Najlepsze przedpłacone karty kredytowe

Najlepsze przedpłacone karty kredytowe
Category: Kredytowa Jest
16 października 2020

Data modyfikacji: 22 września 2020 r

Karty kredytowe mają wiele kształtów i form, a jedną z najwygodniejszych opcji jest przedpłacona karta kredytowa. Są to również najbardziej niezrozumiane karty na świecie, więc nadszedł czas na małe wyjaśnienie, które pomoże Ci w pełni zrozumieć, o co chodzi w tych kartach, jaki potencjał posiadają i czy przedpłacone karty kredytowe są dla Ciebie odpowiednie.

Pokażemy Ci również niektóre z najlepszych dostępnych przedpłaconych kart kredytowych i co sprawia, że ​​są tak wspaniałe. Zacznijmy!

Opłata miesięcznaWypłata z bankomatuOpłata za transakcję zagranicznąOpłata aktywacyjnaOpłata za przeładowanie

Konto Netspend® All-Access® firmy MetaBank®

5 USD / 60 USD rocznie

Bezpłatnie w bankomatach MoneyPass

3%

Żaden Żaden
Brinks Prepaid Mastercard®

9,95 USD / 5 USD dla bezpośrednich wpłat w wysokości 500 USD lub więcej 2,50 $ 3,5% Żaden Żaden
Konto Pink ACE Flareв „ў Account przez MetaBank® 5–9,95 USD Za darmo do 400 USD dziennie 3% Opłata za zgłoszenie w wysokości 3 USD Nie dotyczy
PayPal Prepaid MasterCard® 4,95 USD 1,95 $ 2,5% Żaden Do 3,95 USD

Karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® 5,95 USD / 85 USD rocznie 0-2,50 USD w USA 3,5% Żaden Aż do 4,95 USD

Walmart MoneyCard® Visa® lub MasterCard® z nagrodami za zwrot gotówki 5,00 USD; zrzekł się ponad 1000 $ 2,50 $ 3% Żaden Żaden

6 najważniejszych przedpłaconych kart kredytowych w skrócie

Oto krótkie spojrzenie na najlepsze przedpłacone karty kredytowe dostępne obecnie na rynku i na czym one polegają:

Konto Netspend® All-Access ® firmy MetaBank®

Choć karty przedpłacone są wygodne, często rezygnujesz z otrzymywania odsetek od zakupów. Z kontem Netspend® All-Access® firmy MetaBank® możesz zarabiać 6% RRSO na zakupach, których dokonujesz każdego dnia. Oznacza to, że zarabiasz 6% RRSO na saldach do 2000 USD, co daje 60 USD rocznie, jeśli na koncie cały czas będziesz mieć 1000 USD. To jedna z wielu korzyści, jakie uzyskasz dzięki tej karcie.

Dostępny bezpośredni depozyt

Możesz korzystać z tych samych korzyści związanych z bezpośrednią wpłatą, które otrzymujesz, korzystając z karty debetowej podłączonej do konta bez przedpłaty. Po prostu skonfiguruj bezpośrednią wpłatę, a będziesz mieć szybki dostęp do swoich środków, otrzymując płatność już dwa dni wcześniej, niż gdybyś wpłacił ją ręcznie. Jeśli masz bezpośredni depozyt, otrzymasz również poduszkę na zakup o wartości 10 USD, która pozwoli Ci przejść do 10 USD powyżej, a środki będą pochodzić z następnego depozytu.

Przechwytywanie czeków mobilnych

Kiedy musisz zdeponować czek, możesz to łatwo zrobić za pomocą smartfona. Aplikacja połączona z kontem Netspend® All-Access® przez MetaBank® umożliwia zdalną wpłatę czeku.

Darmowe wypłaty gotówki

Skorzystaj ze swojego konta Netspend® All-Access® firmy MetaBank® w dowolnym bankomacie MoneyPass i korzystaj z bezpłatnych wypłat. Bankomaty MoneyPass znajdziesz zazwyczaj w 7-Elevens, spółdzielczych kasach pożyczkowych i niektórych bankach lokalnych. Aby znaleźć bankomat MoneyPass w pobliżu, odwiedź Lokalizator bankomatów MoneyPass.

Okresy karencji w debecie na koncie

Wydać trochę więcej, niż miałeś na koncie? Nie ma problemu. Możesz założyć konto Netspend® All-Access ® za pośrednictwem opcjonalnej usługi debetu w MetaBank®, co daje 24-godzinny okres karencji w przypadku debetu w rachunku bieżącym.

Nagrody z tytułu odpłaty

Możesz również zarejestrować się, aby otrzymać nagrody cashback za swoje zakupy. Nagrody zostaną dopasowane do Twoich indywidualnych nawyków zakupowych i zaksięgowane na Twoim koncie w miarę ich gromadzenia.

Brinks Prepaid Mastercard®

Brinks, znana marka w branży finansowej, umożliwia rozpoczęcie korzystania z karty debetowej bez sprawdzania zdolności kredytowej lub wymaganego minimalnego salda. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpośredniej wpłaty, a jeśli każdy czek jest wart 500 USD lub więcej, otrzymasz jeszcze więcej korzyści, w tym:

 • Obniżka opłat z 9,95 USD do 5 USD miesięcznie
 • Pokrycie niedoborów do 10 USD
 • Opcjonalne konto oszczędnościowe 5,00% RRSO

Otrzymasz także kilka innych korzyści dzięki karcie Brinks Prepaid Mastercard®.

Dostęp do bankowości internetowej

Poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną możesz uzyskać dostęp do swojego konta i sprawdzić saldo, przelać środki lub zlokalizować najbliższą stację przeładunkową. Możesz także skonfigurować alerty dotyczące konta na smartfonie, aby mieć świadomość obciążeń karty.

Zdobywaj nagrody cashback

Kupuj w kwalifikujących się kategoriach i zdobywaj nagrody za pośrednictwem programu PayBack Rewards. Kategorie obejmują uczestniczące restauracje, sprzedawców detalicznych i usługi. Po prostu dokonaj zakupu u sprzedawcy uczestniczącego w programie, a Brinks przekaże zwrot gotówki na Twoje konto.

Inne korzyści

Dzięki karcie Brinks Prepaid Mastercard® otrzymasz wygodne dodatki, w tym:

 • Karty wirtualne, które ukrywają numer karty kredytowej podczas zakupów online
 • Spersonalizowane karty umożliwiają zaprojektowanie karty przy użyciu wybranego obrazu
 • Karty ze zdjęciem zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa dzięki umieszczeniu na niej Twojego zdjęcia

Różowe konto ACE Flare firmy MetaBank®

Wspieraj Breast Cancer Foundation, wydając pieniądze na Pink ACE Flare Account firmy MetaBank®. Oprócz tego, że każda część Twojego zakupu zostanie przekazana na cele charytatywne, będziesz cieszyć się wygodnymi wydatkami w sklepach na całym świecie.

Miesięczne opłaty serwisowe

Tak długo, jak Twój bezpośredni depozyt wynosi co najmniej 500 USD każdego miesiąca, miesięczna opłata za usługę spadnie z 9,95 USD do 5 USD. Po ustanowieniu bezpośredniego wpłaty otrzymasz 0,01% RRSO na koncie czekowym, które jest dostarczane z kartą debetową. Jeśli kwalifikujesz się do posiadania konta oszczędnościowego, zarobisz 6% RRSO.

Nie trzeba przeładowywać

Jedną z najlepszych rzeczy na temat konta Pink ACE Flare od MetaBank® jest to, że nigdy nie będziesz musiał martwić się o dodanie do niego pieniędzy. Po prostu skonfiguruj kwalifikującą się płatność bezpośrednią wpłatą na swoje konto, a otrzymasz następujące korzyści:

 • Niższe opłaty miesięczne
 • Opcjonalne konto oszczędnościowe o wysokiej wydajności
 • Nie jest wymagane minimalne saldo

Najlepsze dla niskich sald

W przypadku tej karty ważne jest, aby pamiętać, że gdy średnie saldo dzienne przekroczy 2000 USD, Twoje oprocentowanie znacznie się zmniejszy. To sprawia, że ​​ta karta jest idealna dla tych, którzy potrzebują opcji przedpłaty, a nie konta do gromadzenia oszczędności.

Korzystając z konta ACE Flare w aplikacji MetaBank®, możesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich transakcjach bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Aplikacja służy również do przesyłania pieniędzy znajomym i rodzinie, czeków depozytowych i nie tylko.

Opłata za transakcję zagraniczną

Podróżujesz za granicę? Nadal możesz korzystać z karty debetowej, ale musisz zwrócić szczególną uwagę na opłaty transakcyjne. Do wszystkich zakupów i wypłat z bankomatów poza Stanami Zjednoczonymi zostanie doliczona prowizja w wysokości 3%. Za każdą wypłatę z bankomatu dokonaną poza granicami kraju zapłacisz dodatkową stałą opłatę w wysokości 4,95 USD.

PayPal Prepaid MasterCard®

Jeśli nie żyjesz pod kamieniem od dziesięcioleci, doskonale zdajesz sobie sprawę z usług PayPal i ich ogromnego zasięgu, dlatego ma sens, że tak wiele osób (około 203 miliony) korzysta z PayPal Prepaid MasterCard. Jest dobrze znana i cieszy się zaufaniem zarówno konsumentów, jak i sprzedawców detalicznych, ma ogromną sieć, a ta przedpłacona karta kredytowa ma dość niskie opłaty w porównaniu do innych w branży. Przedpłacona karta PayPal MasterCard pobiera 4,95 USD miesięcznie za nieograniczone zakupy. I spójrz na wszystkie gratisy, które otrzymujesz:

 • Bezpłatna wpłata bezpośrednia.
 • Darmowe przelewy z konta PayPal.
 • Brak opłaty aktywacyjnej.

Karta pobiera opłatę za bankomat w wysokości 1,95 USD (która jest znacznie niższa niż w przypadku wielu innych dostępnych kart przedpłaconych), a także możesz otrzymać zwrot gotówki w wybranych sprzedawcach, a nawet w restauracjach. Skonfiguruj bezpośrednią wpłatę lub przelej pieniądze ze swojego konta PayPal na kartę przedpłaconą, aby uzyskać szybki dostęp, lub możesz ponownie doładować swoją kartę w dowolnej ze 130 000+ lokalizacji doładowań Netspend.

Karta przedpłacona PayPal MasterCard pobiera 2,5 procent opłaty w obcej walucie, która jest niższa niż w przypadku niektórych oferowanych kart, ale nadal można uzyskać lepszą stawkę bez opłat za transakcje zagraniczne za pomocą kart kredytowych (jeśli zostaniesz zatwierdzony).

A co najlepsze, przedpłacona karta PayPal MasterCard oferuje wiele ciekawych ofert bonusowych, które często są wykorzystywane. Niektóre z ostatnich ofert specjalnych obejmowały premię za polecenie znajomego, która daje Tobie i Twojemu znajomemu 5 $ gotówki, gdy zarejestrują się i doładują swoją kartę, lub pięcioprocentową ofertę APR od The Bancorp Bank.

Przy tak wielu wygodnych sklepach internetowych podłączonych do sieci karta PayPal Prepaid MasterCard to doskonały wybór do zakupów online.

Karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa®

Karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® to nieco inna karta niż inne karty przedpłacone, które tutaj prezentujemy. Dzieje się tak dlatego, że ma niesamowity program milowy, którego nie znajdziesz w większości innych kart przedpłaconych, co czyni go świetną opcją dla osób, które podróżują lub chcą gromadzić mile, aby podróżować za mniej. Karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® ma dwa plany do wyboru:

Plan miesięczny za 5,95 USD miesięcznie

Za każde 2 dolary wydane na kwalifikujące się zakupy otrzymasz jedną milę.

Abonament roczny za 85 USD rocznie

Za każdego dolara wydanego na kwalifikujące się zakupy otrzymasz jedną milę.

Oba plany oferują sposób na zdobycie dużych mil; pytanie brzmi, jak szybko chcesz zarabiać. Podobnie jak inne karty przedpłacone, karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® ma doskonałą aplikację mobilną do szybkiego i łatwego zarządzania kontem, nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej i oferuje bezpłatne zarządzanie kontem i zapytania. Karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® oferuje również tę samą 5-procentową RRSO, co karta PayPal, co jest ogromną korzyścią dla tych, którzy lubią sprytnie oszczędzać.

Kolejną zaletą tej karty jest możliwość bezpłatnego wypłaty pieniędzy z bankomatu. Chociaż nie dotyczy to wszystkich maszyn, karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® ma dużą sieć bankomatów, które nic Cię nie obciążą.

Oprócz wszystkich zwykłych korzyści, które oferuje przedpłacona karta kredytowa, dorzucenie niesamowitego programu gromadzenia mil sprawia, że ​​karta przedpłacona Mileage Plus® GO Visa® jest jedną z najlepszych dostępnych do tej pory opcji.

