Nagrody Sony

Category: Mogą Również
17 lutego 2021

Ciekawi Cię Sony Rewards? Chcesz śledzić swoje niezbędne nagrody? Chcesz, aby Twoje punkty były jak największe?

Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Sprawdź nasze często zadawane pytania i uzyskaj odpowiedzi na często zadawane pytania:

Podczas logowania się lub rejestrowania w programie Sony Rewards zostanie wyświetlony monit o dalsze informacje dotyczące konta Sony i sposobu jego uzyskania. Aby uzyskać dalsze instrukcje, postępuj zgodnie z instrukcjami i dodatkowymi komunikatami.

Jeśli jesteś już członkiem programu Sony Rewards z kontem powiązanym z PlayStation Network, ale adresy e-mail obu kont są różne, zaloguj się do Sony Rewards przy użyciu istniejącego adresu e-mail Sony Rewards. Zostaniesz powiadomiony, że jesteś powiązany z kontem Sony w PlayStation Network z innym adresem e-mail.

Zostaniesz poproszony o wprowadzenie adresu e-mail konta Sony w PlayStation Network. Następnie zostaniesz poproszony o podanie hasła, którego używasz do logowania się do PlayStation Network. Po pomyślnym zalogowaniu się przy użyciu poświadczeń PlayStation Network, będą one używane na koncie Sony w celu uzyskania dostępu zarówno do Sony Rewards, jak i do PlayStation Network.

To jest łatwe. Przejdź do sekcjiMoje kontow witrynie internetowej / aplikacji mobilnej Sony Rewards, gdzie możesz zaktualizować informacje o swoim profilu w sekcjiInformacje osobiste.

Uwaga: jeśli jesteś członkiem karty, żadne zmiany dokonane w profilu Sony Rewards nie spowodują aktualizacji informacji z wyciągu z karty kredytowej. Aby wprowadzić zmiany w danych osobowych dotyczących karty kredytowej Sony Visa® lub konta karty kredytowej PlayStation® Visa®, zadzwoń pod numer podany na odwrocie karty.

Istnieje wiele sposobów zdobywania punktów – a większość z nich wiąże się z robieniem rzeczy, które już lubisz robić. Oto tylko kilka z nich:

Użyj karty kredytowej Sony Visa® – jednego z najlepszych i najszybszych – sposobów na zdobywanie punktów. Oprócz innych korzyści, posiadacze kart otrzymują 1 punkt za wszystkie zakupy kartą oraz 2X – 5X punktów za niektóre kategorie zakupów, gdy używana jest karta kredytowa Sony Visa®. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat istniejących korzyści dla posiadaczy karty, odwiedź stronę https://comenity.net/sonyvisa lub zadzwoń do obsługi klienta, korzystając z numeru znajdującego się na odwrocie karty.

Użyj karty kredytowej PlayStation® Visa® – kolejny świetny sposób na zdobywanie punktów. Oprócz innych korzyści, posiadacze kart kredytowych PlayStation® Visa® otrzymują 1 punkt za wszystkie zakupy kartą oraz 3X – 5x punkty za niektóre kategorie zakupów, gdy używana jest karta kredytowa PlayStation® Visa®. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat istniejących korzyści dla posiadaczy karty, odwiedź stronę https://comenity.net/playstationvisa lub zadzwoń do obsługi klienta, korzystając z numeru znajdującego się na odwrocie karty.

Rejestracja wybranych dysków DVD i Blu-ray disc za pośrednictwem aplikacji Sony Rewards poprzez wprowadzenie unikalnego kodu z ulotki dołączonej do opakowania.

Przesyłanie odcinków biletów do filmów za pośrednictwem aplikacji Sony Rewards z wybranych filmów oglądanych w kinie.

Uwaga: zawsze tworzymy nowe i ekscytujące sposoby zdobywania punktów. Odwiedź sekcję Zarabiaj w witrynie / aplikacji mobilnej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat najnowszych sposobów umieszczania punktów w kieszeni.

