Pożyczki USDA: przewodnik po zaliczce i kosztach zamknięcia

Category: Przez Rząd
17 lutego 2021

Kupno domu bez zaliczki

Jedną z największych barier w posiadaniu domu jest wymagana zaliczka.

Ta blokada nie istnieje w przypadku pożyczek USDA.

Jest to jeden z zaledwie dwóch głównych produktów nie wymagających zaliczki, drugi to pożyczka VA, do której wymagana jest kwalifikująca się służba wojskowa.

Jednak w przypadku pożyczki z USDA wystarczy znaleźć dom w kwalifikującej się lokalizacji – która obecnie stanowi około 97% masy ziemi w USA.

Nie masz pieniędzy na zakup domu? To rozwiązanie hipoteczne może być Twoją przepustką do domu.

Ile kosztuje zamknięcie USDA?

Kredyty hipoteczne USDA nie wymagają zaliczki. Porównaj to z pożyczką FHA, w przypadku której potrzebujesz obniżki o 3,5%, i konwencjonalną pożyczką, która wymaga obniżenia o 3-5%.

W przypadku pożyczki mieszkaniowej w wysokości 200 000 USD zastosowanie miałyby następujące zaliczki.

Rodzaj pożyczki % Na dół Zaliczka USDA0%0 USDFHA3,5%7 000 $Konwencjonalny 973%6000 $Konwencjonalny 955%10 000 $Mimo że wymagany jest spadek o 0%, nadal będziesz musiał określić koszty zamknięcia, które mogą wynieść tysiące dolarów.

Koszty zamknięcia dzielą się na dwie kategorie:

 • Koszty uzyskania kredytu i przeniesienia tytułu
 • Wydatki związane z nieruchomościąZazwyczaj koszty uzyskania pożyczki i domu różnią się w zależności od pożyczkodawcy i firmy, a wydatki związane z nieruchomością nie zmieniają się bez względu na to, gdzie otrzymujesz pożyczkę.

  Koszty pozyskania kredytu i nieruchomościKoszty te obejmują opłaty od pożyczkodawcy i tytułu własności i mogą się różnić w zależności od dostawcy.

  Opłaty pożyczkodawcy

  • Opłaty za udzielenie pożyczki: 0-1% kwoty pożyczki
  • Opłata za ubezpieczenie / przetwarzanie / administrację: 500-1 000 USDRaport kredytowy / misc. opłaty pożyczkodawcy: 300 USDWycena: 300-500 USD Tytuł własności i opłaty depozytowe

   • Opłata Escrow: 500 USD
   • Opłata za tytuł: 500-1 000 USDOpłata za podpis 100 USDNagrywanie w hrabstwie / misc. opłaty za tytuł i depozyt: 300 USD

    Sprawdź, czy kwalifikujesz się do pożyczki USDA (13.10.2020)

    Wydatki związane z nieruchomością

    Za każdym razem, gdy jesteś właścicielem domu, wymagane są pewne wydatki. Kiedy otrzymujesz kredyt hipoteczny, pożyczkodawca będzie wymagał przedpłaty określonej liczby miesięcy tych wydatków.

    Robią to, aby upewnić się, że Twój dom nie jest narażony na zajęcie przez rząd w przypadku niezapłaconych podatków lub zniszczenie bez ubezpieczenia.

    • Podatki od nieruchomości: zazwyczaj około 1% wartości nieruchomości rocznie
    • Ubezpieczenie domu: 500-1 000 USD + rocznie, w zależności od wartości domu.Po sfinalizowaniu pożyczki pożyczkodawca będzie wymagał pobrania następujących kwot wraz z innymi kosztami zamknięcia.

     • 4-8 miesięcy podatku od nieruchomości
     • 12-14 miesięcy ubezpieczenia domuNa przykład wartość twojego domu wynosi 200 000 $, a podatek od nieruchomości wynosi 1% rocznie. Dodatkowo ubezpieczenie Twojego domu wynosi 600 USD rocznie. Pożyczkodawca zebrałby około:

      • 1000 USD w przedpłaconych podatkach (6 miesięcy)
      • 700 $ w przedpłaconym ubezpieczeniu (14 miesięcy)Po pobraniu opłat pożyczkodawca przesyła płatność do powiatowego urzędu skarbowego i Twojej firmy ubezpieczeniowej. Obsługują te płatności, aby zapewnić pełną płatność za przedmioty. Przeczytaj wszystko o rachunkach escrow tutaj.

       Wydatki takie jak przegląd domu i gwarancja domu są dobrym pomysłem, ale pożyczkodawca nie jest wymagany ani pobierany.

       Więcej artykułów z serii pożyczek USDA:

       Skorzystaj z tych strategii, aby zapłacić za koszty zamknięcia

       Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie musisz płacić kosztów zamknięcia kredytu hipotecznego USDA z własnej kieszeni.

       Mało znane wytyczne USDA mówią, że możesz wziąć większą kwotę pożyczki na pokrycie kosztów zamknięcia, jeśli wyceniona wartość jest wyższa niż cena zakupu. Na przykład:

       • Cena sprzedaży 200 000 USD
       • Wartość szacunkowa 205 000 USDDostępna jest dodatkowa kwota pożyczki w wysokości 5000 USDInne sposoby opłacenia kosztów zamknięcia są następujące.

        Kredyt sprzedawcy

        Na niektórych rynkach sprzedawca może „wyrzucić dodatkowe pieniądze na koszty zamknięcia. Kredyty sprzedawcy są zazwyczaj dostępne, gdy zmotywowany sprzedawca nie otrzymuje wielu ofert w domu.

        Kredyt pożyczkodawca

        Pożyczkodawca może nieznacznie podnieść twoją stawkę i przyznać ci dodatkowy zysk z tej wyższej stawki. Na przykład:

        • 4,0%: brak kredytu pożyczkodawcy
        • 4,25%: 3000 USD kredytu pożyczkodawcyPieniądze te mogą zostać wykorzystane na pokrycie wszystkich pożyczkodawców, tytułów własności, opłat depozytowych, a także podatków od nieruchomości i ubezpieczenia

         Fundusze podarunkowe

         Możesz otrzymać pomoc finansową od członka rodziny, pracodawcy lub innego kwalifikującego się źródła, aby pokryć całość lub część kosztów zamknięcia.

         Sprawdź, czy kwalifikujesz się do USDA

         Finansowanie USDA usuwa tradycyjne bariery w posiadaniu domów. Wielu kupujących domy musi wpłacić zaliczkę i koszty zamknięcia, ale kupujący z USDA eliminują dużą część tej sumy.