdy karta jest zamknięta.

Jak uzyskać kartę kredytową sklepu?

Karta kredytowa pod marką sklepu jest jedną z najłatwiejszych do uzyskania zatwierdzenia. Możesz zostać zapytany, kiedy robisz zakupy w swoim ulubionym lokalnym sklepie lub poszukaj broszury z aplikacjami w pobliżu kasy.

Możesz także przejść do witryny internetowej sklepu i spróbować dokonać zakupu; możesz otrzymać ofertę przy kasie.

Wniosek o kartę kredytową i dane karty znajdziesz również na stronie internetowej sprzedawcy.

Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszać witrynę.

Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

My naprawdę to doceniam!

– Alex i Erin

Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

O Christine Krzyszton

Zastrzeżenie: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy bankowego ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca banku nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

5 komentarzy

Dzięki za udostępnienie tak przydatnego pouczającego posta. To jest naprawdę pouczające i pomocne. Informacje, które udostępniłeś, są dla mnie naprawdę skomplikowane. Natychmiastowe pożyczki do wypłaty są małe, szybkie i krótkoterminowe i mogą być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby otrzymać kolejną wypłatę.

Cześć James. Dziękuję za przeczytanie i wkład. Zaletą posiadania osobistej karty kredytowej jest to, że jeśli spłacasz ją w całości w terminie, nie płacisz żadnych odsetek. Natychmiastowa chwilówka może być droga i nie pomaga w budowaniu historii kredytowej.

Bardzo pomocne, ponieważ planuję zamknąć wszystkie karty kredytowe Schrony Bank ze względu na ich brak obsługi klienta i zaangażowanie klienta.

Podczas gdy nadal patronuje przy użyciu kart Capitol One i Comenity Bank, ponieważ z szacunkiem okazują troskę o klienta, zaangażowanie i obsługę.

Mi cuenta en Walmart en Del Rio, Tx fue cancelada., Yo vivo en Coahuila Mexico, deseo seguir pagando mi deuda, pero no se como contactarme con Ustedes en Capital One, mucho les agradeceré me envien infornacion, se que ya no me daran credito para compressas pero aun asi quiero liquidar mi cuenta con ustedes mensualmente..gracias

Hola Julia.

Żaden ktoś Walmart o Capital One. Somos Upgraded Points, un blog especializado en millas, puntos, viajes y tarjetas de crédito. Deber comunicarse con el emisor de la tarjeta de crédito o llamar al número que figura en el reverseo de su tarjeta. Lo sentimos, no podemos ayudarlo ms.