* Jeśli jesteś członkiem karty, automatycznie otrzymasz 1 punkt za dolara u autoryzowanych sprzedawców Sony. Aby otrzymać dodatkowe 4 punkty za każdego dolara, wypełnijFormularz punktów bonusowychznajdujący się w sekcjiMoje konto.

Możesz zarejestrować produkt, pobierając aplikację mobilną Sony Rewards. Przejdź do sekcjiMoje kontoi kliknijZarejestrowane produkty, a otrzymasz dalsze instrukcje. Po zarejestrowaniu produktu Sony zostanie on zapisany w Twojej szafce na produkty, do której można uzyskać dostęp tutaj:

https://sony.registria.com/en-us/register

Rejestracja jest łatwa. Wystarczy użyć aplikacji mobilnej, aby wprowadzić:

Numer modelu

Datę zakupu

Miejsce zakupu

Jeśli masz kartę kredytową Sony Visa® lub PlayStation®, skorzystaj z formularza punktów bonusowych, aby uzyskać wyjątkową okazję do zdobycia więcej niż jednego punktu Sony Rewards za określone kwalifikujące się zakupy Sony. Ponadto masz również możliwość wymiany punktów bonusowych na środki na wyciągu.

Dzięki aplikacji Sony Rewards możesz z łatwością zgłaszać punkty premiowe i poprosić o zwrot środków bez konieczności wysyłania paragonu!

Oto jak to działa w przypadku posiadaczy kart kredytowych Sony Visa® i PlayStation® Visa®:

1. Kup produkty Sony lub PlayStation® za pomocą karty kredytowej Sony Visa® lub karty kredytowej PlayStation® Visa® u dowolnego autoryzowanego sprzedawcy. (sony.com/retailers)

2. Przejdź do sekcji„Moje konto

3. W sekcjiPUNKTY ZA ZAKUPYwybierzPunkty bonusowe i prośby o kredyt

4. Zrób zdjęcie paragonu

5. Uzupełnij informacje o zakupie

6. Zaznacz pole kup kredyt, jeśli chcesz również otrzymać kredyt na wyciągu.

7. Kliknij Prześlij

Dodatkowe punkty bonusowe za każdego wydanego dolara zostaną dodane do Twojego konta po przetworzeniu Twojej prośby.

Uwaga: tego formularza należy używać tylko do zakupów u autoryzowanych sprzedawców.

Brak wystarczającej liczby punktów na przedmiot nie oznacza, że ​​musisz czekać, aby go zdobyć. Wszystko, co musisz zrobić, to zakupić pozostałe potrzebne punkty (za grosza) za pomocą karty kredytowej Sony Visa®, karty kredytowej PlayStation® Visa® lub innej karty kredytowej podczas procesu płatności.

Pamiętaj, że możesz także kupić punkty, aby zwiększyć swoją ofertę w wybranych ShowStoppers.

W przypadku niektórych produktów, takich jak kody cyfrowe PlayStation®, po zakupie produktu otrzymasz wiadomość e-mail, w której można uzyskać dostęp do kodu. Możesz także uzyskać dostęp do swojego kodu, przechodząc do Moje konta i klikającAktywność punktóww sekcjiAktywność.

Kliknij działanie o nazwieNagroda, które pojawi się pod tą samą datą, co data wysyłki. Tam będziesz mógł znaleźć swój kod. Udostępnienie kodu może zająć do 5 dni roboczych.

Znaleziony wmoim rachunkusekcjiLista życzeńjest to świetny sposób, aby śledzić wszystkie filmy Sony, muzyki, gier i produktów, które chcesz wymienić swoje punkty. Po dodaniu przedmiotów do listy życzeń łatwiej będzie Ci dowiedzieć się, kiedy te przedmioty trafią do sprzedaży.

Utworzenie listy życzeń jest tak proste, jak odwiedzenie strony katalogu produktów i kliknięcie łącza Dodaj do listy życzeń. Otóż ​​to!