Walmart MoneyCard® Visa® lub MasterCard® z nagrodami za zwrot gotówki

Walmart oferuje dwie wersje swoich MoneyCard® – Walmart MoneyCard® Visa® i Walmart MoneyCard® MasterCard®. Obie karty są prawie identyczne i są idealne dla każdego, kto często robi zakupy w Walmart. Korzystając z Walmart MoneyCard Visa® lub MasterCard®, otrzymasz 3% zwrotu gotówki na Walmart.com, 2% zwrotu gotówki na stacjach paliw Murphy USA i Walmart oraz 1% zwrotu gotówki w Walmart, do 75 USD w nagrodach cashback rocznie.

Nie potrzeba kredytu

Podobnie jak w przypadku innych kart na tej karcie, nie musisz przechodzić przez kontrolę kredytową, aby zostać zatwierdzonym do Walmart MoneyCard® Visa® lub MasterCard® z nagrodami za zwrot gotówki.

Nie ma również żadnych opłat za debet z tą kartą i nie jest wymagane konto bankowe do rejestracji.

Inne funkcje

 • Możesz bezpłatnie przesłać pieniądze na inną kartę uczestniczącą wydaną przez Green Dot Bank, w tym Walmart MoneyCard.
 • Uzyskaj dostęp do swoich pieniędzy do 2 dni wcześniej dzięki bezpłatnej wpłacie bezpośredniej, w zależności od procesu i czasu Twojego dostawcy płatności.

Nasza metodologia

Przy tak wielu firmach obsługujących karty kredytowe walczących o wyróżnienie może być trudno stwierdzić, która z nich jest warta rejestracji. Wybraliśmy te przedpłacone karty kredytowe na naszą listę na podstawie kilku kryteriów, w tym tego, jak łatwo jest doładować kartę pieniędzmi, jakie rodzaje opłat pobierają, jak łatwo jest korzystać z karty i oferowane dodatkowe funkcje. Im więcej tych znaczników moglibyśmy zaznaczyć dla karty, tym lepszy wynik uzyskała. Ta recenzja jest wynikiem wszystkich testów, które przeprowadziliśmy na wielu przedpłaconych kartach kredytowych.

Co to jest przedpłacona karta kredytowa?

Przedpłacone karty kredytowe pozwalają na wpłacanie na nie pieniędzy na różne sposoby i niezależnie od tego, ile włożysz na kartę, tyle możesz wydać. Tak więc, jeśli wpłacisz 100 USD na swoją przedpłaconą kartę kredytową, będziesz mógł wydać 100 USD, nie więcej. Te karty są dobre z kilku powodów, w tym:

Łatwy proces zatwierdzania, nawet jeśli masz słaby kredyt

Podobnie jak zabezpieczone karty kredytowe, przedpłacone karty kredytowe są świetne, jeśli nie masz najlepszej historii kredytowej do pokazania. Jednak w przeciwieństwie do kart zabezpieczonych przedpłaty nie wymagają irytującego zabezpieczenia, a jedyne limity na koncie to te, które ustalasz dla siebie. Tak więc, jeśli nie możesz uzyskać zatwierdzenia standardowego konta bankowego lub karty kredytowej, nadal możesz otrzymać przedpłatę. Łatwo jest je zatwierdzić, ponieważ najlepsze przedpłacone karty kredytowe nie sprawdzają Twojej zdolności kredytowej i nie wymagają żadnej kontroli kredytowej.

Pomóż zmieścić się w budżecie

Nawet jeśli masz idealnie dobry kredyt i możesz uzyskać zgodę na świetną kartę kredytową cash back, przedpłacona karta kredytowa jest pomocnym sposobem na utrzymanie budżetu. Karty te oferują taką samą łatwość jak karta kredytowa (po prostu przesuń i idź) bez obawy o nadmierne wydatki.

Wyznaczanie granic i uczenie dzieci odpowiedzialnego wydawania pieniędzy

Ponadto, ponieważ to ty wpłacasz pieniądze na kartę i możesz wykorzystać tylko tyle pieniędzy, ile na nią włożyłeś, jest to dobra opcja dla młodych dorosłych lub nastolatków, którzy nie nauczyli się jeszcze odpowiedzialności za pieniądze . To dobre narzędzie do nauki, aby nauczyć ich świadomego wydawania. Możesz także spojrzeć na dobre karty kredytowe dla studentów, jeśli chcesz porównać korzyści.

