Najlepsze akcje Penny poniżej 1 USD

Category: Będziesz Mógł
17 lutego 2021

Sprawdzaj codziennie, aby znaleźć najlepsze akcje poniżej 1 USD. Ta lista jest aktualizowana i aktywna przez cały dzień. Obejmuje akcje sprzedane na rynku wtórnym, z rynku wtórnego, firmy przeprowadzające sprzedaż i najlepiej działające akcje.

Luke JacobiWspółtwórca, BenzingaKiedy większość ludzi myśli o handlu akcjami, wyobrażają sobie brokerów wartych milion dolarów, którzy handlują akcjami największych korporacji, takich jak Amazon (NYSE: AMZN), AT&T (NYSE: T) i Tesla (NASDAQ: TSLA). Ale handel jak profesjonalista niekoniecznie wymaga milionów dolarów wolnego kapitału na koncie maklerskim.

Akcje groszowe, czasami nazywane akcjami „mikro cap lub „nano cap, to akcje o niskiej wartości, reprezentujące mniejsze spółki. Jak sama nazwa wskazuje, te akcje są często wyceniane poniżej 1 dolara za akcję, co czyni je znacznie bardziej dostępnymi dla początkujących inwestorów lub tych z mniejszym kapitałem.

Doskonal swoje umiejętności handlowe dzięki handlowi wojownikiemDoskonal swoje umiejętności handlowe dzięki handlowi wojownikiemWarrior Trading oferuje trzy kompleksowe pakiety, które zapewniają handlowcom to, czego potrzebują, aby odnieść sukces. Dzięki szerokiemu dostępowi do zajęć będziesz mógł również korzystać z ich pokojów rozmów, symulatora handlu w czasie rzeczywistym, mentoringu dla małych grup i nie tylko. Użyj kodu Benzinga20, aby uzyskać 20% zniżki na dowolny produkt!

Wyróżnione zapasy Penny:
 • Wyróżnione zapasy Penny:
 • Przegląd: Zapasy PennyFunkcje, których należy szukać w Penny StockGroszowe zapasy, na które trzeba uważać w tym rokuNajwiększe przeboje dniaPremarket Penny StocksZapasy groszowe po rynkuPotęga groszyNajlepsi brokerzy online dla akcji PennyTrading Penny StocksPrzegląd: Zapasy Penny

  Akcje groszowe to akcje małych firm, które zazwyczaj są sprzedawane za znacznie mniej pieniędzy niż akcje większych firm. Pomimo nazwy termin „udział groszowy może odnosić się do wszystkich akcji poniżej 5 USD. Akcje groszowe mogą być sprzedawane na giełdzie pozagiełdowej (OTC), ale wiele z nich jest również sprzedawanych na giełdach regulowanych przez SEC, takich jak New York Stock Exchange (NYSE).

  Akcje Penny w przeszłości były przedmiotem oszustw i sztucznej inflacji cenowej ze względu na łatwość manipulacji. Jedną z najpopularniejszych form oszustw związanych z groszowymi akcjami jest system „pompuj i wyrzucaj. Podczas „pump and dump marketerzy, którzy posiadają akcje określonego papieru wartościowego, celowo rozpowszechniają fałszywe lub wprowadzające w błąd informacje o firmie emitującej akcje, co powoduje gwałtowny wzrost ceny akcji. Po wzroście ceny posiadacze „zrzucają akcje po zawyżonych cenach na kupujących po usłyszeniu wiadomości.

  Rosnące wykorzystanie serwisów społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, spowodowało wzrost liczby przypadków pompowania i zrzutu. Dla inwestorów ważniejsze niż kiedykolwiek jest przeprowadzenie należytej staranności przed dokonaniem zakupu.

  Akcje Penny są również atrakcyjne dla inwestorów, ponieważ wykazują ponadprzeciętną zmienność. Zmienność akcji opisuje, jak często iw jakim stopniu akcje będą rosły lub spadały w ciągu normalnego dnia handlowego.

