Najlepsze karty kredytowe do pokrycia wynajmu samochodu

Category: Możesz Otrzymać
17 lutego 2021

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Jeśli nie wynajmujesz samochodów często, możesz spotkać się z zagmatwaną listą dodatków do ubezpieczenia samochodu lub ochrony podczas odbioru samochodu. Cóż, dobra wiadomość: w zależności od używanej karty kredytowej możesz uniknąć kupowania umowy z wypożyczalnią na wypadek kolizji (CDW). Z kartą możesz zostać objęty ochroną.

Niektóre karty kredytowe oferują CDW, gdy płacisz za wynajem samochodu kartą. Zwolnienie to może obejmować wypożyczony samochód, jeśli ulegniesz wypadkowi lub jeśli zostanie skradziony lub uszkodzony. Rozważmy ochronę wynajmu samochodu zapewnianą przez niektóre karty kredytowe i spróbuj odpowiedzieć na kilka typowych pytań dotyczących tej korzyści.

Najlepsze karty kredytowe do pokrycia wynajmu samochodu
 • Chase Sapphire Reserve
 • Preferowana karta Chase Sapphire Preferowana karta kredytowa Ink Business Ink Business Cash Credit Card Ink Business Unlimited Credit Card Karta United Explorer Karta United Club Infinite Wizytówka United Club Capital One® Spark® Cash for Business Capital One® Spark® Mile for Business Każda karta American Express zarejestrowana w programie Premium Car Rental Protection firmy American Express Informacje dotyczące Capital One Spark Cash, Capital One Spark Miles zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Te karty zapewniają podstawową ochronę w przypadku większości wypożyczeń. Nasz przewodnik koncentruje się na kartach zapewniających podstawowe pokrycie i omawia różnice między podstawowym a dodatkowym pokryciem. Pod koniec przewodnika przedstawiamy kilka kart z niską opłatą lub bez rocznej opłaty, które zapewniają dodatkową ochronę.

  W tym poście

  Pokrycie podstawowe a wtórne

  Ubezpieczenie wynajmu samochodu oferowane przez niektóre karty kredytowe ma formę pierwotnego lub wtórnego zrzeczenia się roszczeń z tytułu szkód spowodowanych przez kolizję (CDW). Dodatkowy zasięg jest bardziej powszechny, ale ma kilka istotnych wad. Najistotniejszą wadą jest to, że ubezpieczenie dodatkowe zaczyna obowiązywać po osobistym ubezpieczeniu samochodu, aw niektórych przypadkach po innych rodzajach ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenie podróżne.

  Jeśli masz wypadek w wypożyczonym samochodzie, za który zapłaciłeś kartą, która zapewnia dodatkowe ubezpieczenie wynajmowanego samochodu, musisz złożyć wniosek w wielu firmach ubezpieczeniowych. Z drugiej strony ubezpieczenie podstawowe będzie obowiązywać przed wszystkimi innymi rodzajami ubezpieczeń.

  Oba rodzaje ubezpieczenia zwykle mają opublikowaną maksymalną kwotę ubezpieczenia, więc upewnij się, że opublikowane maksimum spełnia lub przekracza całkowitą wartość wynajmowanego samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, możesz otrzymać zwrot kosztów naprawy wynajętego samochodu lub rzeczywistą wartość gotówkową wypożyczonego samochodu, w zależności od tego, która z tych kwot jest niższa. W przypadku dodatkowego ubezpieczenia otrzymasz zwrot tylko kwoty, która nie jest objęta żadnymi innymi polisami ubezpieczeniowymi.

  Większość dodatkowych polis dotyczących kart kredytowych automatycznie staje się podstawowym ubezpieczeniem w dwóch typowych scenariuszach. Po pierwsze, jeśli wynajmujesz samochód poza Stanami Zjednoczonymi i Twoje osobiste ubezpieczenie samochodu nie obejmuje Cię w tym kraju, CDW z tej karty może stać się podstawowym. Po drugie, jeśli nie posiadasz samochodu (a zatem nie masz ubezpieczenia samochodu), większość drugorzędnych ubezpieczeń oferowanych przez karty kredytowe stanie się podstawowymi.

  Co obejmuje (a co nie)

  Świadczenie CDW z wypożyczenia samochodu zapewnia zwrot kosztów za szkody spowodowane kolizją lub kradzieżą do rzeczywistej wartości gotówkowej większości wynajmowanych pojazdów. Zwykle ubezpieczenie obejmuje tylko fizyczne uszkodzenie i / lub kradzież wynajętego pojazdu. Jednak niektóre karty pokrywają również opłaty za utratę użytkowania oszacowane przez wypożyczalnię oraz opłaty za holowanie pojazdu do najbliższego wykwalifikowanego warsztatu naprawczego.

