Najlepsze ceny płyt CD w 2020 r. (Aktualizowane codziennie)

17 lutego 2021

Data modyfikacji: 2 września 2020 r

Moją pierwszą inwestycją był certyfikat depozytowy, gdy byłem nastolatkiem. Płyty wtedy opłacały więcej niż 10%. Chociaż nie możemy dziś uzyskać tego rodzaju zwrotu, świadectwo depozytowe jest bezpiecznym miejscem do przechowywania gotówki. Oto nasza lista najlepszych stawek CD .

Oceniliśmy kilkanaście banków tradycyjnych i internetowych oraz ponad 100 certyfikatów depozytowych. Najlepsze stawki CD pochodzą z banków internetowych. Pokonali swoich konkurentów z cegły i zaprawy o wiejską milę. Poniżej znajdziesz banki oferujące rewelacyjne stawki CD.

Spis treści:

Nasze najlepsze oferty

Ally Bank High Yield CD – warunki od trzech miesięcy do pięciu lat; brak minimalnego depozytu

Ally Bank zarabia na naszym najlepszym wyborze, ponieważ konsekwentnie płaci najwyższe stawki za płyty CD. Oferuje rachunki bez opłat i bez minimalnego salda. Otwarcie konta jest szybkie i łatwe. Nie jest wymagane saldo, aby uzyskać najwyższą stawkę.

Ally Bank jest instytucją finansową ubezpieczoną przez FDIC, więc Twoje pieniądze są bezpieczne do wysokości limitów ubezpieczeniowych FDIC.

CIT Bank bez kary CD – 11-miesięczny okres ważności CD bez kary; 1,80% RRSO; Minimalny depozyt 1000 $

Jeśli ostatnio zwracałeś uwagę na stawki CD, wiesz, że rosną. CIT poszedł o krok dalej, oferując 11-miesięczną płytę CD bez kary z RRSO 1,80%. To świetna stawka na krótki okres, a minimalny wymagany depozyt to tylko 1000 USD.

Znamy certyfikaty depozytowe

Inwestuję w certyfikaty depozytowe od 1979 roku. Pamiętam, że zarabiałem ponad 16% na 6-miesięcznej płycie CD. Dzisiaj nadal używam płyt CD do przechowywania naszego funduszu awaryjnego i codziennie sprawdzam stawki CD, zarówno tutaj, jak i dla Forbes.

Redakcja Dough Roller posiada ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie certyfikatów depozytowych. Wykorzystaliśmy to doświadczenie i niezliczone godziny badań, aby pomóc Ci znaleźć świetną płytę CD.

Najlepsze ceny płyt CD aktualizowane codziennie

Oto lista aktualnych stawek CD. Stawki te są aktualizowane przez cały dzień:

Wyróżnione certyfikaty depozytowe według terminu

Kupowanie płyty CD wymaga więcej pracy niż szukanie konta oszczędnościowego. Powód jest prosty. Ceny zmieniły się w zależności od terminu płyty. Jeden bank może mieć świetną roczną stopę procentową, podczas gdy inny bank może mieć najlepszy z trzy- lub pięcioletnimi CD.

Biorąc to pod uwagę, wymieniliśmy tutaj niektóre stawki CD na podstawie tego terminu.

Synchrony Bank – Okres: od 3 miesięcy do 5 lat; Stawki: 0,75% do 1,65% RRSO; Minimalny depozyt 2000 $, aby otworzyć

Synchrony to dość nowa nazwa w świecie bankowości internetowej, ale ma starą historię. Synchrony, dawniej GE Capital, jest światowym liderem w dziedzinie kart kredytowych marek własnych (np. Walmart, Amazon, Lowe’s itp.). Synchrony Bank oferuje stawki terminowe CD od trzech miesięcy do pięciu lat. Oferują również warunki IRA CD o tej samej długości. Zarówno stawki IRA, jak i standardowe stawki CD o wysokiej wydajności są takie same. Bank Synchrony oferuje również inne produkty depozytowe. Ich linia produktów obejmuje Money Markets, High Yield Savings i IRA Money Markets.

  • Best Synchrony Bank CD – 12-miesięczna wysokodochodowa płyta CD, która obecnie opłaca 1,50% RRSO (minimalny depozyt otwarcia 2000 $).

CIT Bank – Termin: do 5 lat; Stawki: do 1,75% RRSO; Minimalny depozyt 1000 $, aby otworzyć

Założony w 1908 roku CIT Bank posiada aktywa o wartości ponad 50 miliardów dolarów. Instytucja finansowa ubezpieczona przez FDIC oferuje okresy ważności CD do 5 lat. Wymaga minimalnego depozytu, ale przy 1000 USD można nim zarządzać dla większości oszczędzających.

Odkryj Bank – termin: od 3 miesięcy do 10 lat; Stawka: 0,25% do 0,80% RRSO; Aby otworzyć minimalny depozyt w wysokości 2500 $

Discover Bank po raz pierwszy otworzył swoje podwoje w 1911 roku w Greenwood w Niemczech. Pierwotnie znany jako Greenwood Trust Company, bank dołączył do Discover Financial Services w 2000 roku. Discover jest najbardziej znane z linii produktów kart kredytowych. Ale oferują również szeroką gamę płyt CD.

Osobiście posiadam 10-letnią IRA CD, którą zablokowałem wiele lat temu w wysokości 2,70% RRSO. A teraz oprocentowanie jest niestety obniżone do 0,80%.

Ally Bank – okres : od 3 miesięcy do 5 lat; Stawka: od 0,75% do 1,55% RRSO; brak minimalnego depozytu do otwarcia

Ally nadal zdobywa nagrody za doskonałą obsługę klienta i zawsze znajduje się na szczycie listy stóp procentowych.

Ally nadal zdobywa nagrody za doskonałą obsługę klienta i zawsze znajduje się na szczycie listy stóp procentowych. Osobiście mam kilka różnych rachunków depozytowych Ally. Chociaż ich stawki często się zmieniają, doceniam obsługę i jakość strony internetowej. Ally, dawniej GMAC, nadal zmienia markę w pozytywnym kierunku.

Ally Bank oferuje płyty CD na różne sposoby, w tym dwa, które są dość unikalne dla tego miejsca. Posiadają płytę CD bez kary która umożliwia wypłatę środków w dowolnym momencie po 6 dniach od zasilenia konta bez płacenia odsetek. Mają również CD z podwyżką stóp procentowych, które pozwala na dwukrotne zwiększenie stopy procentowej w okresie czterech lat (więc nie jesteś zamknięty w niższej stopie).

  • Best Ally Bank CD – 12-miesięczna wysokodochodowa płyta CD, która obecnie zapewnia 1,50% RRSO

Barclays – Termin: od 3 miesięcy do 5 lat; Stawki: od 0,35% do 1,75% RRSO; Brak minimalnego salda do otwarcia

Najstarszy bank na naszej liście, Barclays Bank, został założony w XVIII wieku w Anglii. Po drugiej stronie stawu oferuje niezwykle konkurencyjne produkty w zakresie kart kredytowych i depozytów. Barclays Bank ma dość standardowy zestaw warunków dotyczących CD, od trzech miesięcy do pięciu lat. W przeciwieństwie do innych na tej liście, nie ma minimalnego salda wymaganego do otwarcia certyfikatu depozytu w Barclays.

  • Best Barclays Bank CD – 12-miesięczna płyta CD o wysokiej rentowności, obecnie płatna 1,70% RRSO

Marcus Bank – termin: od 6 miesięcy do 6 lat; Stawka: od 0,60% do 1,90% RRSO; Minimalny depozyt 500 $ do otwarcia konta

Marcus – zsiedzibą w Nowym Jorku, Marcus nosi imię swojego założyciela; Marcus Goldman (Goldman Sachs USA).

Oferują stosunkowo wąską linię produktów w porównaniu z innymi bankami z tej listy. Klienci mają wybór między kontem oszczędnościowym online a certyfikatami depozytowymi.

Stawki CD zaczynają się od sześciu miesięcy i obowiązują przez okres do sześciu lat. Minimalny depozyt umożliwiający otwarcie płyty CD Marcus wynosi 500 $. Na wszystkich kontach CD jest również zawarta 10-dniowa gwarancja kursu. Oznacza to, że jeśli otworzysz konto i kurs natychmiast wzrośnie, otrzymasz nowy, wyższy kurs.

  • Best Marcus USA CD – 12-miesięczna płyta CD o wysokiej wydajności, która obecnie kosztuje 1,85% RRSO
  • Konto oszczędnościowe Marcus – minimalna wpłata 1 $ z RRSO 1,70%

3 rzeczy do rozważenia podczas porównywania cen płyt CD

Kary – stracisz odsetki, jeśli nie będziesz trzymać płyty CD przez cały semestr. Wiele z powyższych banków pobiera odsetki za 60 dni jako karę za wcześniejsze zażądanie pieniędzy, a niektóre mogą sięgać nawet dziewięciu miesięcy! Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje płynności, najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie drabiny CD.

Na przykład, zamiast inwestować 25 000 USD w jedną pięcioletnią płytę CD, możesz zainwestować 5000 USD w pięcioletnią płytę CD każdego roku. Więc po pięciu latach będziesz mieć 5000 $ płynności + odsetki do wykupienia lub ponownego zainwestowania.

Oczywiście zawsze możesz wybrać płytę CD bez kary, jak omówiliśmy powyżej.

Sprawdź lokalne banki ispółdzielczekasy oszczędnościowo-kredytowe –chociaż banki, które widzisz powyżej, dokonują większości depozytów online w Stanach Zjednoczonych, lokalny bank lub spółdzielczakasypożyczkowe czasami radzą sobie lepiej.

Lokalne banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe mogą nie mieć siły roboczej ani pieniędzy na marketing, aby przyciągnąć miliony klientów. Ale to jest właśnie powód, dla którego mogą cię przyciągnąć. Niskie koszty ogólne i lokalne budżety reklamowe oznaczają większą wartość oferowanych produktów. To oczywiście nie oznacza, że ​​wszyscy są zwycięzcami (moi rodzice odmawiają na przykład słuchania mnie o ich 5-letniej płycie CD 0,35%), ale oznacza to, że powinieneś zbadać banki w swojej społeczności.

Alternatywy CD – Inwestowanie pieniędzy w coś, co daje mniej niż 2% zwrotu, wymaga pewnego wysiłku. Stawki, które widzisz powyżej, są gwarantowane przez cały okres i są ubezpieczone przez FDIC do 250,00 $ na deponenta, więc nie ma ryzyka. To powiedziawszy, istnieje wiele innych miejsc, w których możesz zaparkować swoje pieniądze, aby uzyskać lepszy zwrot… jeśli chcesz podjąć małe ryzyko.

  • Platformy pożyczkowe typu peer to peer, takie jak Prosper i Lending Club, mają średni roczny zwrot w wysokości 5% – 7%. Ponad 95% ich banknotów zwraca zyski.
  • Inwestowanie w Robo to świetny sposób na zaparkowanie pieniędzy i pozwolenie kwalifikowanym inwestorom na ciężką pracę. Opłaty są zazwyczaj niższe niż 1% Twojej inwestycji rocznie, a średni zwrot przekracza 5%. Dwie bardzo cenione firmy to Betterment i M1Finance.
  • Finansowanie społecznościowe nieruchomości jest dość nowe i pozwala na inwestowanie w nieruchomości za stosunkowo niewielką kwotę. Miejsca takie jak RealtyMogul, Fundrise i RealtyShares mogą zarejestrować się bezpłatnie i ponownie pobierać niewielki procent opłaty inwestycyjnej za roczne zwroty w zakresie 8% – 10%.