Najlepsze banki i kasy oszczędnościowo-kredytowe, które nie używają ChexSystems

Category: Credit Union
17 lutego 2021

Czy ostatnio odmówiono Ci otwarcia konta bankowego? Około 15% wnioskodawców bankowych jest codziennie odrzucanych w celu uzyskania nowych rachunków czekowych. Jednym z najczęstszych powodów jest to, że zostały oflagowane przez ChexSystems. Na szczęście jest kilka banków, które nie używają ChexSystems.

Pierwszą opcją jest skorzystanie z usług banku lub unii kredytowej spoza ChexSystems. Są to instytucje finansowe, które w ogóle nie odwołują się do ChexSystems przy podejmowaniu decyzji dotyczących nowych klientów.

Jeśli chcesz wyjść poza siebie, sprawdź te banki, które nie używają ChexSystems.

6 największych banków, które nie używają ChexSystems

1. BBVA

w BBVA USA Member FDIC

Darmowe konto czekowe BBVA jest doskonałą opcją do sprawdzania online i nie wymaga przeglądu ChexSystems. Jednak wykorzystują EWS. Są dostępne w 48 niższych stanach (z wyjątkiem Alaski i Hawajów) i zapewniają bezpłatne konto bez miesięcznych opłat za usługi.

Są wysoce polecanym wyborem dla tych, którzy zostali odrzuceni przez banki ChexSystems w przeszłości.

Cechy i zalety

  Brak miesięcznych opłat serwisowych Bezpłatna wpłata czeków i rachunków za pomocą telefonu komórkowego i online Minimalne saldo otwarcia wynoszące tylko 25 USD Aplikacja BBVA Wallet na smartfony umożliwia łatwe zarządzanie kontem

Najlepsze dla:To konto jest naszą najbardziej polecaną opcją dla każdego z niższych 48 lat, którzy chcą mieć darmowy bank inny niż ChexSystems bez ukrytych opłat.

2. Żołędziew bezpiecznej witrynie Acorn

Konto sprawdzające wydatki na żołędzie to świetna opcja dla każdego, kto szuka bezproblemowego sposobu wydawania i oszczędzania pieniędzy. Kiedy zarejestrujesz się w Acorns Spend, otrzymasz bezpłatną kartę debetową Visa.

Za każdym razem, gdy przesuniesz kartę debetową, pieniądze zostaną automatycznie wpłacone na Twoje konta Acorns Invest lub Later. Dodatkowo, Acorns Spend obejmuje nieograniczone zwroty kosztów z bankomatów i nie ma minimalnego salda miesięcznego.

Cechy i zalety

  Miesięczna opłata w wysokości 3 USD Nie jest wymagane saldo minimalne Nieograniczony zwrot kosztów z bankomatu Wysyłaj i wpłacaj czeki cyfrowo

Najlepsze dla: Obowiązuje miesięczna opłata w wysokości 3 USD, ale nieograniczony zwrot kosztów z bankomatu to więcej niż rekompensuje. Acorns Spend to świetna opcja dla każdego, kto już inwestuje pieniądze za pomocą Acorns i chce mieć tanie internetowe konto czekowe.

3. Navy Federal Credit Unionna bezpiecznej stronie Navy Federal

Członkowie sił zbrojnych wszystkich rodzajów sił mogą być członkami NFCU. Jeśli Ty lub jeden z członków Twojej najbliższej rodziny jesteś jednym z poniższych, kwalifikujesz się:

 • Aktywni członkowie armii, piechoty morskiej, marynarki wojennej, sił powietrznych, straży przybrzeżnej i lotniczej gwardii narodowej
 • Program Opóźnionego Wejścia (DEP)Kandydat na oficera DoD / ROTCRezerwistów DoDWeterani, emeryci i renciściUprawnieni członkowie rodziny to: rodzice, dziadkowie, małżonkowie, rodzeństwo, dzieci (w tym adoptowane i pasierbowie), wnuki i domownicy.