Nie żyć w strachu

W przypadku zwykłych rachunków czekowych istnieje kilka opłat, o których zawsze musisz pamiętać, jeśli nie chcesz, aby ich obciążono. Z kartą przedpłaconą nigdy nie będziesz musiał martwić się o opłaty za debet, ponieważ możesz wydać tylko to, co jest na karcie.

Nie ma również żadnych opłat za opóźnienia ani opłat za odsetki do rozważenia, co odciąża Twoje barki. Odsetki mogą być główną przyczyną dużego i niepotrzebnego zadłużenia karty kredytowej, więc jest to duża zachęta dla wielu osób.

Bezpieczne podróżowanie

Wreszcie przedpłacone karty kredytowe to jedne z najlepszych kart kredytowych do podróży. Dzieje się tak, ponieważ nie są one powiązane z Twoim kontem rozliczeniowym, więc jeśli ktoś ukradnie Twoją kartę, otrzymasz tylko pieniądze, które zostały załadowane na kartę, a nie całe oszczędności lub saldo konta czekowego. (Jest też ochrona przed kradzieżą, ale porozmawiamy o tym później).

Ci, którzy dopiero zaczynają wydawać karty kredytowe, powinni mieć świadomość, że przedpłacone karty kredytowe nie pomagają w odbudowie ani tworzeniu nowego kredytu. Tak więc, jeśli to twoja ostatnia gra, powinieneś rozważyć zamiast tego zabezpieczoną kartę kredytową lub słabą kartę kredytową. Jeśli chcesz uniknąć odsetek, opłat bankowych i opłat za oszczędzanie lub płatność czekiem, chcesz nadal wydawać czek lub nie możesz uzyskać zgody na inne karty, to jest właśnie ten typ karty kredytowej.

Maksymalizacja przedpłaconej karty kredytowej

Jeśli zdecydujesz, że przedpłacona karta kredytowa to właściwy wybór, wykorzystaj ją w pełni, wykonując:

Poszukuje najlepszych przedpłaconych kart kredytowych na rynku

Porównaj różne funkcje dostępne na karcie z pobieranymi opłatami, aby sprawdzić, czy jest to dla Ciebie opłacalne. Większość pracy wykonaliśmy za Ciebie i poniżej przedstawiliśmy tabelę najlepszych dostępnych kart.

Konfigurowanie wpłaty bezpośredniej

Ponieważ wiele kart umarza miesięczną opłatę, jeśli co miesiąc zasilisz swoją przedpłaconą kartę kredytową określoną kwotą, dobrym pomysłem jest skonfigurowanie bezpośredniego depozytu, który automatycznie trafia na twoją kartę. W ten sposób zawsze będziesz mieć te pieniądze na koncie, aby mieć do nich dostęp i z łatwością osiągnąć miesięczny limit obciążenia. Może to być Twoja wypłata, świadczenia socjalne itp.

Korzystanie z bezpłatnych usług online

Niektóre przedpłacone karty kredytowe pobierają opłatę za sprawdzenie salda przez telefon, a inne nie. Możesz całkowicie uniknąć tych opłat, korzystając z bezpłatnych zasobów online, które umożliwiają zarządzanie kontem na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Unikanie wypłat z bankomatów

Wiele przedpłaconych kart kredytowych pobiera opłaty za wypłaty z bankomatów. Dodatkowo będziesz musiał zapłacić każdą opłatę za usługę pobieraną przez dostawcę bankomatu. To sprawia, że ​​każda transakcja jest droższa niż inne opcje. Ogólnie rzecz biorąc, zakupy to najlepszy sposób na wydawanie pieniędzy za pomocą przedpłaconej karty kredytowej.

Najważniejsze cechy przedpłaconych kart kredytowych

Więc co sprawia, że ​​przedpłacona karta kredytowa jest dobra? Chociaż mile lotnicze, nagrody pieniężne i oferty APR są typowymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę, myśląc o kartach kredytowych, są to najważniejsze cechy, których należy szukać w przedpłaconej karcie kredytowej:

Łatwa do załadowania karta

Potrzebujesz karty przedpłaconej, która oferuje wiele lokalizacji w całym kraju, a także inne wygodne sposoby ładowania pieniędzy na kartę (takie jak płatności mobilne, przelewy bankowe i narzędzia online). Jeśli wpłacanie pieniędzy jest kłopotliwe, karta nie jest warta plastiku.

Sieć akceptacji

Miejsce i sposób korzystania z karty przedpłaconej jest równie ważne, jak wpłacanie na nią pieniędzy. Na przykład karty takie jak PayPal mają ogromną sieć sklepów internetowych, które akceptują karty przedpłacone.

To ważne równanie, które musisz zrobić. Spójrz na wszystkie opłaty pobierane przez kartę przedpłaconą, w tym opłaty miesięczne, opłaty za bezpośrednie wpłaty, opłaty za rachunki, opłaty za wypłaty z bankomatów i inne, aby zobaczyć, ile faktycznie zostaniesz obciążony pod koniec każdego miesiąca. Jeśli suma wydaje się wysoka, może to nie być dobra karta dla Ciebie. Szukaliśmy kart, które miały minimalne opłaty.

Brak sprawdzania zdolności kredytowej / łatwość zatwierdzenia

Całe piękno tych kart przedpłaconych polega na tym, że łatwo jest uzyskać zgodę. Jeśli przedpłacona karta kredytowa utrudnia Ci zatwierdzenie lub prosi o wyciągnięcie kredytu, szybko ją porzuć. Zalecaliśmy tylko karty, na które można było łatwo uzyskać zgodę.

Oczywiście dostęp mobilny i dodatkowe korzyści również zostały uwzględnione w naszym równaniu. Na przykład oferta 5% RRSO oferowana przez PayPal Bancorp pomogła przesunąć tę kartę na szczyt listy.

Często Zadawane Pytania

Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań, które otrzymujemy, gdy nasi czytelnicy pytają o przedpłacone karty kredytowe:

Czy muszę mieć dobrą zdolność kredytową, aby otrzymać przedpłaconą kartę debetową?

Nie! To najlepsza część przedpłaconej karty kredytowej. Możesz otrzymać zatwierdzenie karty nawet bez kredytu lub słabego kredytu. Ponieważ nie pożyczasz żadnych pieniędzy od wystawcy karty kredytowej, tak jak robisz to w przypadku standardowych kart kredytowych, wydawcy są bardziej wyrozumiali co do tego, komu dają te karty. Nie będziesz miał wyciągniętego kredytu za pomocą tych kart, więc historia kredytowa nie ma znaczenia.

Obecnie jestem na studiach, na drugim roku studiów i próbuję zdobyć kredyt. Trudno mi jest uzyskać zgodę na zwykłe karty kredytowe. Wiem, że karty przedpłacone oferują łatwe zatwierdzanie, czy to dobra opcja dla mnie?

Właściwie nie. Jeśli Twoim końcowym celem jest zbudowanie historii kredytowej, abyś mógł uzyskać akceptację standardowej karty kredytowej lub uzyskać lepszą zdolność kredytową w późniejszym życiu, to karty przedpłacone nie są dla Ciebie właściwym wyborem, a ja wyjaśnię dlaczego.

Aby stworzyć historię kredytową, wystawca Twojej karty kredytowej musi zgłosić Twoją działalność głównym biurom kredytowym. Biura te przechowują dokumentację Twojej historii płatności i tworzą plik o Tobie. Odpowiedzialne wydawanie i spłata budują zdrowy kredyt. Przedpłacone karty kredytowe nie zgłaszają się do biur kredytowych, więc nie budujesz kredytu, korzystając z tych kart. Zamiast tego radziłbym zajrzeć do jednej z tych doskonałych kart kredytowych dla studentów. Powodzenia!

Brzmi to jak oszustwa związane z kartami kredytowymi. Czy przedpłacone karty debetowe są bezpieczne?

Przedpłacone karty kredytowe są całkowicie bezpieczne, o ile korzystasz z niezawodnego wydawcy. Dzięki nazwom takim jak PayPal i Mileage nie musisz się martwić o oszustwa. Ponadto wszystkie te karty są ubezpieczone przez FDIC, co oznacza, że ​​wszystkie pieniądze są ubezpieczone, więc nie zostaniesz naćpany i suchy.

Mój kuzyn powiedział mi, że ma przedpłaconą kartę debetową, aby zapłacić za subskrypcję transmisji strumieniowej, ponieważ jest to bezpieczniejsze i bardziej prywatne. W jaki sposób karta przedpłacona pomaga chronić moją prywatność?

Przedpłacone karty kredytowe nie są połączone z Twoim kontem bankowym, więc zakupy dokonane za pomocą tej karty nie są powiązane z Twoim imieniem i nazwiskiem. Z tego właśnie powodu wiele osób woli używać przedpłaconej karty kredytowej do robienia zakupów, o których nie chcieliby, aby inne osoby wiedziały.

Czy powinieneś dostać przedpłaconą kartę kredytową?

Czy więc powinieneś dostać przedpłaconą kartę kredytową? To zależy od twojej sytuacji. Jeśli szukasz świetnych kart kredytowych z nagrodami cash back, atrakcyjnych ofert kart kredytowych APR lub imponujących kart z nagrodami podróżnymi, to są lepsze karty, które spełnią Twoje kryteria. Jednak przedpłacone karty kredytowe są dla Ciebie świetne, jeśli:

 • Nie możesz otworzyć darmowego konta czekowego ani konta z niskimi opłatami
 • Masz dość płacenia za niepotrzebne opłaty bankowe
 • Jesteś świnią prywatności, teoretykiem spiskowym lub po prostu kimś, kto woli nie łączyć swoich zakupów online z kontem bankowym lub kartą kredytową na swoje nazwisko
 • Jesteś rodzicem, który chce nauczyć swoje dzieci odpowiedzialnego wydawania pieniędzy lub przyznać im ustalony zasiłek

Jest to również dobra opcja, jeśli nie masz najlepszego kredytu, aby uzyskać zgodę na pełnoprawną kartę kredytową i nie chcesz zajmować się kłopotami związanymi z zabezpieczoną kartą kredytową. Piękno przedpłaconej karty kredytowej polega na tym, że Twój kredyt nie zostanie wycofany i nie musisz oferować żadnego zabezpieczenia, aby uzyskać zatwierdzenie karty.

Alternatywa dla przedpłaconych kart kredytowych

Zabezpieczone karty kredytowe dają tym, którzy mają słaby kredyt i nie mają go, szansę na odbudowanie kredytu. Po zatwierdzeniu karty będziesz musiał wpłacić depozyt, aby zabezpieczyć linię kredytową. Ta kaucja zostanie wykorzystana, jeśli nie zapłacisz rachunku.

Dlaczego warto rozważyć bezpieczną kartę kredytową

 • Zabezpieczone karty kredytowe umożliwiają budowanie kredytu (w przeciwieństwie do kart przedpłaconych). Przedpłacone karty kredytowe są bardziej podobne do kart debetowych, ale zabezpieczone karty są zgłaszane spółdzielniom kredytowym, co może pomóc w uzyskaniu kredytu, jeśli dokonujesz płatności na czas każdego miesiąca.
 • Oferują lepsze stawki.
 • Niektóre zabezpieczone karty oferują nagrody. Niektóre karty (takie jak karta Discover it® Secured, o której będziemy mówić poniżej) oferują zwrot gotówki.
 • Opłaty na zabezpieczonej karcie kredytowej nie zmniejszają salda depozytu. Karty przedpłacone, które musisz zapłacić z góry. Karty zabezpieczone działają bardziej jak karty kredytowe i możesz spłacić saldo na koniec każdego miesiąca.

Discover it® Secured to jedna z jedynych zabezpieczonych kart kredytowych, która oferuje program nagród. Discover zwraca dwa procent wszystkich zakupów w restauracjach i na stacjach benzynowych dokonanych za pomocą Discover it® Secured do kwoty 1000 USD wydanej w ciągu kwartału. Ponadto oferują jeden procent zwrotu gotówki przy wszystkich innych zakupach.

W zależności od Twojej zdolności kredytowej, możesz otrzymać Capital One® Secured Mastercard® z limitem 200 USD za jedyne 49 USD, 99 USD lub 200 USD depozytu. Nie ma również rocznej opłaty, dzięki czemu jest idealny dla osób, które chcą zbudować kredyt.

streszczenie

Karty przedpłacone są również pomocne w kontrolowaniu wydatków i są bardziej ekonomiczną opcją dla drogich rachunków czekowych, w przypadku których opłaty są coraz wyższe. Jeśli którykolwiek z powyższych powodów dotyczy Ciebie, przedpłacone karty kredytowe ułatwią i poprawią życie.