Najlepsze karty kredytowe z wysokim limitem

17 lutego 2021

Zabezpieczona karta z wysokim limitem kredytowym może pomóc Ci kontrolować wykorzystanie kredytu i zwiększyć swoją zdolność kredytową

Maskot / Getty Images

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować, czy odbudować swoją historię kredytową, karta kredytowa z wysokim limitem może być bardzo pomocna. Sprawdź nasze najlepsze typy bezpiecznych kart z wysokim limitem i niskimi kosztami, a także kilka wskazówek dotyczących budowania kredytu za pomocą zabezpieczonej karty.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli nie masz nic przeciwko zawiązaniu kawałka pieniędzy z depozytu zabezpieczającego, wybór zabezpieczonej karty kredytowej z wysokim limitem to świetna strategia budowania kredytu. Wysoki limit może nie tylko ułatwić utrzymanie niskiego wykorzystania kredytu (potencjalnie zwiększając zdolność kredytową), ale może również stanowić część większego planu oszczędnościowego.

Tutaj przyjrzymy się niektórym z najlepiej zabezpieczonych kart, które oferują wysoki limit, biorąc pod uwagę nie tylko maksymalne limity tych kart, ale także ich koszt posiadania, długoterminową wartość i narzędzia do budowania kredytu.

Najlepsze karty kredytowe z wysokim limitem
 • Karta Visa zabezpieczona przez bank USA: maksymalny limit 5000 USD
 • Zabezpieczona karta Harley-Davidson® Visa®: maksymalny limit 5000 USDOpenSky® Secured Visa®: maksymalny limit 3000 USDDiscover it® Secured: maksymalny limit 2500 USDKarta Visa zabezpieczona przez bank USA: maksymalny limit 5000 USDKarta Visa zabezpieczona przez bank USA Typ karty: Zabezpieczona

  Dostępna kwalifikacja wstępna: Brak

  narzędzi do budowania kredytu: Zawiera miesięczną ocenę kredytową TransUnion za darmo

  Karta Visa zabezpieczona przez bank w Stanach Zjednoczonych oferuje nie tylko jeden z najwyższych obecnie dostępnych limitów kredytowych na zabezpieczonej karcie kredytowej, ale ma również możliwą do zarządzania opłatę roczną, stosunkowo niski RRSO i dodatkowe korzyści, które mogą pomóc w utrzymaniu zdolności kredytowej .

  Możesz wpłacić od 300 $ do 5000 $ jako zwrotną wpłatę i otrzymać odpowiedni limit kredytowy. Dodatkowo możesz wpłacić depozyt online za pośrednictwem konta czekowego lub oszczędnościowego lub wysłać czek gotówkowy lub przekaz pieniężny – co jest świetną opcją, jeśli nie masz konta bankowego lub ktoś inny zajmuje się depozytem za Ciebie .

  Znajdź oferty kart dla siebie: Niektóre z ofert kart kredytowych na tej stronie nie są już dostępne na CreditCards.com, ale nadal możesz znaleźć świetną ofertę dla siebie! Nasze narzędzie CardMatch może pomóc dopasować Cię do wstępnie zakwalifikowanych ofert i kart, które są zgodne z Twoją historią kredytową – bez szkody dla Twojej zdolności kredytowej. Otrzymuj spersonalizowane oferty od naszych partnerów w ciągu kilku sekund.

  Karta wyróżnia się również brakiem kary APR (wiele kart podwyższy APR z powodu opóźnień w płatnościach) i ma regularną zmienną APR wynoszącą zaledwie 18,99%. Chociaż jest to nieco wyższe niż średnia krajowa RRSO, jest dość niskie w porównaniu z większością kart kredytowych ze złym kredytem. Karta pobiera roczną opłatę w wysokości 29 USD, ale jest ona również stosunkowo niska w porównaniu z wieloma kartami przeznaczonymi do budowania lub odbudowy kredytu.

  Te funkcje, wraz z dołączonymi korzyściami, takimi jak brak odpowiedzialności za oszustwa, automatyczne płatności i bezpłatna miesięczna ocena kredytowa TransUnion, pomagają amerykańskiej bankowej wizie kredytowej wyróżnić się jako startowa karta kredytowa.

  Bezpieczna karta Visa Harley-Davidson: maksymalny limit 5000 USDBezpieczna karta Harley-Davidson® Visa® Rodzaj karty: Zabezpieczona

  Dostępna wstępna kwalifikacja: Brak

  narzędzi do budowania kredytu : Zawiera miesięczną ocenę kredytową VantageScore za darmo

  Nawet jeśli nie możesz mniej przejmować się motocyklami, zabezpieczona karta Visa Harley-Davidson może być świetną tanią opcją budowania kredytu. Możesz wpłacić depozyt w wysokości do 5000 USD i uzyskać odpowiedni limit kredytowy, który powinien dać Ci dużo miejsca na pokrycie niektórych rachunków i codziennych wydatków bez stresowania się wykorzystaniem kredytu.

  Karta została również wydana przez bank US Bank i zapewnia podobne korzyści dla posiadaczy kart świadomych zdolności kredytowej, takie jak bezpłatna ocena kredytowa VantageScore i zerowa odpowiedzialność za oszustwa. Ponadto Twoje konto jest automatycznie sprawdzane pod kątem potencjalnej aktualizacji do niezabezpieczonej karty po 12 miesiącach odpowiedzialnego użytkowania.

  Ale w przeciwieństwie do amerykańskiej bankowej wizy zabezpieczonej, karta Harley-Davidson Visa Secured Card nie pobiera opłaty rocznej. To ogromny plus, ponieważ wiele kart kredytowych pobiera roczną opłatę w wysokości 40 USD lub więcej.

  Karta zawiera również przyzwoity program nagród. Przy każdym zakupie otrzymasz 1 punkt za dolara, a po zebraniu 2500 punktów możesz je wymienić na kartę podarunkową Harley-Davidson o wartości 25 USD. Za każdym razem, gdy użyjesz swojej karty, dostaniesz również szansę na wygranie nowego motocykla.

  Wskazówka: jeśli nie interesują Cię zakupy w Harley-Davidson, zawsze możesz spróbować sprzedać lub wymienić karty podarunkowe przez Internet.

  Podczas gdy karta Harley-Davidson Visa Secured Card obciąża wszystkich posiadaczy karty wysokim zmiennym APR w wysokości 22,99%, niezależnie od historii kredytowej, jej wysoki limit, niski koszt posiadania, potencjał ukończenia studiów i program nagród sprawiają, że jest to solidny wybór dla budowniczych kredytów.

  Wiza zabezpieczona OpenSky: maksymalny limit 3000 USDKarta kredytowa OpenSky® Secured Visa® Rodzaj karty: Zabezpieczona

  Dostępna kwalifikacja wstępna: Brak

  narzędzi do budowania kredytu : Wydawca udostępnia w swojej witrynie internetowej stronę poświęconą edukacji kredytowej, aby pomóc Ci w zdobyciu kredytu

  Jeśli martwisz się o wpływ na kredyt związany z ubieganiem się o nową kartę lub jeśli zły kredyt powoduje, że wątpisz w swoje szanse na zatwierdzenie, Visa OpenSky Secured może być dla Ciebie świetną opcją budowania kredytu. Nie tylko możesz wpłacić do 3000 USD i uzyskać odpowiedni limit kredytowy, ale nie będziesz musiał przechodzić kontroli kredytowej, aby zostać zatwierdzonym dla karty.

  Rzeczywiście, wszyscy posiadacze kart otrzymują tę samą RRSO (17,39% zmiennej) i kwalifikują się do tego samego zakresu limitów kredytowych (200-3 000 USD), niezależnie od ich historii kredytowej. To sprawia, że ​​OpenSky Secured Visa jest szczególnie atrakcyjna, jeśli masz poważnie uszkodzony kredyt z powodu opóźnionych płatności lub bankructwa.

  Wskazówka: podobnie jak karta Visa zabezpieczona przez bank USA, ta karta umożliwia sfinansowanie depozytu czekiem lub przekazem pieniężnym.

  Z drugiej strony karta nie zawiera programu nagród i kilku nieznośnych opłat, w tym rocznej opłaty w wysokości 35 USD i opłaty za nieaktywne konto w wysokości 10 USD miesięcznie po 12 miesiącach braku aktywności. Chociaż opłata roczna jest rozsądna w przypadku karty przeznaczonej dla osób ze złym kredytem, ​​można znaleźć zabezpieczone karty bez rocznej opłaty z porównywalnymi limitami kredytowymi (takie jak Discover it® Secured).

  Mimo to maksymalny limit kredytowy OpenSky Secured Visa w wysokości 3000 USD, rozsądna APR i aplikacja bez sprawdzania zdolności kredytowej sprawiają, że warto zajrzeć, jeśli szukasz zabezpieczonej karty z wysokim limitem i stosunkowo niskim kosztem posiadania.

