JAK ZARABIAĆ DARMOWY BITCOIN 2020?

Category: Zwrot Gotówki
17 lutego 2021

To jest łatwe! Zarejestruj się na stronach internetowych, które rozdają bitcoiny. Moim ulubionym sposobem szybkiego zarabiania darmowych bitcoinów jest Freebitco.in, a oto dlaczego:

Sprawdzona uczciwość

Kran, hazard, loteria i nagrody

Wysokie i regularne wypłaty

UZYSKAJ WSKAZÓWKI NIEWIDZIALNE

Zapisz się na moją listę mailingową i naucz się wszystkich sztuczek, aby zmaksymalizować swoje zarobki prosto ze swojej skrzynki odbiorczej.

Nie martw się, nie spamuję!

NAJLEPSZE SPOSOBY NA SZYBKIE ZARABIANIE DARMOWYCH BITCOINÓW W 2020 ROKU

Chociaż nie ma cudownego rozwiązania, które uczyniłoby cię milionerem z dnia na dzień, powiem ci jak zarobić darmowe BTC za pomocą różnych poniższych metod .

Będziesz mógł również kumulować kryptowalutę typu open source peer to peer . Nawet jeśli nie masz nic do zainwestowania, jak ja, i bez względu na wartość bitcoinów.

Jak szybko zdobyć darmowe bitcoiny?

Po pierwsze nie ma łatwego sposobu na natychmiastowe zarabianie darmowych bitcoinów .

Więc jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć dużo bitcoinów za darmo, będziesz musiał każdego dnia włożyć pracę, aby zbudować swoje bogactwo . Ponieważ jeśli nie wydajesz pieniędzy, spędzisz czas na wykonywaniu prostych zadań lub wymianie danych osobowych.

Zasadniczo masz przynieść do stołu coś do zarabiania w zamian za te darmowe BTC.

Dlatego powinieneś uważać, gdy ktoś oferuje 1 darmowy bitcoin. Jeśli jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie…

NIGDY nie powinno się wymagać udostępnienia kluczy prywatnych. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji nie udostępniaj swoich kluczy i zgłaszaj to społeczności . Ponieważ to oszustwo. Ryzykujesz, że stracisz wszystko, co zarobiłeś.

Ale wystarczy ze wstępem: Zobaczmy jak szybko uzyskać darmowy bitcoin !

Na marginesie dostępne są inne kryptowaluty, takie jak bitcoin cash, ethereum i litecoin, żeby wymienić tylko kilka. Więc jeśli znajdę dobry sposób na zarobienie innych żetonów lub monet, dam ci znać. I możesz zbudować swoje portfolio. Może zostaniesz milionerem z altcoinem. Kto wie?

Grinding, aby zarobić 1 darmowego bitcoina

Satoshi użytkownika satoshi

SPOSÓB 1: FAUCETY

To najłatwiejszy sposób na zarabianie bitcoinów online . Ponieważ nie potrzebujesz żadnej wiedzy w zakresie kryptowalut ani znajomości technologii, aby zacząć układać satów. Jeśli masz adres e-mail i trochę wolnego czasu, jesteś gotowy!

Tak to działa:

Rejestrujesz się, zgłaszasz satoshi, rozwiązując captcha i klikając przycisk. I otrzymywać niewielkie ilości bitcoins do równowagi. Ale nie możesz złożyć wniosku, kiedy chcesz: musisz odczekać pewien okres czasu między każdym roszczeniem (zwykle 15, 30 lub 60 minut). Więc przełączaj się z jednej strony na drugą i zgłaszaj roszczenia częściej, aby szybciej zwiększyć saldo.

To darmowe pieniądze! I dlatego każdy szuka najlepiej płatnego kranu do bitcoinów .

Nie ma tu też żadnego haczyka. Ponieważ zarabiają na reklamach. A potem podziel się z tobą częścią ich zarobków .

W ithdraw wszystkiego na adres bitcoin po osiągnięciu minimalnej kwoty wypłaty.

Wypróbowałem i zrecenzowałem wiele platform. I nadal korzystam z większości polecanych przeze mnie regularnie, zarabiając jak najczęściej. Moim celem jest grind, aby zarobić 1 bitcoin za darmo .

Oto moje ulubione:

 1. Freebitco.in – Dowiedz się więcej w mojej recenzji Freebitco.in
 2. Cointiply – Dowiedz się więcej z mojej recenzji Cointiply
 3. Bit Fun – Przeczytaj moją recenzję Bit Fun
 4. Bonus Bitcoin – Odkryj to w mojej recenzji Bonus Bitcoin
 5. MoonBit.co.in – Sprawdź to w mojej recenzji Moon Bitcoin

METODA 2: GRY

Jak szybko zarabiać bitcoiny podczas zabawy?

Może jesteś graczem. Lubisz spędzać godziny przed komputerem, grając w gry wideo. Dobra wiadomość: niektóre gry przeglądarkowe dają niewielkie ilości bitcoinów do grania ! Po znalezieniu gry, którą lubisz, możesz zwiększyć swoje bogactwo i dobrze się przy tym bawić.

Chociaż może to być mniej nudne niż oglądanie reklam lub filmów, nagrody w bitcoinach są mniej więcej takie same. Więc zostaniesz nagrodzony darmowymi satoshi za swój wysiłek. Będziesz mógł zarabiać na tym, co lubisz.

Oto te z najładniejszymi wypłatami:

 1. RollerCoin – Dalsze szczegóły w mojej recenzji RollerCoin
 2. Satoshi Quiz
 3. Bojowa Moneta
 4. Niezła zabawa
 5. BitKong

METODA 3: RACHUNKI ODSETKOWE

Możesz łatwo zarobić odsetki składane na bitcoinach – pod warunkiem, że już je masz. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto i przechowywać swoje kryptowaluty. Upewnij się, że rozumiesz ryzyko / korzyści przed podjęciem decyzji!

A wtedy Twoje pieniądze będą dla Ciebie pracować !

Niektóre rachunki odsetkowe Bitcoin wymagają początkowego depozytu. Minimalna kwota jest różna. Chociaż możesz zacząć od kilku tysięcy satów, niektóre wymagają znacznej kwoty. Więc to rozwiązanie nie jest dla każdego.

Jeśli jesteś użytkownikiem kranu, radzę włączyć zainteresowania gdy tylko osiągniesz minimalne saldo .

Oto strony, które polecam:

 1. BlockFi (BEZ minimalnego salda / rocznej stawki: 6,2% * / płatności: miesięcznie) – Dowiedz się więcej w mojej recenzji BlockFi
 2. Celsius.network (BEZ minimalnego salda / rocznej stawki: 3,9% * / płatności: tygodniowo) – sprawdź to w mojej recenzji Celsius Network
 3. Freebitco.in (minimalne saldo: 0,0003 BTC / roczna stawka: 4,08% * / płatności: codziennie)
 4. Cointiply (saldo minimalne: 35000 monet / stawka roczna: 5% * / płatności: co tydzień)

* stawki zmieniają się cały czas, sprawdź aktualne stawki na stronach internetowych.

METODA 4: ZWROTY PIENIĘŻNE

Ta jest świetna, ponieważ nie potrzebujesz żadnych umiejętności, aby zarobić darmowe bitcoiny. Po prostu rób zakupy online i otrzymuj zwrot gotówki w bitcoinach ! Ten system istnieje od lat. Ale to dopiero początek w kryptowalutach.

Jedyną platformą oferującą dziś zwrot gotówki za bitcoiny jest Lolli.

Lolli wymaga rozszerzenia przeglądarki (dla Chrome, Firefox i Safari). To nie jest nachalne. A kiedy klikniesz na ikonę, możesz sprawdzić saldo BTC. Kiedy odwiedzasz eCommerce, pojawia się powiadomienie. Kliknij, aby aktywować swoją nagrodę.

Ale nie jest jeszcze dostępny na całym świecie. Aby się kwalifikować, powinieneś przebywać w Stanach Zjednoczonych … Chociaż możesz używać VPN do emulacji swojej lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, nie jestem pewien, czy jest to niezawodne – nie próbowałem tego.

METODA 5: STRONY PŁATNE ZA KLIKNIĘCIE

Jestem pewien, że już zgadłeś, o co w tym wszystkim chodzi: klikasz lub oglądasz filmy i zarabiasz w bitcoinach .

Ten model biznesowy prosperuje dzięki cyfrowym walutom. Ponieważ ludzie z dowolnego miejsca na świecie dzielą się tymi zasobami. A ze swojego domu, tak jak Ty, mogą podzielić się kawałkiem krypto-ciasta .

Te witryny PTC są pośrednikami między reklamodawcami a użytkownikami. I część pieniędzy reklamodawców spędza wyświetlać swoje reklamy są wysyłane do użytkowników , którzy oglądają te reklamy. Kiedy oglądasz reklamę lub odwiedzasz stronę internetową, platformy te Cię wynagrodzą. I dostaniesz kilka satoshi – każdy może to zrobić. Więc dlaczego nie ty?

Oto moje ulubione :

METODA 6: HAZARD

Jak szybko zdobyć bitcoiny w innej grze? Uwaga: ta metoda może być naprawdę uzależniająca. I zawsze powinieneś uprawiać hazard tylko tyle, ile możesz stracić .

