Jak dokonać płatności za akceptację kredytu

Category: Karty Debetowej
17 lutego 2021

Dokonywanie terminowych płatności maksymalizuje szansę na poprawę zdolności kredytowej i zmianę życia. Dokonuj płatności za pomocą jednej z tych prostych metod płatności. Wybierz metodę poniżej, aby zobaczyć czasy księgowania płatności.

Ważne informacje o opóźnionych opłatach – jeśli należna płatność nie zostanie dokonana przed ostateczną godziną księgowania płatności w dniu, w którym upływa okres karencji opłaty za opóźnienie, może zostać naliczona opłata za opóźnienie. Jeśli naliczona zostanie opłata za opóźnienie, zostanie ona zaksięgowana tego samego dnia po ostatecznej godzinie zaksięgowania płatności. Ostateczny termin księgowania płatności różni się w zależności od rodzaju płatności. Poniżej znajduje się informacja o ostatecznym czasie księgowania płatności dla każdego typu płatności. Sprawdź w umowie wysokość opłaty za spóźnienie i długość okresu karencji.

Brak metod płatności opłatONLINE: PŁATNOŚCI AUTOMATYCZNEKarta debetowa / bankomatowa, konto czekowe lub oszczędnościowe

UWAGA: Karty kredytowe nie są akceptowane.

 • Zaloguj się do Portalu klienta pod adresem creditacceptance.com
 • Kliknij „Zarejestruj się w płatności automatycznej na stronie głównej portalu.Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować płatności automatyczne.Płatności zostaną zaksięgowane zgodnie z harmonogramem ustalonym przez klienta. Zmiany płatności cyklicznych należy dokonać na jeden dzień przed kolejną zaplanowaną datą płatności. Płatności realizowane są 7 dni w tygodniu oraz w dni świąteczne. Płatności cykliczne można ustalać lub modyfikować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta.

  Czek lub przekaz pieniężny za pośrednictwem poczty w USA

  Na czeku lub przekazie pieniężnym umieść swój kupon płatniczy i numer rachunku akceptacji kredytu. Nie wysyłaj gotówki. Nie wysyłaj korespondencji innej niż Twój kupon.

  Mail to:

  Credit Acceptance

  PO Box 551888

  Detroit, MI 48255-1888 *

  Płatności są księgowane tego samego dnia roboczego, jeśli wpłyną do godziny 17:00 czasu wschodniego. Płatności otrzymane po godzinach pracy zostaną przetworzone następnego dnia roboczego. Zaleca się wysyłanie płatności pocztą na 7 dni przed terminem płatności.

  Jeśli wymagane są środki gwarantowane, wyślij przekaz pieniężny na adres:

  Akceptacja kredytowa

  25505 West 12 Mile Rd

  Southfield, MI 48034

  * Płatności wysłane bezpośrednio do akceptacji kredytu zamiast do skrzynki pocztowej zazwyczaj docierają do nas dłużej. Płatności otrzymane bezpośrednio w momencie akceptacji kredytu zostaną zaksięgowane tego samego dnia roboczego, jeśli wpłyną do godziny 17:00 czasu wschodniego.

  OSOBIŚCIEczek lub przekaz pieniężny

  Zostaw czek lub przekaz pieniężny w skrzynce pocztowej przed siedzibą Credit Acceptance, która znajduje się pod adresem 25505 West 12 Mile Road, Southfield, Michigan. Nie zostawiaj gotówki w skrzynce odbiorczej. Dołącz numer swojego konta zapisany na czeku lub przekazie pieniężnym.

  Płatności są księgowane tego samego dnia roboczego, jeśli wpłyną do godziny 17:00 czasu wschodniego.

  TELEFON: PŁATNOŚCI AUTOMATYCZNEPorozmawiaj z przedstawicielem ds. Akceptacji kredytu, aby skonfigurować płatności automatyczne za pomocą karty debetowej / bankomatowej, konta czekowego lub oszczędnościowego

  UWAGA: Karty kredytowe nie są akceptowane.

  Zadzwoń pod numer 1-800-634-1506, aby skonfigurować bezpłatne automatyczne cykliczne płatności tygodniowe, dwutygodniowe, półmiesięczne lub miesięczne.

