Money Crashers

Category: Najlepsze Karty
17 lutego 2021

Co chcesz

zrobić ze swoimi pieniędzmi?

 • Zarabiać pieniądze
  • Kariera
  • StudiaMały biznesDodatkowy przychód Zarządzaj pieniędzmi

   • Bankowość
   • AsygnowaniePodatkiDający Oszczędzać pieniądze

    • Oszczędność
    • ZakupyOferty Pożyczać pieniądze

     • Wyjść z długu
     • Karty kredytoweBankructwoHipotekaPożyczki Chroń pieniądze

      • Planowanie nieruchomości
      • UbezpieczeniePrawnyAlert o oszustwie Inwestować pieniądze

       • Więzy
       • Przejście na emeryturęNieruchomość O Money Crashers
       • O
       • Napisz do nasnaciśnijReklamowaćKontakt
       • Karty kredytowe
        • Zwrot gotówki
        • Niskie odsetki APRNagrody za podróżNagrody hoteloweNagrody za gazStudentBiznesZabezpieczone Bankowość

         • Nowe promocje dotyczące kont bankowych
         • Najlepsze banki internetoweDarmowe konta czekoweRachunki rozliczeniowe o wysokiej dochodowościKonta rozliczeniowe nagródRachunki oszczędnościowe o wysokiej dochodowościNajlepsze konta na rynku pieniężnymNajwyższe oprocentowanie CDNajlepsze biznesowe konta czekoweDarmowe konta biznesoweRachunki bankowe studentówKonta bankowe dla dzieci Pożyczki

          • Hipoteka
          • Pożyczki osobiste Dom rodzinny

           • Dzieci i rodzicielstwo
           • Majsterkowanie w domuRelacjePlanowanie nieruchomości Inwestowanie

            • Nowe promocje na koncie maklerskim
            • Najlepsi maklerzy giełdowi onlineMaklerzy giełdowi dla początkującychBezpłatny obrót akcjamiPrzesiewacze zapasówUłamkowe udziały akcjiUsługi kompletacji towaru Mały biznesNajnowsze historie

             Tradycyjne konto emerytalne IRA – korzyści i ograniczenia

             Jak i gdzie sprzedać używane podręczniki uniwersyteckie za gotówkę16 ekonomicznych sposobów na spersonalizowanie wynajmowanego domu lub mieszkaniaUjawnienie reklamodawcy:karty kredytowe i oferty bankowe, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm obsługujących karty kredytowe i banków, od których MoneyCrashers.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej pojawiają się na stronach kategorii. MoneyCrashers.com nie obejmuje wszystkich banków, firm obsługujących karty kredytowe ani wszystkich dostępnych ofert kart kredytowych, chociaż dokładamy wszelkich starań, aby dołączyć pełną listę ofert niezależnie od wysokości odszkodowania. Partnerzy reklamodawcy to między innymi American Express, Chase, US Bank i Barclaycard.

             BadaćPolecane treści12 najlepszych kart kredytowych typu cash-back – recenzje i porównania

             Polecane treści12 najlepszych kart kredytowych typu cash-back – recenzje i porównania

             Polecane treści7 najlepszych kart kredytowych o niskim oprocentowaniu – recenzje i porównania

             Polecane treści18 najlepszych kart kredytowych Travel Rewards – recenzje i porównania

             Polecane treści14 kart kredytowych Best Hotel Rewards – recenzje i porównania

             Polecane treści11 najlepszych kart kredytowych gazu – recenzje i porównania

             Polecane treści6 najlepszych kart kredytowych dla studentów – recenzje i porównania

             Polecane treści22 Najlepsze karty kredytowe dla małych firm – recenzje i porównania

             Polecane treści6 Najlepiej zabezpieczonych kart kredytowych do odbudowy kredytu – recenzje i porównania

             Przez

             Wyświetlenia

             Udostępnij ten artykuł

             Kop głębiej

             Śledź @MoneyCrashersPopularne artykuły13 najlepszych aplikacji do wypłaty gotówki, które pomogą Ci zdążyć na wypłatę36 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w domu (legalne)21 najlepszych nowych promocji i ofert na koncie bankowym – wrzesień 2020 r10 wspaniałych pól kariery na przyszłośćNajlepsze 33 zawody wymagające niewielkiego lub żadnego doświadczeniaZostań Money Crasher!

             Dołącz do naszej społeczności.Czym są obligacje komunalne – wady i zalety inwestowania Przez

             Wyświetlenia

             Udostępnij ten artykułWiększość inwestorów trzyma się podstaw i inwestuje w długoterminowe, uprzywilejowane podatkowo konta oszczędności emerytalnych, takie jak plany emerytalne, renty, konta 401k lub 403b oraz rachunki tradycyjne lub Roth IRA. Wszystkie te konta zapewniają znaczne korzyści podatkowe i pozwalają sprytnym inwestorom zatrzymać więcej pieniędzy na emeryturę. Ale spośród wszystkich pozytywów, jakie mają do zaoferowania konta emerytalne, jest jeden rażący minus: inwestorzy nie mogą uzyskać dostępu do środków na tych kontach przed przejściem na emeryturę bez ponoszenia surowych kar.

             Więc co powinien zrobić inwestor, który chce, aby wzrost i płynność były korzystne z tytułu podatków? Jedną z klas aktywów wartych rozważenia są obligacje komunalne. Ponieważ obligacje komunalne oferują wolny od podatku, złożony wzrost o wysokim stopniu płynności, mogą być idealnym miejscem do oszczędzania pieniędzy, do których chcesz mieć dostęp przed lub nawet w swoich złotych latach.

             Co to jest obligacja komunalna?

             Obligacje komunalne to instrumenty dłużne emitowane przez samorządy miejskie i samorządowe. Zwykle są wykorzystywane do zbierania pieniędzy na inwestycje kapitałowe w lokalne projekty, takie jak szkoły, ulice i autostrady, mosty, szpitale, mieszkania komunalne i obiekty użyteczności publicznej.

             Obligacje komunalne są oprocentowane według stałej lub zmiennej stopy, w zależności od warunków obligacji. Emitent obligacji (tj. Samorząd lokalny) otrzymuje od inwestora wypłatę w gotówce w zamian za wyrażenie zgody na wypłatę posiadaczowi obligacji planowanej stopy procentowej. Odsetki są wypłacane przez ustalony okres, który waha się od kilku miesięcy do 20, 30, a nawet 40 lat, a czasem dłużej. Po wykupieniu obligacji (tj. Zakończeniu okresu obowiązywania obligacji) inwestorowi zwraca się wartość nominalną obligacji.

             Rodzaje obligacji komunalnychObligacje komunalne są generalnie emitowane jako jeden z trzech rodzajów zobowiązań dłużnych:

             • Obligacje ogólne (GO) spłacane są w oparciu o „pełną wiarę i kredyt emitenta i są uważane za najbezpieczniejszy rodzaj obligacji, o najniższym oprocentowaniu.
             • Obligacje przychodowe spłacane są z określonego przyszłego strumienia dochodów, takiego jak media lub płatności od klientów lub najemców. Obligacje skarbowe obligują do spłaty podatku od nieruchomości na terenie gminy.Zwroty różnią się znacznie między gminami, co sprawia, że ​​badania naukowe są istotną częścią inwestycji w obligacje komunalne. Jednak ETF-y obligacji komunalnych i fundusze inwestycyjne wykonają część tych badań za Ciebie i mogą uratować życie inwestorom z napiętymi harmonogramami.

              Ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu

              Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą do zrozumienia przy podejmowaniu decyzji, czy inwestować w obligacje komunalne, jest ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu. Mówiąc prościej, ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu wskazuje stopę obligacji podlegającej opodatkowaniu, którą należałoby zrealizować, aby zrealizować zwrot z obligacji komunalnych po określonej stopie procentowej. Jest to dochód z obligacji komunalnych powiększony o otrzymane korzyści podatkowe.

              Na przykład, ze względu na swój status zwolnienia z podatku, obligacja komunalna o oprocentowaniu 4% może w rzeczywistości mieć ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu większy niż 6%, w zależności od przedziału podatku dochodowego inwestora. Aby obliczyć ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu, musisz znać swoją stawkę podatkową.

