9 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych online na 2020 rok

Category: Kwoty Pożyczki
17 lutego 2021

9 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych online

Internetowi kredytodawcy hipoteczni specjalizują się w kompleksowych aplikacjach cyfrowych. Pozwalają ci uzyskać wstępną akceptację, oddać dokumenty pożyczki, a czasem nawet sfinalizować transakcję, a wszystko to bez konieczności osobistego stawiennictwa.

Dzięki niskim kosztom ogólnym niektórzy pożyczkodawcy hipoteczni online mogą również oferować niższe stawki i opłaty niż przeciętne. Ale koszty są różne dla każdego pożyczkobiorcy, więc warto się rozejrzeć.

Pożyczający

Minimalna ocena kredytowa

Minimalna zaliczka

Średnie opłaty za pożyczkę (jako% kwoty pożyczki)

NBKC

Lepszy kredyt hipoteczny

GuaranteedRate

Najwyższe pożyczki

pożyczkaDepot

Rocket Mortgage od Quicken Loans

Naprawdę

SoFi

Ruchoma hipoteka

Uwaga redaktora: Raporty hipoteczne mogą otrzymać rekompensatę od niektórych z tych pożyczkodawców, jeśli zdecydujesz się z nimi współpracować. Nie ma to jednak wpływu na nasze recenzje. Zobacz nasze pełne informacje redakcyjne.

W tym artykule (przejdź do…)

Najlepsze recenzje pożyczkodawców hipotecznych online

Poniżej dowiesz się, dlaczego wybraliśmy każdą z poniższych firm do grona dziewięciu najlepszych internetowych pożyczkodawców hipotecznych.

Czytając, pamiętaj, że pokazane średnie stawki i opłaty kredytu hipotecznego pochodzą z 2019 r.

Od tego czasu oprocentowanie kredytów hipotecznych gwałtownie spadło, więc Twoja własna stopa procentowa będzie inna.

Ale te liczby mogą pomóc w porównaniu kosztów jabłek do jabłek każdego pożyczkodawcy.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online
 1. NBKC
 2. Lepszy kredyt hipotecznyGwarantowana stawkaNajwyższe pożyczkipożyczkaDepotHipoteka rakietowaNaprawdęSoFiRuchoma hipoteka1. NBKC (Narodowy Bank Kansas City)Chociaż jest trzecim najmniejszym pożyczkodawcą na naszej liście, NBKC uzyskał wysokie wyniki w zakresie naszych kryteriów, w tym oprocentowania kredytów hipotecznych i opłat.

  Lepszy kredyt hipoteczny miał niższe opłaty – trudno pobić zero – ale równie niskie stawki NBKC i opinie klientów pchnęły go na pierwsze miejsce. Oto kluczowe liczby.

  Stawki i wymagania NBKC Bank:

  • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 3,86%
  • Średnia opłata początkowa: 0,20%Mediana kosztów pożyczki: 0,83%Minimalna ocena kredytowa FICO: 620Minimalna zaliczka: 3,5% [0% dla pożyczek VA]Ogólna ocena klientów: 4,87 na 5Jest to wyjątkowy internetowy pożyczkodawca hipoteczny, któremu warto się przyjrzeć, jeśli chcesz mieć aplikację cyfrową.

   I dla jasności – niech nazwa „Bank of Kansas City Cię nie zniechęca.

   Chociaż NBKC ma tylko fizyczne oddziały w swoim rodzinnym mieście, jest dostępny online i telefonicznie we wszystkich 50 stanach.

   2. Lepszy kredyt hipotecznyMożna argumentować, że Better Mortgage jest… hm, lepszym pożyczkodawcą niż NBKC. Ponieważ tak jest, według niektórych naszych kryteriów. Ma zerowe opłaty pożyczkodawcy i na przykład łatwiejszy próg kredytowy wynoszący zaledwie 580.

   Jednak Better jest powalony przez opinie klientów i mniejszą gamę rodzajów kredytów hipotecznych.

   Tylko Ty możesz zdecydować, czy je zignorować i uzyskać świetne stawki i zerowe opłaty za początkowe.

   Lepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego i wymagania:

   • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 3,86%
   • Średnia opłata za rozpoczęcie: 0,00% (nie jest to błąd w druku)Mediana kosztów pożyczki: 0,32%Minimalna ocena kredytowa FICO: 580Minimalna zaliczka: 3,0% [0% dla pożyczek VA lub USDA]Ogólna ocena klientów: 4,30 na 5Ogólnie rzecz biorąc, Better Mortgage to kolejny doskonały – i niedrogi – pożyczkodawca, godny swojej nazwy dla wielu pożyczkobiorców.

    3. Gwarantowana stawkaGwarantowana stawka może mieć nieco wyższe średnie stawki niż niektóre inne, ale wciąż ma wiele do zaoferowania.

    Obejmuje to niskie opłaty, doskonałe recenzje klientów i szeroką gamę pożyczek, w tym pożyczki wspierane zarówno przez VA, jak i USDA.

    Stawki i wymagania dotyczące gwarantowanej stawki:

    • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 4%
    • Średnia opłata początkowa: 0,49%Mediana kosztów pożyczki: 1,25%Minimalna ocena kredytowa FICO: 580Minimalna zaliczka: 3,5% [0% dla pożyczek VA lub USDA]Ogólna ocena klientów: 4,83 na 5Ta średnia oprocentowanie kredytu hipotecznego jest tylko nieznacznie wyższa niż najlepsza. I oczywiście możesz osobiście kwalifikować się do niższego. Zatem gwarantowana stopa procentowa prawdopodobnie będzie przymusem dla krótkich list wielu pożyczkobiorców.

     4. Najwyższe pożyczkiNajwyższe pożyczki nie zawsze mają najniższe stawki. Jednak klienci go uwielbiają, plasując się na pierwszym miejscu wśród pożyczkodawców na naszej liście.

     Dlaczego? Cóż, przypuszczalnie Supreme Lending ma wyjątkowo dobrą obsługę. Jego średnie koszty kredytu są niskie. Oferuje szeroki wybór kredytów hipotecznych, w tym specjalny program dla nauczycieli.

     Najwyższe stawki i wymagania dotyczące pożyczek:

     • Mediana stopy dla 30-letnich FRM: 4,38%
     • Średnia opłata początkowa: 1,11%Mediana kosztów pożyczki: 1,18%Minimalna ocena kredytowa FICO: 620 (może być niższa w przypadku pożyczek FHA)Minimalna zaliczka: 3,0% [0% dla pożyczek VA lub USDA]Ogólna ocena klientów: 4,93 na 5Nie wykluczaj automatycznie pożyczek Supreme tylko ze względu na stawki. Jego inne cechy sprawiają, że warto płacić trochę więcej każdego miesiąca.

      Nie będziesz wiedzieć, jaka będzie oferowana stawka, dopóki nie poprosisz o wycenę. Może twój będzie poniżej średniej.

      5. LoLDepotpożyczkaDepot sprawdza się dobrze w przypadku oprocentowania kredytów hipotecznych, a nieźle w przypadku opłat za udzielenie kredytu. A jej klienci są bardziej zadowoleni niż większość, co zawsze jest dobrym znakiem.

      pożyczkaDepot oferuje również pożyczki FHA 203 (k), które pomagają sfinansować naprawę górną.

      Stawki i wymagania dotyczące depozytu:

      • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 3,99%
      • Średnia opłata początkowa: 0,92%Mediana kosztów pożyczki: 1,72%Minimalna ocena kredytowa FICO: 580Minimalna zaliczka: 3,5% [0% dla pożyczek VA]Ogólna ocena klientów: 4,47 na 5Nie wspominając o tym, że pożyczkaDepot jest pionierem w dziedzinie internetowych pożyczek hipotecznych.

       LoanDepot jest dobrze znany ze swojego produktu „mello smartloan, który, jak twierdzi, może zamknąć Twoją pożyczkę w ciągu zaledwie 8 dni (mniej niż 1/3 czasu, jaki zwykle zajmuje).

       Może to nie być prawdą w przypadku każdego klienta (zwłaszcza tych, którzy mają wnioski o kredyt hipoteczny „nieszablonowy), ale warto się temu przyjrzeć.

