Bezpłatne seminarium - ThinkPad Lenovo. Najbardziej solidna jak i również wytrzymała linia laptopów biznesowych.

Tradycyjna struktura, klasyczny design i używanie sprawdzonych rozwiązań uczyniły z ThinkPadów komputery godne powierzenia i polecane przez ekspertów branży IT.

ThinkPad to nie pojedyncze rozstrzygnięcie lecz cała seria towarów, dopasowana do konkretnych wymagań. Wszystkie notebooki z serii ThinkPad wyposażono w precyzyjną i nagradzaną wielokrotnie klawiaturę ze słynnym czerwonym manipulatorem punktowym (TrackPoint). Notebooki Lenovo ThinkPad wyznaczają trendy i standardy, jeżeli chodzi o klasę biznes, a dodatkowe zabezpieczenia i duże możliwości rozbudowy sprawiają, że Lenovo należy do liderów sprzedaży w tym segmencie. Standardowo wszystkie urządzenia Lenovo wyposażone są przy ogólnoświatową gwarancję, dzięki z jakiego powodu można uzyskać fachową pomoc w 160 krajach na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługują serie ThinkPad T oraz ThinkPad X. Seria X to lekkie i cienkie laptopy na temat bogatej stylistyce i dużych możliwościach. Istotną cechą ludzi laptopów jest wyjątkowo długotrwały czas pracy baterii, wysoka jakość zastosowanych materiałów jak i również optymalizacja pracy. Chcesz pewnie i swobodnie pracować w czasie delegacji lub podróży? Dzięki tym urządzeniom możesz posiadać mobilne i niezawodne przyrząd pracy.

Thinkpady T wyróżnia wygodna, podświetlana klawiatura, matowa matryca, niewielka waga i bardzo szeroki asortyment konfiguracji. Notebooki te doskonale zadziałają zarówno w biurze, jak i w terenie. Posiadają wszelkie cechy jakie komputer biznesowy posiadać powinien. Mamy dlatego do dyspozycji czytnik miarki papilarnych, chip TPM szyfrujący dane, ThinkShutter, czy również opcjonalnie czytnik kart chipowych SmartCard. Funkcja LTE-A zapewnia łączność z całym światem, nawet gdy nie mamy w pobliżu sieci WiFi. Długi czas pracy na baterii, porty USB-C Thunderbolt3® do błyskawicznego przesyłania danych a także procesory ósmej generacji umożliwiają wydajną pracę bez przeszkód. Funkcja dokowania umożliwia błyskawiczne łączenie z urządzeniami obrzeżnymi takimi jak monitory, zewnętrzne klawiatury czy głośniki. Dzierży to niebagatelne znaczenie, jeżeli często musimy zabierać wraz z sobą notebooka.

ROADSHOW

O powyższych produktach a także nowościach 2019 opowiemy w trakcie najbliższego roadshow, które gwarantujemy w 4 miastach:

·        Zielona Góra - 12 marca

·        Szczecin - 13 marca

·        Łódź a mianowicie 10 kwietnia

·        Wrocław - 11 kwietnia

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji TUTAJ

Komputery Lenovo gotowe istnieją sprostać współczesnym wyzwaniom jakie stawia przed nimi sektor. W dobie cyber-ataków, zawziętego oprogramowania i jeszcze ostrzejszych przepisów związanych z przechowywaniem danych, bezpieczeństwo naszych plików staje się bardzo ważnym aspektem w każdej firmie. Łatwość logowania się dzięki Windows Hello - dotykowemu czytnikowi odcisków palców i opcjonalnej podczerwieni. Funkcja FIDO-Fast Identity Online-authentication, która wydaje się wbudowana w laptopy ThinkPad najnowszej generacji sprawia, iż możemy korzystać z własnego urządzenia w sposób wygodny i bardzo bezpieczny.

Jeśli chcesz otrzymać najkorzystniejszą ofertę cenową zgłoś się do partnera Lenovo a mianowicie firmy Hardsoft-Telekom, która posiada platynowy poziom partnerstwa w sprzedaży urządzeń marki Lenovo.

Eksperci i inżynierowie z firmy Hardsoft-Telekom służą wsparciem i profesjonalnym doradztwem przy zakresie doboru i konfiguracji sprzętu komputerowego. Przygotowują jak i również realizują również duże projekty informatyczne na terenie kompletnego kraju. Poziom partnerstwa PLATINUM jest gwarantem kompetencji i najlepszej oferty cenowej.

Zapraszamy do kontaktu:

Hardsoft-Telekom [email protected] poznan. pl

tel. 61 665 71 www.ht.poznan.pl

fax 61 665 71 76 www.laphard.pl 

Foto: JAROSŁAW KAŹMIERCZAK "HARDSOFT-TELEKOM"

Artykuł sponsorowany

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. W jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, być może uniknąć kary. Wystarczy otwarty żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Koncepcja Banku i kilkunastu podwładnych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie