Podążaj za wynikami dzięki raportom kredytowym najemców

17 lutego 2021

Każdy pakiet badań przesiewowych zawiera ResidentScore, który pomoże Ci wybrać odpowiedniego najemcę. Niektórzy ludzie chcą szczegółów kryjących się za partyturą.

Jak zdobywasz te szczegóły? Wybierając zaktualizowany pakiet przeglądowy, który zawiera raport kredytowy najemcy po zarejestrowaniu się w bezpłatnym członkostwie.

Raport kredytowy najemcy: poza punktacją

Nasz ResidentScore ma pomóc Tobie i innym właścicielom takich jak Ty w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących wynajmu – i jest bezpłatny dla właścicieli, którzy przerzucają koszty na najemców. Ale to nie znaczy, że nie będziesz mieć pytań typu:

Co znajduje się w raporcie kredytowym najemcy?

Jak niedawne są opóźnienia w płatnościach? Jak późno? Ile było późno? Kto otrzymał spóźnioną zapłatę?

Możesz zobaczyć te szczegóły dla siebie po uaktualnieniu, aby otrzymać raport kredytowy za wypożyczenie SmartMove:

  • Powyższe szczegóły są kluczową częścią raportu z przesiewu
  • Sformatowany do sprawdzania najemców
  • Wyświetl na komputerze, telefonie lub tablecie
  • Dostępne bez kontroli fizycznej

Kluczowe punkty

  • Sformatowany do sprawdzania najemców
  • Wyświetl na komputerze, telefonie lub tablecie
  • Poznaj kontekst ResidentScore

Poznaj raport kredytowy swojego najemcy

Z raportem kredytowym najemcy TransUnion SmartMove

Dzięki TransUnion SmartMove właściciele mogą w ciągu kilku minut sporządzać raporty kredytowe dotyczące wynajmu. Jako właściciel nieruchomości lub wynajmujący będziesz w stanie podejmować lepsze decyzje dotyczące wynajmowanej nieruchomości znacznie szybciej i skuteczniej.

TransUnion SmartMove oferuje raport kredytowy dla właścicieli takich jak Ty, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii kredytowej ich kandydata. Po założeniu bezpłatnego konta możesz uzyskać szybki dostęp do tych samych danych, które są używane przez duże firmy zarządzające nieruchomościami, dzięki kompleksowym rekomendacjom leasingowym TransUnion SmartMove. Jeśli chcesz uzyskać dokładny raport dotyczący Twoich najemców, SmartMove pokaże Ci cały obraz w łatwym do odczytania formacie.

Nie wpływa na zdolność kredytową najemcy

Sprawdzenie zdolności kredytowej najemcy przez SmartMove różni się od większości usług sprawdzania rezydentów. Przegląd raportu SmartMove skutkuje miękkim zapytaniem o historię kredytową wnioskodawcy, co nie ma wpływu na jego ogólną ocenę kredytową. Osoby wynajmujące mogą również być pewni bezpieczeństwa swoich danych osobowych w trakcie całego procesu dzięki doświadczonemu zespołowi TransUnion. TransUnion SmartMove to oczywisty wybór pomagający w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących wynajmowanej nieruchomości.

Ponieważ wypożyczający zainicjuje ujawnienie swoich danych osobowych, wynikiem będzie miękkie zapytanie, które nie wpłynie na zdolność kredytową wnioskodawcy. Dodatkową korzyścią jest to, że nasze raporty kredytowe najemców są sformatowane pod kątem kontroli najemców, aby pomóc Ci lepiej przeanalizować ryzyko związane z wynajmem dla potencjalnych najemców.

Łatwy do odczytania format

SmartMove umożliwia właścicielom łatwą i bezpłatną rejestrację i szybką identyfikację ważnych informacji o potencjalnym wnioskodawcy. Uzyskasz wgląd, którego potrzebujesz, aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą leasingu, uzyskując dostęp do kontekstu związanego z wynikiem.

Dostępny online 24/7

Ponieważ cały proces sprawdzania najemców TransUnion SmartMove jest całkowicie online, jest dostępny zawsze, gdy jest to dla Ciebie najwygodniejsze. Zapewniamy również raporty zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do potrzebnej kontroli kredytowej najemcy, gdziekolwiek jesteś.

Dostarczone przez zaufaną firmę

Raporty kredytowe dla najemców są dostarczane przez TransUnion, firmę z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży raportów konsumenckich.