  Cechy i zalety

   4 darmowe rachunki czekowe do wyboru Brak miesięcznych opłat za usługi Brak minimalnego salda Do 20 USD rabatów na opłaty bankomatowe na okres wyciągu

  Najlepsze dla:aktywnych i emerytowanych członków wojska oraz członków ich najbliższej rodziny.

  4. United Bankna bezpiecznej stronie internetowej United Bank

  Jeśli mieszkasz w Zachodniej Wirginii, Wirginii, Maryland, Filadelfii, Ohio lub Waszyngtonie, masz możliwość otwarcia konta w United Bank. Ten bank nie patrzy na ChexSystems podczas składania wniosku.

  Do wyboru jest kilka typów kont, które oferują różne funkcje i korzyści.

  Cechy i zalety

   Zerowe miesięczne opłaty za usługi Brak minimalnego salda Bezpłatna bankowość internetowa, opłacanie rachunków, wyciągi elektroniczne, wpłata czekiem za pomocą telefonu komórkowego, karta czekowa Visa i nie tylko

  Najlepsze dla: to konto jest doskonałą opcją, jeśli znajdujesz się w obsługiwanym obszarze.

  5. Bank USAw bezpiecznej witrynie US Bank

  Konto Easy Checking z US Bank to proste konto ze standardowymi korzyściami. Zapewnia również pełny dostęp do bankowości internetowej i mobilnej.

  Cechy i zalety

   Brak miesięcznej opłaty za utrzymanie, jeśli średnie saldo konta wynosi 1500 USD lub jeśli Twoje bezpośrednie wpłaty sumują się do co najmniej 1000 USD miesięcznie, w przeciwnym razie tylko 6,95 USD, jeśli przejdziesz bez papierowej karty debetowej Visa®. dostępny

  Najlepsze dla: Konto z US Bank to dobra opcja, jeśli chcesz korzystać z dużego, znanego banku w całym kraju.

  6. Renasant BankRenasant nie przegląda raportu ChexSystems ani nie używa TeleCheck ani EWS. Mają oddziały w Alabamie, Georgii, Florydzie, Mississippi i Tennessee.

  Cechy i zalety

   Zarejestruj się w eStatements i nie ma miesięcznej opłaty za utrzymanie Wypisz tyle czeków, ile chcesz W zestawie karta debetowa Mastercard®

  Najlepsze dla: Jeśli mieszkasz na południowym wschodzie i chcesz mieć darmowe konto, Renasant to doskonały wybór.

  Bankowość drugiej szansy

  Nie możesz znaleźć banku w swojej okolicy, który nie korzysta z ChexSystems? Następną najlepszą alternatywą jest konto bankowe drugiej szansy. Te konta są podobne do kont w bankach, które nie używają ChexSystems. Jest to również produkt finansowy skierowany do klientów, którzy mogą mieć ofertę.

  Różnica między innymi niż ChexSystems i sprawdzaniem drugiej szansy polega na tym, że Twój rekord ChexSystems może zostać sprawdzony podczas składania wniosku o konto drugiej szansy.

  Banki drugiej szansy są zwykle świadome informacji zawartych w pliku ChexSystems. W niektórych przypadkach konto może zostać odrzucone; być może dlatego, że bank uważa, że ​​stanowisz zbyt duże ryzyko. Ale w większości przypadków banki te szukają powodów, aby dać klientom nowy start, a nie zaprzeczać im.

  Jeśli ubiegasz się o konto w banku drugiej szansy, masz bardzo duże szanse na uzyskanie akceptacji.

  4 najlepsze banki drugiej szansy

  1. Gong

  na bezpiecznej stronie internetowej Chime

  Jeden z najszybciej rozwijających się banków w Ameryce, Chime to świetny sposób na powrót do bankowości. Nie wiąże się z żadnymi opłatami w rachunku bieżącym ani miesięcznymi opłatami za obsługę i nie wymaga minimalnego salda, a bezpośredni depozyt otrzymasz do dwóch dni wcześniej niż Twoi znajomi w konkurencyjnych bankach.