  Wysoka zmienność oznacza, że ​​kupując i sprzedając akcje groszowe, jest dużo miejsca na zysk. Na przykład, jeśli kupisz 1000 akcji X za 1 USD i sprzedasz je za 2 USD, podwoisz swoje pieniądze i zarobisz 1000 USD. Jednak ta duża zmienność oznacza również, że można szybko stracić pieniądze.

  Funkcje, których należy szukać w Penny Stock

  Nie każda akcja grosza jest równie dobrą inwestycją. Wszystkie akcje groszowe są z natury ryzykowne – ale możesz ograniczyć swoje ryzyko, wyszukując te 3 kluczowe cechy.

  • Transakcje na głównych giełdach: Większość akcji groszowych jest sprzedawana na rynkach OTC lub za pośrednictwem tablicy ogłoszeń OTC. Chociaż te akcje są zwykle bardzo tanie (często są sprzedawane za grosze za dolara), cieszą się również znacznie niższym poziomem nadzoru. Jeśli kupujesz swoje pierwsze akcje groszowe, zacznij od wyszukania akcji na głównych giełdach, takich jak NYSE lub NASDAQ. Akcje notowane na tych giełdach muszą spełniać minimalne wymagania określone przez Komisję Giełd Papierów Wartościowych, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo, że zostaniesz złapany na oszustwie.
  • Wysoki dzienny wolumen obrotu. Wielu inwestorów poszukuje akcji groszowych w nadziei na zarobienie pieniędzy poprzez swing trading lub day trading. Jednak niektórzy zapominają, że jeśli chcesz sprzedać akcje, na rynku musi być ktoś, kto będzie chciał je kupić. Użyj wyszukiwarki zapasów, aby wyszukać zapasy groszowe z wyższymi średnimi dziennymi wolumenami. Wyższy wolumen pomoże Ci sprzedać swoje akcje, kiedy wybierzesz – nie wtedy, gdy ceny są na najniższym poziomie. Dodatni zysk na akcję. Wartość zysku akcji na akcję (EPS) jest równa bieżącym dochodom spółki podzielonym przez bieżącą liczbę wyemitowanych akcji. Jeśli to możliwe, szukaj akcji z dodatnią wartością EPS – oznacza to, że firma jest obecnie rentowna.Większość akcji groszowych reprezentuje mniejsze lub nowo utworzone korporacje, więc nie zawsze jest to możliwe. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w akcje o ujemnej wartości EPS, upewnij się, że zadłużenie jest możliwe do opanowania.

   Groszowe zapasy, na które trzeba uważać w tym roku

   Zastanawiasz się nad dodaniem kilku niedrogich akcji do swojego portfela? Rozważ te 5 najważniejszych wyborów, na które zwracają uwagę inwestorzy.

   1. Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (NASDAQ: SONN)W zeszłym tygodniu Sonnet zakończył dobrą passę, osiągając piątkową sesję zamknięcia z południowym wzrostem o ponad 10 procent. Handel na rynku wtórnym przyniósł maksimum do 2,81 USD. Skok nie pojawił się w żadnych specjalnych wiadomościach poza doniesieniami Sonnet o dobrych wynikach testów bezpieczeństwa i dawkowania SON-1010. Było to na początku września, ale kurs akcji prawdopodobnie doświadczył opóźnionej reakcji.

   Analitycy zareagowali na te naciski optymistyczną postawą, a Chardan Capital podwyższył cel na Sonnet do 8 dolarów z 7 dolarów. Poniedziałkowy rynek wstępny wykazuje niewielki spadek, ale w chwili pisania tego tekstu kontrakty futures na NASDAQ spadły łącznie o ponad 1,8 procent. Ponieważ wiemy, że będzie to prawdopodobnie bardzo czerwony dzień, dobrą strategią może być wybranie najlepszych wykonawców ze zniżką.

