Jak nie płacić podatków od zysków z Bitcoinów

Category: Wziąć Pod Uwagę
17 lutego 2021
Udostępnij ten artykuł
Podatki same w sobie mogą być złożone, a wyrzucenie do nich zysków z kryptowalut sprawia, że ​​jest jeszcze trudniej. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobów na zapłacenie podatków od zysków z Bitcoinów. Oto kilka praktycznych wskazówek, które odkryliśmy, które pozwalają nie płacić podatków od zysków z kryptowaluty.

W świecie kryptowalut jest wielu ludzi, którzy próbują znaleźć sposób, aby „osiągnąć sukces. Oczywiście, gdy to zrobisz, masz do czynienia z podatkami od zysków z kryptowaluty. Musisz poradzić sobie z władzami, przepisami i wymogami dotyczącymi celów podatkowych.

Podatki kryptograficzne w Stanach Zjednoczonych

W 2014 roku Internal Revenue Service (IRS) ogłosił, że waluty cyfrowe będą postrzegane jako nieruchomości lub aktywa. Zasadniczo nie byłyby uważane za waluty. Oznacza to, że handlowcy kryptowalut muszą traktować kryptowaluty w taki sam sposób, jak wszelkie inwestycje, akcje, nieruchomości lub nieruchomości do wynajęcia.

W rezultacie ludzie płacą 50 procent swoich krótkoterminowych zysków i 20 procent długoterminowych zysków na poczet podatku IRS. Dotyczy to wszelkich strat lub zysków związanych z transakcjami na kryptowalutach. W szczególności wszystkie transakcje związane z kryptowalutą – w tym handel, wymiany, zrzuty lotnicze i wydobycie – są uważane za podlegające opodatkowaniu.

Jak więc radzisz sobie z płaceniem podatków od zysków z kryptowalut? Przyjrzyjmy się kilku opcjom.

Oddać je

Tak, wiemy, że to brzmi szalenie. Nie, nie sugerujemy, abyś przekazał wszystkie swoje ciężko zarobione zyski z kryptowaluty na cele charytatywne. Jeśli jednak oddasz je członkowi rodziny lub znajomemu, możesz częściowo rozwiązać swój problem z podatkami od kryptowalut. W 2018 roku IRS pozwolił obywatelom USA zaoferować prezent w wysokości do 15 000 USD bez udokumentowanego dowodu transakcji.

Jest to szczególnie interesująca alternatywa, biorąc pod uwagę fakt, że gdy odbiorca Twojego prezentu zdecyduje, że nadszedł czas na wypłatę, opodatkowana wartość jest oparta na wartości rynkowej w danym dniu. Coś do przemyślenia, zastanawiając się, co zrobić ze swoimi zyskami z kryptowalut.

Inwestuj w przyszłość

Prawdopodobnie najłatwiejszą metodą uniknięcia podatków od zysków z kryptowalut jest umieszczenie ich w planie emerytalnym 401k, IRA lub innym kwalifikującym się planie emerytalnym. Wspomnieliśmy już, że Internal Revenue Service traktuje wszystkie kryptowaluty jako aktywa kapitałowe. Zgodnie z prawem na kontach emerytalnych można przechowywać, kupować lub sprzedawać kryptowaluty.

Istnieje już wiele firm inwestycyjnych, które zajmują się tego typu „luką, jeśli chodzi o podatki od kryptowalut. Wiele osób korzysta z opcji planu emerytalnego jako sposobu na odroczenie spłaty podatków. Stosując tę ​​metodę, podatki są albo odraczane do momentu rozdzielenia konta emerytalnego, albo całkowicie spadają, jeśli konto to Roth IRA, które jest całkowicie wolne od podatku.

Pozwól kryptowalutowi ubezpieczyć swoje życie

Inną mniej stosowaną metodą uniknięcia płacenia podatków od zysków z kryptowaluty jest polisa ubezpieczeniowa na życie. Chociaż ta opcja nie jest tak łatwo dostępna jak 401k lub IRA, może znacznie przyczynić się do zmniejszenia podatków od zysków kapitałowych.

