Jak zacząć akceptować karty kredytowe?

Category: Kartą Kredytową
17 lutego 2021
 • Rozwiązania
 • / Produkty i usługi/ Kupiec/ Wsparcie/ Podstawy handlowców/ Jak zacząć akceptować karty kredytowe?Jak zacząć akceptować karty kredytowe?

  Wiele firm zaczyna się od przedsięwzięć wyłącznie gotówkowych. Aby jednak zwiększyć bazę klientów i przychody, może nadszedł czas, aby zacząć akceptować karty kredytowe i debetowe.

  Obecnie większość ludzi nie nosi przy sobie gotówki, zamiast tego używa alternatywnych metod płatności, takich jak karty kredytowe lub debetowe. A sprzedawcy, którzy akceptują karty kredytowe, często odkrywają, że klienci korzystający z kart wydadzą więcej, zwłaszcza na zakupy impulsowe.

  Jeśli jesteś zainteresowany akceptacją kart kredytowych, przeczytaj poniższe informacje i skontaktuj się z TSYS ®. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w założeniu i uruchomieniu konta handlowca, abyś mógł zacząć akceptować karty kredytowe w swojej firmie.

  Jak akceptować karty kredytowePrzed akceptacją kart kredytowych musisz założyć konto handlowca. Odbywa się to za pośrednictwem procesora płatności, takiego jak TSYS i jest to konto oddzielne od konta bankowego. To konto jest umową między Tobą, bankiem handlowym i podmiotem obsługującym płatności, takim jak TSYS, i służy do rozliczania transakcji kartą kredytową i / lub kartą debetową.

  Gdy masz już konto handlowe, potrzebujesz sprzętu i oprogramowania do przetwarzania kart. Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie muszą być zgodne z PCI, co oznacza, że ​​muszą spełniać wszystkie standardy bezpieczeństwa branży kart płatniczych. W TSYS współpracujemy z Tobą, aby upewnić się, że masz odpowiedni sprzęt i oprogramowanie do wydajnego i bezpiecznego przetwarzania płatności

  Terminale w punktach sprzedażyW przypadku sprzedawcy detalicznego terminal POS (punkt sprzedaży) jest najpowszechniejszym sposobem akceptowania kart kredytowych, gdy jest obecna karta lub gdy posiadacz karty znajduje się przy terminalu używającym karty. Dostępna jest szeroka gama terminali w punktach sprzedaży, a TSYS może pomóc w wyborze najlepszego dla Twoich potrzeb.

  InternetZakupy online oznaczają, że handlowcy akceptują transakcje bez karty lub klient i sprzedawca znajdują się w dwóch różnych lokalizacjach. Możesz akceptować transakcje bez karty i przetwarzać je bezpośrednio z komputera, przekształcając swój komputer stacjonarny lub laptop w „wirtualny terminal. Możesz również przetwarzać transakcje kartą kredytową za pomocą przeglądarki internetowej komputera, połączenia internetowego i czytnika kart kredytowych USB.

  mobilnyMobilne przetwarzanie kart kredytowych wymaga smartfona lub tabletu i zamienia go w podręczny terminal, który działa tak samo, jak wersja POS na blacie. Gdy masz już konto handlowe TSYS do przetwarzania mobilnego, po prostu pobierz naszą aplikację na swoje urządzenie mobilne i możesz zacząć akceptować wszystkie główne karty kredytowe w wygodny sposób dla Ciebie i Twoich klientów.

  OprogramowanieOprogramowanie do przetwarzania kart kredytowych ułatwia śledzenie wszystkich typów transakcji. Niezależnie od tego, czy transakcja odbywa się osobiście, przez Internet, czy jest to transakcja bezprzewodowa, oprogramowanie do przetwarzania jest niezbędne i ułatwia akceptowanie kart kredytowych. Twój przedstawiciel TSYS może wyjaśnić rodzaj oprogramowania, którego potrzebujesz i skonfigurować, aby rozpocząć przetwarzanie kart kredytowych.

  Teraz, gdy już jesteś poinformowany, otwórz dziś konto handlowe TSYS. Po prostu wypełnij nasz wniosek o konto handlowe, a wkrótce będziesz mógł akceptować karty kredytowe, przenosząc swoją biznesową i finansową przyszłość na wyższy poziom!