Najlepsze darmowe konta czekowe w sierpniu 2020 r

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – abyś mógł bez obaw podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 9 lipca 2020 /
 • 8 min czytaniakatleho Seisa / Getty Images

  Podziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podjąć mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajJeśli chodzi o bankowość, nie powinieneś zadowolić się niczym innym niż darmowym kontem rozliczeniowym. Najlepsze rachunki czekowe są nie tylko bezpłatne, ale mogą również oferować korzyści, takie jak wysoki roczny zysk procentowy (RRSO), zwrot kosztów z bankomatów poza siecią lub bezpłatne oficjalne czeki bankowe.

  Sprawdzanie opłat, o których należy pamiętać

  Wiele bezpłatnych kont może wiązać się z naliczeniem opłat, jeśli nie spełnisz wymagań określonych przez bank na koncie. Upewnij się, że znasz te zasady, zanim otworzysz konto.

  Niektóre opłaty, na które należy zwrócić uwagę:

  • Opłata za utrzymanie: zazwyczaj zostanie naliczona ta opłata, jeśli saldo spadnie poniżej określonego salda w miesięcznym okresie wyciągu.
  • Opłata za debet: transakcje powodujące ujemne saldo mogą prowadzić do tej opłaty. Długotrwała opłata za debet: ta opłata jest naliczana po pewnym czasie, jeśli konto pozostanie ujemne. Opłaty za bankomat: dowiedz się, ile będzie Cię kosztować dostęp do pieniędzy z bankomatu spoza sieci. Niektóre banki zwracają część lub całość tych opłat. Według badania konta czekowego Bankrate z 2019 r. I opłat za korzystanie z bankomatów korzystanie z bankomatu poza siecią kosztuje średnio 4,72 USD. Bank klienta pobiera średnio 1,63 USD, a dodatkowe opłaty z bankomatu kosztują klientów średnio 3,09 USD. Opłaty za wyciągi papierowe: W wielu bankach otrzymywanie wyciągów papierowych pocztą będzie Cię kosztować.Darmowe sprawdzanie (bez opłat miesięcznych)

   Banki mogą pobierać miesięczne opłaty tylko po to, aby utrzymać konto czekowe. Ale przy tak wielu dostępnych bezpłatnych kontach rozliczeniowych sensowne jest znalezienie bezpłatnej opcji dla swojego konta czekowego. Darmowe konto czekowe gwarantuje, że Twoje pieniądze nie zostaną zmarnowane na miesięczne opłaty za usługi.

   Porównaj: Najlepsze darmowe konta czekowe w sierpniu 2020 r

   Ally Bank: Konto do sprawdzania odsetek – najlepsze rozwiązanie do obsługi 24/7

   Ally Bank oferuje konto czekowe, które nie ma miesięcznej opłaty za utrzymanie ani minimalnej wpłaty za otwarcie. Oferuje również niewielkie oprocentowanie, 0,1% RRSO dla sald poniżej 15 000 USD i 0,5% RRSO przy minimalnym dziennym saldzie 15 000 USD.

   Konto do sprawdzania odsetek oferuje również gratisy, takie jak bezpłatne standardowe czeki i dostęp do bezpłatnych bankomatów Allpoint.

   • Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda: 0 USD
   • Zysk: do 0,5% RRSO (minimalne saldo dzienne 15 000 USD wymagane dla tej RRSO). Gałąź fizyczna: Nie. Oferowana aplikacja mobilna: Tak. Dostęp do bankomatów: 43 000 bankomatów Allpoint Oferty i zachęty: Darmowe czeki standardowe, czeki kasjerskie, przychodzące przelewy bez opłat i bezpłatny dostęp do bankomatów Allpoint.Capital One: konto czekowe 360 – najlepsze dla oddziałów i kombinacji onlineTo konto bieżące generuje niewielkie odsetki na wszystkich saldach i nie wymaga pieniędzy, aby otworzyć lub utrzymać to konto. Zapewnia również bezpłatny dostęp do ponad 39 000 bankomatów Capital One lub Allpoint.