  Aby skorzystać z zrzeczenia się karty kredytowej CDW, musisz odrzucić zrzeczenie się zrzeczenia się odpowiedzialności wypożyczalni w zakresie szkód spowodowanych kolizją lub podobnego postanowienia, jeśli zostało Ci zaoferowane. Ale ważne jest również, aby pamiętać, że niektóre wypożyczone pojazdy mogą nie kwalifikować się do ubezpieczenia. W szczególności ważne jest, aby pamiętać o następujących przepisach, jeśli korzystasz z tych korzyści lub polegasz na nich.

  Ubezpieczenie OC nie jest wliczone w cenę

  Chociaż zwolnienie z odpowiedzialności za szkody spowodowane kolizją zapewniane przez Twoją kartę kredytową może obejmować uszkodzenie wypożyczonego samochodu, nie obejmuje ono szkód spowodowanych przez Ciebie w innych samochodach i mieniu osobistym. Karta kredytowa CDW nie obejmuje obrażeń odniesionych przez Ciebie, Twoich pasażerów lub pieszych uczestniczących w wypadku. Twoje osobiste ubezpieczenie samochodu prawdopodobnie zacznie działać tutaj. Warto sprawdzić swoją polisę lub zadzwonić do dostawcy w celu potwierdzenia.

  Jeśli nie jesteś właścicielem samochodu, rozważ zakup ubezpieczenia samochodowego innego niż właściciel, które jest oferowane przez wiele firm ubezpieczeniowych, ale często nie jest reklamowane w Internecie.

  Nie wszystkie typy samochodów są objęte gwarancją

  Zasady te będą miały zastosowanie, jeśli będziesz trzymać się normalnych kategorii wypożyczalni samochodów, takich jak kompaktowe, średnie i pełnowymiarowe. Jednak większość polis nie obejmuje pojazdów specjalnych, w tym dużych samochodów osobowych, pickupów, zabytkowych pojazdów i motocykli. Wiele polis nie obejmuje leasingu i mikrodzierżawy, co często oznacza, że ​​wykluczone są wypożyczenia za pośrednictwem firm oferujących wspólne korzystanie z samochodów, takich jak Turo.

  Istnieje ograniczenie liczby dni

  Wielu czytelników prawdopodobnie trzyma się krótkich okresów wynajmu samochodu na wycieczki, ale jeśli potrzebujesz wynajmu samochodu na wiele miesięcy, ochrona karty kredytowej zwykle nie ma zastosowania.

  Niektóre kraje są wykluczone

  Chociaż dokładna lista wykluczonych krajów różni się w zależności od karty i od wydawcy do wydawcy, najczęstszymi wyjątkami, które zauważyłem, są Australia, Izrael, Włochy, Irlandia, Jamajka, Irlandia Północna i Nowa Zelandia. Niezależnie od tego, dokąd podróżujesz, najlepiej zadzwonić pod numer obsługi klienta na odwrocie karty, aby upewnić się, że miejsce docelowe jest objęte ubezpieczeniem podczas wynajmu samochodu poza Stanami Zjednoczonymi.

  Upewnij się, że wypożyczenie kwalifikuje się

  Ważne jest, aby uważnie przeczytać zasady dotyczące karty, aby zrozumieć, co jest, a co nie jest objęte. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zakresu ubezpieczenia, szybkie połączenie z numerem obsługi klienta na odwrocie karty pozwoli Ci uzyskać więcej informacji i potwierdzić, że Twój typ wypożyczonego pojazdu jest objęty ubezpieczeniem w kraju, w którym będziesz wynajmować.

  Najlepsze karty z podstawowym zakresem wynajmu samochodów

  Rozważmy teraz niektóre z najlepszych kart kredytowych, które oferują podstawową gwarancję wynajmu samochodu, gdy używasz karty do opłacenia całego wynajmu.

  Pamiętaj, że nie jest to wyczerpująca lista, więc możesz znaleźć inne karty, które również oferują podstawowe pokrycie. Poza tym wykluczyłem karty, takie jak The Ritz-Carlton Rewards Credit Card i Chase Ink Plus Business Card, które oferują podstawowe pokrycie wynajmu samochodów dla obecnych posiadaczy kart, ale obecnie nie akceptują wniosków.

  Chase Sapphire Reserve i Chase Sapphire Preferred CardZarówno Sapphire Reserve, jak i Sapphire Preferred zapewniają podstawową ochronę w zakresie wynajmu samochodów w większości krajów. Wypożyczenia na okres do 31 kolejnych dni opłacone dowolną kartą są objęte ubezpieczeniem od strat, w tym uszkodzeń fizycznych i / lub kradzieży wypożyczonego pojazdu, ważnych opłat za utratę użytkowania oszacowanych przez wypożyczalnię oraz rozsądnych i zwyczajowych opłat holowniczych związanych utrata.

  Szczegóły zasad różnią się nieznacznie między dwiema kartami, więc koniecznie przeczytaj przewodnik po korzyściach, aby uzyskać szczegółowe informacje pod następującymi linkami:

  Chase Sapphire Reserve to jedna z najgorętszych kart kredytowych premium z nagrodami podróżnymi na rynku, pomimo rocznej opłaty w wysokości 550 USD. Obecnie oferuje premię za rejestrację w wysokości 50 000 punktów po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Zdobędziesz 3 punkty za każdego dolara wydanego na podróże (z wyłączeniem 300 USD na podróż) i zakupy w restauracji, a także będziesz mieć dostęp do wspaniałych korzyści, takich jak roczny kredyt na podróż o wartości 300 USD, członkostwo Priority Pass Select, brak opłat za transakcje zagraniczne, ochronę podróży i aplikację Kredyt opłat za Global Entry lub TSA PreCheck (do 100 USD). Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Oto oficjalny link do aplikacji Chase Sapphire Reserve

  Chase Sapphire Preferred Card to jedna z najlepszych kart z nagrodami podróżniczymi z roczną opłatą poniżej 100 USD. Sapphire Preferred zapewnia lepszą premię za rejestrację w wysokości 60000 punktów, gdy wydasz 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta, pobierając jedynie 95 USD opłaty rocznej. Sapphire Preferred oferuje tylko 2x punkty za podróże i posiłki, ale nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby dowiedzieć się więcej.

  Oto oficjalny link do aplikacji Chase Sapphire Preferred

  Atramentowe wizytówkiKarty Ink Business – Preferowana karta kredytowa Ink Business, Ink Business Cash Credit Card, Ink Business Unlimited Credit Card – oferują podstawową ochronę dla normalnych typów pojazdów. Ochrona obejmuje zwrot kosztów do rzeczywistej wartości gotówkowej pojazdu za opłaty związane z fizycznym uszkodzeniem i / lub kradzieżą wynajętego pojazdu, ważne opłaty za utratę użytkowania oszacowane przez wypożyczalnię oraz uzasadnione i zwyczajowe opłaty holownicze związane z ubezpieczonym utrata.

  Pamiętaj, że będziesz objęty podstawowym ubezpieczeniem tylko w przypadku wynajmu głównie w celach biznesowych, wynajmu poza krajem zamieszkania z powodów osobistych lub jeśli nie masz ubezpieczenia komunikacyjnego. Jeśli wynajmujesz mieszkanie z powodów osobistych w kraju zamieszkania i posiadasz ubezpieczenie komunikacyjne, otrzymasz tylko dodatkowe ubezpieczenie.

  Karta Ink Business Preferred Card oferuje obecnie premię za rejestrację w wysokości 100 000 punktów bonusowych po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Dzięki tej karcie zdobędziesz 3 punkty za każdego dolara wydanego na podróże, wysyłkę, Internet / kabel / telefon i zakupy reklamowe dokonane w serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach (do 150000 USD w łącznych zakupach w każdym roku rocznicy konta) oraz 1 punkt za dolara na wszystko inne. Ta karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD i nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać wszystkie szczegóły.

  Oto oficjalny link do aplikacji Ink Business Preferred

  Karta gotówkowa Ink Business oferuje obecnie zwrot gotówki w wysokości 500 USD po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki za każdego dolara wydanego w sklepach z artykułami biurowymi oraz na usługi internetowe, kablowe i telefoniczne (do 25 000 USD na łączne zakupy każdego roku). Ponadto otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 2% za każdego dolara wydanego na stacjach benzynowych i restauracjach (ponownie ograniczenie do 25 000 USD rocznie) oraz 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy.