              Zależność między dochodami z obligacji komunalnych a stawkami podatkowymi można wyrazić następującym równaniem:

             • r m = oprocentowanie obligacji komunalnych
             • r c = stopa procentowa porównywalnej obligacji korporacyjnejt = stawka podatkuNie jesteś mistrzem matematyki? Bez obaw. W Internecie dostępnych jest wiele kalkulatorów, które obliczają ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu na podstawie dochodu i rentowności obligacji w portfelu.

              Co więcej, jeśli zdecydujesz się zainwestować w obligacje komunalne za pośrednictwem ETF lub funduszu wspólnego inwestowania, ekwiwalentny dochód podlegający opodatkowaniu jest jedną z pierwszych rzeczy uwzględnionych w prospekcie. W rzeczywistości często dzieli się je na przedziały podatkowe, co ułatwia sprawdzenie, czy zwolnione z podatku obligacje komunalne mają dla Ciebie sens.

              Plusy i minusy inwestowania w obligacje komunalne

              Analiza zalet i wad Twojej sytuacji finansowej i celów pomoże Ci określić, czy inwestowanie w obligacje komunalne będzie opłacalne, czy nie.

              Zalety
             • Wolne od podatków federalnych . Nikt nie lubi dawać podatnikowi kawałka gotówki. Jeśli jesteś w wysokim przedziale podatkowym lub chcesz stworzyć strumień dochodów zwolniony z podatku na emeryturę, obligacje komunalne mogą być właśnie tym, co uzupełnia Twoją tradycyjną emeryturę, Roth IRA lub inwestycje o wartości 401 tys. Ta ucieczka podatkowa zapewnia płynność i efektywność podatkową w jednym, dar niebios dla osób z najwyższych przedziałów podatkowych.
             • Wolne od podatków stanowych i lokalnych . Obligacje komunalne są nie tylko zwolnione z podatków federalnych, ale jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, możesz uniknąć podatków stanowych i lokalnych. W większości stanów inwestycje w lokalne projekty rozwoju gmin są zwolnione z podatków stanowych i lokalnych oprócz podatków federalnych. Wzrost i / lub dochód złożony z przewagi podatkowej . Ochrona rachunków inwestycyjnych przed podatkami pozwala na szybsze kumulowanie wzrostu gospodarczego niż na koncie podlegającym opodatkowaniu. Obligacje komunalne zakupione za pośrednictwem funduszu inwestycyjnego lub ETF pozwalają na reinwestowanie dochodu z obligacji, co skutkuje złożonym wzrostem. Niższa zmienność niż zapasy (aktywa o stałym dochodzie) . Jeśli zmienność na giełdzie wywołuje u Ciebie skurcze żołądka, możesz przejść na klasę aktywów o nieco niższej zmienności. Obligacje komunalne w przeszłości były jednym z najbezpieczniejszych miejsc do parkowania oszczędności (bez konta oszczędnościowego lub obligacji skarbowych), a jednocześnie zapewniały zwroty zwolnione z podatku i generalnie znacznie lepszy zwrot z zainwestowanego kapitału niż rachunki ubezpieczone w FDIC lub skarbowe. Wysoki poziom płynności . Obligacje komunalne charakteryzują się dużą płynnością i są przedmiotem obrotu na rynku wtórnym. Oznacza to, że jeśli brakuje Ci gotówki lub potrzebujesz napływu pieniędzy na okazję inwestycyjną lub kryzys, dostęp do kapitału można uzyskać szybko i bez ponoszenia kary podatkowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku inwestorów, którzy inwestują za pośrednictwem funduszy ETF lub funduszy inwestycyjnych.Niedogodności
             • Rentowności obligacji mogą nie pokonać inflacji . Jeśli nie inwestujesz w obligacje komunalne w celu uzyskania bieżącego dochodu, ale zamiast tego w celu uzyskania długoterminowego wzrostu korzystnego z podatków, warto rozważyć, w jaki sposób inwestycja w obligacje wytrzyma inflację. Ponieważ obligacje komunalne są często konserwatywną inwestycją, a ponadto oferują korzyści podatkowe, ich rentowność jest zwykle stosunkowo niska. Dlatego są mniej skłonni do pokonania inflacji niż wiele innych inwestycji, takich jak akcje. Oznacza to, że pieniądze, które zaparkowałeś w funduszu obligacyjnym, mogą być warte mniej w sile nabywczej za kilka lat od teraz niż obecnie.
             • Koszt alternatywny . Jeśli zdecydujesz się zainwestować w obligacje komunalne, przyjrzyj się powyższemu równaniu lub odwiedź jeden z wielu kalkulatorów online, które obliczą Twój ekwiwalent do opodatkowania. Przeprowadzenie tych obliczeń jest niezbędne, aby upewnić się, że obligacje komunalne mają dla Ciebie większy sens niż inwestycja w obligacje podlegające opodatkowaniu. Jeśli na przykład znajdujesz się w niskim przedziale podatkowym, nie będziesz w stanie wykorzystać korzyści podatkowych wynikających z obligacji komunalnych w takim stopniu, jak ktoś z wysokiego przedziału podatkowego. Ponadto możesz zrezygnować z możliwości zrealizowania wyższego zwrotu z porównywalnej obligacji podlegającej opodatkowaniu, jeśli zamiast tego zainwestujesz w obligację komunalną. Ryzyko stopy procentowej . Wraz ze wzrostem stóp procentowych bieżące obligacje tracą na wartości. Dzieje się tak, ponieważ obligacje o niższym oprocentowaniu muszą być sprzedawane z dyskontem w celu równej bieżącej rentowności obligacji. Jest to mniej niepokojące, jeśli planujesz utrzymywać obligacje do terminu zapadalności, ale nadal może być trudna do przełknięcia pigułka, jeśli musisz wypłacić obligacje lub fundusze obligacji, gdy są one sprzedawane po cenie niższej niż nominalna. Ryzyko niewykonania zobowiązania i utraty kapitału . Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Nie inaczej jest w przypadku obligacji komunalnych. Chociaż historycznie było to rzadkie, zawsze istnieje ryzyko, że gmina zbankrutuje, w którym to przypadku Twoje odsetki i kwota główna zostaną utracone.Jak inwestować w obligacje komunalne

              Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa sposoby inwestowania w obligacje komunalne: bezpośrednio lub za pośrednictwem miejskiego funduszu obligacji. Inwestorzy mogą kupować obligacje bezpośrednio od gminy za pośrednictwem swojego banku lub brokera. Ta metoda daje inwestorom możliwość dokładnego poznania, jakie obligacje posiadają w swoim portfelu, takich jak obligacje ogólne, obligacje przychodowe lub wycenowe, a także dokładny termin i zysk oferowany przez inwestycję.

              Drugim sposobem inwestowania w obligacje komunalne jest zakup akcji w funduszu obligacji komunalnych za pośrednictwem brokera, takiego jak You Invest by JP Morgan . Ta metoda zapewnia natychmiastową dywersyfikację w ramach setek obligacji komunalnych, co może zmniejszyć ryzyko dla inwestorów. Kolejną istotną zaletą jest zwiększona płynność dostępna za pośrednictwem funduszy obligacji. Jednostki uczestnictwa funduszu można sprzedać w dowolnym momencie, więc inwestorzy nie będą mieli problemu z wyładowaniem swoich obligacji z jakiegokolwiek powodu.

              Ostatnie słowo

              Obligacje komunalne oferują inwestorom szereg korzyści w niekończącym się dążeniu do minimalizacji podatków i zwiększania kapitału. Zanim jednak rzucisz się na rynek obligacji komunalnych, upewnij się, że odrobisz pracę domową. Żadna inwestycja nie jest idealna, a obligacje komunalne mogą nie być najlepszą inwestycją do dywersyfikacji portfela, zwłaszcza jeśli jesteś w niskim przedziale podatkowym.

              To powiedziawszy, jeśli jesteś w wysokim przedziale podatkowym i szukasz stosunkowo konserwatywnej inwestycji, która zapewni wzrost lub dochód korzystny z podatków, uzupełnienie portfela o obligacje komunalne może być atrakcyjnym rozwiązaniem.

              Jesteś inwestorem w obligacje komunalne? Jakie masz doświadczenia z rynkiem obligacji komunalnych?