W każdy poniedziałek oferta tygodnia daje członkom programu Sony Rewards możliwość uzyskania znacznych oszczędności na pojedynczym elemencie wybranym z katalogu Sony Rewards. Ten produkt jest dostępny przez cały tydzień lub do wyczerpania ilości.

Zalety karty: posiadacze karty otrzymują oferty specjalne tygodnia po cenach nawet niższych niż w przypadku zwykłych członków programu Sony Rewards.

Mogą obowiązywać podatki i opłaty za wysyłkę.

W niektóre dni Sony Rewards oferuje członkom Sony Rewards możliwość uzyskania znacznych oszczędności na jednej pozycji wybranej z katalogu Sony Rewards. Ten produkt jest dostępny przez cały dzień lub do wyczerpania ilości. Ale umowa nie jest realizowana codziennie i może się wydarzyć w dowolnym momencie, więc często sprawdzaj.

Zaleta karty: posiadacze karty mogą otrzymać ofertę dnia po cenie nawet niższej niż cena zwykłych członków programu Sony Rewards.

Mogą obowiązywać podatki i opłaty za wysyłkę.

Przepustki zostały opracowane z myślą o członkach programu Sony Rewards, dzięki czemu możesz otrzymać nagrodę za swoją miłość do Sony! Ukończ ograniczone czasowo wyzwania i zdobądź nagrodę!

Przepustki z wyzwaniami PlayStation® wymagają od członka „odblokowania przepustki, aby rozpocząć wyzwanie; ale nie ma ograniczeń co do liczby przepustek, które można odblokować jednocześnie – co daje członkom możliwość zbierania nagród za wiele wyzwań! Członkowie programu Sony Rewards, którzy mają konto powiązane z PlayStation® Network, mogą zbierać nagrody za robienie rzeczy, które kochają i już robią, na przykład wypożyczanie filmów w PlayStation Store i subskrybowanie usług PlayStation Network. Sprawdź ponownie swoje konto, ponieważ w dowolnym momencie można dodać nowe karty. Przepustki są dostępne przez ograniczony czas, a nowe przepustki PlayStation® będą pojawiać się i pojawiać, aby rzucić Ci wyzwanie przez cały rok! Przygotuj się więc do gry i zdobądź nagrodę!

Trial Blazer Pass:ta przepustka zostanie zaktualizowana z 4 wymaganych ciosów do 3. Połączony członek Sony Rewards będzie musiał wypróbować każdą z 3 usług PSN (PS Now, PS Plus, Spotify dostępne w PS Music), aby ukończyć tę przepustkę. i otrzymaj 3/3 ciosów. PS Vue zostało usunięte z przepustki, ponieważ nie jest już dostępną usługą.

Rozrywka Trifecta Pass:aby ukończyć tę przepustkę, powiązany członek Sony Rewards musi subskrybować każdą z 3 usług PSN (teraz, Plus, Spotify dostępne w PS Music), aby otrzymać 3 uderzenia i ukończyć przepustkę. PS Vue zostało usunięte z przepustki, ponieważ nie jest już dostępną usługą.

Tak! Członkowie, którzy połączyli swoje konta z Sony Rewards i PlayStation Network, automatycznie otrzymują 1x punkt za wszystkie zakupy w PlayStation Store. Jeśli członkowie połączeni subskrybują również wiele usług PlayStation Network, mogą zdobyć jeszcze więcej punktów za zakupy w PlayStation Store:

Zdobądź 2x punkty, subskrybując 2 usługi PlayStation Network

Zdobądź 3x punkty, jeśli subskrybujesz 3 usługi PlayStation Network.

Zdobądź 4x punkty, subskrybując 4 usługi PlayStation Network

Jeśli masz kartę kredytową Sony Visa® lub kartę kredytową PlayStation® Visa®, Formularz Kredytu Zakupu jest ekskluzywną opcją, która umożliwia otrzymanie pełnego lub częściowego kredytu na koncie karty podczas zakupów produktów Sony lub PlayStation® w dowolnym sklepie Sony autoryzowany sprzedawca.