  Możesz połączyć te zarobki z innymi kwalifikującymi się kartami Chase, aby zasadniczo zamienić je na punkty Ultimate Rewards. Niestety Ink Cash pobiera 3% opłaty za transakcje zagraniczne, ale nie pobiera opłaty rocznej. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Oto oficjalny link do aplikacji Ink Business Cash

  Karta Ink Business Unlimited oferuje obecnie 500 $ zwrotu gotówki po wydaniu 3000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Zarabianie na tej karcie jest proste: otrzymasz 1,5% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy. Podobnie jak w przypadku Ink Business Cash, możesz zamienić te zarobki na punkty Ultimate Rewards, jeśli posiadasz kartę, która zapewnia Ultimate Rewards. Za transakcje zagraniczne pobierana jest opłata w wysokości 3%, ale nie ma opłaty rocznej. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby dowiedzieć się więcej.

  Oto oficjalny link do aplikacji Ink Business Unlimited

  Wizytówki Capital One SparkDwie karty z rodziny wizytówek Capital One Spark – Capital One® Spark® Cash for Business i Capital One® Spark® Miles for Business – oferują podstawową usługę CDW do wypożyczenia samochodu, gdy pojazd jest wynajmowany w celach komercyjnych lub biznesowych. W przypadku wynajmu z powodów osobistych otrzymasz dodatkowe ubezpieczenie. Karty zapewniają zwrot kosztów za szkody spowodowane kolizją lub kradzieżą do rzeczywistej wartości gotówkowej większości wypożyczeń, jeśli używasz karty do wypożyczenia na 31 dni lub krócej.

  Obecna premia za rejestrację w Capital One Spark Cash for Business to 500 $ premii gotówkowej, gdy wydasz 4500 $ w pierwszych 3 miesiącach otwierania konta. Otrzymasz 2% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy. Otrzymasz również ochronę zakupu i rozszerzoną ochronę gwarancyjną. Karta nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne, ale ma roczną opłatę w wysokości 95 USD, która jest zniesiona przez pierwszy rok. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Oto oficjalny link do aplikacji Capital One Spark Cash for Business

  Obecna premia za rejestrację Capital One Spark Miles for Business wynosi 50 000 mil premiowych, jeśli wydasz 4500 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Zyskasz 5x mil na hotele i wynajem samochodów, jeśli zarezerwujesz je za pośrednictwem Capital One Travel i 2x mile za wszystkie inne zakupy, a mile można wymienić na 1 cent na podróż lub przekazać partnerom lotniczym.

  Otrzymasz również kredyt na wyciągu w wysokości do 100 $ za opłatę za zgłoszenie TSA PreCheck lub Global Entry, gdy zapłacisz opłatę kartą. Karta nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne, ale ma roczną opłatę w wysokości 95 USD, która jest zniesiona w pierwszym roku. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

  Oto oficjalny link do wniosku o Capital One Spark Miles for Business

  Najlepsze karty z dodatkowym pokryciem wynajmu samochodów

  Jeśli nie masz karty, która oferuje podstawową gwarancję wynajmu samochodu, następnym najlepszym wyborem będzie karta oferująca dodatkowe ubezpieczenie. Wiele kart kredytowych oferuje dodatkowe pokrycie wynajmu samochodu, w tym kilka opcji przedstawionych poniżej.

  Karty American ExpressWiększość kart American Express oferuje dodatkowe pokrycie wynajmu samochodu. W rzeczywistości możesz zobaczyć całą listę kart, które oferują dodatkową ochronę wynajmu samochodu na stronie American Express. Jeśli więc nie potrzebujesz podstawowego ubezpieczenia, możesz po prostu użyć jednej z tych kart i odrzucić gwarancję firmy wynajmującej.

  Ale jeśli szukasz podstawowego ubezpieczenia, wszystkie karty kredytowe American Express oferują opcjonalną polisę Premium Car Rental Protection, którą można dodać (za niewielką opłatą) do Twojego wynajmu za pomocą karty. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej opcji ochrony, zobacz Kiedy używać Premium Car Rental Protection firmy American Express.

  Możesz dodać Premium Car Rental Protection do dowolnej karty American Express. Oto niektóre z najlepszych kart pod względem zwrotu, jaki możesz otrzymać wynajmując samochód. Uwaga: szacunkowa stopa zwrotu dla tych kart jest oparta na najnowszych wycenach TPG.