  Oferują również klientom unikalną funkcję automatycznego oszczędzania, która pozwala zaokrąglić w górę do najbliższego dolara i przechowywać resztę na koncie oszczędnościowym. To świetny sposób na rozpoczęcie awaryjnego funduszu lub gniazdo dla tych, którzy wracają na swoje finansowe nogi.

  Cechy i zalety

   Brak ukrytych lub miesięcznych opłat Automatyczne zaokrąglanie oszczędności w celu ułatwienia przechowywania gotówki Najlepsze możliwości bankowości mobilnej Przyspieszona wpłata bezpośrednia do dwóch dni wcześniej

  Najlepsze dla: użytkowników, którzy nie potrzebują dostępu do fizycznych lokalizacji banków i chcą skorzystać z niskich opłat tego banku internetowego.

  2. Wells Fargona bezpiecznej stronie Wells Fargo

  Wells Fargo Opportunity Checking oferuje opcję sprawdzania drugiej szansy dostępną dla klientów, którzy nie zakwalifikowali się do zwykłego konta.

  Cechy i zalety

   Wymagany depozyt w wysokości 25 USD Obejmowały funkcje bankowości internetowej i mobilnej Dostęp do ponad 13 000 bankomatów Wells Fargo

  Najlepsze dla: Jeśli chcesz mieć konto w dużym banku, ale nie kwalifikujesz się do standardowego konta czekowego, sprawdzanie możliwości jest najlepszą alternatywą.

  3. Woodforest National Bankna bezpiecznej stronie internetowej Woodforest

  Bank ma ponad 700 oddziałów w 17 stanach, w tym w Alabamie, Florydzie, Georgii, Illinois, Indianie, Kentucky, Luizjanie, Maryland, Mississippi, Nowym Jorku, Karolinie Północnej, Ohio, Pensylwanii, Karolinie Południowej, Teksasie, Wirginii i Wirginii Zachodniej.

  Istnieją mieszane raporty na temat tego, czy Woodforest używa ChexSystems. Oferują jednak sprawdzanie drugiej szansy.

  Cechy i zalety

   25 USD minimalnego depozytu plus 9 USD opłaty konfiguracyjnej Miesięczna opłata za obsługę już od 9,95 USD z ustawieniem bezpośredniego wpłaty Bez opłat wypłaty w bankomatach Woodforest Elastyczne opcje debetu

  Najlepsze dla: Ponieważ istnieją opłaty za to konto, nie jest to nasz najbardziej zalecany wybór, ale może to być odpowiednia opcja, jeśli znajdujesz się w stanie, w którym działa bank i nie możesz kwalifikować się do bardziej przystępnej opcji.

  4. Capital One 360na bezpiecznej stronie Capital One

  Jeśli złożysz wniosek o konto w Capital One, instytucja zapozna się z Twoim raportem ChexSystems. Akceptacja jest oparta na różnych czynnikach, w tym na treści raportu, Twojej ocenie kredytowej i innych szczegółach Twojej historii bankowej.

  Jeśli masz historię oszustwa, zostaniesz odrzucony, ale jeśli twoje wykroczenia były łagodniejsze, możesz otrzymać konto.

  Cechy i zalety

   Żadne minimalne saldo nie jest wymagane w dowolnym momencie Brak miesięcznych opłat za konserwację Bezpłatne korzystanie z 39 000 bankomatów Capital One® i Allpoint® Sprawdź depozyt za pomocą urządzenia mobilnego

  Najlepsze dla: to konto jest doskonałym wyborem dla osób, które się kwalifikują.

  Co to jest ChexSystems?

  Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o ChexSystems, nie martw się, nie jesteś jedyny. Większość ludzi wie o ChexSystems dopiero wtedy, gdy dowiedzą się, że są w nim wymienione.

