Jak wypłacić pieniądze z banku

Category: Mieć Wpływ
17 lutego 2021

Karty debetowe i bankomatowe to najlepszy i najprostszy sposób na wypłatę pieniędzy z konta w dowolnym momencie. Ale nawet bez niego nadal powinieneś mieć dostęp do swoich funduszy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

CreditDonkey
  Karty debetowesą połączone z kontami rozliczeniowymi. Możesz ich używać do wypłacania pieniędzy i robienia zakupów bezpośrednio ze swojego konta.
 • Karty bankomatowesą podłączone do kont oszczędnościowych. Jak sama nazwa wskazuje, możesz ich używać do wypłacania pieniędzy w bankomatach, ale NIE do robienia zakupów.
 • 10 $ premii za rejestracjęUżyj bankomatu, aby wypłacić pieniądzeZarówno karty debetowe, jak i bankomatowe zapewniają natychmiastowy, 24-godzinny dostęp do Twoich pieniędzy w dowolnym miejscu bankomatu. Po prostu włóż kartę, wprowadź swój numer PIN i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby pobrać żądaną kwotę.

  Ta funkcja jest zwykle bezpłatna w przypadku bankomatów powiązanych z Twoim bankiem, chociaż niektóre banki pobierają opłaty za określoną liczbę miesięcznych transakcji. Często płacisz za korzystanie z bankomatów spoza sieci.

  Najwygodniejszą opcją jest otwarcie rachunku czekowego z banku z bankomatami i oddziałami w całym kraju. Oto nasze najlepsze wybory:

  Chase Total Checking®
 • Skorzystaj zbonusuwwysokości 200 $, otwierając nowe konto Chase Total Checking® i konfigurując bezpośrednią wpłatę
 • Dostęp do 16 000 bankomatów Chase i prawie 4900 oddziałówAplikacja Chase Mobile® – zarządzaj swoimi kontami, wpłacaj czeki, przelewaj pieniądze i nie tylko – wszystko na swoim urządzeniu.Otwórz swoje konto online teraz.Dostępne online w całym kraju z wyjątkiem Alaski, Hawajów i Portoryko. Lokalizacje oddziałów można znaleźć na stronie locator.chase.com.Dokonaj zakupu za pomocą karty debetowejWiele sklepów oferuje opcję „zwrotu gotówki przy zakupach za pomocą karty debetowej. Sklep lub Twój bank mogą ograniczyć kwotę, którą możesz wypłacić. Ta funkcja NIE jest dostępna w przypadku kart bankomatowych.

  Co się stanie, jeśli zgubisz kartę?Banki zapewniają różne sposoby uzyskiwania pieniędzy.

  Oto kilka sposobów wypłaty pieniędzy bez karty debetowej lub bankomatowej.

   Odwiedź oddział: możesz wypłacić pieniądze bezpośrednio ze swojego banku w zwykłych godzinach pracy. Będziesz potrzebować dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz numeru konta, który kasjer może w razie potrzeby sprawdzić.
  Wypisz czek: Jeśli masz konto czekowe, możesz wypisać czek do siebie lub do „Gotówki. Czek można zrealizować w banku, a nawet w niektórych supermarketach i sklepach detalicznych. Te lokalizacje często pozostają otwarte po zamknięciu banków.

  Aktywuj dostęp do bankomatów bez karty: wiele banków zapewnia awaryjny dostęp do bankomatów członkom, których karty zostały zgubione lub skradzione. Przedstawiciel obsługi klienta da Ci kod dostępu do konta i wypłaty środków.

 • Korzystaj z bankowości mobilnej: banki takie jak Wells Fargo, Bank of America i Chase umożliwiają teraz klientom korzystanie z telefonów w bankomatach. Zamiast numeru PIN skanujesz kod, aby wypłacić pieniądze z konta. Najpierw musisz pobrać aplikację mobilną swojego banku na swoje urządzenie. Mogą obowiązywać opłaty.
 • LINIA DOLNAUtrata karty debetowej lub bankomatowej jest kłopotliwa, ale nadal będziesz mógł wypłacić pieniądze. Zawsze pamiętaj, aby jak najszybciej zgłosić zaginięcie lub kradzież karty, aby uchronić się przed nieautoryzowanymi obciążeniami lub oszustwami.

  Uwaga: Ta strona internetowa jest możliwa dzięki powiązaniom finansowym z niektórymi produktami i usługami wymienionymi w tej witrynie. Możemy otrzymać odszkodowanie, jeśli robisz zakupy za pośrednictwem linków w naszych treściach. Nie musisz korzystać z naszych linków, ale pomagasz w obsłudze CreditDonkey, jeśli to zrobisz.

  Więcej od CreditDonkey:Co jest potrzebne do otwarcia konta bankowegoJak wybrać bankPromocje bankowe bez bezpośredniej wpłatyOtwórz nowe konto rozliczenioweChase Checking Account BonusZostaw komentarz na temat Jak wypłacić pieniądze z banku?Możesz również być zainteresowanyBanki oferujące bezpłatne sprawdzanieO CreditDonkey®

  CreditDonkey to porównywarka banków. Publikujemy analizy oparte na danych, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i podejmować mądre decyzje.

  Uwaga redakcyjna: Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone na tej stronie należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żadnego wydawcę karty.

  Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert pojawiających się na tej stronie pochodzi od firm, od których CreditDonkey otrzymuje wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). CreditDonkey nie obejmuje wszystkich firm ani wszystkich ofert, które mogą być dostępne na rynku.

  * Szczegółowe informacje na temat warunków można znaleźć w aplikacji online wystawcy karty. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje są przedstawione bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Zastosuj teraz możesz przejrzeć warunki na stronie internetowej wydawcy karty.

  CreditDonkey nie zna Twojej indywidualnej sytuacji i dostarcza informacji wyłącznie do ogólnych celów edukacyjnych. CreditDonkey nie zastępuje i nie powinien być używany jako profesjonalna porada prawna, kredytowa lub finansowa. Aby uzyskać takie porady, należy skonsultować się ze swoimi profesjonalnymi doradcami.