Elf Qrin s Discard – Generator kart kredytowych

Category: Kartą Kredytową
16 października 2020

Wygeneruj numer karty kredytowej

Potwierdź (Zweryfikuj) numer karty kredytowej

Inne generatory

Informacje i warunki korzystania z generatora kart debetowych i kredytowych Discard

Odrzuć generator kart kredytowych i debetowych – Generador de Tarjetas – Generatore di carte di Credito – Generateur de carte de Credit Bancaire – Generator Kreditkarten – Generator Kredittkort KredittkortGenerator

Narzędzie to generuje informacje z algorytmów, nie generuje faktycznie wystawionych dokumentów ani faksymilów, wzorów ani próbek prawdziwych dokumentów.

Wygeneruj prawidłowe numery kart debetowych i bezpłatnych kart kredytowych z banków na całym świecie lub utwórz własny wzór (kod BIN).

Ten program jest przeznaczony dla programistów, którzy studiują algorytmy kart kredytowych lub debetowych oraz osób, które chcą przetestować własne działające numery kart kredytowych. Nie próbuj używać DisCard (lub podobnych programów) do dokonywania rzeczywistych płatności lub oszustw: obecnie sklepy, witryny e-commerce i banki sprawdzają, czy numery kart, które otrzymały, zostały faktycznie wydane, przed wysłaniem towarów lub świadczeniem płatnej usługi.

Firmy obsługujące karty kredytowe zwykle prowadzą dochodzenia na pełną skalę, gdy ich karty są niewłaściwie wykorzystywane, i dokładają wszelkich starań, aby wyeliminować oszustów.

Może to obejmować nadużycia w witrynach i usługach, takich jak Playstation, Xbox, Spotify, Netflix, Dazn, Steam, Fortnite, Apex, Twitch. Unikaj także tak zwanych list numerów kart kredytowych, które zostały zhakowane, złamane lub fałszywe.

Carding to bardzo ryzykowny biznes i nie ma czegoś takiego jak darmowe pieniądze.

Jeśli chcesz zarobić trochę pieniędzy, mieć trochę oszczędności i zbudować kredyt, wolisz znaleźć dobrą pracę i ubiegać się o prawdziwą kartę kredytową.

Zaleca się również, abyś postępował bardzo odpowiedzialnie i nie nadużywał sklepów i obiektów medycznych, szczególnie w trudnych czasach choroby koronawirusowej.

Discard weryfikuje i generuje numery kart kredytowych, podaje fałszywe informacje o prawidłowych numerach kart kredytowych. Obsługuje najlepsze karty kredytowe 2020 i 2021: Visa, MasterCard i Discover, American Express (AmEx), Diners Club, Carte Blanche, JCB. Obejmuje również Maestro, Visa Electron i inne karty kredytowe i debetowe oraz karty bankomatowe banków, podmiotów i sieci na całym świecie, takie jak Turbo Turbotax Card, Mission Lane, Key2benefits, Doordash, Carters, Burlington, Fortiva, Indigo, Samsclub, Mercury, Venmo, Wayfair, Comenity Bank, Apple Card, Razer. Dalsze cechy i korzyści związane z kartami nie wpływają na funkcjonalność generatora: będzie działał niezależnie od salda, loginu, chipa i kodu PIN, wstępnie zakwalifikowany, wstępnie zatwierdzony lub w inny sposób. Obsługuje również dowolną walutę,w tym wszelkie kryptowaluty z architekturą blockchain i bez niej, takie jak Bitcoin i Ethereum, oraz inne typy, które możesz mieć w portfelu inwestycyjnym.

Imię i nazwisko posiadacza karty oraz data ważności nie są zakodowane w numerze karty, dlatego dowolne imię i data ważności mogą być powiązane z każdym ważnym numerem.

Często zadawane pytania dotyczące kart kredytowych (FAQ)

Ten dokument zawiera pytania i odpowiedzi, które odnoszą się do najpopularniejszych wątpliwości i problemów dotyczących kart kredytowych i debetowych.

Co to jest numer karty kredytowej i CVV?

Numer karty kredytowej (znany również jako PAN, który jest skrótem od numeru karty płatniczej lub podstawowego numeru konta) to numer z przodu karty. Często jest tłoczony i zazwyczaj składa się z 16 cyfr, ale może się różnić w zależności od wydawcy i sieci. CVV to numer bezpieczeństwa na odwrocie karty, zazwyczaj złożony z 3 cyfr.

