Jak rozpocząć działalność związaną z wydobywaniem bitcoinów

Jak rozpocząć działalność związaną z wydobywaniem bitcoinów
Category: Złożyć Wniosek
16 października 2020

Wydobywanie Bitcoinów i innych kryptowalut to Dziki Zachód technologii i finansów. Dziedzina ta wciąż się rozwija iw dużej mierze nieuregulowana, a praca wiąże się z ryzykiem. Jednak jak w przypadku każdej granicy istnieje znaczny potencjał zysku dla tych, którzy odnoszą sukcesy.

Chociaż wydobywanie kryptowalut wiąże się z najnowszymi osiągnięciami obliczeniowymi i finansowymi, rozpoczęcie działalności wydobywczej nie wymaga wiedzy technicznej. Praca jest w zasadzie grą liczbową i każdy, kto jest gotów zainwestować w zasoby potrzebne do wygrania gry, może na tym skorzystać.

Dowiedz się, jak założyć własną firmę Bitcoin Mining i czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

 • 9 kroków, aby rozpocząć działalność związaną z wydobywaniem bitcoinów
 • Dla kogo ta firma jest odpowiednia?
 • Zrób następny krok
 • Przydatne linki

WYPRÓBUJ BEZPŁATNE NARZĘDZIA BIZNESOWE TRUIC

 1. Dom
 2. Pomysły biznesowe
 3. Bitcoin Mining Business

Rozpocznij działalność związaną z wydobywaniem bitcoinów, wykonując 9 kroków:

Znalazłeś idealny pomysł na biznes i teraz możesz zrobić kolejny krok. Założenie firmy to coś więcej niż tylko zarejestrowanie jej w państwie. Zebraliśmy ten prosty przewodnik po rozpoczęciu działalności związanej z wydobywaniem bitcoinów. Te kroki zapewnią, że Twoja nowa firma będzie dobrze zaplanowana, prawidłowo zarejestrowana i zgodna z prawem.

KROK 1: Zaplanuj swój biznes

Jasny plan jest niezbędny do odniesienia sukcesu jako przedsiębiorca. Pomoże Ci określić specyfikę Twojej firmy i odkryć kilka niewiadomych. Kilka ważnych tematów do rozważenia to:

Na szczęście przeprowadziliśmy dla Ciebie wiele badań.

Jakie są koszty związane z otwarciem firmy wydobywającej bitcoiny?

Kiedy zaczął się po raz pierwszy, Bitcoin można było z zyskiem wydobywać za pomocą domowego komputera. Jednak od 2013 roku wydobycie stało się zbyt konkurencyjne, aby komputery mogły przynosić jakikolwiek realny zysk. Nawet najszybsze komputery nie są wystarczająco szybkie, aby najpierw znaleźć prawidłowy skrót.

Obecnie firmy zajmujące się wydobyciem bitcoinów używają specyficznych dla aplikacji układów scalonych (ASIC), które są specjalnie stworzone do wydobywania bitcoinów lub innej kryptowaluty. Konfiguracja ASIC, która może samodzielnie rozwiązać obliczenia Bitcoin, kosztuje około 12000 USD.

Jednak większość ludzi wchodzi do branży za dużo mniej, łącząc swoje zasoby. Nowe koparki ASIC są dostępne w cenie od 489 do 3000 USD. Dzięki jednej z nich właściciele firm mogą dołączyć do puli wydobywczej, w której członkowie dosłownie łączą swoje zasoby. Gdy pula ma najpierw poprawny hash, przychody są dzielone między członków.

Jeszcze mniej, właściciele firm mogą kopać w chmurze. W tych umowach właściciele firm dzierżawią zasoby wydobywcze od dostawcy działającego w chmurze, a dzierżawione zasoby są łączone z zasobami dzierżawionymi przez innych właścicieli firm. Bitcoin.com i Genesis Mining mają plany zaczynające się poniżej 200 USD.

Jakie są bieżące wydatki na działalność związaną z wydobywaniem bitcoinów?

ASIC potrzebne do wydobywania Bitcoinów i innych kryptowalut zużywają dużo energii. Według szacunków ilość energii potrzebnej do wydobycia Bitcoinów wynosi 215 kilowatów na obliczoną transakcję. MarketWatch pokazuje, ile to kosztuje w każdym stanie.

Kto jest rynkiem docelowym?

Działalność wydobywcza Bitcoin obsługuje kryptowalutę Bitcoin, dlatego używane oprogramowanie musi być zgodne ze standardami Bitcoin. Inni górnicy kryptowaluty muszą przestrzegać standardów wydobywanej kryptowaluty.

W jaki sposób firma wydobywająca bitcoiny zarabia pieniądze?

