Jak stworzyć własne oszustwo internetowe

Category: Karty Kredytowe
17 lutego 2021

„… Jeśli sprawiedliwy jest dobry w zatrzymywaniu pieniędzy, jest dobry w ich kradzieży. Platon, Księga I, Republika

Udawaj przez chwilę, że chcesz stworzyć oszustwo internetowe, które obciąży twoje kieszenie znaczną kwotą pieniędzy. Jak stworzyłbyś to oszustwo? Do kogo byś celował? Czy zaangażowałbyś swoich przyjaciół, czy zachowałbyś to dla siebie? A co najważniejsze, kiedy byś to skończył; tj. wziąć pieniądze i uciekać?

Próbowałem to jest witryna poświęcona wykrywaniu i zgłaszaniu oszustw internetowych. Od 2007 roku oszustwa prezentowane na tej stronie obejmują wszystko, od klasycznego nigeryjskiego „masz gotówkę! e-maile do wprowadzania danych, aby nawet oczyścić okrężnicę (wraz ze zdjęciem, którego nie chcesz oglądać podczas jedzenia). Wszystkie te oszustwa różnią się od siebie, ale wszystkie wykorzystują jeden lub więcej z następujących sześciu elementów, aby Cię zwabić:

Ignorancja użytkownika: encefalopatia kałowa jest poważnym schorzeniem, które może wpływać na Ciebie i członków Twojej rodziny, ale nasi współpracownicy mają lekarstwo.

Głos autorytetu / doświadczenie: Dr Homer J. Simpson, który studiował inżynierię jądrową na prestiżowym Uniwersytecie Saint Regis, pracuje w elektrowni jądrowej od ponad 10 lat. Jest uznawany w całym kraju za eksperta ds. Bezpieczeństwa elektrowni jądrowych.

Emocjonalny urok: wciąż tkwisz w tej nisko płatnej pracy, podczas gdy twój szef kupuje co roku bardziej efektowny samochód? Co byś zrobił z dodatkowym 1000 $ co tydzień? Nasz system pomaga zarabiać pieniądze podczas snu! „Przyklej to do mężczyzny i rzuć pracę już dziś!

Trochę prawdy: palenie prowadzi do prawie wszystkich przypadków drobnokomórkowego raka płuca (SCLC), bardzo agresywnej formy raka. Na szczęście nasze produkty z kwasem retinowym hamują raka płuc, dzięki czemu możesz palić bez obaw.

Wyłączność: Naszym wyższym oficerom zajęło wiele lat nauczenie się, jak działa ten rewolucyjny system. Jednak jego sekrety mogą być teraz twoje, gdy dołączysz do naszego klubu tylko dla członków VIP.

Ograniczony czas: działaj teraz do wyczerpania zapasów. Mamy tylko 30 sztuk biżuterii z pirytu żelaznego. Operatorzy są gotowi.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, a także moje ciągłe narażenie na wszelkiego rodzaju oszustwa internetowe, wymyśliłem pięć poniższych pomysłów na oszustwa i sposoby ich popełnienia. Pamiętaj, że te informacje są tylko teoretyczne i mają na celu pomóc Ci dowiedzieć się o oszustwach i je wykryć.

Nie próbuj następujących pomysłów w domu!

1. Nowa i ulepszona nigeryjska poczta e-mail.

Wysyłaj ludziom e-maile, podając im smutną historię o osobie, która jest osierocona i nie może wypłacić swoich pieniędzy – ale dodaj współczesny akcent. Na przykład, błagaj o młodą dziewczynę, która jest przetrzymywana wbrew jej woli przez talibów i nie może wycofać ogromnej sumy pieniędzy, które odziedziczyła w Wielkiej Brytanii – pieniędzy, które pomogłyby jej uwolnić. Lub potępiaj operację uboju psów w USA, która zostałaby natychmiast zamknięta, gdyby niektóre grupy mogły po prostu uzyskać dostęp do swoich zablokowanych funduszy.

Możliwości są nieskończone – i ktoś musi ugryźć. Gdy zgromadzisz już kilka zainteresowanych stron, poproś ich, aby przekazali Ci pieniądze na fałszywe wydatki, takie jak podatki, koszty przetwarzania, opłaty prawne itp. W pewnym momencie możesz nawet uzyskać dostęp do konta bankowego lub danych osobowych odbiorców wiadomości e-mail. Usuń te konta i / lub ukradnij tożsamość.