       6. Hipoteka rakietowaRocket Mortgage jest internetowym dzieckiem firmy macierzystej Quicken Loans. Masz więc wszystkie zalety współpracy z największym amerykańskim pożyczkodawcą hipotecznym – ale cyfrowo.

       A te zalety są bardzo realne. Quicken od 10 lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingach inicjatorów kredytów hipotecznych JD Power.

       Stawki i wymagania dotyczące kredytów hipotecznych Rocket:

       • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 4,13%
       • Średnia opłata początkowa: 1,26%Mediana kosztów pożyczki: 2,00%Minimalna ocena kredytowa FICO: 580Minimalna zaliczka: 3,5% [0% dla pożyczek VA]Ogólna ocena klientów: 4,47 na 5Tak więc firma Rocket jest silna pod względem obsługi klienta, zakresu pożyczek i elastyczności, jaką może wykazać się w kwestiach związanych z kredytem i przedpłatą.

        Ale te stawki, opłaty za udzielenie kredytu i koszty kredytu wyglądają na nieco strome. Więc pamiętaj, aby porównać swoje opcje, aby zobaczyć, że Rocket to najlepsza oferta.

        7. Pożyczki RealiWiększość danych, z których korzystamy podczas oceny innych firm, wydaje się niedostępnych dla Reali (dawniej Lenda). Poprosiliśmy pożyczkodawcę o pomoc w odnalezieniu informacji, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w momencie publikacji tej recenzji.

        Stawki i wymagania dotyczące pożyczek reali:

        • Mediana wskaźnika dla 30-letniego FRM: nieznana
        • Średnia opłata początkowa: nieznanaMediana kosztów pożyczki: nieznanaMinimalna ocena kredytowa FICO: 500 (nie, naprawdę)Minimalna zaliczka: 5%Ogólna ocena klientów: 4,35 na 5Najwyraźniej Reali wyróżnia się, ponieważ bierze pod uwagę kandydatów z punktacją kredytową nawet 500. Z drugiej strony, jego opłaty są podobno niskie, a obsługa klienta dobra.

         Ale Reali ma ograniczony zasięg w porównaniu z innymi pożyczkodawcami hipotecznymi online. W chwili pisania tego tekstu Reali miał licencję na pożyczanie tylko w następujących stanach:

         • Arizona, Kalifornia, Kolorado, Floryda, Georgia, Illinois, Michigan, Oregon, Pensylwania, Teksas, Wirginia i Waszyngton8. SoFiSoFi znajduje się w naszej pierwszej trójce pod względem stawek, opłat za udzielenie kredytu i kosztów kredytu, które dla wielu są najważniejszymi punktami przy wyborze pożyczkodawcy.

          Więc co to robi tutaj, na dole naszych rankingów?

          Trzy powody: Po pierwsze, próg zdolności kredytowej SoFi jest najwyższy i wynosi minimum 660. Po drugie, chce co najmniej 10% zaliczki. Po trzecie, recenzje klientów są przedostatnie na tej liście.

          Opłaty i wymagania dotyczące kredytu hipotecznego SoFi:

          • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 3,88%
          • Średnia opłata początkowa: 0,53%Mediana kosztów pożyczki: 0,86%Minimalna ocena kredytowa FICO: 660Minimalna zaliczka: 10%Ogólna ocena klientów: 3,97 na 5Jeśli Twoja ocena kredytowa przekracza 660, a zaliczka w wysokości 10% nie stanowi problemu, możesz zignorować wyniki satysfakcji klientów SoFi i dodać je do swojej krótkiej listy. Chcielibyśmy.

           9. Hipoteka ruchowaKtoś musiał wejść pod numer dziewięć, a to Movement Mortgage. Ale to jest przegląd najlepszych pożyczkodawców hipotecznych online. Nikt nie znajduje się na naszej liście bez naprawdę wartościowych cech.

