Jak zabić dług zombie i usunąć go z raportu kredytowego

Category: Twoim Raporcie
17 lutego 2021

Dług może żyć długo po tym, jak myślisz, że go zabiłeś. Dług zombie to dług, który przekroczył przedawnienie w Twoim stanie, ale nadal szkodzi Twojej zdolności kredytowej.

Wyeliminowanie długu zombie nie jest łatwe, ale nie jest też niemożliwe. Wymaga to po prostu odrobiny kreatywności z Twojej strony. Eksperci z Go Clean Credit są tutaj, aby pomóc! Oto wskazówki, które pomogą raz na zawsze wyeliminować dług zombie z raportu kredytowego.

Statut ograniczeńPierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest określenie przedawnienia windykacji w Twoim stanie. Jest to kluczowy krok, który dyktuje ci sposób postępowania.

Większość stanów ma ograniczenia od siedmiu do dziesięciu lat, ale to się różni. Gdy znasz już przedawnienia, możesz zrobić następny krok – określić, kiedy ostatnio Twoje konto odnotowało aktywność.

Aktywność na koncieTutaj musisz być kreatywny. Jest prawdopodobne, że będziesz musiał porozmawiać z jednym z pierwotnych wierzycieli na swoim starym koncie. Jeżeli konto zostało obciążone i minęło przedawnienie, inkasent nie może już prawnie żądać zapłaty.

Nie mogą również wysyłać dalszych raportów do biura informacji kredytowej, chociaż możesz oczekiwać, że spróbują. Dlatego tego typu długi nazywane są długiem „zombie, ponieważ mogą powrócić, by cię skrzywdzić.

OstrożnieW tym momencie musisz postępować ostrożnie. Będziesz musiał wysłać list lub porozmawiać telefonicznie z wierzycielem o umorzeniu długu. Robisz to na tej podstawie, że nie mogą już legalnie odbierać od Ciebie. Ważne jest, abyś pamiętał, że na żadnym etapie wymiany nie możesz przyznać, że dług jest Twój.

Odmówić spłaty zadłużenia lub dokonać jakichkolwiek płatności. Najlepszym podejściem jest stwierdzenie, że nic nie wiesz o tym długu. Wiesz tylko, że nie mogą od Ciebie ściągać należności ze względu na przedawnienie.

Bądź subtelny i przekonywującyPrzedstaw swój punkt widzenia, nie wymagając niczego ani nie wpadając w kłopoty. Wysłanie kopii raportu kredytowego i podkreślenie długu, który chcesz umorzyć, to świetna taktyka.

Dzięki temu wierzyciel wie, że wiesz, jakiego długu nie można już odzyskać. Jednocześnie w żadnym momencie nie przyznajesz się do niczego ani nie rozmawiasz z nimi przez telefon.

Sprowadź pomocFirmy naprawcze mogą Ci w tym pomóc. Mogą nawet mówić w Twoim imieniu. Ich doświadczenie będzie dobrze służyć w tego rodzaju kwestiach finansowych. Dług zombie może pozostać w Twoim raporcie i zranić Cię bardziej, niż myślisz.

Firmy zajmujące się naprawami kredytów rozumieją to i podejmują działania, aby całkowicie i na zawsze wyeliminować je z Twojego życia. Nie musisz tego robić samodzielnie. Firmy zajmujące się naprawami kredytów, takie jak Go Clean Credit, mają na uwadze Twój najlepszy interes i chętnie pomogą.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pokonywania długów zombie, skontaktuj się z Go Clean Credit, aby wrócić na właściwą drogę. Mamy różne programy naprawy kredytu, które pomogą Ci przezwyciężyć wyjątkową sytuację kredytową. Prawdziwe przywrócenie kredytu nie jest uniwersalnym modelem dla wszystkich i dostosowujemy Twoje potrzeby do odpowiedniego programu, ale większość ludzi może zacząć już za 99 USD miesięcznie.

Aby uzyskać pomoc, wystarczy zadzwonić bezpłatnie lub wypełnić prośbę o spotkanie. Skontaktuj się z Go Clean Credit, aby umówić się na bezpłatną konsultację już dziś!