  Płatności księgowane są zgodnie z harmonogramem ustalonym przez klienta. Zmiany płatności cyklicznych należy dokonać na jeden dzień przed kolejną zaplanowaną datą płatności. Płatności realizowane są 7 dni w tygodniu oraz w dni świąteczne. Ta opcja płatności jest dostępna w godzinach pracy akceptacji kredytu, od 8:00 do 23:00 czasu wschodniego od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 17:00 czasu wschodniego w soboty i niedziele.

  Metody płatności z opłatamiONLINE: PŁATNOŚĆ GOŚCIKarta debetowa / bankomatowa, konto czekowe lub oszczędnościowe

  UWAGA: Karty kredytowe nie są akceptowane.

  Komputer lub urządzenie mobilne – 3,95 USD

  Płatności są księgowane tego samego dnia, jeśli zostaną przesłane do Paymentus do godziny 23:45 czasu wschodniego. Płatności realizowane są 7 dni w tygodniu oraz w dni świąteczne.

  ONLINE: PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWAKarta debetowa / bankomatowa, konto czekowe lub oszczędnościowe

  UWAGA: Karty kredytowe nie są akceptowane.

 • Zaloguj się do portalu klienta pod adresem www.creditacceptance.com
 • Kliknij „ Płatność jednorazowa na stronie głównej Portalu.Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dokonać płatności.Komputer lub urządzenie mobilne – 3,95 USD

  Płatności są księgowane tego samego dnia, jeśli zostaną przesłane do Paymentus do godziny 23:45 czasu wschodniego. Ta opcja płatności jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta.

  OSOBIŚCIECheckFreePay – 5,00 $

  Przenieś płatność do lokalizacji CheckFreePay. Odwiedź www.checkfreepay.com, aby znaleźć lokalizację w pobliżu.

  Płatności są księgowane tego samego dnia, jeśli zostaną przesłane do CheckFreePay do 23:43 czasu wschodniego. Ta opcja płatności jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta.

  MoneyGram – 7,99 USD

  Przenieś płatność do placówki MoneyGram i użyj kodu: 4093. Odwiedź www.moneygram.com lub zadzwoń pod numer 1-800-926-9400, aby znaleźć lokalizację w pobliżu.

  Płatności są księgowane tego samego dnia, jeśli zostaną przesłane do Money Gram do godziny 22:00 czasu wschodniego. Ta opcja płatności jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta.

  Western Union – 8,50 USD

  Przenieś płatność do placówki Western Union i użyj kodu Code: Acceptance MI. Odwiedź www.westernunion.com lub zadzwoń pod numer 1-800-325-6000, aby znaleźć lokalizację w pobliżu.

  Płatności są księgowane tego samego dnia, jeśli zostaną przesłane do Western Union do godziny 22:00 czasu wschodniego. Ta opcja płatności jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta.

  TELEFON: PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWAZa pośrednictwem automatycznego systemu telefonicznego lub przedstawiciela ds. Akceptacji kredytu z kartą debetową / bankomatową, rachunkiem czekowym lub oszczędnościowym

  UWAGA: Karty kredytowe nie są akceptowane.

  Automatyczny system telefoniczny – 3,95 USD

  Płatności są księgowane tego samego dnia, jeśli wpłyną do godziny 23:45 czasu wschodniego. Ta opcja płatności jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta.

  Przedstawiciel

  ds. Akceptacji kredytu – 9,95 USD Płatności są księgowane tego samego dnia. Ta opcja płatności jest dostępna w godzinach pracy akceptacji kredytu, od 8:00 do 23:00 czasu wschodniego od poniedziałku do piątku oraz od 8:00 do 17:00 czasu wschodniego w soboty i niedziele.

  BANKOWOŚĆ OSOBISTAZa pośrednictwem strony internetowej Twojego banku z kontem czekowym lub oszczędnościowym

  Skontaktuj się z bankiem, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat opłat.

  Postępuj zgodnie z instrukcjami banku dotyczącymi płatności rachunków. Wybierz akceptację kredytu jako odbiorcę płatności. Wybierz płatność jednorazową lub cykliczną. Skieruj płatność na adres PO Box 551888, Detroit, MI 48255-1888. *

  Przyjęcie płatności zależy od czasu przetwarzania dla Twojego banku i naszego banku. Płatności są księgowane tego samego dnia, w którym są przetwarzane przez nasz bank.