Co to jest Super Bitcoin (SBTC)? Portfele i wymiana

Category: Celem Jest
17 lutego 2021

autor: Ankur Gupta 13 kwietnia 2019 r

Masz problemy ze społecznością Bitcoin? Szukasz rozwiązania? „Super Bitcoin może być najlepszym rozwiązaniem. Został zbudowany, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie wszystkich problemów stworzonych przez społeczność Bitcoin. Stwierdzono, że Super Bitcoin będzie bardziej dostępny niż oryginalny Bitcoin. Przywiązuje wagę do bezpieczeństwa do wielkich granic.

Super Bitcoin to najnowszy nadchodzący hard fork oryginalnego Bitcoina, który został uruchomiony na bloku numer 498888 głównego łańcucha z hasłem „ Make Bitcoin Great Again .

funkcjeJeśli chodzi o funkcje Super Bitcoin, każdy może na nim polegać. Przejdźmy przez funkcje:

Wsparcie Smart Contact: Ta funkcja została uznana za najbardziej godną zaufania, ponieważ Super Bitcoin (SBTC) ma najlepsze. Ta funkcja będzie dostępna na podłodze od 31 marca 2018 r. I obiecała, że ​​ją wstrząśnie.

Najszybsza sieć: w przeszłości, jeśli wszyscy pamiętamy, możemy sobie przypomnieć, że Bitcoin napotkał poważny problem z siecią. Czas transakcji zajął dużo czasu. Super Bitcoin zaplanował wdrożenie najszybszej sieci, ponieważ jest to jedyne rozwiązanie problemów, z którymi borykali się wcześniej wszyscy. Obecnie mówi się, że projekt jest w fazie alfa, ale kiedy już zostanie ukończony, uważa się, że transakcja zostanie zrealizowana naprawdę szybko i jest bardziej obiecująca niż wcześniej.

Rozmiar bloku: Wszyscy wiemy, że Bitcoin zawierał tylko 1 MB bloków. Ale obecnie Super Bitcoin wymyślił nową funkcję, która nigdy wcześniej nie istniała, to bloki 8 MB. Ponieważ gotówka Bitcoin ma rozmiar bloku 8 MB, jest podobnie.

Prywatność: Super Bitcoin wprowadza teraz nową funkcję, a mianowicie ZkSNARK (Zwięzły, nieinteraktywny argument wiedzy o zerowej wiedzy). Mówi się, że ta funkcja jest najlepsza, ponieważ pozwala na wszystkie transakcje weryfikacyjne bez konieczności podawania adresu portfela.

Procedura pracyWszyscy dobrze wiemy o Ethereum. Przez lata miał dobrą pozycję na rynku. Cechą, którą ma, jest inteligentny kontakt, który doprowadził ich do miejsca, w którym są teraz. Dlatego, aby mieć poczucie idealnej platformy dla zdecentralizowanej aplikacji, Super Bitcoin zrozumiał, że powinien również przyjąć tę szczególną funkcję. Ich jedynym celem jest zachęcenie do wszystkich protokołów, które zostały wcześniej zaimplantowane w Bitcoin. SBTC będzie miało całkowitą podaż w wysokości 21 210 000, z czego 210 000 będzie wydobywanych wstępnie.

Gdzie kupić Super Bitcoin?Oto lista giełd, które przedstawiły SBTC na swojej stronie internetowej:

Portfele Super Bitcoin (SBTC)Istnieje również kilka portfeli polecanych przez społeczność. Wymienione poniżej:

  • Bixin
  • BitpiePrzezPrzestrzeń ElectrumBitgoWniosekMówiąc o Super Bitcoin, musimy zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz, a mianowicie niejasne jest, czy ktoś przez to przechodzi. Nie ma żadnego dokumentu. W przypadku dużego projektu może to być naprawdę duże. Poza nimi nie ma żadnych informacji o tym, w jaki sposób nastąpi wymiana monet lub zostaną użyte kryptowaluty. Nie ma żadnych szczegółów na temat oprogramowania portfela. Jeśli przyjrzymy się takim funkcjom, jak szybka sieć, rozmiar bloku i inteligentny kontakt, to widzimy dobrze obiecującą dobrą przyszłość, ale motto projektu wydaje się bardzo nierealne.