           Stawki i wymagania dotyczące kredytu hipotecznego:

           • Mediana stawki dla 30-letnich FRM: 4,13%
           • Średnia opłata początkowa: 0,79%Mediana kosztów pożyczki: 1,80%Minimalna ocena kredytowa FICO: 620 (choć 580 z czynnikami wyrównawczymi)Minimalna zaliczka: 3% [0% dla pożyczek VA i USDA]Ogólna ocena klientów: 3,00 na 5Movement ma szeroką gamę pożyczek i niższe koszty pożyczki niż, powiedzmy, Rocket. Chcielibyśmy tylko, aby działał na zadowolenie klientów i oprocentowanie kredytów hipotecznych.

            Ale nie zapominaj, że wskaźniki, które pokazujemy, to tylko mediana. Poproś o wycenę, aby sprawdzić, czy jesteś w kolejce po coś lepszego.

            Jak wybraliśmy najlepszych pożyczkodawców hipotecznych online

            Wybraliśmy najlepszych pożyczkodawców internetowych, stosując następujące kryteria:

            • Stawki i opłaty – na podstawie średnich z 2019 r. Przekazanych rządowi przez każdego pożyczkodawcę
            • Elastyczność – Minimalna ocena kredytowa i wymagania dotyczące zaliczki każdego pożyczkodawcy Opcje pożyczki – zakres portfela produktów hipotecznych każdego pożyczkodawcy Obsługa klienta – korzystanie z recenzji i ocen klientów na publicznych forach internetowych, w tym Zillow, Bankrate i LendingTreeOczywiście zakup pożyczki jest osobisty. I naturalnie będziesz się przejmować niektórymi z tych kryteriów bardziej niż innymi.

             Na przykład, jeśli masz znakomitą zdolność kredytową, nie miałbyś nic przeciwko temu, że minimalny wynik SoFi to 660.

             Lub, jeśli kupujesz pożyczkę w USDA, może nie mieć znaczenia, że ​​NBKC ma fantastyczne stawki, ponieważ nie oferuje kredytu hipotecznego, którego potrzebujesz.

             Ale prawdopodobnie wszyscy będą się martwić o oprocentowanie i opłaty hipoteczne. A większość powinna zwracać uwagę na obsługę klienta każdego pożyczkodawcy.

             Więc upewnij się, że rozejrzysz się po kilku najlepszych kredytodawcach hipotecznych i znajdź takiego, który Ci odpowiada.

             Co to jest „pożyczkodawca internetowy?

             Wielu kredytodawców hipotecznych umożliwia składanie wniosków online. Ale w przypadku większości wkrótce masz do czynienia z oficerami pożyczkowymi, którzy pracują w czasami frustrującej biurokracji.

             Prawdziwi pożyczkodawcy online zautomatyzowali praktycznie cały proces, z pewnością o ile jest to dla Ciebie widoczne.

             Tak więc, za Twoją zgodą, systemy informatyczne pożyczkodawcy internetowego mogą skontaktować się bezpośrednio z Twoim bankiem, urzędem skarbowym i innymi zautomatyzowanymi systemami w celu weryfikacji wniosku.

             O ile komputer nie wypluje zapytania wymagającego ludzkich oczu, prawie wszystko dzieje się automatycznie.

             Przy odrobinie szczęścia nigdy nie będziesz musiał dzwonić ani brać udziału w spotkaniu. Rzeczywiście, niektórzy pożyczkodawcy pozwalają nawet na elektroniczne podpisanie dokumentów zamknięcia.

             Dzięki temu możesz ukończyć cały proces bez interakcji z jedną osobą – chyba że zdecydujesz się zadzwonić do działu pomocy technicznej.

             Nie musisz być kimś, kto nienawidzi ludzkości, żeby wolał pracować w ten sposób.

             Kiedy przyzwyczailiśmy się do zarządzania naszą bankowością, ubezpieczeniami, płatnościami i kontami krajowymi online, wielu z nas odkryło, że opcja cyfrowa jest po prostu szybsza i łatwiejsza.

             Ale inni mogą nadal preferować osobiste pożyczki. Nadal jest wielu pożyczkodawców, którzy to oferują. Aby uzyskać więcej opcji, zobacz:

             Plusy i minusy pożyczek hipotecznych online

             Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni online mogą przynieść realne korzyści. Ale dla niektórych mają również wady.

             Oto przegląd zalet i wad pożyczek hipotecznych online:

             Korzyści z internetowych pożyczkodawców
            • Pożyczkodawcy internetowi często mają niższe opłaty – obniżając koszty pracy ludzkiej, mogą przekazać Ci swoje oszczędności
            • Z tego samego powodu niektórzy mają stawki poniżej rynkowych
             • Ale nie wszystko. Dane publiczne wskazują na różnicę ponad 0,50% między średnimi stawkami popularnych pożyczkodawców internetowych
             • Więc nadal musisz rozejrzeć się za najlepszą ofertą Statystyki mówią, że zamykają się średnio szybciej. W raporcie Rezerwy Federalnej zbadano efektywność pożyczkodawców typu „Fintech (technologia finansowa) w porównaniu z tradycyjnymi. To mówi:

              • „Okazało się, że pożyczkodawcy FinTech przetwarzają pożyczki 7,9 dni szybciej niż pożyczkodawcy spoza FinTech
              • I są „… jeszcze większe efekty dla refinansowania. Zgodnie ze specyfikacjami pożyczkodawcy FinTech przetwarzają kredyty hipoteczne o 9,3 do 14,6 dni szybciej niż inni pożyczkodawcy I oczywiście, jako pożyczkobiorca, proces składania wniosku w formie cyfrowej jest wygodniejszyWady internetowych pożyczkodawców
              • Internetowi pożyczkodawcy zwykle lepiej radzą sobie z „zwykłymi kredytami hipotecznymi niż specjalnymi
               • Jeśli Twoje potrzeby są poza głównym nurtem, ponieważ chcesz „niekwalifikowanego kredytu hipotecznego (być może Twój kredyt lub dochód są nieco niepewne lub jesteś samozatrudniony), może lepiej będzie, jeśli pracujesz z tradycyjnym pożyczkodawcą
               • Wiele osób nadal ceni ludzki dotyk. Budowanie relacji z urzędnikiem ds. Pożyczki może pomóc w tym procesieE-zamknięcie może mieć swoje wady. Możesz preferować eksperta, który odpowie na Twoje pytania w ostatniej chwiliNie każdy na naszej liście najlepszych pożyczkodawców hipotecznych online oferuje taki rodzaj kredytu, jaki chcesz lub nie ma problemu z tym, jakim jesteś kredytobiorcą

                • Najpierw zapoznaj się ze swoją krótką listą, aby aplikować tylko do tych, którzy odpowiadają Twoim potrzebom i czują się komfortowo w pracy z pożyczkobiorcami takimi jak Ty Większości pożyczkobiorców pożyczkodawcy online mogą zaoferować solidne korzyści pod względem stawek, opłat, wygody i czasu potrzebnego na zamknięcie.

                 Czy to wystarczy, żeby cię huśtać? A może wolisz ludzki dotyk? Tylko Ty możesz zdecydować.

                 Czytaj dalejJak nisko możemy zejść? 30-letnie wykresy oprocentowania kredytów hipotecznych opowiadają historięWykres 30-letnich kredytów hipotecznych ze średnimi 30-letnimi oprocentowaniem od 1972 r. Ceny spadają, ale czy nadal mogą być niższe? Dowiedz się tutaj.

                 Finansowanie przez sprzedawcę jest ryzykowne. Zamiast tego skorzystaj z tych programów hipotecznychAlternatywy hipoteczne, takie jak finansowanie przez sprzedającego, zakup leasingu i umowa prawna, są ryzykowne. I bez nich możesz kwalifikować się do kredytu hipotecznego.

                 Kto ma najlepsze stawki refinansowania? Ranking 24 największych pożyczkodawcówDokonaliśmy rankingu 24 największych pożyczkodawców w 2019 r., Aby dowiedzieć się, kto ma najlepsze stopy refinansowania, najlepsze stawki refinansowania wypłaty i najniższe koszty zamknięcia refinansowania.

                 popularne artykułyInformacje zawarte na stronie The Mortgage Reports służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią reklamy produktów oferowanych przez Full Beaker. Poglądy i opinie wyrażone w niniejszym dokumencie są poglądami autora i nie odzwierciedlają polityki ani stanowiska firmy Full Beaker, jej kierowników, rodziców ani podmiotów stowarzyszonych.