Jak krótką sprzedaż Bitcoinów

17 lutego 2021

Kryptowaluta Bitcoin weszła do świata finansów w stosunkowo nieoczekiwany sposób, kiedy została wprowadzona w 2009 roku. Jednak jej profil stale rośnie na przestrzeni lat, ponieważ coraz więcej osób interesuje się tą alternatywną formą waluty.

Wraz ze wzrostem zainteresowania Bitcoinem nastąpił gwałtowny wzrost wartości. Po wydaniu przez większość pierwszej połowy 2017 r. Około 1000 USD, w październiku osiągnął 5000 USD, a na początku listopada przekroczył 7000 USD. Teraz, w grudniu 2017 r., Osiągnął nowy rekord, z jednym bitcoinem wycenionym na 17.450,01 USD (stan na 14 grudnia 2017 r.). (Nawiasem mówiąc, powinieneś wiedzieć, że nie musisz posiadać całych Bitcoinów, aby inwestować w tę kryptowalutę. Możesz kupić „ułamki lub „procenty Bitcoina.)

Boosters twierdzą, że Bitcoin może osiągnąć 25 000 $ w ciągu najbliższych kilku lat. Coraz więcej instytucji finansowych akceptuje Bitcoin. I jest postrzegany jako bezpieczna przystań w światowej gospodarce, która jest niestabilna, ponieważ Bitcoin nie jest kontrolowany przez żaden rząd.

Pomimo szumu świat finansów nie może się doczekać, aby postawić na Bitcoin. Wkrótce będą mieli okazję. Kontrakty terminowe na Bitcoin są planowane w CME Group Inc. (Chicago Mercantile Exchange), Cboe Global Markets Inc. i Nasdaq Inc. To znacznie ułatwia obstawianie – lub „krótkie – kryptowaluty. Dwie pierwsze planują wprowadzić kontrakty w połowie grudnia, a Nasdaq wystartuje na początku 2018 roku.

Gdy te kontrakty futures są dostępne, fundusze hedgingowe i inni wielcy inwestorzy są gotowi do ataku. Czemu? Wielu obserwatorów finansowych twierdzi, że Bitcoin to najlepsza szansa na zwarcie. Po części wynika to z tego, że po osiągnięciu wartości 11 000 USD wartość kryptowaluty spadła o prawie 20% w ciągu 90 minut, do nieco ponad 9 000 USD… Następnie w ciągu kilku dni ponownie osiągnęła ponad 11 000 USD. W tej zmienności jest szansa.

Czy wczesne „dni chwały Bitcoina już minęły?

Bitcoin przyciągnął uwagę prasy finansowej głównego nurtu i największych inwestorów na świecie i głównych graczy w świecie inwestycji, nie wspominając o zwykłych traderach, którzy zrozumieli, że handel Bitcoinem może być bardzo lukratywny.

Jednym ze sposobów włączenia się do akcji jest zakup Bitcoina, a następnie trzymanie go w oczekiwaniu, aż wzrośnie jego wartość. Kiedy osiągnie cenę, z którą czujesz się komfortowo, możesz ją sprzedać, a następnie zgarnąć zysk.

To była bardziej realna opcja wiele lat temu, na początku. Wielu milionerów Bitcoin urodziło się na początku. Weźmy na przykład Erika Finmana, który zaczął inwestować w Bitcoin, gdy miał on zaledwie 12 dolarów. Albo weźmy Barry’ego Silberta, który kupił 48 000 bitcoinów po 350 dolarów za sztukę w 2014 r., Kiedy US Marshals Service sprzedał na aukcji zasoby Rossa Ulbrichta, twórcy Dark Web Site Silk Road.

Aby dać ci pewną perspektywę, gdybyś zainwestował 1 USD w Bitcoin na samym początku, byłby on dziś wart 1,4 miliona USD. Jeśli czujesz, że przegapiłeś łódź z Bitcoinem, zawsze możesz zainwestować w te inne alternatywy kryptowaluty dla Bitcoin.

Czy Bitcoin to kolejny „duży short?

To prowadzi nas do tego, co wielu uważa, że ​​będzie kolejnym sposobem na zarobienie dużych pieniędzy na zjawisku Bitcoin: możesz „skrócić kryptowalutę. To, co idzie w górę, musi spaść i możesz faktycznie zyskać, gdy jakakolwiek inwestycja, w tym Bitcoin, spadnie.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony, zwarcie inwestycji jest stosunkowo prostym procesem – jeśli chodzi o faktyczny handel. Zrozumienie swojej gry inwestycyjnej – i faktyczne osiągnięcie zysku, gdy wartość inwestycji rośnie lub spada – to trudna część.

