Gdzie uzyskać pożyczkę ze złym kredytem, ​​gdy zabraknie Ci opcji

Category: Swoją Zdolność
17 lutego 2021

Niedawna utrata miejsc pracy spowodowana recesją postawiła wiele osób na złych kredytach. Tristan jest jednym z nich i teraz pyta, skąd wziąć pożyczkę ze złym kredytem.

„Miałem czyste konto, aż dwa lata temu straciłem pracę biurową. Nie byłem w stanie spłacić kredytu przez trzy miesiące. Ale teraz, gdy wróciłem z dobrą pracą i po spłaceniu poprzednich długów, trudno mi wziąć kolejną pożyczkę z powodu złego kredytu. Zastanawiam się, skąd wziąć pożyczkę ze złym kredytem. Czy istnieje bezpośredni pożyczkodawca skłonny udzielić pożyczki nawet takim jak ja? – Tristan, OH

Trzeba przyznać, że odzyskanie równowagi po złej ocenie kredytowej zajmie trochę czasu i, jak na ironię, będziesz potrzebować więcej pożyczek, aby przywrócić swój kredyt. Ale jak to zrobić, gdy pożyczkodawcy się unikają, prawda? Masz kilka opcji, w których uzyskanie pożyczki – na przykład szybkich pożyczek udzielanych w Wielkiej Brytanii lub Kanadzie – może być szybkie i łatwe nawet dla osób ze złym kredytem. Tylko pamiętaj, aby spłacić na czas, aby ponownie powoli zwiększać swój kredyt.

Wykorzystaj dom lub samochód jako kapitał własnyUżyj domu lub samochodu jako kapitału własnego, aby zabezpieczyć pożyczkę. Bezpośredni pożyczkodawca będzie bardziej skłonny udzielić ci zgody na pożyczkę, jeśli ma zabezpieczenie. W przypadku niewywiązania się ze zobowiązań może odzyskać pożyczkę z kapitału. Oczywiście największą wadą tej strategii jest to, że możesz stracić dom lub samochód. Umieść swój dom lub samochód na strzelnicy tylko wtedy, gdy rozpaczliwie potrzebujesz pożyczki i możesz ją spłacić na czas.

Dołącz do spółdzielczych kas pożyczkowychInną opcją kredytową, w której można uzyskać pożyczkę ze złym kredytem, ​​jest sprawdzenie swojego miasta w poszukiwaniu spółdzielczych kas pożyczkowych. W niektórych obszarach nazywa się je spółdzielniami po prostu dlatego, że firma pożyczkowa jest własnością pożyczkobiorców. Spółdzielnie kredytowe mają łagodniejsze wymagania niż zwykli pożyczkodawcy, tacy jak banki. Aby zostać członkiem, bardziej polegają na początkowych wydatkach pieniężnych niż na wcześniejszym koncie. Oto, jak to działa – każdy właściciel członka zostanie poproszony o wpłacenie gotówki, tak jak na koncie oszczędnościowym. Oszczędności uprawniają członków do zaciągnięcia pożyczki z ograniczeniami i częstotliwością ustaloną przez związek. Jeśli twój depozyt jest mały, twój limit pożyczki również będzie mały. Spółdzielcze kasy pożyczkowe to w Twoim przypadku najbliższa rzecz do pożyczki z banku. Odsetki są dopuszczalne, a co więcej, Twoje pieniądze przynoszą dywidendy, ponieważ jesteś współwłaścicielem spółdzielni pożyczkowej.Wadą jest to, że przed zaciągnięciem pożyczki potrzebujesz gotówki.

Złóż wniosek o pożyczki onlineWielu pożyczkodawców oferuje pożyczki online osobom ze złym kredytem. Dopóki masz stały dochód, taki jak praca i konto bankowe, proces zatwierdzania jest często szybki. Podobnie jak spółdzielnie kredytowe, pożyczkodawcy online są bardziej zainteresowani, jeśli masz pieniądze na spłatę pożyczki w ciągu najbliższych kilku miesięcy, zamiast przeglądać swoje historyczne wyniki kredytowe. Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza wniosku online, podając swoje dane osobowe, służbowe i bankowe, a pożyczka zostanie przelana na Twoje konto. Czy to brzmi zbyt dobrze? Wadą są odsetki i sztywne kary. Pamiętaj, aby spłacać tego rodzaju pożyczkę na czas, aby uniknąć dodatkowych opłat. Wypełnij ten szybki test online przygotowany przez American Association of Retired Persons, aby zobaczyć, jak dobrze radzisz sobie z tego rodzaju pożyczką.

Zapytaj rodzinę lub przyjacielaMożesz też spróbować poprosić o pożyczkę od rodziny i znajomych, zwłaszcza jeśli pożyczka jest niewielka. Osoby te będą bardziej wyrozumiałe i łatwiejsze w obsłudze niż bezpośredni pożyczkodawca. Wadą jest to, że jeśli nie spłacisz, Twój związek ucierpi. Co nie mniej ważne, zaciągnięcie pożyczki od kogoś, kogo znasz, może postawić cię w niegodnej sytuacji.

Zadbaj o swoje zdrowie finansowe i psychiczneTwoje problemy z zadłużeniem mogą mieć duży wpływ na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Nie bierz sobie do serca kwestii finansowych. Zastosuj te sprytne wskazówki, aby bez obaw przezwyciężyć problemy z zadłużeniem.

WNIOSEKTe wskazówki to jedne z lepszych alternatyw, gdzie można uzyskać pożyczkę ze złym kredytem. Niezależnie od tego, którą wybierzesz, zwróć się na czas, aby stopniowo przywrócić swoją zdolność kredytową.