Co to znaczy refinansować kredyt samochodowy?

Category: Możesz Uzyskać
17 lutego 2021
 • 28 maja 2019 r
 • | Według Megan FoukesRefinanceKiedy słyszysz o refinansowaniu kredytu samochodowego, możesz nie do końca rozumieć, co to oznacza. Refinansowanie kredytu samochodowego zasadniczo oznacza, że ​​zastępujesz obecną pożyczkę nową, najlepiej na lepszych warunkach. Refinansowanie to świetna opcja dla tych, którzy początkowo zaciągnęli zły kredyt samochodowy z wysokim oprocentowaniem. Ciekawe, dlaczego? Czytaj dalej aby się dowiedzieć.

  Dlaczego refinansowanie kredytu samochodowego to dobry pomysł?

  Dla osób ze złym kredytem zakwalifikowanie się do kredytu samochodowego z niskim oprocentowaniem jest trudne. Według Experian, przeciętny nabywca kredytów subprime (ocena kredytowa od 501 do 600) otrzymuje w końcu oprocentowanie od 12 do 17 procent. Wyższe oprocentowanie powoduje wzrost całkowitego kosztu kredytu.

  Refinansowanie daje tym kredytobiorcom szansę na obniżenie oprocentowania, co również obniża ich miesięczną spłatę. Z drugiej strony pożyczkobiorcy, którzy mają trudności ze spłatą należności, mogą refinansować i przedłużyć okres kredytowania, aby zapewnić krótkoterminową ulgę.

  Dobre i złe czasy refinansowania kredytu samochodowego

  Niestety, osoby ze złym kredytem zazwyczaj nie mogą od razu refinansować kredytu samochodowego – jest na to odpowiedni czas. Pożyczkodawcy lubią widzieć, że minęło około jednego lub dwóch lat, więc istnieje ustalona historia płatności pożyczki, a ich wyniki kredytowe mają szansę się poprawić.

  W miarę upływu czasu i złych kredytobiorców poprawiających swoje wyniki kredytowe za pomocą kredytów samochodowych, mogą przyjrzeć się refinansowaniu. Decydując się na refinansowanie kredytu samochodowego, mają dwie możliwości obniżenia miesięcznej raty kredytu:

  1. Kwalifikuj się na lepszą stopę procentową – jeśli ich wyniki kredytowe poprawiły się od czasu zaciągnięcia pierwszej pożyczki, mogą kwalifikować się do niższej stopy procentowej. Jeśli chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na to, mogą dodać współpożyczkobiorcę lub współkredytobiorcę do nowej pożyczki.
  2. Wydłuż okres pożyczki – jeśli miesięczna rata jest głównym problemem, a ich ocena kredytowa nie uległa znacznej zmianie, mogą być w stanie przedłużyć okres pożyczki, aby obniżyć miesięczną płatność. W dłuższej perspektywie pożyczkobiorcy płacą wyższe odsetki w zamian za krótkoterminową ulgę z miesiąca na miesiąc. Jeśli ich sytuacja finansowa zostanie kiedykolwiek rozwiązana, zawsze mogą zwiększyć miesięczną kwotę, którą płacą, aby wcześniej spłacić pożyczki.Podsumowanie

   Automatyczne refinansowanie jest świetne, jeśli możesz uzyskać niższe oprocentowanie i / lub niższą miesięczną płatność. Pamiętaj, że większość pożyczkodawców chce zobaczyć, że twoja ocena kredytowa poprawiła się od czasu zaciągnięcia pierwotnej pożyczki, zanim rozważą refinansowanie.

   Auto Credit Express może pomóc Ci znaleźć transakcję refinansowania, której szukasz, za pomocą naszego formularza wniosku o refinansowanie. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz pojazdu w pierwszej kolejności, możemy przyspieszyć podróż z zakupem samochodu, łącząc Cię z lokalnym dealerem, który wie, jak radzić sobie w wyjątkowych sytuacjach kredytowych.

   W Auto Credit Express pomagamy kupującym, którzy mają problemy z kredytem od ponad 20 lat i chcemy pomóc także Tobie. Nasza usługa jest bezpłatna, łatwa i szybka. Wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć, to wypełnić nasz formularz wniosku o pożyczkę samochodową, a my od razu przystąpimy do pracy, aby połączyć Cię z najbliższym salonem.

  3. ĆwierkaćUzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!