  ChexSystems to agencja konsumencka, która zajmuje się dwiema rzeczami: weryfikacją weryfikacji i raportowaniem kredytowym.

  ChexSystems jest obsługiwany przez Fidelity National Information Services, która jest spółką zależną eFunds. Zdecydowana większość banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych zwraca się do ChexSystems, aby pomóc im w podjęciu decyzji o przyznaniu nowym klientom konta czekowego.

  Klienci wymienieni w ChexSystems mogą mieć mniej niż doskonałą historię bankową. Może to być coś tak poważnego, jak oszustwo czekowe lub tak niewinne, jak zapomnienie o uiszczeniu opłaty za debet.

  Tak czy inaczej, może to spowodować, że instytucja bankowa odmówi Ci zryczałtowanego założenia nowego konta.

  Aby dowiedzieć się więcej o ChexSystems, zobacz nasz artykuł „Co to jest ChexSystems?

  Telecheck & Early Warning SystemZauważ, że niektóre banki spoza ChexSystems decydują się na wyszukiwanie innych rekordów, takich jak te utrzymywane przez TeleCheck lub Early Warning System (EWS).

  Jeśli jesteś na liście, powinieneś mieć świadomość, że nadal możesz otrzymać odrzucenie konta.

  Są banki, jednak nie wspominają o żadnym z nich. Możliwe jest również posiadanie rekordu z ChexSystems, ale nie z EWS lub TeleCheck.

  Co zrobić teraz

  Możesz chodzić do jednego banku za drugim, mając nadzieję, że znajdziesz taki, który oferuje konto czekowe dla złych kredytów. Ale nie ma wielu banków, które oferują rachunki czekowe lub oszczędnościowe osobom ze złym kredytem.

  Prawdopodobnie przeszedłbyś wiele odrzuceń, zanim znajdziesz instytucję finansową chętną do współpracy. eFunds twierdzi, że ponad 9 000 banków w USA zwraca się do ChexSystems w celu podjęcia decyzji w sprawie kontroli. Te 9 000 banków obejmuje łącznie ponad 100 000 oddziałów.

  Stanowi to 80% wszystkich instytucji finansowych w USA.

  Oznacza to, że szanse są na niekorzyść, jeśli będziesz nadal składać wnioski w przypadkowych bankach. Masz około 80% szans na odrzucenie z ręki, gdziekolwiek jesteś.

  Chociaż 80% może wydawać się przytłaczającą liczbą, w rzeczywistości powinno to dać ci nadzieję, ponieważ oznacza, że ​​20% wszystkich instytucji finansowych oferuje konta na złe kredyty lub nie korzysta z ChexSystems.

  Jeśli więc chcesz teraz otworzyć konto czekowe lub oszczędnościowe, nadal jest nadzieja.

  Musisz tylko wybrać taki, który nie wyszukuje rekordów ChexSystems. W tym celu masz dwie różne opcje bankowe: banki inne niż ChexSystems i bankowość drugiej szansy .

  Systemy inne niż ChexSystems a bankowość drugiej szansy: jakie są różnice?

  Oto krótkie porównanie rachunków bankowych innych niż ChexSystems z kontami bankowymi drugiej szansy.