Wydobywanie Bitcoinów jest podobne do udziału w audytach konkurencji. Firmy weryfikują transakcje Bitcoin, zgadując 64-cyfrowe liczby szesnastkowe, zwane „hashami”. Pierwsza firma, która zgadnie wartość skrótu równą lub mniejszą od docelowego skrótu, otrzyma Bitcoin i opłatę transakcyjną.

Bitcoin jest skonfigurowany tak, że liczba nagrodzonych BItcoinów zmniejsza się z czasem o połowę. Dzieje się to mniej więcej co cztery lata i żaden bitcoin nie zostanie przyznany, gdy w sumie będzie 21 milionów bitcoinów. Gdy nagroda za Bitcoin spada, oczekuje się, że kwota zarobiona z opłat transakcyjnych wzrośnie.

(Inne kryptowaluty działają inaczej).

Ile możesz obciążać klientów?

Rekompensata, jaką otrzymują firmy zajmujące się wydobyciem bitcoinów, jest określana przez kryptowalutę. W chwili pisania tego tekstu posiadanie poprawnego hasha najpierw zapewniło wygranej firmie 12,5 Bitcoinów. Obecny kurs wymiany wynosił nieco poniżej 8000 USD za 1 Bitcoin, więc posiadanie hasha wyniosłoby prawie 100000 USD. W porównaniu z tym opłaty transakcyjne są stosunkowo niewielkie.

Jaki zysk może zarobić firma wydobywająca bitcoiny?

Rentowność działalności wydobywczej Bitcoin jest bezpośrednio powiązana z wartością Bitcoin i kosztem energii elektrycznej. Kiedy Bitcoin obracał się powyżej 20000 $ za Bitcoin, ten biznes był bardzo zyskowny. Wraz ze spadkiem wartości Bitcoin spada również rentowność.

Jak możesz zwiększyć rentowność swojej firmy?

Bitcoin to tylko jedna kryptowaluta, którą mogą wydobywać właściciele firm. Dodatkowe kryptowaluty to Ethereum, Zcash, Ripple, Monero i inne. To, które z nich jest najbardziej opłacalne, zależy od wielu czynników, w tym od wartości, trudności wydobycia i prognozowanych prognoz dla każdej waluty kryptograficznej.

Jak nazwiesz swoją firmę?

Wybór odpowiedniej nazwy jest bardzo ważny. Jeśli jeszcze nie masz na myśli nazwy, przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik, jak nazwać firmę lub uzyskaj pomoc w burzy mózgów za pomocą naszego Generatora nazw firm Bitcoin Mining.

Następnie podczas rejestracji nazwy firmy zalecamy sprawdzenie, czy nazwa firmy jest dostępna w Twoim stanie, poprzez wyszukanie znaku towarowego, przeszukanie sieci i upewnienie się, że wybrana nazwa jest dostępna jako domena internetowa, aby ją zabezpieczyć wcześniej, więc nie ktoś inny może to znieść.

Znajdź domenę teraz

Obsługiwane przez GoDaddy.com

Po zarejestrowaniu nazwy domeny rozważ założenie profesjonalnego konta e-mail (@ twojafirma.com). G Suite Google oferuje usługę poczty elektronicznej, która zawiera inne przydatne narzędzia, w tym edytor tekstu, arkusze kalkulacyjne i nie tylko. Spróbuj za darmo

KROK 2: Utwórz osobowość prawną

Utworzenie podmiotu prawnego, takiego jak LLC, zapobiega osobistej odpowiedzialności, jeśli Twoja działalność związana z wydobywaniem bitcoinów zostanie pozwana. Istnieje wiele struktur biznesowych do wyboru, w tym: korporacje, LLC i DBA.

Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący tworzenia własnej LLC

Mieć profesjonalną usługę dla siebie

Dwie takie niezawodne usługi:

 • ZenBusiness (39 USD + opłaty stanowe)
 • LegalZoom (79 USD + opłaty stanowe)

Powinieneś także rozważyć skorzystanie z usługi zarejestrowanego agenta, aby chronić swoją prywatność i zachować zgodność.

KROK 3: Zarejestruj się, aby otrzymywać podatki

Zanim otworzysz firmę, musisz zarejestrować się w różnych stanowych i federalnych podatkach.

Aby zarejestrować się do celów podatkowych, musisz złożyć wniosek o nadanie numeru EIN. To naprawdę proste i darmowe!

Numer EIN można uzyskać bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej IRS, faksem lub pocztą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o numerach EIN i korzyściach, jakie mogą one przynieść Twojej LLC, przeczytaj nasz artykuł Co to jest EIN ?.