To nie jest moja ulubiona metoda, ponieważ niektóre kasyna wymagają wpłaty. I nie chcę za nic płacić…

W każdym razie, jeśli chcesz spróbować szczęścia, możesz zarejestrować się na stronach hazardowych. Niektórzy z nich zapewniają bonusy za rejestrację nowym członkom . Chodzi o to, aby użyć tego bonusu powitalnego i obstawić go . I spróbować wygrać więcej! Ponieważ hazard nie wymaga wielu umiejętności, głównie szczęścia. Są to gry losowe, takie jak automaty lub loteria.

Chociaż dzięki tej metodzie możesz zdobyć więcej bitcoinów za darmo, jest to znacznie bardziej ryzykowne. Unikaj więc podejmowania większego ryzyka niż to konieczne , w przeciwnym razie możesz stracić zarówno swój depozyt, jak i wygrane BTC… Oto jak natychmiast otrzymać darmowe bitcoiny. Ale także jak je od razu stracić!

Oto niektóre z najlepszych :

METODA 7: GÓRNICTWO

Jeśli zajmowałeś się już wydobyciem, prawdopodobnie zrezygnowałeś przed rozpoczęciem. Ponieważ większość ludzi zgadza się, że nie możesz już zarabiać na życie z górnictwa. Najpierw musisz zainwestować w platformę. Po drugie, rachunki za prąd pójdą w górę. Po trzecie, chińscy górnicy kontrolują rynek…

Ale ta metoda jest bardzo łatwa – nie kosztuje ani grosza. I zrobisz kilka satoshi .

Większość górników to oszustwa. Dlatego mam do zaoferowania tylko to jedno rozwiązanie. Ponieważ ten dostarczył – co oznacza, że ​​mogłem wycofać to, co wydobyłem.

Oto jak to działa: Instalujesz lekką przeglądarkę zaprojektowaną tak, aby wykorzystywać moc twojego komputera do wydobywania ! Możesz więc przeglądać strony internetowe i zarabiać BTC. Oprogramowanie zostało opracowane w przeglądarce Chrome i możesz łatwo importować wszystkie swoje dane. To przyjazna dla użytkownika przeglądarka z dużą szybkością wydobywania.

BEZPŁATNE BTC: PIERWSZE KROKI

Jestem pewien, że jesteś chętny do układania saty. Ale zrobienie tego samodzielnie może być trochę przerażające. Ponieważ chcesz mieć pewność, że Twoje ciężko zarobione ilości bitcoinów są bezpiecznie przechowywane . I że będziesz mógł wypłacić swoje zarobki, kiedy chcesz.

Dlatego przygotowałem ten bardzo prosty przewodnik krok po kroku aby umieścić Cię w najlepszych warunkach.

1. Zdobądź portfel bitcoin

Na większości platform portfel nie jest potrzebny. Ale to oznacza, że ​​Twoje BTC będą przechowywane na platformie. I nie będziesz mieć kluczy prywatnych. Lub innymi słowy : te bitcoiny nie są jeszcze twoje . Dlatego powinieneś zaopatrzyć się w bezpieczny portfel kryptowalut, aby móc odbierać i przechowywać swoje zarobki.

Nie powinieneś też używać portfela z jednej z giełd kryptowalut. Z tego samego powodu.

Zalecam zakup Trezora poręcznego portfela sprzętowego . To mój ulubiony i używam go od lat bez żadnych problemów. Oferują dwa modele. Obaj akceptują nie tylko BTC, ale wiele innych monet, takich jak ETH, XRP, LTC, BCH itp.

A kiedy osiągniesz limit wypłat na platformie, powinieneś wycofać swoje aktywa.

Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że są naprawdę Twoje!

2. Zarejestruj się wszędzie

Z reguły strony internetowe ułatwiają rejestrację nowym osobom , jeśli mówisz po angielsku i umiesz czytać. Musisz wypełnić formularz, podając swoje dane logowania (adres e-mail i hasło) oraz adres portfela. Być może będziesz musiał zweryfikować swój adres e-mail, klikając link otrzymany e-mailem. I to wszystko.

Więc weź moją listę powyżej i zapisz się na nich wszystkich!

3. Zabierz się do pracy

Na koniec klikasz, oglądasz, grasz, kompletujesz oferty lub jakąkolwiek inną aktywność, która pozwoli Ci uzyskać darmowe BTC.

Niektóre z tych zadań są czasochłonne i będziesz musiał poświęcić kilka godzin, aby zwiększyć saldo. Ale inne wymagają tylko kilku sekund. W takim przypadku radziłbym rozpocząć rutynowe odwiedzanie ich regularnie : im częściej, tym lepiej. Co najmniej dwa razy dziennie: rano i wieczorem.

W końcu możesz polecić znajomym wypróbowanie tych rozwiązań. Rzeczywiście, większość z nich oferuje program poleceń (lub czasami programy partnerskie). Za każdym razem, gdy któryś z Twoich znajomych zarejestruje się za pomocą Twojego linku partnerskiego i zgłosi roszczenie lub zagra, otrzymasz prowizję lub punkty nagrody!