2. Firma świadcząca usługi fałszywe.

Utwórz i kup nazwę domeny, która będzie przypominać witrynę usług wysokiej rangi. Na przykład Seomoz.org jest dość ugruntowaną firmą świadczącą usługi SEO. Pracując poza tą witryną, możesz utworzyć nazwę domeny Seomoz.org/business. Pozwala to na łatwe znalezienie Twojej witryny w Internecie i zapewnia wiarygodność. Następnie zaczynasz wysyłać e-maile do witryn małych firm i oferować im pakiet usług za jedyne 499 USD rocznie. Upewnij się, że firma kliknęła tylko specjalny link „rabat, który podajesz w swojej witrynie lub w korespondencji e-mail.

Po zebraniu wystarczającej liczby płatności Paypal, przenieś wszystkie aktywa na konto bankowe utworzone specjalnie do tego celu (używając danych osobowych innej osoby, które, miejmy nadzieję, zostały uzyskane w wyniku oszustwa nr 1). Siedź w swojej fałszywej witrynie przez miesiąc, wysyłając okresowe e-maile do swoich „klientów z pytaniami o specyfikacje dotyczące ich witryn (np. Według jakich słów kluczowych chcą być klasyfikowani) oraz inne biuletyny informacyjne i ogłoszenia firmowe. Po upływie tego miesiąca zamknij witrynę i konto bankowe.

3. Oszustwo związane z przejęciem konta.

Wysyłaj wiadomości e-mail do osób powiadamiających ich, że ich konto Paypal, eBay, Amazon itp. Zostało przejęte, a firma musi ponownie zweryfikować krytyczne dane dotyczące konta, takie jak imię i nazwisko osoby, dane logowania, hasło itp. Kilka e-maili, które wracają do z tymi istotnymi informacjami będziecie na wagę złota.

Alternatywnie, jeśli masz jakieś umiejętności programistyczne, utwórz łącze do oprogramowania szpiegującego, które prowadzi użytkownika do witryny fałszywego konta, przypominającej witrynę Paypal, eBay, Amazon itp. Na tej stronie użytkownik wprowadza wszystkie swoje dane osobowe i przekazuje ci to. W takim przypadku uzyskasz cenne informacje i będziesz mógł zainstalować program szpiegowski na komputerze użytkownika, umożliwiając monitorowanie wszystkich jego / jej przyszłych naciśnięć klawiszy.

4. Sprzedaj fałszywy produkt.

Utwórz podrobiony produkt i sprzedaj go online. Niektóre przykłady obejmują plastry / okłady dietetyczne, cudowne kremy i suplementy diety. Tworzenie takich produktów w domu jest łatwe, a jedyne, czego potrzebujesz, to konto handlowca, które akceptuje karty kredytowe. Spraw, aby czas zwrotu pieniędzy wynosił co najmniej 6 miesięcy lub dłużej, w ten sposób usypiając klientów do odłożenia dowodu zakupu i ostatecznie zapomnienia o nim lub jego utraty. Referencje i polecenia można zbierać od znajomych.

Możesz nawet pójść na całość i zaplanować seminarium internetowe lub seminarium, podczas którego ręcznie wybierasz odbiorców, którzy zadają pytania lub pochwalą twoich produktów – członków odbiorców, którzy akurat są twoimi przyjaciółmi. Wytwarzanie i sprzedaż podrobionego produktu jest prawdopodobnie jednym z najłatwiejszych do popełnienia oszustw, ponieważ wiele osób faktycznie odniesie korzyści z produktu dzięki efektowi placebo (tj. Poprawie stanu zdrowia dzięki prostemu przekonaniu, że produkt działa).

5. Sprzedaj fałszywy produkt i stwórz wokół niego MLM.

Po co zarabiać na samym fałszywym produkcie, skoro można również zarabiać na rekrutach członków? Stwórz własny wielopoziomowy schemat marketingowy, rekrutując ludzi do bezpośredniego kupna i sprzedaży Twojego produktu. Poproś znajomych o opinie o tym, jak ten produkt i firma zmieniły ich życie. Twoi znajomi mogą być również wykorzystywani jako wabiki downline (klientów), dzięki czemu rekruci MLM zaczną zarabiać trochę pieniędzy i kupować od Ciebie produkty masowe.

Dowiedz się, jak zarabiać legalne pieniądze w Internecie

Jasne, urok gratyfikacji gotówki bez pracy jest kuszący, ale są o wiele lepsze sposoby spędzania czasu. Opracowałem darmowy plan działania krok po kroku, który pomoże Ci zbudować prawdziwy biznes online. Poznasz tajniki tworzenia prawdziwych strumieni dochodów, które nie pochodzą z oszukiwania innych. A co najważniejsze, nasz przewodnik jest całkowicie darmowy.