Recenzja TJX Rewards® Platinum MasterCard – wszystko, co musisz wiedzieć

Category: Często Zadawane
17 lutego 2021

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Nic dziwnego, że tak wielu sprzedawców detalicznych sprzedaje swoje własne markowe karty kredytowe – w końcu dzięki wysokim APR i niskim opcjom minimalnych płatności karta sklepowa daje firmie możliwość spieniężenia poważnych opłat i kar.

Biorąc pod uwagę potencjalne wady, to dlaczego nie ludzie stosują do tych kart? Zwykle jest to pokusa rabatów w sklepie, w którym często robią zakupy. Czy więc te karty mogą kiedykolwiek działać na Twoją korzyść? Odpowiedź brzmi: tak, czasami… ale zazwyczaj tylko wtedy, gdy jesteś odpowiedzialnym posiadaczem karty.

Ponieważ niektóre karty mają lepsze korzyści niż inne, przejrzyjmy TJX Rewards® Platinum MasterCard z Synchrony Bank i zobaczmy, na czym ona polega.

Spis treści

Spis treści

TJX Rewards® Platinum MasterCard w skrócieJest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć od razu na temat karty TJX Rewards® Platinum MasterCard.

Po pierwsze: WHOA, to mocny APR! Może to oznaczać duże kłopoty dla tych, którzy mają równowagę na tej karcie.

Po drugie: istnieje mnóstwo okropnych recenzji konsumentów (w wielu witrynach) na temat tej konkretnej karty kredytowej. To czerwona flaga w naszej książce!

Po trzecie: przeglądamy tutaj TJX Rewards® Platinum MasterCard, którą niektórzy często nazywają „kartą kredytową TJMaxx. W rzeczywistości można go wykorzystać do zbierania punktów w całej rodzinie sklepów TJX.

Wreszcie: mogą wystąpić przypadki, w których wnioskodawcy nie kwalifikują się do otrzymania karty TJX Rewards® Platinum MasterCard. Kandydaci ci są następnie automatycznie brani pod uwagę dla karty kredytowej TJX Rewards®. Informacje na temat tej karty można znaleźć poniżej w sekcji „Dodatkowe opcje karty TJX.

Nagrody TJXTJX Rewards, powszechnie nazywane również nagrodami TJMaxx, oferują kupującym 2 różne rodzaje korzyści. Jednym z nich jest program lojalnościowy o nazwie TJX Rewards Access. Druga to możliwość zdobycia punktów za pośrednictwem karty TJX Rewards® Platinum MasterCard.

TJX Rewards® Platinum MasterCard: posiadacze TJX Rewards® Platinum MasterCard zdobywają 5 punktów za każdego dolara wydanego na kartę w rodzinnych sklepach TJX. Te sklepy obejmują:

 • TJMaxx
 • MarszałkowieHomeGoodsSierra Trading PostOnline na tjmaxx.comOnline na sierratradingpost.comPosiadacze kart zdobywają również 1 punkt za 1 dolara wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard.

  Gdy posiadacz karty zdobędzie 1000 punktów, punkty te są automatycznie wymieniane na certyfikat nagrody o wartości 10 USD. Certyfikat nagrody jest ważny tylko do użytku w TJMaxx i jego siostrzanych sklepach (patrz wyżej).

  Dostęp do TJX Rewards: Kupujący mogą zarejestrować się w TJX Rewards Access bez posiadania TJX Rewards® Platinum MasterCard, ale nie otrzymają powyższej możliwości zdobycia punktów. Wszyscy posiadacze kart TJX MasterCard zdobywają jednak te same korzyści, co członkowie TJX Rewards Access.

  Te korzyści obejmują (ale nie są ograniczone do):

  • Darmowe prezenty
  • Ekskluzywne loteriePierwsze wpisy na temat przyjazdów tjmaxx.comZarabiaj wizyty w sklepach TJXNiezbędne tylko dla członkówPrywatne imprezyZaawansowane alerty o przybyciuDodatkowe cechy kartyKarta TJX Rewards® Platinum MasterCard zapewnia również następujące korzyści:

   • Brak opłaty rocznej
   • Ochrona przed oszustwamiPomoc w kradzieży tożsamościOchrona ceny (kwalifikujące się zakupy)Rozszerzona gwarancja (kwalifikujące się przedmioty)Dodatkowe standardowe korzyści MasterCardOpłaty i wady karty TJX Rewards® Platinum MasterCardJeśli chodzi o opłaty i wady tej karty, są one dość spore. Pamiętaj, że przy tak wysokich procentach / opłatach sytuacja może się szybko potoczyć dla posiadaczy kart posiadających saldo.

