Najlepsze stopy procentowe za październik 2020 r

17 lutego 2021

Data publikacji: 1 października 2020 r

Skupiamy się na tych instytucjach finansowych, które mają niskie opłaty, świetne stawki i są zazwyczaj dostępne w dowolnym miejscu w USA. Możesz znaleźć lokalne banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe, które oferują porównywalne stawki, ale ich dostępność jest ograniczona geograficznie.

Spis treści:

Najlepsze stopy procentowe za październik 2020 r

Aktualizacja stóp procentowych z października 2020 r . : W ciągu ostatniego miesiąca nastąpiło kilka zmian stóp:

 • Wysokodochodowe konto oszczędnościowe Chime ma oprocentowanie 1,00% RRSO (bez minimum i żadnych opłat).
 • Rachunek Betterment Cash Reserve wynosi 0,40% RRSO. Odwiedź BettermentWysokodochodowe konto rynku pieniężnego CFG Bank ma oprocentowanie 0,90% RRSO (minimalny depozyt 1 000 $ i minimalne saldo dzienne 25 000 $) lub 0,80% RRSO przy minimalnym depozycie 1 000 $, oba przy użyciu nowych środków.Wysokodochodowe konto oszczędnościowe online Vio Bank ma 0,83% RRSO z minimalnym depozytem otwierającym 100 USD.Fitness Bank oferuje oprocentowanie rachunków oszczędnościowych w wysokości 0,95% RRSO dla sald powyżej 100 USD, gdy spełnione są wymagania dotyczące stopni.CIT oferuje 11-miesięczną płytę CD bez kary przy 0,35% RRSO z minimalnym depozytem 1 000 USD.Goldman Sachs oferuje warunki CD od 12 miesięcy do 4 lat z oprocentowaniem 0,85% RRSO i okresy CD na 5 i 6 lat przy 0,90% RRSO, wszystkie z minimalnym depozytem 500 $.Średnia oprocentowanie kredytu hipotecznego na 30 lat wynosi 2,9%.

  Mając to na uwadze, oto niektóre z najlepszych stóp procentowych, jakie znaleźliśmy na październik 2020 r .:

  Najlepsze stawki rachunków bankowych

  Konta oszczędnościowe: Najwyższa stawka na koncie oszczędnościowym trafia na konto oszczędnościowe Vio Bank przy 0,83% RRSO (saldo minimalne 100 USD). Konto oszczędnościowe CIBC oferuje 0,80% RRSO, a konto rynku pieniężnego CFG Community Bank oferuje 0,80% RRSO (saldo minimalne 1 000 USD) (patrz tabela poniżej). Są to jedne z najwyższych stawek na koncie oszczędnościowym dostępnym w kraju.

  Oto tabela porównawcza, którą aktualizujemy codziennie z aktualnymi konkurencyjnymi stawkami:

  Najlepsze stawki CD: Stawki certyfikatów depozytowych różnią się w zależności od terminu. Im dłuższy okres, tym wyższa stawka. Należy pamiętać, że jeśli zamkniesz płytę przed końcem semestru, mogą zostać nałożone kary. W przypadku rocznej płyty CD najlepsza stawka, jaką mogliśmy znaleźć, to Goldman Sachs przy 0,85% RRSO (minimalny depozyt 500 USD).

  Konta czekowe: Większość kont czekowych nie jest oprocentowana. W przypadku banków internetowych znajdziesz jednak wiele opcji, w których możesz zarobić odsetki od swoich funduszy. Należy pamiętać o dwóch kwestiach. Po pierwsze, wiele banków oferuje wyższe oprocentowanie tylko wtedy, gdy na koncie czekowym trzymasz dużo pieniędzy. Po drugie, stawki są niższe niż w przypadku konta oszczędnościowego lub płyty CD.

  Niektóre najlepiej płatne rachunki czekowe, które lubimy, obejmują FNBO Direct, które obecnie opłaca 0,40% RRSO. Dla tych, którzy mają co najmniej 15 000 $ na czeku, możesz zarobić 0,25% RRSO od Ally Bank. Na drugim miejscu wymieniam Ally, ponieważ większość ludzi nie trzyma tak dużo gotówki na czekach, ale to opcja dla tych, którzy to robią. Stawki te pozostają bez zmian w porównaniu z poprzednimi miesiącami.

  Bonus : prowadzę również listę popularnych promocji na koncie czekowym, które możesz sprawdzić.

  Oprocentowanie kredytów hipotecznych

  Kredyty hipoteczne : Wymienienie „najlepszej stopy kredytu hipotecznego jest naprawdę niemożliwe. Stawki zmieniają się w ciągu dnia, różnią się w zależności od stanu i są w dużym stopniu zależne od wielu czynników, w tym oceny kredytowej, wskaźnika zadłużenia do dochodów i zaliczki. Biorąc to pod uwagę, według Freddiego Maca średnia stopa oprocentowania 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu pozostaje na poziomie 2,9% (z 2,91% w zeszłym miesiącu). Średnia stopa oprocentowania 15-letnich kredytów hipotecznych spadła do 2,4% (z 2,46% miesiąc temu).

  Konkurencyjne stawki kredytu hipotecznego i refinansowania można znaleźć w LendingTree lub w poniższej tabeli:

  Powiązane: Porównaj stawki kredytów hipotecznych online

  Najlepsze oprocentowanie kart kredytowych

  Karty kredytowe : najdłuższy 0% okres wprowadzający to 18 cykli rozliczeniowych zarówno w przypadku zakupów, jak i transferów salda. Aktualną listę najlepszych ofert 0% kart kredytowych znajdziesz tutaj .

  Jeśli znajdziesz lepsze stawki dla któregokolwiek z powyższych produktów finansowych, daj nam znać w komentarzach poniżej.

  Należy pamiętać, że powyższe stawki obowiązywały od 1 października 2020 r. Stawki mogą ulec zmianie, dlatego prosimy o potwierdzenie stawek bezpośrednio w instytucji finansowej.