  Banki, które nie używają ChexSystems
 • Twój rekord ChexSystems nie będzie sprawdzany podczas ubiegania się o konto.
 • Wymagania dotyczące salda powinny być niskie lub nieistniejące.Czasami wymagane są opłaty za utrzymanie.Może być oferowana ochrona w rachunku bieżącym.Będziesz mógł korzystać z tych samych usług, co w przypadku zwykłego konta bankowego, takich jak bankowość internetowa i opłacanie rachunków.Bankowość drugiej szansy
 • Twój rekord ChexSystems jest zwykle sprawdzany podczas składania wniosku.
 • Czasami może być konieczne uiszczenie opłat za utrzymanie.Możesz uzyskać ochronę w rachunku bieżącym.Po zdobyciu zaufania będziesz mógł otrzymać zwykłe konto czekowe.Ponieważ banki drugiej szansy sprawdzają raport ChexSystems, wiedzą o Tobie trochę więcej. Może to prowadzić do nałożenia innych wymagań. Na przykład może być konieczne wzięcie udziału w zajęciach z finansów osobistych.W sumie nie ma zbyt wielu znaczących różnic między tymi dwiema opcjami. Oba dają Ci możliwość powrotu do bankowości, wypisywania czeków i robienia zakupów za pomocą karty debetowej już teraz.

  Inne alternatywy dla bankowości bez ChexSystems

  Oto kilka innych alternatyw, ale w większości przypadków nie zalecamy ich.

  • Zabezpieczone karty kredytowe – czy masz trochę gotówki, której możesz użyć jako zabezpieczenia? Użyj go, aby uzyskać zabezpieczoną kartę kredytową. Przygotuj się na wysokie oprocentowanie i opłaty, a także mniejsze limity kredytowe dzięki tym kartom kredytowym.
  • Portfel elektroniczny – Możesz spróbować zarejestrować się w usłudze online, takiej jak PayPal. Niektóre z nich oferują karty debetowe, jeśli spełniasz określone kryteria. Rachunki rynku pieniężnego – domy maklerskie nie prowadzą ChexSystems, więc możesz kwalifikować się do posiadania konta rynku pieniężnego, nawet jeśli nie kwalifikujesz się do posiadania konta czekowego. Jednak wymagania dotyczące salda i depozytu są często znaczne, więc musisz być na to przygotowany. Zagraniczne konta bankowe – Ta opcja jest oczywiście daleka od wygodnej, ale nadal jest czymś do rozważenia, zwłaszcza jeśli mieszkasz w pobliżu granicy z Kanadą. Istnieje kilka kanadyjskich banków, które pozwalają obywatelom USA otwierać rachunki. Przedpłacone karty debetowe – Spośród wszystkich pozycji na tej liście przedpłacona karta debetowa jest prawdopodobnie najlepszą opcją. Jest używana tak jak karta kredytowa, a opłaty nie są tak wysokie, jak kiedyś. Niektóre karty oferują nawet możliwość opłacenia rachunków online, bezpłatnych wypłat z bankomatów i nie tylko.Możesz zobaczyć, że nie są to idealne opcje. Mogą ci pomóc, ale wymagania dotyczące salda, opłaty i ograniczenia funkcjonalne mogą utrudnić ustanowienie stabilności finansowej.

   Czy możesz kwestionować ChexSystems?

   W tym momencie możesz się zastanawiać, czy naprawdę musisz zadać sobie trud szukania banku, który nie przeprowadzi weryfikacji ChexSystems przed przyznaniem Ci konta. Nie możesz po prostu znaleźć sposobu na wyjście z ChexSystems?

   Można zakwestionować ChexSystems, ale nie jest to łatwe – zwłaszcza jeśli informacje w Twojej dokumentacji są rzeczywiście poprawne.

   Na przykład może być niesprawiedliwe, że figurujesz na liście ChexSystems, ponieważ raz nie zapłaciłeś opłaty za debet w wysokości 5 USD, ale to nie znaczy, że ChexSystems usunie rekord na żądanie.

   ChexSystems nie przejmuje się zbytnio uczciwością. Po uzyskaniu rekordu pozostanie on na pięć lat od daty naruszenia, jeśli nie możesz go usunąć.

   Jak kwestionować ChexSystemsJeśli chcesz rozpocząć proces usuwania z ChexSystems, mamy szczegółowe instrukcje dotyczące kwestionowania ChexSystems.

   Tak czy inaczej, w międzyczasie zalecamy złożenie wniosku o konto czekowe inne niż ChexSystems.

   Nawet pomyślny spór może być długim i skomplikowanym procesem. Może się okazać, że dzieli Cię kilka tygodni lub nawet miesięcy od wyczyszczenia akt.

   Otwarcie konta za pośrednictwem jednego z naszych rekomendowanych dostawców powyżej oznacza, że ​​możesz od razu cieszyć się wszystkimi zaletami konta bankowego.

   Na co zwrócić uwagę przy wyborze rachunku rozliczeniowego

   Prawdopodobnie zauważyłeś, że funkcje i korzyści mogą się różnić, jeśli chodzi o sprawdzanie kont. Niektóre konta mają również wady. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze konta?

   • Niskie wymagania dotyczące salda lub brak – najlepiej w ogóle żadnego.
   • Niska opłata miesięczna lub jej brak – im niższa opłata miesięczna, tym lepiej. Ostatnią rzeczą, którą musisz robić, próbując odzyskać swoje finanse, jest płacenie opłat. Bezpłatna karta debetowa – jeśli możesz ją spersonalizować, jest to miła dodatkowa korzyść. Bezpłatne korzystanie z bankomatu – nie chcesz wydawać 3 USD lub 5 USD za każdym razem, gdy chcesz wypłacić gotówkę z bankomatu. Upewnij się, że bank, do którego aplikujesz, oferuje bezpłatny dostęp do szerokiej sieci bezpłatnych bankomatów w Twojej okolicy. Opcja aktualizacji – jeśli bank lub unia kredytowa umożliwia automatyczne przejście na zwykłe konto po pewnym czasie, jest to niesamowita korzyść. Prawdopodobnie Cię zaakceptuje – pamiętaj, że ChexSystems nie jest jedyną agencją, która może mieć Twoje dane. Jeśli uważasz, że możesz być w TeleCheck lub EWS, rozsądnie jest złożyć wniosek w instytucji, której te zapisy również nie będą odstraszać. Funkcje bankowości internetowej – możesz sprawdzić swoje wyciągi elektronicznie, zobaczyć środki dostępne na koncie, opłacić rachunki, przelać pieniądze i wiele więcej. Możesz nawet zdeponować czeki. Możesz spodziewać się wszystkich tych samych fantastycznych funkcji z wysokiej jakości rachunkiem czekowym bez ChexSystems. Dzwonki i gwizdki (jeśli chcesz) – Nie ma reguły, że konto musi być otwarte tylko dlatego, że bank nie korzysta z ChexSystems. Przejrzystość – wielu klientów trafia do ChexSystems z powodu niejasnych zasad i warunków ich pierwotnych instytucji bankowych. Wybierz bank, który jasno określa zasady i opłaty, abyś nie znalazł się ponownie na minusie. Doskonała obsługa klienta – Wreszcie obsługa klienta jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego banku. Może to spowodować różnicę między szybkim rozwiązaniem problemu a przypadkowym ponownym wylądowaniem w ChexSystems. Więc upewnij się, że wybierasz mądrze.Dobre praktyki w bankowości

    Gdy będziesz w stanie otworzyć konto i ponownie zacząć robić zakupy i płacić rachunki, prawdopodobnie odetchniesz z ulgą.

    Ważne jest jednak, aby wiedzieć, że nadal istnieją rzeczy, które mogą pójść nie tak.