    Możesz otworzyć konto czekowe 360 ​​online lub w lokalizacji Capital One, dzięki czemu możesz wybrać dowolny preferowany proces otwierania konta.

    • Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda: 0 USD
    • Wydajność: 0,1% RRSO Gałąź fizyczna: Tak Oferowana aplikacja mobilna: Tak Dostęp do bankomatów: ponad 39 000 bankomatów Capital One i AllPoint. Oferty i zachęty: Twoje pierwsze zamówienie książeczki czekowej jest bezpłatne.Odkryj Bank: konto debetowe typu cashback – najlepsze rozwiązanie do uzyskiwania zwrotu gotówkiTo konto bieżące nie pobiera miesięcznej opłaty za utrzymanie i daje możliwość zwrotu gotówki. Zarabiasz 1 procent zwrotu gotówki z maksymalnie 3000 $ w zakupach kartą debetową każdego miesiąca na tym koncie czekowym.

     To konto umożliwia również otrzymywanie bezpłatnych standardowych i oficjalnych czeków bankowych.

     • Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda: 0 USD
     • Wydajność: brak Gałąź fizyczna: jedna gałąź Oferowana aplikacja mobilna: Tak Dostęp do bankomatów: 60 000 bankomatów w USA Oferty i zachęty: 1 procent zwrotu gotówki z transakcji kartą debetową o wartości do 3000 USD miesięcznie, bezpłatne czeki standardowe, oficjalne czeki bankowe, opłaty za płatności bez przerw i bezpłatne wypłaty w ponad 60 000 bankomatów w sieci.FNBO Direct: Konto rozliczeniowe online – najlepsze w przypadku rocznego zwrotu debetuKonto czekowe online FNBO Direct wymaga tylko 1 dolara do otwarcia konta i pomaga uzyskać odsetki. Konto ma darmowe druty przychodzące i brak miesięcznych opłat za utrzymanie. Z tym kontem będziesz mieć dostęp do bankomatów bez dodatkowych opłat za pośrednictwem sieci Allpoint.

      • Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda: minimalny depozyt 1 USD i brak minimalnego salda.
      • Rentowność: do 0,65 procent RRSO (minimalne saldo RRSO 0,01 USD) Gałąź fizyczna: Nie Oferowana aplikacja mobilna: Tak Dostęp do bankomatów: 55 000 bankomatów Allpoint Oferty i zachęty: FNBO Direct automatycznie przyznaje Ci jedną bezpłatną opłatę za debet lub zwrot opłaty za zwróconą pozycję co 12 miesięcy od daty ostatniego otrzymania zwrotu. Opłata za zwrócony przedmiot występuje, gdy transakcja zostanie zwrócona niezapłacona, ponieważ na koncie nie ma wystarczających środków.Bank nbkc: Konto osobiste – Najlepsze dla wysokiego zyskuBank nbkc to bank internetowy z siedzibą w Overland Park w stanie Kansas. Posiada również cztery lokalizacje w Kansas i Missouri. Konto osobiste nbkc oferuje konkurencyjną RRSO za bezpłatne konto czekowe. Otwarcie tego konta zajmuje tylko 5 USD.

       Konto osobiste zwraca również opłaty bankomatowe o wartości do 12 USD poniesione za korzystanie z bankomatów spoza sieci nbkc lub MoneyPass.

       • Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda: 5 USD do otwarcia i brak minimalnego salda.
       • Wydajność: 0,75% RRSO Gałąź fizyczna: Tak Oferowana aplikacja mobilna: Tak Dostęp do bankomatów: ponad 32 000 bankomatów MoneyPass w Stanach Zjednoczonych i Portoryko. Oferty i zachęty: Bezpłatna książka startowa czeków i banku nbkc zwraca do 12 USD opłat za korzystanie z bankomatów spoza sieci.Uzyskanie konkurencyjnej wydajności

        Istnieją darmowe rachunki czekowe, które oferują konkurencyjną RRSO bez dodatkowych opłat. Ale prawdopodobnie będziesz musiał ustawić bezpośrednią wpłatę lub dokonać określonej liczby zakupów kartą debetową, aby kwalifikować się do tak wysokiej RRSO. W niektórych bankach może być konieczne spełnienie obu tych wymagań.

