Najlepsze konta bankowe dla studentów

Category: Kartę Kredytową
17 lutego 2021

Studenci uczelni potrzebują tylko dwóch rzeczy, jeśli chodzi o konto bankowe. Nie chcą płacić żadnych opłat. Chcą mieć łatwy dostęp do swoich pieniędzy. Na szczęście istnieje kilka opcji konta czekowego dla studentów, które spełniają te wymagania.

Fani Minnesoty podczas meczu piłki nożnej NCAA przeciwko Stanowi San Jose w sobotę 20 września 2014 r. [+] Minneapolis. (Zdjęcie AP / Andy Clayton-King)

Oceniając opcje swojego studenckiego konta bankowego, pamiętaj o pięciu rzeczach:

 1. Dostępność : nie wszystkie banki są dostępne w całym kraju. Bank, z którego korzystają Twoi rodzice w Twoim mieście rodzinnym, może nie być dostępny w całym kraju, w którym idziesz do szkoły.
 2. Opłaty : brak miesięcznych opłat za konserwację ani opłat za korzystanie z bankomatów. Opłacisz opłaty, jeśli na przykład odbijesz czek. Ale nie powinieneś płacić żadnych opłat za samo posiadanie konta lub dostęp do swoich pieniędzy.
 • Konta studenckie : Niektóre banki sprzedają rachunki czekowe specjalnie dla studentów. Nie oznacza to jednak, że są to najlepsze opcje. Niektóre z wymienionych poniżej kont bankowych „studenckich nie są przeznaczone specjalnie dla studentów.
 • Przedpłacone : pamiętaj o celu – bez opłat i łatwy dostęp do swoich pieniędzy. Te cele nie zawsze wymagają konta bankowego, przynajmniej nie tradycyjnego. Bardzo dobra karta przedpłacona znalazła się na naszej liście poniżej.

  Lista najlepszych opcji bankowych dla studentów

  Banki internetowe : pierwszy na naszej liście to kategoria, a nie konkretny bank. Banki internetowe zazwyczaj oferują rachunki bez opłat z najlepszymi stopami procentowymi. O ile nie potrzebujesz oddziału, banki takie jak Ally i Capital One 360 to dobre opcje. Oboje nasze dzieci, które są na studiach, korzystają z konta Capital One 360 ​​Money. Udało się dobrze.

  Wirtualny student PNC: Wirtualny student PNC ma kilka funkcji idealnych dla studentów. Miesięczna opłata jest zwolniona z potwierdzeniem aktywnego statusu studenta przez sześć lat. PNC ma narzędzia online, które pomagają śledzić wydatki, a rodzice mogą otrzymywać alerty dotyczące konta. Należy jednak pamiętać, że PNC jest rozsądną opcją tylko wtedy, gdy ma oddziały banku w pobliżu uczelni studenta.

  Bank USA : ich konto studenckie nie ma miesięcznej opłaty, karta debetowa Visa i bankowość mobilna. US Bank zwraca również miesięcznie do 4 wypłat z bankomatów spoza USA. Dla tych, którzy faktycznie wypisują czeki, pierwsza kolejność czeków jest bezpłatna.

  SunTrust : Nie ma żadnych opłat miesięcznych przez pięć lat i bezpłatna bankowość mobilna. Podobnie jak w przypadku większości banków z tej listy, jest to jednak rozsądny wybór tylko wtedy, gdy SunTrust znajduje się w pobliżu szkoły ucznia.

  Bank of America : BofA zrzeka się miesięcznej opłaty dla studentów poniżej 23. roku życia. Nazywany Bank of America Core Checking, ma również bezpłatne wypłaty z bankomatów w każdym oddziale BofA. Jest częścią bankowości internetowej i mobilnej, którą większość banków oferuje obecnie.

  Chase Student Checking : Chase oferuje konta przeznaczone zarówno dla uczniów szkół średnich, jak i studentów. Konto uczelni jest przeznaczone dla osób w wieku od 17 do 24 lat. Nie ma żadnych opłat miesięcznych przez okres do 5 lat. Posiadacze kont otrzymują kartę kredytową i mają bankowość mobilną.

  Usługa American Express : Normalnie nie spodziewasz się, że karta przedpłacona znajdzie się na liście najlepszych kont bankowych studentów. American Express Podawać karty prepaid , jednak jest warta rozważenia. Jego najtańsza wersja kosztuje zaledwie 1 USD miesięcznie (co jest zniesione przy bezpośrednim depozycie w wysokości 500 USD lub więcej). Oferuje bezpłatne wypłaty z bankomatów w ponad 24 000 lokalizacjach. Wypłaty mogą być dodawane do karty poprzez bezpośredni depozyt. Zawiera również wiele korzyści oferowanych posiadaczom kart kredytowych American Express.