Jak zwiększyć limit kredytowy Wells Fargo

Category: Wells Fargo
17 lutego 2021

Używaj karty przez co najmniej sześć miesięcy, zanim poprosisz o zwiększenie linii kredytowej.

Zaktualizowano 27 grudnia 2019 r

DzielićWysoki limit kredytowy jest integralną częścią Twojej zdolności kredytowej i siły nabywczej. Możesz jednak poprosić o zwiększenie linii kredytowej dopiero po odpowiedzialnym korzystaniu z karty przez co najmniej sześć miesięcy. Następnie możesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do złożenia wniosku o podwyższenie linii kredytowej.

Jak mogę sprawdzić swój limit kredytowy Wells Fargo?Uzyskaj dostęp do swojego internetowego konta karty kredytowej i sprawdź swój limit kredytowy w podsumowaniu konta. Jeśli rzadko korzystasz z konta internetowego, poszukaj swojego limitu kredytowego na miesięcznym wyciągu z karty kredytowej.

Skąd mam wiedzieć, czy kwalifikuję się do podwyższenia limitu kredytu?Zwiększ swoje szanse na zwiększenie linii kredytowej, mając:

 • Konto karty kredytowej, które ma co najmniej sześć miesięcy.
 • Niezabezpieczona karta kredytowa.Brak zmian w limicie kredytu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.Terminowe spłaty salda karty kredytowej co miesiąc.Ale nawet jeśli spełniasz kryteria, nie ma gwarancji, że otrzymasz wzrost linii kredytowej.

  Jak zwiększyć mój limit kredytowy Wells FargoMasz trzy możliwości zwiększenia limitu kredytowego Wells Fargo.

  • Zadzwoń do banku
  • Uzyskaj automatyczne zwiększenie limitu kredytuWystąp o kolejną kartęZadzwoń do bankuJeśli kwalifikujesz się do podwyższenia limitu kredytowego, wykonaj następujące czynności:

   1. Zadzwoń do Wells Fargo pod numer 800-642-4720 .
   2. Podaj powód swojej prośby, taki jak wyższy dochód, zbliżające się wydatki, takie jak ślub, miesiąc miodowy lub remont domu.Poproś o rozsądne podwyższenie limitu kredytowego. Jeśli nie chcesz ryzykować rzucania liczb, poproś o standardowy wzrost limitu kredytowego.Uzyskaj automatyczne zwiększenie limitu kredytuCzasami nie musisz prosić Wells Fargo o podwyższenie linii kredytowej – zrobią to samodzielnie. Aby jednak uzyskać automatyczne zwiększenie limitu kredytowego, musisz:

    • Używaj swojej karty regularnie . Spróbuj obciążyć swoją kartę jak największą liczbą zakupów, aby pokazać, że możesz użyć wyższego limitu kredytowego.
    • Użyj wyższego limitu kredytowego . Wykorzystaj ponad połowę swojego limitu kredytowego. Nie ma to większego sensu, jeśli użyjesz 10% i poprosisz o podwyżkę. Zapłać na czas całe saldo . W przeciwnym razie Wells Fargo może niechętnie zatwierdzić podwyższenie linii kredytowej.Wystąp o kolejną kartęOprócz uzyskania kolejnej linii kredytowej możesz wybrać kartę z wieloma dodatkowymi korzyściami.

     Porównaj karty z wysokim limitem kredytowymWszystkie karty kredytowe w poniższej tabeli mają wyższą linię kredytową w porównaniu z innymi kartami. Nie ma jednak gwarancji, że otrzymasz zgodę na wyższą linię kredytową, ponieważ zależy to od wielu czynników, w tym rocznego dochodu, zatrudnienia, zdolności kredytowej i innych.

     Regularnie aktualizujemy nasze dane, ale informacje mogą się zmieniać między aktualizacjami. Przed podjęciem decyzji potwierdź szczegóły u dostawcy, który Cię interesuje.