Jak zamienić karty podarunkowe w pieniądze Amazon

Category: Imię I Nazwisko
17 lutego 2021

23 lutego 2015 autor: superjoy

Przez ostatnie dwa lata nosiłem w portfelu kilka kart podarunkowych American Express. Częściowo użyłem każdego, co pozostawiło ich z przypadkowymi kwotami, przez co kupowanie niektórych rzeczy było niezręcznym doświadczeniem. „Nie wiem, ile to kosztuje, czy i tak możesz to uruchomić? „Czy mogę użyć tego z tym, a za resztę zapłacić gotówką? Fuj. Poza tym rzadko pamiętałem, że je mam, a kiedy robiłem, miejsca nie brałem AMEX. W końcu postanowiłem wymyślić, jak zamienić karty podarunkowe w Amazon Money (Amazon Gift Card), ponieważ robię tam zakupy przez CAŁY CZAS.

Jak zamienić karty podarunkowe w pieniądze Amazon

Kupowanie karty podarunkowej z kartą podarunkową nie jest zbyt mylące. To jest właśnie proces, który pokazuję poniżej. Dla mnie najtrudniejsza część przyszła, gdy nie miałem nazwiska na karcie podarunkowej. Zamiast nazwy brzmiało: „Prezent dla Ciebie. Wyglądało to tak:

Nie martw się o to! Pokażę ci również, jak zamienić tego rodzaju kartę na pieniądze Amazon!

Najpierw przeszedłem na stronę Amazon Gift Card, gdzie mogłem kupić elektroniczne karty podarunkowe (na e-mail).

Następnie wybrałem opcję karty podarunkowej, która pozwoliłaby mi wysłać e-mailem kwotę karty podarunkowej od 0,50 centów i więcej. Możesz wybrać dowolną kartę z napisem „Dostawa e-mailem i zacząć od 0,5 centa. Wybrałem lewy górny. Możesz to zobaczyć również poniżej.

Możesz wybrać dowolną kwotę, dowolny wzór i dodać dowolną wiadomość (lub żadną). Jedyne, co musisz zrobić, to dodać prawidłowe saldo karty podarunkowej i wysłać je na swój adres e-mail lub e-mail osoby, której chcesz je przekazać . W końcu to karta podarunkowa. Możesz wysłać to każdemu. Zrobiłem to pięć razy, aby móc wykorzystać wszystkie moje losowe karty podarunkowe. Ich wysokość wahała się od 3 do 25 dolarów. Chciałem kupić ten mikser immersyjny na Amazon, więc byłem szczęśliwy, że mogłem je wszystkie przekształcić w siłę nabywczą, która byłaby dla mnie bardziej przydatna. Po wypełnieniu niezbędnych informacji przejdź do kasy.

Jak znaleźć saldo karty podarunkowej

Aby sprawdzić saldo swoich kart podarunkowych Visa i Master Card, najlepiej poszukać na odwrocie karty konkretnej witryny internetowej lub numeru telefonu. Z tymi kartami podarunkowymi są powiązane różne witryny i numery telefonów.

Podczas płatności pamiętaj, aby nie płacić żadną ze swoich kart kredytowych lub debetowych! Prawie to zrobiłem. O jeny. Chcesz DODAĆ KARTĘ.

Jeśli Twoje imię i nazwisko znajduje się na karcie, wprowadź je. Jeśli masz taką kartę, jak ja, wpisz jej nazwę. „Prezent dla Ciebie to nazwa. Wprowadź numer karty. Kliknij „Dodaj swoją kartę.

Teraz jesteś na stronie „Sprawdź swoje zamówienie i możesz złożyć zamówienie! YAY!

Czy chcesz dodać więcej kart podarunkowych? Musisz dodać każdy z nich osobno, ale warto! Te 2, 3 i więcej dolarów salda mogą naprawdę się sumować. Kup sobie coś niesamowitego lub wyślij znajomemu fajną kartę podarunkową Amazon!

Miłego Amazoningu!

Główny pasek boczny

Trochę o Joy…

Jestem mamą z North Georgia / Atlanta, żoną mojego najlepszego przyjaciela i twórczynią rzeczy i rzeczy. Mamy 3 dorosłych dzieci i 2 nowe dzieci z małżeństwa! Nasz skład uzupełnia 6-letni Mastiff Angielski i 3-letni ratownik. Dzięki, że jesteś tutaj!