KROK 4: Otwórz firmowe konto bankowe i kartę kredytową

Korzystanie z dedykowanych kont bankowych i kredytowych jest niezbędne dla ochrony aktywów osobistych.

Kiedy Twoje konta osobiste i firmowe są mieszane, Twoje aktywa osobiste (dom, samochód i inne kosztowności) są zagrożone w przypadku pozwu. W prawie biznesowym określa się to jako przekłuwanie zasłony korporacyjnej.

Ponadto nauczenie się, jak budować kredyt biznesowy, może pomóc w uzyskaniu kart kredytowych i innych źródeł finansowania w imieniu firmy (zamiast w imieniu użytkownika), lepszych stóp procentowych, wyższych linii kredytowych i nie tylko.

Otwórz firmowe konto bankowe

 • To oddziela twoje osobiste aktywa od majątku twojej firmy, co jest niezbędne do ochrony majątku osobistego.
 • Ułatwia również prowadzenie księgowości i rozliczanie podatków.

Zalecane: przeczytaj naszą recenzję Najlepsze banki dla małych firm, aby znaleźć najlepszy bank krajowy, spółdzielcze kasy pożyczkowe, banki przyjazne dla firm, takie z wieloma oddziałami stacjonarnymi i nie tylko.

Uzyskaj firmową kartę kredytową

 • Pomaga to oddzielić wydatki osobiste od służbowych poprzez umieszczenie wszystkich wydatków biznesowych w jednym miejscu.
 • Buduje również historię kredytową Twojej firmy, co może być przydatne do późniejszego gromadzenia pieniędzy i inwestycji.

KROK 5: Skonfiguruj księgowość biznesową

Rejestrowanie różnych wydatków i źródeł dochodu ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia wyników finansowych Twojej firmy. Prowadzenie dokładnych i szczegółowych rachunków również znacznie upraszcza coroczne rozliczanie podatku.

KROK 6: Uzyskaj niezbędne pozwolenia i licencje

Brak niezbędnych zezwoleń i licencji może skutkować wysokimi karami, a nawet spowodować zamknięcie firmy.

Wymagania licencyjne dotyczące stanowych i lokalnych firm

Do prowadzenia działalności związanej z bitcoinami mogą być potrzebne określone zezwolenia i licencje stanowe. Dowiedz się więcej o wymaganiach licencyjnych w swoim stanie, odwiedzając odniesienie SBA do licencji i zezwoleń państwowych.

Większość firm jest zobowiązana do pobierania podatku od sprzedaży towarów lub usług, które dostarczają. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak podatek od sprzedaży wpłynie na Twoją firmę, przeczytaj nasz artykuł Podatek obrotowy dla małych firm.

Aby uzyskać informacje na temat lokalnych licencji i zezwoleń:

 • Skontaktuj się z urzędnikiem miejskim, miejskim lub powiatowym
 • Uzyskaj pomoc od jednego z lokalnych stowarzyszeń wymienionych w katalogu US Small Business Associations zawierającym lokalne zasoby biznesowe.

KROK 7: Uzyskaj ubezpieczenie biznesowe

Podobnie jak w przypadku licencji i zezwoleń, Twoja firma potrzebuje ubezpieczenia, aby działać bezpiecznie i zgodnie z prawem. Ubezpieczenie biznesowe chroni dobre samopoczucie finansowe Twojej firmy w przypadku pokrycia straty.

Istnieje kilka rodzajów polis ubezpieczeniowych utworzonych dla różnych rodzajów działalności o różnym ryzyku. Jeśli nie masz pewności, jakie rodzaje ryzyka mogą napotkać Twoja firma, zacznij od ogólnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej . Jest to najpowszechniejsza ochrona, której potrzebują małe firmy, więc jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie działalności.

Inną godną uwagi polisą ubezpieczeniową, której potrzebuje wiele firm, jest ubezpieczenie odszkodowawcze pracowników. Jeśli Twoja firma będzie zatrudniać pracowników, istnieje duża szansa, że ​​stan będzie wymagał posiadania ubezpieczenia pracowniczego.

Zalecane: Dowiedz się, jakie będzie kosztować ubezpieczenie biznesowe dla Twojej firmy zajmującej się wydobywaniem bitcoinów.

KROK 8: Zdefiniuj swoją markę

Twoja marka jest tym, co reprezentuje Twoja firma, a także tym, jak Twoja firma jest postrzegana przez opinię publiczną. Silna marka pomoże Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji.