        W przeciwieństwie do większości rachunków oszczędnościowych i rachunków rynku pieniężnego w bankach internetowych, ta wysoka RRSO może zostać ograniczona, jeśli saldo przekroczy określoną kwotę. Po przekroczeniu pewnego progu dodatkowe pieniądze mogą zarabiać mniej niż najbardziej dochodowe konta oszczędnościowe i konta rynku pieniężnego.

        Minimalne wymagania dotyczące depozytu i salda

        Konta zwykle mają minimalną kwotę wymaganą do otwarcia i minimalne saldo, które musisz utrzymać powyżej, aby uniknąć opłaty za utrzymanie.

        Około 42 procent rachunków czekowych, które nie są oprocentowane, jest uważanych za bezpłatne, według badania konta czekowego Bankrate 2019 i opłat za bankomat. Konto czekowe jest uważane za bezpłatne, jeśli nie pobiera miesięcznych opłat za utrzymanie lub wymaga minimalnego salda.

        Niektóre banki mogą oferować konto czekowe, które zniesie tę opłatę, jeśli masz bezpośredni depozyt na to konto.

        Według tego samego badania Bankrate, średnie minimalne saldo potrzebne do otwarcia nieodsetkowego konta czekowego wynosi 162,94 USD. Jeśli chcesz mieć oprocentowane konto czekowe, być może będziesz musiał wpłacić jeszcze więcej. Średni minimalny wymóg salda na tych kontach wynosi 7123 USD, zgodnie z badaniem Bankrate 2019.

        Poszukaj konta, które albo nie ma opłaty za utrzymanie, albo takie z minimalnym wymaganym saldem, na którym zawsze możesz pozostać powyżej.

        Nagrody i zachęty

        Niektóre darmowe konta czekowe dają wyższą RRSO, jeśli masz bezpośredni depozyt lub dokonujesz określonej liczby zakupów kartą debetową. Te rachunki czekowe należy wziąć pod uwagę, jeśli możesz spełnić ich wymagania.

        Banki mogą również oferować zwrot opłat za korzystanie z bankomatów spoza sieci, bezpłatne czeki urzędowe lub bezpłatne zamówienie standardowych czeków na koncie, które jest bezpłatne, o ile spełnia się warunki bezpośredniego wpłaty lub salda.

        Jeśli masz konto czekowe od lat, to normalne. Według badania Bankrate przeciętny dorosły Amerykanin ma to samo główne konto czekowe od około 14 lat.

        Ale bankowość bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich 14 lat. Na przykład niektóre konta czekowe oferują aplikacje mobilne, które ostrzegają Cię przed przekroczeniem kwoty konta. Inne pozwalają na przekroczenie kwoty konta bez pobierania przez bank opłaty. Zawsze dobrze jest porównać rachunki bieżące, aby sprawdzić, czy istnieje dla Ciebie lepszy, zwłaszcza jeśli konto rozliczeniowe pobiera opłaty.

        Opcje debetu

        Sprawdź, czy Twój bank ma możliwość skorzystania z ochrony debetowej w rachunku bieżącym. Jeśli zamierzasz skorzystać z tej funkcji, zapytaj, jaka będzie opłata, jeśli dokonasz transakcji, która spowoduje ujemny wynik na koncie.

        Badanie konta czekowego Bankrate w 2019 roku i opłaty za bankomat wykazało, że średnia opłata za debet wynosi 33,36 USD.

        Oto opcje debetu w Capital One, na przykład: