Bitcoin może kosztować 100 000 dolarów do 2025 roku

Category: Inny Sposób
17 lutego 2021

Fundament Bitcoina umacnia się w celu dalszego wzrostu cen, jeśli jego historia jest wskazówką.

Ponieważ najszybciej zmieniające się aktywa finansowe nadal zyskują na popularności z prędkością światła, renomowana firma zajmująca się mediami finansowymi, Bloomberg Intelligence dostarczyła krytycznych informacji na temat tego, dlaczego bitcoin w ciągu zaledwie pięciu lat może osiągnąć wycenę 100000 USD.

„Fundament Bitcoina umacnia się w celu dalszego wzrostu cen, jeśli jego historia jest wskazówką. Odkąd początkowo osiągnął 10 000 USD w 2017 r., Kryptowaluta referencyjna poprawiła około 70% i pozostaje w przedłużonym okresie konsolidacji wokół tego poziomu.

Należy również pamiętać, że w 2013 roku Bitcoin był sprzedawany zaledwie po cenie około tysiąca dolarów. Poprawiła około 80% i skonsolidowała się w 20 17, po początkowym osiągnięciu 1000 USD, dodała zero.

Biorąc pod uwagę normalne dojrzewanie, około 2025 r. Nastąpiłoby około podwojenie ram czasowych z 1000 do 10000 USD, aby Bitcoin mógł potencjalnie dodać kolejne zero.

Przypomnijmy, że Nairametrics, około kilka dni temu, również podkreślił kilka kluczowych podstaw pokazujących, że Bitcoin wygląda bardziej jak okazja do dotrzymania.

Należy zauważyć, że BTC ma w obiegu 19 milionów monet i maksymalną podaż 21 milionów monet, co oznacza, że ​​do wydobycia pozostało tylko około 2 milionów.

 • Biorąc pod uwagę, że około 4 milionów Bitcoinów zostało utraconych na zawsze w wyniku śmierci właścicieli BTC, a ich najbliżsi krewni nie mają dostępu do takich kryptowalut, można uczciwie powiedzieć, że w obiegu jest obecnie tylko około 15 milionów BTC, aby zaspokoić potrzeby. ponad 7 miliardów ludzi walczy o udział w bitcoinach, co oznacza, że ​​gdy BTC staje się rzadkością i staje się coraz bardziej popularne, to kwestia czasu, aby wycena aktywów kryptograficznych osiągnęła dach.
 • Zgodnie z ogólnym prawem gospodarczym, gdy popyt jest wysoki, a podaż ograniczona, ceny takich produktów zwykle rosną.Bitcoin ustanowił solidny poziom wsparcia na 10 000 USD, broniony kilkakrotnie we wrześniu.Olumide Adesina to urodzona we Francji Nigeryjka. Jest certyfikowanym inwestorem inwestycyjnym z ponad 15-letnim doświadczeniem w handlu inwestycyjnym. Członek Chartered Financial Analyst Society. Behawioralne finanse, Duke University. Możesz śledzić Olumide na Twitterze @tokunboadesina lub e-mailem [chroniony adres e-mail]

  1 komentarz6 października 2020 o 8:26

  Dzień dobry, niektóre z twoich wiadomości zmotywowały mnie do zainteresowania się inwestowaniem w biznes Bitcoinów i innych kroczących online, byłem ekspertem, co jest niezbędne na początek. Dzięki

  Zostaw odpowiedźTa strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

  KryptowalutaGórnicy Ethereum zarabiają więcej niż ich rywale BitcoinObroty kopaczy Ether zostały zwiększone przez wyższe opłaty i więcej transakcji.

  Wydaje się, że górnicy Ethereum (ETH) mają teraz przewagę nad swoimi największymi rywalami, ponieważ pokonali górników Bitcoin (BTC) w opłatach transakcyjnych pobieranych przez dwa kolejne miesiące.

  Agregator danych rynku kryptograficznego Messari ujawnił w czwartek ten kluczowy wskaźnik, pokazując, że jest to najdłuższy okres, w którym przychody z opłat transakcyjnych Ethereum przekroczyły BTC w historii aktywów kryptograficznych.

  Opłaty Ethereum były wyższe niż opłaty za Bitcoin przez 2 miesiące z rzędu. To najdłuższa passa w historii pic.twitter.com/2KgnNBcrrT

  To przeważające makro jest pozytywne dla górników Ether, których obroty zostały zwiększone przez wyższe opłaty i więcej transakcji. W rzeczywistości współczynnik hashowania sieci Ethereum stale rośnie, osiągając prawie dwuletnie maksimum.

  W międzyczasie mediana ceny gazu Ethereum również gwałtownie wzrosła, osiągając poziom nawet 700 Gwei.

  Czy wydobywanie Ethereum jest tego warte? Jeśli chodzi o większość aktywów kryptograficznych, trudność wydobycia i koszty z tym związane idą w górę.

  Jednakże, ponieważ wydobycie ETH staje się trudniejsze w związku z włączeniem większej liczby górników do procesu, oczekuje się, że koszt wzrośnie, ponieważ potrzeba więcej mocy obliczeniowej, oprogramowania i energii elektrycznej.

