598 Kredytodawców hipotecznych w 2020 roku

17 lutego 2021

Wielu potencjalnych nabywców domów zakłada, że ​​aby uzyskać kredyt hipoteczny, Twój kredyt musi mieścić się w przedziale 600 lub 700. Z pewnością tak nie jest, ponieważ wielu pożyczkodawców hipotecznych oferuje pożyczki mieszkaniowe pożyczkobiorcom, którzy mają nawet 500 punktów kredytowych.

Pożyczka FHA z wynikiem 598 punktów kredytowych

Najpopularniejszym rodzajem pożyczki dostępnym dla pożyczkobiorców z wynikiem 598 jest pożyczka FHA. Pożyczki FHA wymagają jedynie posiadania 500 punktów kredytowych, więc z 598 FICO na pewno spełnisz wymagania dotyczące zdolności kredytowej.

Inne wymagania dotyczące pożyczki FHA to co najmniej 2 lata pracy, które będziesz musiał złożyć przez 2 lata zeznania podatkowego i 2 ostatnie odcinki wypłaty. Maksymalny stosunek zadłużenia do dochodu wynosi 43% (chyba że masz zadowalające „czynniki kompensujące, takie jak wyższa zaliczka lub rezerwy gotówkowe).

Coś, co przyciąga wielu pożyczkobiorców do pożyczek FHA, to fakt, że minimalny wymóg zaliczki wynosi tylko 3,5%. Pieniądze te można również pożyczyć, podarować lub przekazać w ramach programu pomocy w postaci zaliczki.

Chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do pożyczki FHA? Możemy pomóc Ci znaleźć pożyczkodawcę hipotecznego, który oferuje pożyczki FHA w Twojej lokalizacji.

Pożyczka USDA z wynikiem 598 punktów kredytowych

Minimalna ocena kredytowa dla pożyczki w USDA wynosi obecnie 640 (do automatycznego zatwierdzenia). Na szczęście nadal możesz uzyskać zgodę na pożyczkę USDA z wynikiem 598, ale będzie to wymagało ręcznego zatwierdzenia przez gwaranta. Aby uzyskać zatwierdzenie z wynikiem 598 punktów kredytowych, spodziewaj się silnych „czynników kompensujących, takich jak konserwatywne wykorzystanie kredytu, spłaty kredytu hipotecznego na 2 miesiące w rezerwach gotówkowych (oszczędności), niski wskaźnik zadłużenia do dochodów i / lub długa historia pracy.

Inne wymagania dotyczące pożyczek USDA to zakup nieruchomości w kwalifikującym się obszarze. Pożyczki USDA są dostępne tylko na obszarach wiejskich, w tym na zewnętrznych obszarach dużych miast. Nie możesz dostać kredytu USDA w miastach lub większych miejscowościach (powyżej 30 tys. Mieszkańców).

Będziesz także musiał wykazać 2 lata stałego zatrudnienia i dostarczyć niezbędną dokumentację dotyczącą dochodów (2-letnie zeznanie podatkowe i 2 ostatnie odcinki wypłaty).

598 kredytodawców hipotecznych w 2020 roku

Poniżej znajduje się lista najlepszych pożyczkodawców hipotecznych dla pożyczkobiorców, którzy mają 598 punktów kredytowych. Wszyscy poniżsi pożyczkodawcy oferują pożyczki konwencjonalne i FHA i mogą pomóc Ci określić, jakie opcje mogą być dla Ciebie dostępne. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu pożyczkodawcy, możemy pomóc ci znaleźć pożyczkodawcę, który oferuje opcje pożyczki pożyczkobiorcom z wynikiem 598. Aby uzyskać połączenie z pożyczkodawcą hipotecznym wypełnij ten formularz .

Wymienieni pożyczkodawcy oferują przede wszystkim kredyty hipoteczne pożyczkobiorcom z 598 wynikiem kredytowym. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu pożyczkodawcy, możemy dopasować Cię do pożyczkodawcy, który oferuje pożyczki mieszkaniowe w Twojej lokalizacji.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę otrzymać zwykłą pożyczkę z oceną kredytową 598?

Minimalna ocena kredytowa wymagana do uzyskania konwencjonalnej pożyczki wynosi 620. Dlatego też, aby móc ubiegać się o konwencjonalną pożyczkę, musiałbyś poczekać, aż Twoja ocena kredytowa wzrośnie o co najmniej 22 punkty.

Czy mogę otrzymać pożyczkę VA z oceną kredytową 598?

Jeśli kwalifikujesz się do pożyczki VA (która jest przeznaczona wyłącznie dla weteranów), możesz kwalifikować się z wynikiem 598 punktów kredytowych.

A jeśli w ostatnich latach miałem poważny problem z kredytem?

Jeśli miałeś bankructwo, egzekucję lub krótką sprzedaż, istnieje kilku pożyczkodawców, którzy oferują pożyczkobiorcom pożyczki o wartości niższej niż prime nawet zaledwie 1 dzień po takich wydarzeniach.

Co oferują pożyczki niepubliczne?

Pożyczki typu non-prime dają możliwość uzyskania kredytu hipotecznego dla pożyczkobiorców, którzy nie kwalifikują się do kredytów konwencjonalnych i FHA. Mają znacznie mniej rygorystyczne wymagania kredytowe, w tym brak okresów oczekiwania po bankructwie, przejęciach i krótkiej sprzedaży. Pożyczki typu non-prime są również dostępne dla pożyczkobiorców, których ocena kredytowa wynosi zaledwie 500 (lub nawet poniżej 500).

Czy są inne wymagania kredytowe, o których powinienem wiedzieć?

Większość kredytodawców hipotecznych wymaga, aby raport kredytowy zawierał 3 linie transakcji. Mogą to być pożyczki samochodowe, karty kredytowe, pożyczki osobiste lub inne kwalifikujące się linie kredytowe. Mogą istnieć wyjątki od tej reguły, w tym alternatywne rachunki, które są często dozwolone (rachunki za telefon, media itp.).

Jakie są stopy procentowe dla pożyczkobiorcy z wynikiem 598?

Oprocentowanie będzie zależeć od rodzaju programu hipotecznego, Twoich indywidualnych kwalifikacji, kredytodawcy hipotecznego i daty zablokowania oprocentowania. Możemy pomóc Ci połączyć się z pożyczkodawcą hipotecznym, który oferuje bezpłatne wyceny. Aby skontaktować się z Tobą pożyczkodawca hipoteczny wypełnij ten formularz .

Czy pomoc w spłacie zaliczki jest dostępna dla osoby z wynikiem 598?

Tak, w rzeczywistości wiele programów pomocy w przedpłacie jest dostępnych dla pożyczkobiorców z wynikiem 598 punktów kredytowych. Rodzaje istniejących programów obejmują zarówno programy lokalne (na poziomie miasta, hrabstwa lub stanu), jak i ogólnokrajowe. Pożyczkodawca hipoteczny może pomóc Ci sprawdzić, czy kwalifikujesz się do otrzymania pomocy w postaci zaliczki . Jeśli masz niższe dochody, jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że się zakwalifikujesz, ponieważ programy te są często przeznaczone dla gospodarstw domowych o niższych dochodach.