    • RRSO: 29,99%
    • RRSO zaliczki gotówkowej: 29,99%Opłata za transakcję zaliczkową: 10 USD lub 4% każdej kwoty zaliczki gotówkowej (w zależności od tego, która z tych kwot jest większa)Opłata za opóźnienie: 25-35 USDOpłata za transakcję zagraniczną: 3%Jeśli te opłaty nie wystarczą, aby Cię odstraszyć, szybkie wyszukiwanie w Internecie zwróci mnóstwo słabych recenzji tej karty.

     Od osób, które twierdzą, że nigdy nie otrzymały certyfikatów nagród, po problemy z utraconymi wynikami kredytowymi, zawieszonymi kontami, opóźnionym wzrostem limitu kredytowego i doniesieniami o okropnej obsłudze klienta… to naprawdę nie wydaje się być najlepszą opcją karty na rynku.

     Na koniec, powiedzmy sobie jasno – to nie jest prawdziwa karta z nagrodami typu cash-back. Posiadacze kart mogą korzystać ze swoich certyfikatów nagrody wyłącznie w sklepach z rodziny TJX. Jest to w przeciwieństwie do prawdziwych kart z nagrodami cash-back, które zwracają pieniądze na wyciągu, dzięki czemu możesz z nich korzystać w dowolny sposób.

     Ubieganie się o kartę TJX Rewards® Platinum MasterCardJeśli nadal uważasz, że jest to odpowiednia karta dla Ciebie, możesz złożyć wniosek online tutaj lub w sklepie stacjonarnym. Jak wspomniano wcześniej, są technicznie 2 karty, które można otrzymać za pośrednictwem TJX: TJX Rewards® Platinum MasterCard i karta kredytowa TJX Rewards®.

     Kupujący składają 1 wniosek i są początkowo rozważani o wydanie karty MasterCard, ponieważ ta karta ma nieco wyższe kryteria kwalifikacji. Jeśli kandydat nie kwalifikuje się, zostanie automatycznie rozpatrzony jako karta kredytowa TJX Rewards®.

     Po sprawdzeniu zdolności kredytowej niektórzy kandydaci zostaną natychmiast zatwierdzeni (są też inne karty, na których zostaniesz natychmiast zatwierdzony). Jednak niektóre wnioski mogą wymagać dalszej analizy, co skutkuje 7-10 dniowym okresem oczekiwania. Ponadto wnioskodawcy powinni pamiętać, że wymagany wiek do złożenia wniosku wynosi 18 lat +.

     Karta kredytowa TJX Rewards ® : Ta karta może być używana tylko w sklepach z rodziny TJX.

     Istnieją pewne podobieństwa i różnice w stosunku do karty TJX Rewards® Platinum MasterCard:

     • Brak opłaty rocznej
     • RRSO pozostaje na tym samym poziomie 27,99%Wszystkie inne kary / opłaty są takie same jak w przypadku karty MasterCardNadal zdobywasz 5x punktów w rodzinie TJXTy NIE zdobyć punkty gdzie indziej, a karta nie jest ważnaBrak możliwości udzielenia pożyczki gotówkowej Bonus za rejestrację: Obecny bonus za rejestrację dla posiadaczy kart TJX to 10% zniżki na ich pierwszy zakup w sklepie lub online (oczywiście obowiązują ograniczenia).

      Alternatywne karty kredytowe z nagrodami (nasze zalecenia)Jest całkiem jasne, że karta TJX Rewards® Platinum MasterCard wiąże się z poważnymi obawami. Czy są więc lepsze karty kredytowe cashback, którym warto zajrzeć? Absolutnie.

      Ponadto większość z tych kart może być używana w wielu miejscach, w przeciwieństwie do kart z marką sklepową, która blokuje Cię w kilku konkretnych sklepach.

