O NAS

Category: Celem Jest
17 lutego 2021

JESTEŚMY KREDYTEM KRAJOWYM

National Corporate Credit to eksperci w udzielaniu kapitału początkowego i pożyczek terminowych dla nowych i istniejących właścicieli małych firm w Ameryce. Naszym głównym celem jest udzielanie porad i bycie konsultantem dla naszych klientów. Pomagamy poruszać się po świecie finansów, franczyzy i rozwoju małej firmy.

Kiedy właściciele firm szukają możliwości założenia firmy lub jej sfinansowania, często nie wiedzą, co jest wymagane, ani nie rozumieją procesu pozyskiwania niezbędnego kapitału. Naszą misją jest codzienne pomaganie właścicielom firm w pracy za kulisami i pomaganie ich firmom w jak najlepszej pozycji do odniesienia sukcesu i rozwoju. Jesteśmy Twoimi partnerami w zapewnianiu ciągłego rozwoju przez lata.

Nasza wiedza branżowa daje nam wyjątkową perspektywę pozyskiwania kapitału dla nowych właścicieli firm, ponieważ nasi eksperci w dziedzinie finansowania pracowali przez blisko dziesięć lat, budując udane nowe firmy. To właśnie wiemy i robimy na co dzień dla naszych klientów.

Nasz proces jest prosty, 700 punktów kredytowych lub lepszych zapewnia finansowanie na marzenia o posiadaniu firmy. Mamy narzędzia, dzięki którym możesz już dziś zostać właścicielem firmy.

Nasze cele są zgodne z Twoimi marzeniami, w końcu pomożemy Ci osiągnąć to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele i oboje zyskamy razem, ponieważ wierzymy w proces i naszych ludzi, którzy Ci pomogą!

Francisco Villa jest współzałożycielem National Corporate Credit od lipca 2011 r. Zbudował kilka odnoszących sukcesy biznesów i wielomilionowy portfel nieruchomości. Francisco jest ekspertem w dziedzinie budowania firm, rozwijania zespołów i pozyskiwania kapitału dla firm. . Dzieli się swoją wiedzą na temat trendów finansowania, aby pomóc firmom w pozyskaniu kapitału potrzebnego do przeniesienia ich biznesu na wyższy poziom. Francisco jest „Go-To-Guy, któremu ufają jego klienci. Ma wyjątkową zdolność do kreatywnego i wyjątkowego myślenia, pomagając swoim klientom w rozwiązywaniu największych wyzwań.

Podobnie jak jego współzałożyciel Mikyle Jessen, Francisco należy do grupy różnorodnych ludzi w Chicago poniżej 30 roku życia, którzy codziennie wpływają na świat finansów i rozwoju biznesu.

Mikyle G. Jessen jest współzałożycielem National Corporate Credit od lipca 2011 r. Przez ostatnie 10 lat był bardzo zaangażowany w wielu przedsiębiorców, pomagając im zakładać, budować i rozwijać ich firmy do 7 liczb i więcej. Pochodzący z Chicago Mikyle odniósł sukces dzięki usługom finansowym i firmie konsultingowej, wystąpieniom publicznym oraz strategicznemu coachingowi i mentoringowi.

Mikyle jest pełen pasji i zaangażowany w pomaganie osobom takim jak Ty w realizacji ich marzeń o byciu właścicielem firmy.

Mikyle jest częścią grupy różnorodnych ludzi w Chicago poniżej 30. roku życia, która codziennie wywiera wpływ na świat finansów i rozwoju biznesowego i była prezentowana w CNBC, Nasdaq, Bloomberg i Harvard Business School.

Filozofia w National Corporate Credit Pomoc pierwszej klasy dla prawdziwych ludzi od prawdziwych ludzi Wierzymy w zapewnianie wyjątkowej obsługi każdemu klientowi. Nasze zespoły sprzedaży i wsparcia w USA są zawsze gotowe do pomocy naszym klientom.