Kto jest posiadaczem karty kredytowej?

Posiadacz karty kredytowej to osoba, na którą zarejestrowana jest karta kredytowa, której nazwisko jest wydrukowane na karcie kredytowej na fizycznych kartach.

Jakie karty kredytowe umożliwiają cosigner?

Posiadacz karty kredytowej może poprosić bank o udostępnienie innej osoby upoważnionej do korzystania z jego karty.

Ile kart kredytowych powinieneś mieć?

Lepiej mieć co najmniej dwie karty debetowe lub kredytowe z dwóch różnych sieci (na przykład Visa i MasterCard), aby jedna z kart została odrzucona lub jedna sieć nie była dostępna z jakiegokolwiek powodu, nadal możesz mieć środki i kupować towary lub usługi z drugą kartą.

Jakie karty kredytowe powinienem mieć? Jakie karty kredytowe mogę otrzymać? Jakie karty kredytowe są akceptowane na całym świecie? Jakie karty kredytowe akceptują sklepy internetowe?

Większość akceptowanych kart kredytowych na całym świecie to Visa i MasterCard.

Kto używa kart kredytowych? Jak działają karty kredytowe?

Wszyscy, wielu dorosłych na całym świecie posiada więcej niż jedną kartę kredytową. Obecnie większość sklepów akceptuje karty kredytowe i można nimi robić zakupy online.

Dlaczego karty kredytowe są ważne? Czy karty kredytowe są złe? Czy karty kredytowe są dobre?

Karty kredytowe nie są wewnętrznie dobre ani złe. Dzięki nim płatności są szybkie i łatwe. Niestety mogą one zostać wykorzystane do oszustw lub w dobrej wierze przez osoby, które mogą wydać za dużo.

Czy karty kredytowe są uważane za pieniądze? Dlaczego karty kredytowe to nie pieniądze?

Karty kredytowe nie są właściwie pieniędzmi, nie mają prawnego środka płatniczego, muszą być pokryte kredytem posiadacza, ale w większości sytuacji pełnią rolę zamiennika pieniędzy.

Czy karty kredytowe są darmowe? Dlaczego karty kredytowe pobierają opłatę roczną?

Firmy obsługujące karty kredytowe zazwyczaj pobierają opłatę na pokrycie swoich wydatków, która obejmuje ochronę karty w celu zwrotu kosztów za skradzione, zgubione lub sklonowane karty.

Po co nam generator numerów kart kredytowych?

Wygenerowane liczby są przydatne w testach, aby sprawdzić aplikacje i oprogramowanie w różnych scenariuszach. Przydałyby się również do uzupełnienia profilu fikcyjnych postaci w grach online, grach stołowych lub powieściach.

Co to są fałszywe karty kredytowe?

Nie ma fałszywych kart kredytowych, chyba że masz na myśli podrobioną kartę plastikową z fałszywym numerem. Fałszywe numery kart kredytowych to inna nazwa dla wygenerowanych numerów kart. Są to numery, które w rzeczywistości nie są wydawane przez sieć kart kredytowych (np. Visa lub Mastercard).

Czy możesz użyć fałszywego numeru karty kredytowej do bezpłatnego okresu próbnego?

Nie, chyba że kupiec na to zezwala.

Czy używanie generatora kart kredytowych jest nielegalne?

Nie, generator kart kredytowych po prostu zwraca liczbę na podstawie algorytmu. Takie numery nie są powiązane z żadną faktycznie wydaną kartą, kontem bankowym, osobą ani firmą. Jednak o ile korzystanie z generatora nie jest samo w sobie nielegalne, nielegalne jest wykorzystywanie wygenerowanych numerów do oszustw, nawet jeśli kupując towar lub usługę, sprzedawca sprawdzi, czy karta ma wystarczające środki (jeśli takie są) przed autoryzacją transakcji. .

Czy to możliwe, że dwie karty kredytowe mają takie same ostatnie 4 cyfry?

Tak, istnieje możliwość, że dwie lub więcej kart ma takie same cztery ostatnie cyfry, ale jest to mało prawdopodobne. Oods to 2 karty co 10 000. Zwykle na paragonach ze względów bezpieczeństwa wyświetlane są tylko ostatnie cztery cyfry karty (jest to środek zapobiegający oszustwom znany jako obcięcie numeru PAN, gdzie PAN to numer karty), aby wiedzieć, której karty użyłeś, ale czy powinieneś zgubić paragon, nikt nie może znać pełnego numeru karty.