  Odkryj to zabezpieczone: maksymalny limit 2500 $Discover it® Secured Rodzaj karty: Zabezpieczona

  Dostępna kwalifikacja wstępna: Tak

  Narzędzia do budowania kredytu : Bezpłatna miesięczna karta kredytowa z aktualnym wynikiem FICO

  Karta Discover it Secured jest z łatwością jedną z najlepiej zabezpieczonych kart kredytowych na rynku, a jej potencjalnie wysoki limit kredytowy to tylko jeden z punktów sprzedaży. Podczas gdy maksymalny limit kredytowy karty w wysokości 2500 USD (z dopasowanym depozytem) nie jest najwyższym dostępnym, jest ponad dwukrotnie większy niż w przypadku wielu zabezpieczonych kart, w tym Capital One® Secured Mastercard® i Amazon Credit Builder, z których każda ma maksymalnie 1000 USD. limit.

  Discover it Secured również nie pobiera opłaty rocznej i ma bardzo wyrozumiałą politykę opłat i kar. Nie zostaniesz obciążony opłatą za opóźnienie przy pierwszej płatności z opóźnieniem i nigdy nie zostaniesz ukarany karą APR z powodu opóźnień w płatnościach. Chociaż zawsze powinieneś płacić na czas, jeśli chcesz chronić swoją zdolność kredytową, posiadanie odrobiny swobody może się przydać, jeśli zabraknie Ci gotówki lub przypadkowo przegapisz termin płatności.

  Jednak najbardziej fascynującą cechą karty jest program nagród cash back – rzadki widok wśród kart budujących kredyt. Otrzymasz 2% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych i restauracjach do 1000 USD przy zakupach w każdym kwartale i 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy. Dodatkowo Discover dopasuje cały zwrot gotówki, który uzyskasz pod koniec pierwszego roku. Ponieważ karta nie pobiera opłaty rocznej, możesz zarabiać pieniądze, używając jej do niektórych codziennych wydatków.

  Korzystasz również z bezpłatnego miesięcznego wyniku FICO i możesz przejść na niezabezpieczoną kartę po ośmiu miesiącach terminowych płatności.

  Inne zabezpieczone karty z wysokim limitem do rozważeniaPodobnie jak karty profilowane, te zabezpieczone karty oferują szczególnie wysokie limity kredytowe, zwykle dopasowane do depozytu zabezpieczającego. Niektóre nie spełniają wymagań w innych obszarach – takich jak pobieranie wyższych opłat lub APR lub oferowanie ograniczonych nagród i narzędzi do monitorowania kredytu – ale jeśli wysoki limit jest jednym z Twoich głównych priorytetów, te karty powinny pasować do rachunku.

  Karta kredytowa
  Minimalny depozyt
  Maksymalny limit kredytu
  Roczna opłata
  KWI
  Zabezpieczona karta kredytowa Unity Visa * 250 $ 10 000 $ 39 $ 17,99% (stała)
  Merrick Bank Secured Visa® 200 $ 3000 $ 36 USD 17,45% (zmienna)
  Citi® Secured Mastercard® * 200 $ 2500 $ 0 USD 22,49% (zmienna)
  Zabezpieczona karta kredytowa First Progress Platinum Elite Mastercard® 200 $ 2000 $ 29 USD 19,99% (zmienna)
  Capital One® Secured Mastercard® 49 $ 1000 $ 0 USD 26,99% (zmienna)

  Wskazówka: Karta Capital One Secured Mastercard wyróżnia się możliwością odłożenia zaledwie 49 USD i uzyskania limitu kredytowego w wysokości 200 USD.

  Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

  Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

  Twoja podróż kartami kredytowymi jest już oficjalnie w toku.

  Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

  W przeciwieństwie do kart debetowych i przedpłaconych, zabezpieczone karty kredytowe działają tak samo jak tradycyjne karty kredytowe z punktu widzenia budowania kredytu. Stan Twojego konta i historia płatności są raportowane do trzech głównych biur kredytowych, co pozwala udowodnić swoją zdolność kredytową poprzez odpowiedzialne korzystanie z karty. A ponieważ karty zabezpieczone są zwykle łatwiejsze do uzyskania niż karty niezabezpieczone, są świetną opcją, jeśli masz ograniczoną lub uszkodzoną historię kredytową i chcesz zbudować dobry kredyt.

  Zabezpieczone karty oferują również wyjątkową zaletę, jeśli chodzi o wykorzystanie kredytu: ponieważ wymagają wpłacenia depozytu w celu zabezpieczenia linii kredytowej, masz nieco większą kontrolę nad wielkością swojego limitu kredytowego. Podczas gdy niezabezpieczone karty kredytowe przypisują Ci limit kredytowy na podstawie Twojej historii kredytowej, karty zabezpieczone zazwyczaj pozwalają Ci określić własny limit w określonym przedziale w oparciu o wielkość Twojego depozytu.