   2. Trevena, Inc. (NASDAQ: TRVN)Trevena niedawno pobiła swoje miesięczne maksima dzięki dobrym wiadomościom w prezentacjach dla inwestorów. 23 września firma przedstawi swoje badania nad ostrym urazem płuc na szczycie Oppenheimer Fall Healthcare Life Sciences & MedTech, co będzie katalizatorem dalszych korzyści, jeśli praca zrobi wrażenie.

   Firmy biotechnologiczne, które nie mają wiele wspólnego z narracją COVID, są dojrzałe, aby otrzymać więcej uwagi, gdy inwestorzy zmęczą się kolejką górską po szczepionkach. Trevana po cichu unieważnia aprobatę FDA dla swojego leku OLINVYK do leczenia bólu w zastrzykach, podczas gdy inni biotechnologowie polegają na swojej kolejnej pompie PR.

   3. Freeman Gold Corp. (różowy: FMANF)Wrzesień był historycznie trudnym miesiącem dla akcji. Rok 2020 nie zawiódł. Technologia spadła z wzniosłych wzlotów i sprowadziła na dół wszystko inne. Kiedy robi się ciężko, trudni otrzymują złoto. Freeman Gold Corp. może skorzystać z ciągłej zmienności na rynku i ma wiele zalet, które mogą skusić inwestorów.

   FMANF grał w przedziale od 0,42 $ do 0,47 $ przez ostatnie 6 miesięcy. Katalizator potrzebny do wzrostu wolumenu obrotu i przełomu może nadejść po ogłoszeniu przez niego przejęcia nieopatentowanych roszczeń górniczych w obszarze zasobów historycznych projektu złota Lemhi w Idaho.

   4. Axovant Gene Therapies Ltd. (NASDAQ: AXGT)Wielu analityków oczekuje, że rynek genetyki rozkwitnie po COVID. Opinia publiczna będzie dużo bardziej zainteresowana zapobieganiem chorobom, a technologia jest bliska zapewnienia istotnej poprawy jakości życia. Axovant znajduje się w czołówce terapii genowej i niedawno ogłosił zacieśnienie współpracy z Viralgen, firmą produkcyjną zajmującą się terapią genową.

   Analitycy badający rynek akcji zwyżkowali, a ceny docelowe wahają się teraz między 11 a 23 USD. Przy akcjach wynoszących obecnie 4,47 dolara jest to dużo miejsca na zysk – nawet jeśli akcje wyskoczyły z bramki w poniedziałek z 10-procentowym wzrostem.

   5. Ocugen (NASDAQ: OCGN)Rynek skierował oczy na iBio, Moderna i Novavax przez ostatnie kilka tygodni i tak będzie, dopóki mania lekarska na COVID znów nie ustąpi. Jeśli naprawdę chcesz spekulować w dziedzinie biotechnologii, czasami najlepiej zignorować głównych bohaterów i wybrać stabilnego wykonawcę, który został niesłusznie ukarany. Tą stałą grą jest Ocugen, firma biotechnologiczna skupiająca się na niszowym zestawie chorób siatkówki.

   Najbardziej ekscytującym programem firmy Ocugen jest prawdopodobnie lek OCU200, który leczy retinopatię cukrzycową, cukrzycowy obrzęk plamki i zwyrodnienie plamki związane z wiekiem mokrym. Możesz nie wiedzieć, co to jest, ale rynek ich leczenia wynosi 31 miliardów dolarów. Przy obecnej cenie 0,34 dolara nie zaszkodzi zbytnio odebrać kilka akcji lidera na rynku i czekać, aż rynek opamięta się.

   Największe przeboje dnia

   Akcje grosza są znacznie bardziej zmienne niż akcje większych lub bardziej uznanych korporacji. Spójrz na najważniejsze zmiany w sektorze akcji groszowych poniżej.