Jak promować i sprzedawać biznes wydobywania bitcoinów

Działania marketingowe związane z wydobyciem bitcoinów powinny być skierowane do inwestorów. Dodatkowi inwestorzy mogą pomóc w sfinansowaniu zakupu większej ilości sprzętu, co może pomóc firmie zakwalifikować się do obniżonych stawek za energię elektryczną. Aby przyciągnąć inwestorów, właściciele firm powinni mieć jasną prezentację, która szczegółowo opisuje, czym są kryptowaluty i jak opłacalny jest model biznesowy.

Jak sprawić, by klienci wracali

Firma zajmująca się wydobywaniem bitcoinów nie musi martwić się o przyciąganie klientów, ponieważ firma obsługuje kryptowalutę, a nie bezpośrednio ludzi. Każda firma, która spełnia standardy, może uczestniczyć w krypto-walucie.

KROK 9: Stwórz swoją obecność w sieci

Witryna biznesowa pozwala klientom dowiedzieć się więcej o Twojej firmie oraz oferowanych przez Ciebie produktach lub usługach. Możesz także skorzystać z mediów społecznościowych, aby przyciągnąć nowych klientów lub klientów.

Rozpocznij działalność wydobywczą Bitcoin w swoim stanie

Wybierz swój stan poniżej, aby uzyskać szczegółowy przewodnik dotyczący wykonywania każdego z tych kroków w swoim stanie rodzinnym.

Czy ta firma jest odpowiednia dla Ciebie?

Pierwszymi osobami, które wydobywały Bitcoin, byli głównie maniacy technologii, których zaintrygowała innowacja kryptowaluty. Dzisiaj maniacy nadal eksperymentują z kryptowalutami, ale nie są jedynymi osobami wydobywającymi Bitcoin i inne kryptowaluty.

Każdy, kto chce mieć główną lub poboczną działalność, która zapewnia pasywny dochód, może być zainteresowany prowadzeniem działalności związanej z wydobywaniem kryptowalut. Wymaganą pracę można zorganizować wokół innych zobowiązań, a wymagany budżet można dostosować w razie potrzeby.

Chcesz wiedzieć, czy nadajesz się na przedsiębiorcę?

Rozwiąż nasz quiz na temat przedsiębiorczości, aby się dowiedzieć!

Co dzieje się podczas typowego dnia w firmie zajmującej się wydobywaniem bitcoinów?

Prowadzenie działalności związanej z wydobyciem bitcoinów to głównie praca bez użycia rąk. Dopóki operacje przebiegają sprawnie, właściciele firm muszą zrobić niewiele więcej niż sprawdzić stan posiadania Bitcoinów w swojej firmie i aktualny kurs wymiany, aby zobaczyć, czy chcą sprzedać.

Najczęstszą usterką komputera jest przegrzanie, a właściciele firm muszą szybko reagować, gdy tak się dzieje. Komputery, które się przegrzewają, wyłączają się i nie przynoszą żadnego zysku, dopóki nie zostaną ostygnięte i ponownie uruchomione.

Jakie umiejętności i doświadczenia pomogą Ci zbudować odnoszący sukcesy biznes wydobywczy bitcoinów?

Wydobywanie bitcoinów i innych kryptowalut nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Niemniej jednak właściciele firm powinni zapoznać się z procesem, aby zrozumieć, co robią. Książki, takie jak Bitcoin Mining Step by Step, są popularnymi zasobami na ten temat.

Właściciele firm mogą również chcieć zainwestować w koparkę USB Bitcoin. Zwykle nie są one opłacalne, ale są pomocne podczas nauki podstaw wydobywania bitcoinów.

Ważne jest również, aby zapoznać się z ryzykiem, które towarzyszy Bitcoinowi i innym kryptowalutom. Zrozumienie zmienności rynku jest niezbędne przy podejmowaniu decyzji o sprzedaży wydobytego bitcoina. Znajomość nielegalnych oszustw i hacków pomaga właścicielom firm uniknąć stania się ich ofiarami. John Oliver szczegółowo opisał niektóre z największych zagrożeń, w tym oszustwa.

Jaki jest potencjał wzrostu dla biznesu wydobywającego bitcoiny?

Operacje wydobywania bitcoinów obejmują całą gamę, od osób zajmujących się tym jako hobby po duże korporacje, które mają ogromne zasoby. Przykładem małej konfiguracji jest niedroga, ale opłacalna obsługa pokoju w akademiku przez Geoffreya Welborna. Firma w Szwecji prowadzi znacznie większą działalność, utrzymując 45 000 komputerów w byłym hangarze dla helikopterów.

Kanał YouTube TRUiC

Aby uzyskać zabawne filmy informacyjne o zakładaniu firmy, odwiedź kanał TRUiC na YouTube lub zasubskrybuj poniżej, aby obejrzeć później.