    Problemy, na które należy zwrócić uwagę
   • Bank mógłby zobaczyć Twój rekord ChexSystems po przekazaniu Ci konta, być może dlatego, że instytucja właśnie zdecydowała się rozpocząć korzystanie z systemu i przeprowadziła kontrolę wszystkich klientów. Może to spowodować zamknięcie konta.
   • Jest kilka działań, które możesz podjąć, które mogą spowodować otrzymanie czarnego znaku w ChexSystems, nawet jeśli nie zrobiłeś nic złego. Na przykład coś tak niewinnego, jak zamawianie czeków, może powodować problemy.Jeśli nie utrzymasz swojego konta w dobrej kondycji, bank może zdecydować o jego zamknięciu, tak jak w przypadku zwykłego klienta. Jednak w Twoim przypadku może zająć mniej sygnałów ostrzegawczych, zanim instytucja zdecyduje się podjąć działanie.Wskazówki dotyczące ochrony konta
   • Nie przekraczaj swojego konta, jeśli to możliwe, nawet jeśli nie ma żadnych opłat za debet.
   • Jeśli za utrzymanie konta są naliczane opłaty, opłacaj je wszystkie na czas każdego miesiąca. Wszelkie inne opłaty naliczane są natychmiast, aby pozostać w dobrych stosunkach z bankiem.Staraj się zamawiać czeki tylko od firm, które nie zgłaszają się do ChexSystems. Niektóre opcje obejmują Checkworks, Costco Check Printing i Harland Clarke.Banki często przychylniej patrzą na klientów, którzy założyli bezpośrednie wpłaty, regularnie dokonują zakupów za pomocą kart debetowych i tak dalej. Nawet jeśli nie musisz się tym przejmować, aby obejść wymagania dotyczące salda lub opłat za utrzymanie, pomyśl o zrobieniu tego mimo wszystko. Jeśli jesteś lojalny wobec instytucji i wykazujesz się stabilnymi, niezawodnymi nawykami bankowymi, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że Twoje konto zostanie zamknięte, niż gdybyś korzystał z niego sporadycznie.Miej oko na raporty kredytowe, a także rozważ sprawdzanie własnego raportu ChexSystems od czasu do czasu, aby upewnić się, że Twój rekord jest czysty.

    Wniosek

    Otwarcie konta bankowego i stwierdzenie, że nie możesz tego zrobić, może być bardzo frustrujące, ponieważ masz rekord w ChexSystems.

    Masz rzeczy do zrobienia, na przykład płacenie rachunków i robienie zakupów. Próba zrobienia tych rzeczy bez podstawowego konta czekowego jest bardzo trudna. Może sprawić, że poczujesz się, jakbyś wpadł między pęknięcia w finansowym chodniku życia.

    Pamiętaj tylko, że około 15% osób ubiegających się o konto czekowe każdego dnia ma to samo frustrujące doświadczenie. Dlatego około 20% banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych nie korzysta z ChexSystems, a nawet te, które to robią, mogą oferować opcję drugiej szansy.

    Chociaż frustrujące jest odkrycie, że jesteś wymieniony w ChexSystems, nie musi to utrudniać Twojego życia finansowego. Znasz już niektóre z najlepszych opcji w obu kategoriach, a także kilka alternatyw. Jeśli złożysz wniosek o którekolwiek z naszych polecanych kont innych niż ChexSystems, możesz zostać szybko zatwierdzony. Wkrótce będziesz mieć nowe konto rozliczeniowe i kartę debetową i będziesz gotowy do otrzymywania płatności i dokonywania zakupów!

    Banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe spoza ChexSystems według stanu

    Szukasz więcej informacji i dodatkowych opcji dostępnych w Twojej okolicy? Wybierz stan z poniższej listy, aby poznać wszystkie opcje związane z bankowością.

    • Alabama
    • AlaskaArizonaArkansasKaliforniaKoloradoConnecticutDelawareFlorydaGruzjaHawajeIdahoIllinoisIndianaIowaKansasKentuckyLuizjanaMaineMarylandMassachusettsMichiganMinnesotaMississippiMissouriMontanaNebraskaNevadaNew HampshireNew JerseyNowy MeksykNowy JorkKarolina PółnocnaPółnocna DakotaOhioOklahomaOregonPensylwaniaRhode IslandKarolina PołudniowaPołudniowa DakotaTennesseeTeksasUtahVermontVirginiaWaszyngtonDystrykt KolumbiiWirginia ZachodniaWisconsinWyoming