Czy udostępnianie numeru CVV jest bezpieczne?

Nie, numer CVV należy zachować w tajemnicy. Jest to numer weryfikacyjny używany głównie do zakupów online. Używaj go tylko na zaufanych witrynach internetowych i za pośrednictwem bezpiecznego połączenia (https).

Czy karty kredytowe są ubezpieczone? Które karty kredytowe zapewniają ochronę ceny?

Większość firm obsługujących karty kredytowe chroni swoich klientów przed oszustwami lub innymi zagrożeniami wynikającymi z kradzieży, zgubienia lub sklonowania kart. Czasami oferują dodatkowe zabezpieczenia, takie jak ubezpieczenie podróżne.

Dlaczego kradzione są karty kredytowe? Dlaczego karty kredytowe są klonowane? Dlaczego numery kart kredytowych są kradzione?

Tak jak każda inna ludzka działalność, karty kredytowe mogą być celem przestępców. Firmy obsługujące karty kredytowe zazwyczaj oferują ochronę kart, aby chronić swoich klientów przed oszustwami.

Czy można śledzić karty kredytowe? Czy możesz zostać złapany na używaniu fałszywych kart kredytowych?

Kiedy używasz karty kredytowej, zostawiasz ślady: operacja jest śledzona, przelew pieniędzy ze źródła do miejsca przeznaczenia jest śledzony, a jeśli działasz online, będzie również ślad dla aktywności online.

Kiedy zgłaszane są karty kredytowe?

Zawsze, gdy karty kredytowe są nadużywane, są zgłaszane.

Dlaczego karty kredytowe mają PIN?

PIN do karty kredytowej powinny znać tylko osoby upoważnione do korzystania z takiej karty. Jest to środek bezpieczeństwa mający na celu uniemożliwienie nieznajomym dokonywania płatności lub niewłaściwego używania karty.

Gdzie jest kod zabezpieczający?

Kod zabezpieczający jest zwykle trzycyfrową liczbą wydrukowaną na odwrocie karty.

Kiedy wygasa ważność karty kredytowej? Dlaczego karta kredytowa wygasa?

Karty kredytowe tracą ważność, ponieważ są okresowo wystawiane ponownie, aby upewnić się, że nadal są zasilane i nadal mogą być honorowane. Data ważności (a czasem data wydania) jest wydrukowana z przodu karty.

Dlaczego karty kredytowe oferują nagrody?

Wiele firm obsługujących karty kredytowe prowadzi programy lojalnościowe, które oferują zwrot gotówki lub punkty, aby zatrzymać klientów. Czasami są związani programami lojalnościowymi oferowanymi przez inne firmy, na przykład milami lotniczymi linii lotniczych dla ich często podróżujących.

Dlaczego karty kredytowe są dobre dla studentów? Dlaczego karty kredytowe są złe dla studentów?

Karty kredytowe są praktyczne i przydatne dla studentów, ponieważ rodzice mogą je doładowywać zdalnie.

Czy można używać kart kredytowych na całym świecie?

Tak, karty kredytowe są akceptowane prawie na całym świecie, a także w sklepach internetowych i na platformach handlowych, takich jak Amazon czy eBay. Twój bank może blokować niektóre zagraniczne kraje ze względów bezpieczeństwa, ale możesz poprosić o ich odblokowanie, jeśli musisz tam podróżować.

Z jakiego materiału wykonano karty kredytowe? Czy karty kredytowe nadają się do recyklingu?

Większość kart jest wykonana z polichlorku winylu (PVC). Ich tworzywa sztuczne nie nadają się łatwo do recyklingu i w rzeczywistości prawie nie podlegają recyklingowi.

Niektóre firmy, takie jak American Express lub N26, również wydają metalowe karty kredytowe (na przykład American Express Centurion Card, znana również jako Czarna Karta, która jest dostępna tylko na zaproszenie).

Czy karty kredytowe mogą ulec zamoczeniu? Czy karty kredytowe są wodoodporne?

Tak, karty kredytowe są wodoodporne, nawet w słonej wodzie. Nawet ich wióry są uszczelnione żywicą epoksydową.