      Istnieje wiele doskonałych opcji, ale poniżej podajemy tylko kilka przykładów:

      Logowanie i zarządzanie kontem onlineJeśli jesteś posiadaczem karty TJX Rewards, możesz zarejestrować się / zalogować online tutaj, aby zarządzać swoim kontem. Oto kilka opcji dostępnych na platformie:

      • Monitoruj aktywność na koncie
      • Dokonuj płatnościSkonfiguruj alerty dotyczące kontaZarejestruj się, aby otrzymywać wyciągi elektroniczneDowiedz się o ofertach specjalnychKońcowe przemyśleniaTrudno nam polecić TJX Rewards® Platinum MasterCard od Synchrony Bank z wielu powodów.

       Tak, przywileje wydają się całkiem przyzwoite, ale wiele z nich możesz zdobyć po prostu rejestrując się w programie lojalnościowym – co nie wymaga posiadania karty kredytowej. Ponadto posiadacze kart mogą uzyskać tylko maksymalne korzyści i korzystać z certyfikatów nagród w sklepach TJX, co poważnie ogranicza możliwości zakupu.

       Ponadto (i chyba najważniejsze) opłaty na tej karcie są absurdalne. Jeśli nie masz pewności, czy możesz spłacić swoją kartę w całości co miesiąc, może to spowodować poważne długi – i to szybko.

       Biorąc to pod uwagę, jeśli jesteś odpowiedzialnym posiadaczem karty, który co miesiąc w pełni spłaca swoją kartę na czas i regularnie robisz zakupy w sklepach z rodziny TJX, z pewnością możesz skorzystać z karty TJX Rewards® Platinum MasterCard. Po prostu naucz się na temat ryzyka i nagrody… mając tak wiele okropnych recenzji na tej karcie, może to być bardziej kłopotliwe niż warte.

       Wreszcie, istnieje wiele innych wysokiej jakości kart z nagrodami cash-back. Wiele z tych kart ma doskonałe recenzje i może przynieść poważne zyski w dużych kategoriach, takich jak artykuły spożywcze, benzyna, a nawet niektóre domy towarowe. Ponadto są to prawdziwe karty cash back, co oznacza, że ​​możesz wykorzystać swoje zarobki w dowolny sposób!

       Często Zadawane Pytania

       Czy mogę używać mojej karty kredytowej TJX w dowolnym miejscu?

       To zależy od posiadanej karty, ponieważ TJX oferuje 2 różne karty. Z karty TJX Rewards® Platinum MasterCard można korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard. Karta kredytowa TJX Rewards® może być używana tylko w ramach rodziny TJX. Obejmuje to TJMaxx, Marshalls, Home Goods, Sierra Trading Post oraz online na tjmaxx.com i sierratradingpost.com.

       Z jakiego banku korzysta TJMaxx w przypadku swoich kart kredytowych?Synchrony Bank wydaje obie karty kredytowe dla TJMaxx / TJX.

       Czy mogę zapłacić kartą kredytową TJX w sklepie?Nie, nie możesz zapłacić rachunku karty kredytowej TJX w sklepie. Możesz zapłacić online, telefonicznie lub pocztą.

       Jak mogę anulować moją kartę kredytową TJMaxx / TJX?Możesz anulować swoją kartę, dzwoniąc pod numer 1-877-890-3150 w przypadku karty kredytowej TJX Rewards® Platinum MasterCard lub 1-800-952-6133 w przypadku karty kredytowej TJX Rewards ®.

       Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

       Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszyć witrynę.

       Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

       Mynaprawdęto doceniam!

       – Alex i Erin

       Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

       O Erin Miller Zrzeczenie się: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy banku ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca banku nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

       16 komentarzy

       Jak mogę zapłacić online rachunek za platynową kartę główną TJX Rewards?

       Jeśli wcześniej nie korzystałeś z tej platformy, musisz kliknąć czerwony przycisk „Zarejestruj się i wykonać zadania, aby utworzyć konto i połączyć swoją kartę kredytową. Jeśli jesteś już zarejestrowany, po prostu zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Sam nie posiadam karty TJX Platinum Mastercard, więc nie mogę dokładnie powiedzieć, jak będzie wyglądać po zalogowaniu, ale powinna istnieć jasna opcja lub zakładka do przeglądania wyciągu i dokonywania płatności. Jeśli nie możesz znaleźć tych opcji, sugerujemy zadzwonić pod numer obsługi klienta dla karty TJX Platinum Mastercard: 1-877-890-3150. Mam nadzieję że to pomoże!