Jak w przypadku każdej inwestycji, nie możesz po prostu wskoczyć do akcji niedoinformowany i niewykształcony. Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz być zawodowcem. Każdy może dowiedzieć się, jak sprzedawać bitcoiny na krótkich dystansach, aby potencjalnie zyskać.

Ponieważ cena Bitcoina nadal jest stosunkowo niestabilna, a wielu analityków twierdzi, że jego niedawny błyskawiczny wzrost jest nie do utrzymania, a krach jest bliski pilna potrzeba rozpoczęcia handlu i nauczenia się, jak sprzedawać Bitcoin na krótkiej sprzedaży nigdy nie była pilniejsza . Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że rządy światowe uważnie przyglądają się giełdom Bitcoin i inwestycjom w kryptowalutę. Ze względu na jego anonimowość, władze obawiają się możliwości uniknięcia podatków.

Opcje krótkiej sprzedaży
  • Bezpośrednia krótka sprzedaż bitcoinów: jest to najprostszy rodzaj krótkiej sprzedaży bitcoinów: sprzedajesz istniejący bitcoin po cenie, z którą czujesz się komfortowo. Masz nadzieję, że wartość spadnie dalej; a następnie, jeśli wybierzesz, możesz ponownie kupić Bitcoin po niższej cenie.
  • Handel marżą Bitcoin: Wiele osób rozpoczyna krótką sprzedaż Bitcoinów, korzystając z platformy do handlu na marżach przeznaczonej dla kryptowalut. W przypadku tego typu handlu pożyczasz pieniądze od brokera, dokonujesz transakcji, mając nadzieję, że Twój zakład się opłaci.W tym momencie istnieje kilka giełd Bitcoin, które umożliwiają handel z depozytem zabezpieczającym, więc masz wiele opcji. Handel kontraktami terminowymi Bitcoin: Możesz także znaleźć sposoby na krótką sprzedaż Bitcoinów na rynku kontraktów terminowych. Oto jak to działa: przyszłość to w zasadzie kontrakt. Jako kupujący zgadzasz się na zakup Bitcoina w przyszłości po określonej ustalonej cenie. W tego rodzaju handlu przewidujesz – masz nadzieję – że cena Bitcoina wzrośnie. W ten sposób po wygaśnięciu kontraktu możesz kupić Bitcoin poniżej ceny rynkowej. Handel opcjami binarnymi Bitcoin: Innym sposobem na określenie krótkiej sprzedaży Bitcoin jest handel opcjami, który obejmuje opcje „kup i „kup. Dzięki umowie opcji sprzedaży masz prawo sprzedać określoną ilość Bitcoinów, którą ustalasz, po określonej cenie w określonym czasie. Nazywa się to ceną wykonania. Opcja sprzedaży zyskuje na wartości, gdy Bitcoin traci wartość w porównaniu z tą ceną wykonania. Co ważne, nie jesteś zobowiązany do sprzedaży opcji, jeśli nie chcesz. Umowa opcji kupna daje Ci prawo do zakupu akcji w ten sam sposób. Dzięki tej umowie masz możliwość zakupu określonej ilości Bitcoinów po określonej cenie do określonej daty – to data wygaśnięcia.Rozpocznij krótką sprzedaż Bitcoinów

    Wciąż jesteśmy na początku skracania bitcoinów. Od lat znani inwestorzy wymyślali kreatywne sposoby na zarabianie na zwarciu Bitcoina.

    Ale dzięki kontaktom terminowym pochodzącym od znanych instytucji CME Group Inc., Cboe Global Markets Inc. i Nasdaq Inc., skrócenie kryptowaluty będzie jeszcze łatwiejsze. Oznacza to, że możesz zarabiać, stawiając na jego spadek, co zdaniem wielu obserwatorów rynku niedźwiedzi jest nieuniknione.

    Ze względu na zmienność nie musisz czekać na pełny zysk bańki. Możesz skorzystać nawet na stosunkowo niewielkich spadkach wartości, a także na bardziej ekstremalnych wahaniach wartości Bitcoina.

    Jak w przypadku każdej inwestycji, nauka krótkiej sprzedaży Bitcoin nie jest zwykłym spacerkiem po parku. Wymaga badań i chęci do podjęcia ryzyka. Większość doradców finansowych utożsamia to z hazardem. ale jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, możesz odnieść korzyści finansowe.