Możesz stworzyć międzynarodową polisę na życie na morzu, która nie wymaga pieniędzy. Jednak trudno je znaleźć, ponieważ większość prywatnych polis na życie istniejących na morzu wymaga minimalnej inwestycji od jednego do dwóch milionów dolarów.

Polisa jest ważna do śmierci posiadacza. W tym czasie kryptowaluty są dystrybuowane do twoich potomków bez podatku. W dniu twojej śmierci (trochę chorobliwej, prawda?) Twoi spadkobiercy otrzymają całą twoją kryptowalutę po jej aktualnej cenie rynkowej. Fajną rzeczą jest to, że wszystko jest całkowicie wolne od podatku.

Udaj się do Puerto Rico

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o zapuszczeniu korzeni i przeprowadzce na romantyczną wyspę na Karaibach, powinieneś poważnie rozważyć Puerto Rico, jeśli chcesz uniknąć podatków od kryptowalut. Kraj ma bardzo przyjazny system podatkowy, dlatego wielu inwestorów kryptowalutowych i przedsiębiorców przenosi się tam, aby założyć rezydencję.

Jest to idealne rozwiązanie dla obywateli USA, ponieważ mimo że muszą płacić podatki bez względu na to, gdzie na świecie pracują, istnieje jeden wyjątek: Puerto Rico. Oznacza to, że wszelkie dochody uzyskane w Portoryko są wyłączone z podatków w Stanach Zjednoczonych. Haczyk, jeśli chcesz to tak nazwać? Aby zostać rezydentem, musisz spędzić co najmniej 183 dni w roku w Portoryko.

Pożegnaj się z USA z A.

Nawet bardziej szalone niż rozdawanie całej swojej kryptowaluty może być zrzeczenie się obywatelstwa USA. Nie jest to duża luka, ale raczej po prostu ucieczka od samego systemu. Jest to bardzo drastyczny krok w celu uniknięcia podatków, jednak wielu uważa, że ​​stanowisko IRS wobec kryptowalut jest w najlepszym razie drakońskie.

Po zrzeczeniu się obywatelstwa IRS nie może już dyktować, co masz zrobić ze swoimi dochodami. Oczywiście, jeśli poważnie myślisz o zrobieniu czegoś takiego, prawdopodobnie IRS będzie musiał zapłacić podatek od wyjścia. Dodatkowo będziesz potrzebować drugiego paszportu. Jest to poważny krok, który należy podjąć i należy wziąć pod uwagę, na jaki zasługuje.

Podsumowując

Nie jest tajemnicą, że wielu w branży kryptowalut po prostu nie lubi tego, jak IRS traktuje kryptowaluty jako zyski kapitałowe. Jeśli jednak jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych, nadal musisz płacić te podatki lub znaleźć kreatywne sposoby, aby tego uniknąć.

Nie oznacza to jednak, że jesteś sam. Jeśli jesteś obywatelem USA i spędzasz dużo czasu na kupowaniu, sprzedawaniu i handlowaniu kryptowalutami, powinieneś skontaktować się z CPA, aby uzyskać pomoc. Dostępnych jest wiele opcji, więc nie musisz próbować samodzielnie poruszać się po amerykańskich przepisach podatkowych.

Znajdź księgowego podatkowego CPA lub kryptowalut, który zapewni, że będziesz w 100% przestrzegać swoich podatków. Mamy nadzieję, że te wskazówki stanowią punkt wyjścia, dzięki któremu możesz odkryć najlepszą metodę uniknięcia płacenia zysków kapitałowych z podatków.

Wpis gościnny autorstwa Bryce’a Welkera z egzaminu Crush The CPACRUSH Egzamin CPA powstał, aby pomóc studentom zdać egzamin CPA za pierwszym razem. Szanse na zdanie są tak niskie, ponieważ większości kandydatów na CPA brakuje wiedzy i zasobów, aby odpowiednio zaplanować, zbadać i ustalić priorytety. CRUSH jest tutaj, aby upewnić się, że jesteś wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do zdania wszystkich czterech części egzaminu CPA za pierwszym razem! Poznaj najlepsze praktyki egzaminacyjne CPA, aby zminimalizować czas nauki i zmaksymalizować swoją naukę!