Jak zamknąć konto Bank of Montreal?

Category: Konta Bankowego
17 lutego 2021

Bank of Montreal, często nazywany BMO, jest jednym z 5 dużych banków działających w Kanadzie. Ten bank był wcześniej znany jako Montreal Bank od 1817 do 1822 roku. Za chwilę udostępnię więcej informacji o tym banku. Ale jeśli chcesz zamknąć konto bankowe, które masz w Bank of Montreal. Pozwól, że powiem ci, że trafiłeś na właściwą stronę internetową. Ponieważ w tym artykule przeprowadzę Cię przez kolejne etapy zamknięcia konta Bank of Montreal.

Możemy znaleźć tak wiele powodów, dla których ktoś mógłby zdecydować się na zamknięcie konta bankowego. Każdy ma ku temu swój osobisty lub zawodowy powód. Ale jeśli chcesz podzielić się swoim powodem, możesz skorzystać z poniższego formularza komentarza. Jeśli czujesz się swobodnie, podając powód, chcielibyśmy poznać przyczynę. Zasadniczo istnieją dwie metody, które może zastosować właściciel konta, aby zamknąć swoje konto bankowe w Bank of Montreal. W tym artykule wyjaśnię obie te metody.

O Bank of Montreal
Rodzaj banku Publiczny
Wcześniej wiem, jak Montreal Bank (1817 do 1822)
JEST W CA0636711016
Założony 23 czerwca 1817
Kwatera główna Toronto, Ontario, Kanada
Dochody (2019) 22,8 mld CAD
Dochód netto (2019) 5,8 miliarda CAD
Aktywa ogółem (2019) 852,2 mld CAD
Liczba pracowników (2019) 45,513
Stronie internetowej www.bmo.com

Co się stanie, jeśli konto Bank of Montreal jest nieaktywne przez 1 rok?

Jeśli Twoje konto w Bank of Montreal jest nieaktywne od 1 roku. I nie ma na nim salda, wtedy Twoje konto bankowe zostanie automatycznie zamknięte przez bank. W tym miejscu należy zauważyć, że aby bank mógł automatycznie zamknąć Twoje konto, powinny zostać spełnione poniższe warunki.

 • Twoje konto bankowe jest nieaktywne przez ostatni rok.
 • Saldo Twojego konta bankowego powinno wynosić 0 USD.Ale jeśli saldo Twojego konta Bank of Montreal przekracza 0 USD i nie korzystałeś z konta przez okres 2 lat. Wtedy bank uzna Twoje konto za nieaktywne. Uśpione konta można aktywować do normalnego użytku.

  Jak radzić sobie z uśpionym kontem Bank of Montreal?Jeśli nie korzystałeś ze swojego konta bankowego przez ponad 2 lata i masz pewne saldo na koncie bankowym. Wtedy bank uzna Twoje konto za nieaktywne. Ale jeśli chcesz nadal korzystać z konta bankowego, możesz je również aktywować.

  Bank pobierze od Ciebie pewne opłaty za reaktywację Twojego nieaktywnego konta. Opłaty są takie, jak podano poniżej.

  Okres czasu Opłaty pobierane przez Bank of Montreal
  2 lata 20 $
  5 lat 30 $
  10 lat 40 $

  Co się stanie, jeśli nie odbierzesz rachunku bankowego przez 10 lat?

  Jeśli nie zgłosisz roszczenia lub nie aktywujesz ponownie swojego konta bankowego (nieaktywnego) przez okres dłuższy niż 10 lat. Następnie pozostałe środki (saldo) zostaną przekazane do Banku Kanady, który jest bankiem centralnym kraju.

  Metody zamknięcia konta w banku Montreal

  Istnieją dwie metody zamknięcia konta bankowego w zestawieniu komponentów i są one wymienione poniżej.

  1. Odwiedzając oddział.
  2. I dzwoniąc do obsługi klienta.Obie te metody wyjaśnię w dalszej części artykułu. Ale jeśli chcesz zamknąć konto bankowe na wezwanie, saldo na koncie bankowym powinno wynosić 0 USD. Co oznacza, że ​​na Twoim koncie nie powinno być salda. Brak dodatniego lub ujemnego salda. W przypadku ujemnego salda należy je wyczyścić, zanim będzie można zamknąć konto.

   Odwiedzając oddział
  3. Znajdź najbliższy oddział banku w Montrealu w Twojej okolicy.
  4. Odwiedź oddział.Przejdź do sekcji rachunki i znajdź pracownika odpowiedzialnego za zamknięcie lub otwarcie kont.Poinformuj pracownika, że ​​chcesz zamknąć swoje konto BOM.Podaj im swój numer konta bankowego.Pracownik zapyta Cię, dlaczego chcesz zamknąć konto.Podaj powód, dla którego chcesz to zrobić.Postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi przez pracownika.Twoje konto bankowe zostanie zamknięte.Telefonicznie, dzwoniąc do obsługi klienta
  5. Zadzwoń do działu obsługi klienta BOM pod numer 1-844-837-9228.
  6. Połącz się, aby porozmawiać z dyrektorem obsługi klienta.Poinformuj kierownika, że ​​chcesz zamknąć swoje konto bankowe.Podaj szczegóły swojego konta bankowego wraz z powodem jego zamknięcia.Jeśli saldo Twojego konta wynosi 0 USD i nie ma żadnych komplikacji, dyrektor zamknie konto.Jak skontaktować się z Bank of Montreal?Dołożyłem wszelkich starań, aby dostarczyć Ci dokładnych informacji o tym, jak możesz zamknąć konto. Ale radzę zweryfikować informacje przed ich użyciem. Możesz zweryfikować te informacje, kontaktując się z urzędnikami banku. Poniższe informacje kontaktowe mogą posłużyć do skontaktowania się z bankiem.

   Numer telefonu: 1-844-837-9228 Strona internetowa: www.bmo.com/main/contact-us/ Facebook: www.facebook.com/BMOcommunity/ Twitter: twitter.com/bmo/
Wniosek

Są to dwie metody, które możesz zastosować, aby zamknąć konto Bank of Montreal. Po zamknięciu konta nie możesz dokonywać żadnych transakcji. Wszystkie twoje połączenia z bankiem zostaną zakończone. Zanim jednak zamkniesz konto, radzę najpierw otworzyć konto w innym banku, aby zapewnić płynne przejście.