Oto jak to działa:

Pobierz aplikację mobilną i przejdź doMoje kontosekcja

1. Zrób zdjęcie paragonu

2. Pełne informacje zakupu

3. w punktach na zakup wybranych punktów bonusowych i wniosków kredytowych zakupu. Wprowadź informacje o zakupie i zaznacz pole „Wniosek o kredyt na zakup.

4. Po przetworzeniu wniosku wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem i zasilimy konto karty po kursie 1,00 USD za każde 115 punktów Sony Rewards odliczonych z Twojego konta. Kredyt zostanie zaksięgowany na koncie karty 5 dni po zatwierdzeniu wniosku.

Rozrywka jest definiowana jako wybrane zakupy u sprzedawców objęte opisanymi poniżej kodami kategorii.

Sklepy z płytami są klasyfikowane jako sprzedawcy sprzedający płyty, płyty kompaktowe (CD) i kasety. Mogą również wypożyczać kasety wideo.

Kina kinowe są klasyfikowane jako handlowcy prowadzący kina i sprzedający bilety oraz napoje. Obejmuje to sprzedawców biletów online.

Usługi kontynuacji subskrypcji są klasyfikowane jako sprzedawcy, którzy sprzedają produkty lub usługi objęte subskrypcją za pośrednictwem „bezpośredniej poczty. Obejmuje to kluby książki, programy serii kolekcjonerskich i subskrypcje czasopism / gazet, które są dostarczane pocztą bezpośrednią.

Towary cyfrowe – duzi sprzedawcy towarów cyfrowych to handlowcy o dużych obrotach, którzy sprzedają towary cyfrowe dostarczane w formacie elektronicznym, przy co najmniej 25 milionach transakcji rocznie.

Towary cyfrowe – sprzedawcy gier sprzedają gry dostarczane w formacie elektronicznym (nie fizycznym). Nie obejmuje to gier losowych.

Nośnik z towarami cyfrowymi – kupcy sklasyfikowani w tym MCK sprzedają książki, filmy lub muzykę w formacie elektronicznym (nie fizycznym).

Sport – obejmuje sprzedawców, którzy prowadzą i promują półprofesjonalne i profesjonalne kluby sportowe (np. Baseball, koszykówkę, piłkę nożną, hokej, piłkę nożną itp.), Promują amatorskie i profesjonalne imprezy sportowe oraz zarządzają indywidualnymi sportowcami. Obejmuje areny sportowe i stadiony.

Teatry są klasyfikowane jako kupcy, którzy prowadzą przedstawienia teatralne na żywo, takie jak zespoły drogowe i letnie grupy teatralne. Obejmuje to również usługi związane z produkcjami teatralnymi i koncertami, takie jak agencje castingowe, agencje rezerwacji, dekoracje, oświetlenie i inne usługi związane ze sprzętem, a także teatralne agencje sprzedaży biletów.

Zespoły, orkiestry i rozrywka są klasyfikowane jako kupcy oferujący rozrywkę inną niż produkcje teatralne. Obejmuje muzyków, zespoły, orkiestry i inne rodzaje artystów, takich jak komicy i magicy, a także DJ-e.

Materiały rozrywkowe do gier wideo i automaty do gier są klasyfikowane jako sprzedawcy, którzy sprzedają automaty do gier na monety, takie jak automaty do gier wideo, szafy grające, flipery, automaty do gier, gry mechaniczne, budki do natychmiastowych zdjęć oraz podobne rodzaje sprzętu rozrywkowego i materiałów do gier. Obejmuje również salon gier wideo.

Czy Comenity Bank przypisuje kody kategorii handlowców? Sprzedawcom przypisuje się kod kategorii handlowców w oparciu o ich podstawową działalność. Comenity Bank nie przypisuje kodów kategorii handlowców i nie ponosi odpowiedzialności za błędy w kodowaniu handlowców lub niespójności.