       Jak zalogować się, aby dokonać płatności kartą debetową? Przez telefon pobierają płatność tylko z rachunku czekowego.

       Cześć Wanda, oto wyciąg z Synchrony Bank dotyczący form płatności:

       „Oprócz płatności online (pojedynczych, wielokrotnych i płatności automatycznych) akceptujemy czeki wystawiane w amerykańskich instytucjach finansowych, przekazy pieniężne, usługi Western Union, Walmart Bill Pay lub płatności dokonywane elektronicznie z instytucji finansowej. Płatności można również dokonywać przez telefon, ale za dokonanie płatności telefonicznych pobieramy opłatę. Bony upominkowe i karty kredytowe nie są akceptowane jako forma płatności.

       Dodatkowo, oto informacje, które oferują na temat dokonywania płatności online:

       „Jak mogę dokonać pojedynczej, jednorazowej płatności online?

       Możesz dokonać płatności tego samego dnia do 23:59 ET. Po prostu wykonaj następujące kroki:

       – Zaloguj się, a następnie kliknij przycisk Dokonaj płatności

       – Wybierz kwotę, datę i źródło płatności

       – Kliknij Prześlij płatność do przeglądu

       – Sprawdź swoją płatność i kliknij Prześlij

       – Poszukaj wiadomości e-mail z potwierdzeniem od Synchrony Bank

       Jak mogę sprawdzić moje nagrody na moim koncie. Używam tej karty już od jakiegoś czasu. Myślę, że musiałem zarobić dużo punktów nagrody. Gdzie dokładnie (link do strony) mogę zobaczyć, ile zarobiłem i jak mogę to wykorzystać, aby coś kupić w sklepach rodzinnych Tjmaxx. Proszę pomóż. Dzięki.

       Witam Tarnadeep. Oto link, dzięki któremu możesz zarejestrować swoją kartę i zobaczyć saldo nagród. https://www.tjxrewards.com/en_US/login

       Cześć, więc właśnie dostałem kartę kredytową, ale nie chciałem jej. Myślałem, że to jakaś karta nagród, tak jak kiedyś! Anulowałem kartę, ale umieścili tam płatność, która nie pojawi się przez 24 godziny. Już to anulowałem, bo tego nie chcę! Więc jak mam im zapłacić za to, co dziś kupiłem? Po prostu wracam do sklepu lub płacę na stronie, mimo że anulowałem kartę!

       Cześć Przeznaczenie. Jeśli masz kartę w ręku, możesz zadzwonić pod numer znajdujący się na odwrocie karty, a personel może poinstruować Cię, jak dokonać płatności.

       Jak mogę sprawdzić, czy zostałem wstępnie zakwalifikowany, bez wpływu na moją zdolność kredytową?

       Niestety, Synchrony Bank nie ma obecnie opcji sprawdzania wstępnie zakwalifikowanych ofert.

       Kontakt z obsługą klienta przez telefon lub chroniony e-mail z konta online jest niemożliwy. Sklepy TJMax nie przyjmują płatności wyciągiem z karty. Inne sklepy ułatwiają posiadaczom kart kredytowych.

       Zostałem przyjęty do karty, ale już jej nie chcę. Jak mogę to anulować, zanim karta fizycznie dotrze?

       Możesz anulować swoją kartę, dzwoniąc pod numer 1-877-890-3150 w przypadku karty kredytowej TJX Rewards® Platinum MasterCard lub 1-800-952-6133 w przypadku karty kredytowej TJX Rewards®.

       Jestem zdezorientowany kiepskimi recenzjami tej karty. Mam inną kartę sklepową (JCPenney) wydaną przez Synchrony i nie miałem z nią żadnych problemów. Płać cały czas online, bez problemów. Nie wiesz, dlaczego powinno być inaczej w innym sklepie?

       Mam 2634 punkty na mojej platynowej karcie głównej TJX rewards, ale obecnie nie ma aktywnych certyfikatów. Czy mógłbyś to wyjaśnić?

       Ponieważ nie reprezentujemy TJX, obawiam się, że nie mogę udzielić ci dokładnej odpowiedzi na to pytanie. Zalecam bezpośredni kontakt z ich obsługą klienta pod numerem 1-877-890-3150. Dziękuje za przeczytanie!