  Wpłacenie dużego depozytu na zabezpieczoną kartę da Ci więcej miejsca na zakupy, jednocześnie utrzymując niskie wykorzystanie kredytu. Na przykład, jeśli wpłacisz depozyt w wysokości 2500 $ i uzyskasz dopasowany limit, możesz zbudować saldo w wysokości 750 $, zanim osiągniesz 30% wskaźnik wykorzystania.

  Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze zabezpieczonej karty

  Karta z wysokim limitem z pewnością może pomóc w wykorzystaniu kredytu, ale nie oznacza to, że karta z najwyższym limitem będzie ogólnie najlepszą opcją. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę te ważne czynniki podczas oceny zabezpieczonych kart:

  • Opłaty – wiele kart zaprojektowanych dla osób ze złym kredytem lub ograniczoną historią kredytową wiąże się z wygórowanymi opłatami, z których niektóre pobierają rocznie prawie 100 USD. Chociaż może to być po prostu koszt budowy kredytu, powinieneś spróbować karty o jak najniższym koszcie posiadania.
  • APR – nie zdziw się wysokimi APR, które zobaczysz na większości zabezpieczonych kart. Chociaż wysokie APR jest w pewnym sensie nieuniknione bez dobrego kredytu, niektóre karty pobierają szczególnie skandaliczną stawkę. Wstępna kwalifikacja – kiedy ubiegasz się o kartę kredytową, prawie zawsze będziesz miał do czynienia z trudnym wyciągiem z raportu kredytowego, więc najlepiej jest ubiegać się tylko o karty, które oferują przyzwoite szanse na zatwierdzenie. Poszukaj kart, które oferują wstępną akceptację lub wstępną kwalifikację i wypróbuj narzędzie CreditCards.com CardMatch, aby lepiej oszacować swoje szanse przed złożeniem wniosku. Bezpieczna karta „stopniowanie – Wiele kart zabezpieczonych umożliwić Ci uzyskać depozytu i uaktualnić lub „absolwent do niezabezpieczonej wersji karty lub podobnego produktu niezabezpieczonej od tego samego emitenta po wykazać odpowiedzialnego korzystania. Korzyści dla posiadacza karty – Zwróć szczególną uwagę na korzyści, takie jak bezpłatne monitorowanie kredytu, dostęp do wyniku FICO, niestandardowe alerty dotyczące konta, automatyczna płatność i wszelkie inne funkcje, które pomogą Ci utrzymać kredyt na właściwym poziomie i zaoszczędzić pieniądze. Bieżące nagrody – chociaż programy cash back lub inne programy lojalnościowe nie są typową cechą zabezpieczonych kart, pojawiają się one na niektórych kartach. Programy te mogą pomóc Ci zaoszczędzić na zakupach i zrównoważyć wszelkie opłaty związane z kartą.Podsumowanie

   Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z kartami kredytowymi, czy chcesz odbudować swoją zdolność kredytową po kilku błędach, zabezpieczona karta kredytowa to świetne miejsce na rozpoczęcie. Wybór karty, która umożliwia wpłacenie dużego depozytu i uzyskanie odpowiednio wysokiego limitu kredytowego, może ułatwić utrzymanie niskiego poziomu wykorzystania kredytu, ale pamiętaj, aby porównać korzyści z wysokiego limitu z bardziej bezpośrednimi wadami, takimi jak wysokie opłaty i APR.

   * Informacje o zabezpieczonej karcie kredytowej Unity Visa i Citi Secured Mastercard zostały zebrane niezależnie przez CreditCards.com i nie zostały sprawdzone przez wydawców. Karta kredytowa Unity Visa Secured oraz Citi Secured Mastercard nie są już dostępne za pośrednictwem CreditCards.com

   Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani nie został zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę za kliknięcie linków do produktów naszych partnerów.

   Nouri Zarrugh jest autorem pracującym w CreditCards.com, skupiającym się na nowościach i rekomendacjach dotyczących produktów. Jest także pisarzem fabularnym, zdobył nagrodę Keene w dziedzinie literatury i posiada tytuł magistra sztuk pięknych w Michener Center for Writers na University of Texas w Austin.

   Co dalej?Wyzwania związane z dopasowaniem statusu z programów hotelowych i lotniczych

   Wyzwania związane z dopasowywaniem statusu znacznie ułatwiają zdobywanie elitarnego statusu, oferując skrót do statusu, gdy chcesz wypróbować nowy program lojalnościowy. Pamiętaj, że karty kredytowe często oferują te same korzyści bez żadnej pracy.