  • Karta Hilton Honors American Express Aspire: 450 USD opłaty rocznej, zobacz stawki i opłaty; 4,2% zwrotu z wynajmu samochodów zarezerwowanych bezpośrednio w wypożyczalniach samochodów i bez opłat za transakcje zagraniczne, zobacz stawki i opłaty
  • Karta kredytowa Blue Business®️ Plus firmy American Express: opłata roczna 0 USD, zobacz stawki i opłaty; 4% zwrotu z ogólnych wydatków na pierwsze 50000 USD zakupów rocznie, a następnie 1X punktów oraz 2,7% opłaty za transakcje zagraniczne, zobacz stawki i opłatyKarta kredytowa Amex EveryDay® Preferred od American Express: opłata roczna 95 USD; 3% zwrotu z ogólnych wydatków w cyklach rozliczeniowych, w których dokonujesz ponad 30 zakupów i 2,7% opłaty za transakcje zagraniczneInformacje do karty Amex EveryDay Preferred zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

   Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards i karta kredytowa Capital One® VentureOne® RewardsKarta kredytowa Capital One Venture Rewards i karta kredytowa Capital One VentureOne Rewards oferują ubezpieczenie CDW na wynajem samochodu, które jest drugorzędne w przypadku wynajmu w kraju zamieszkania i podstawowe w przypadku wynajmu poza krajem zamieszkania. Będziesz objęty ubezpieczeniem do rzeczywistej wartości gotówkowej większości wynajmowanych pojazdów, jeśli wynajmujesz je do 15 dni w kraju zamieszkania lub do 31 dni poza krajem zamieszkania.

   Karta kredytowa Capital One Venture Rewards oferuje obecnie 50 000 mil premiowych po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy otrzymasz 2 mile. Karta ma roczną opłatę w wysokości 95 USD i nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne. Zobacz naszą pełną recenzję Capital One Venture, aby uzyskać więcej informacji.

   Oto oficjalny link do wniosku o kartę kredytową Capital One Venture Rewards

   Karta kredytowa Capital One VentureOne Rewards oferuje obecnie 20 000 mil premiowych po wydaniu 1 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy otrzymasz 1,25 mili. Karta nie ma opłaty rocznej i nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne. Zobacz naszą pełną recenzję karty, aby uzyskać więcej informacji.

   Oto oficjalny link do wniosku o kartę kredytową Capital One VentureOne Rewards

   Chase Freedom i Chase Freedom UnlimitedJeśli szukasz karty bez opłaty rocznej, która oferuje dodatkowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, Chase Freedom (Nie jest już otwarta dla nowych kandydatów) lub Chase Freedom Unlimited może być dobrym wyborem. Karty te zapewniają pokrycie do rzeczywistej wartości gotówkowej wypożyczonego samochodu w przypadku wynajmu na 31 dni lub krócej. Ubezpieczenie w kraju zamieszkania jest drugorzędne; ubezpieczenie poza krajem zamieszkania jest podstawowe.

   Chase Freedom ma rotacyjne 5% kategorie bonusowe (do 1500 $ wydawane na zakupy w każdym aktywowanym kwartale), podczas gdy Chase Freedom Unlimited zarabia 1,5% na wszystkich zakupach. Chociaż żadna karta nie ma rocznej opłaty, obie karty pobierają 3% opłaty za transakcje zagraniczne.

   Informacje dotyczące Chase Freedom i Chase Freedom Unlimited zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

   Konkluzja

   Wielu z nas zwykle koncentruje się na liczbie punktów, które możesz zdobyć, a następnie wymienić, rozważając karty kredytowe z najlepszymi nagrodami podróżniczymi, zwłaszcza jeśli są one wyposażone w lukratywne bonusy powitalne. Jednak inne korzyści z karty kredytowej mogą się przydać podczas podróży, a podstawowa gwarancja wynajmu samochodu może uratować życie, jeśli ulegniesz wypadkowi.

   Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby zapoznać się ze szczegółami polityki karty, aby dokładnie zrozumieć, co jest (a czego nie) obejmuje. Nie zakładaj, że jesteś objęty każdym możliwym nieszczęściem, płacąc za wynajem samochodu kartą, która oferuje podstawowe ubezpieczenie, ponieważ ma zastosowanie wiele wyjątków i wyłączeń. I pamiętaj, że karty kredytowe nigdy nie zapewniają ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Niemniej jednak każda z powyższych kart może być świetną opcją, jeśli szukasz dodatkowego spokoju przy następnym wypożyczeniu samochodu.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Hilton Aspire, kliknij tutaj.

   Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Blue Business Plus, kliknij tutaj.

   Polecane zdjęcie: Darren Murph / The Points Guy.