  Nairametrics uważa jednak, że wartość ETH w ostatnich miesiącach wzrosła wykładniczo i najprawdopodobniej nadal będzie to robić, co sprawi, że wydobycie będzie potencjalnie opłacalne w dłuższej perspektywie.

  Przeglądaj dane w witrynie badawczej Nairametrics

  Szybki fakt; W Ethereum wszystkie transakcje i inteligentne wykonanie kontraktów wymagają uiszczenia niewielkiej opłaty zwanej gazem. Z technicznego punktu widzenia gaz odnosi się do jednostki miary nakładu obliczeniowego wymaganego do wykonania operacji lub inteligentnego kontraktu. Im bardziej złożona jest operacja wykonania, tym więcej gazu potrzeba do wykonania tej operacji. Opłaty za gaz są opłacane w całości w ETH.

  KryptowalutaDepartament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych wyznacza strategię wymierzoną w krypto przestępcówProkurator Generalny Stanów Zjednoczonych opublikował 83-stronicowy raport skupiony wokół „Cryptocurrency Enforcement Framework.

  Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zwrócił ostatnio uwagę na niektóre nielegalne działania w branży kryptowalut, co znacznie osłabiło optymalny udział globalnych inwestorów.

  Kilka godzin temu prokurator generalny Stanów Zjednoczonych opublikował 83-stronicowy raport skupiony wokół „Platformy egzekwowania kryptowalut

  Raport skierowany jest do podmiotów, które uczestniczą w poniższych

  • (1) angażować się w transakcje finansowe związane z popełnianiem przestępstw, takich jak kupowanie i sprzedawanie narkotyków lub broni w ciemnej sieci, dzierżawa serwerów w celu popełnienia cyberprzestępczości lub pozyskiwanie funduszy na wspieranie działalności terrorystycznej;
  • (2) angażować się w pranie pieniędzy lub chronić w inny sposób legalną działalność przed podatkami, sprawozdawczością lub innymi wymogami prawnymi; lub(3) popełniać przestępstwa bezpośrednio implikujące sam rynek kryptowalut, takie jak kradzież kryptowaluty z giełd poprzez hakowanie lub wykorzystywanie obietnicy kryptowaluty do oszukiwania nieświadomych inwestorów. Dlaczego to się dzieje; Celem programu jest współpraca ze wszystkimi organami ścigania w celu zapobiegania wykorzystywaniu kryptowalut przez takich przestępców.

   Pomimo wielu zawiłości panujących w całym spektrum geopolitycznym, Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych prowadził agresywne śledztwo i ścigał szereg złośliwych podmiotów, które wykorzystywały kryptowaluty do ułatwiania lub ukrywania swoich nielegalnych działań.

   Podobnie Departament wniósł powództwa przeciwko osobom i firmom, które nie wypełniły swoich zobowiązań prawnych w zakresie zwalczania nielegalnej działalności.

   W szczególnych przypadkach wystąpił nawet przeciwko samej nielegalnej krypto, przejmując te wirtualne aktywa i usuwając je ze strumienia handlu międzynarodowego, niezależnie od naszej zdolności do zidentyfikowania lub zatrzymania aktorów, którzy ich używali.

   KryptowalutaRipple angażuje się w pożyczanieLinia kredytowa Ripple zapewnia dostęp z góry do kapitału dla każdego rynku poprzez jedną prostą umowę kredytową.

   Ripple, jeden z najszybciej rozwijających się startupów Fintech o wartości miliardów dolarów i właściciele XRP, czwartego pod względem wartości rynkowej kryptowaluty, ujawnił niedawno, że rozwija się w branży pożyczkowej.

   W raporcie omówiono bariery związane z dostępem wielu firm do kredytu i dlaczego uznano za konieczne rozwiązanie tak naglących potrzeb, zwracając uwagę na następujące kwestie:

   • Ograniczony dostęp do kapitału obrotowego to jedna z największych barier rozwoju dla wielu firm.
   • W przeciwieństwie do operatorów zasiedziałych, którzy mają duże bilanse, które pozwalają im szybko skalować działalność, wielu fintechom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP) brakuje kapitału i zasobów, aby konkurować.W obliczu spowolnienia wzrostu klienci zwracają się do indywidualnych umów kredytowych – z każdym partnerem, na każdym rynku docelowym. Każda umowa wymaga dodatkowych kosztów ogólnych i zarządzania, co czyni ją powolnym, uciążliwym i ostatecznie nieefektywnym procesem.Linia kredytowa Ripple rozwiązuje ten problem dla swoich klientów, zapewniając z góry dostęp do kapitału dla każdego rynku poprzez jedną prostą umowę kredytową – upraszczając dostęp do rozwiązań finansowych, które przyspieszają wyniki biznesowe i zwiększają skalę. Podpowiedź: Ripple ma około 6,2 miliarda XRP, o wartości ponad 1,5 miliarda dolarów po dominujących cenach rynkowych. Jego rezerwa na rachunkach odpowiada za 6% całkowitej podaży XRP, biorąc pod uwagę zarówno 45 miliardów w obiegu, jak i 48,6 miliardów na rachunkach escrow. Ripple okresowo sprzedaje XRP do kryptowersji.

    W raporcie podano ponadto szczegóły operacyjne dotyczące tego, w jaki sposób Ripple będzie egzekwować taki program i jaką przewagę posiada: