Pożyczki mieszkaniowe VA: wszystko, co amerykańscy weterani wojskowi powinni wiedzieć

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną reklamami porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez dostarczanie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 18 lutego 2020 /
 • 6 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby zapewnić, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy lub w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą wpływać na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajDla wielu osób kupno domu wymaga stosu gotówki, co sprawia, że ​​właściciel jest poza zasięgiem. Jednak dla tych, którzy kwalifikują się ze względu na służbę wojskową (lub służbę wojskową współmałżonka), możliwe jest uzyskanie pomocy w zakupie domu za niewielką kwotę lub bez pieniędzy w ramach programu pożyczkowego dla VA.

  Co to jest pożyczka VA?

  Pożyczka VA jest gwarantowana przez Departament Spraw Weteranów Stanów Zjednoczonych. Sama pożyczka nie jest w rzeczywistości udzielana przez rząd, ale fakt, że jest wspierana przez agencję rządową, sprawia, że ​​pożyczkodawcy czują się bardziej komfortowo oferując te pożyczki, ponieważ stanowią one mniejsze ryzyko.

  W rezultacie możliwe jest otrzymanie pożyczki VA bez zaliczki i czasem z mniejszymi wymaganiami kredytowymi. Chociaż nadal musisz spełniać określone wymagania, a pożyczkodawca nadal musi Cię zatwierdzić, jeśli kwalifikujesz się do pożyczki VA, może to pomóc w uzyskaniu prawa własności do domu.

  Jak działają pożyczki VA?

  Zasadniczo wypełniasz dokumenty z VA, który weryfikuje Twoje uprawnienia do programu. Otrzymujesz również tzw. Swoje uprawnienie, czyli kwotę w dolarach gwarantowaną na każdą pożyczkę VA. Pożyczkodawcy mogą być skłonni pożyczyć do czterokrotności kwoty Twojego uprawnienia.

  Mając to wszystko na swoim miejscu, możliwe jest uzyskanie pożyczki VA bez obniżenia kosztów. Dodatkowo, zamiast płacić ubezpieczenie kredytu hipotecznego lub PMI, na początku płacisz opłatę za finansowanie VA. Może się to trochę skomplikować, ale przy odrobinie wskazówek można przejść przez ten proces i kupić dom. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo, jak uzyskać pożyczkę VA.

  Jakie są wymagania dotyczące pożyczki VA?

  Przede wszystkim musisz upewnić się, że kwalifikujesz się do pożyczki VA. Rząd nakłada obowiązki służbowe na czynną służbę, a także oferuje możliwość uzyskania pożyczki VA dla niektórych małżonków wojskowych. Więcej informacji można znaleźć na rządowej stronie internetowej, ale podstawowe wymagania obejmują: