Te 20 banków daje 3880 dolarów za otwarcie konta!

Category: Bank Of America
17 lutego 2021

autor: Saeed Darabi – Ostatnia aktualizacja 15 czerwca 2015 r. (Ten post może zawierać linki partnerskie).

Kto nie lubi darmowych pieniędzy?

Wszyscy to robimy, dlatego nasza ogromna lista 40 firm praktycznie rozdających darmowe pieniądze (łącznie 4327,25 USD) jest jednym z najpopularniejszych postów na MoneyPantry.

Dzisiaj porozmawiamy o bankach, które oferują darmowe pieniądze.

Odkąd gospodarka zaczęła się osłabiać pod koniec 2007 r., Wydaje się, że wiele branż (i osób) walczyło o utrzymanie się na powierzchni. O dziwo, nawet banki międzynarodowe popadają w tę „walkę, jeśli mówimy względnie.

Jednym ze sposobów, w jaki banki próbują wrócić do dawnych sukcesów, jest oferowanie zachęt przychodzącym klientom.

W szczególności mówimy o promocjach bankowych, które oferują gotówkę w zamian za otwarcie nowego konta: czek lub oszczędności.

Nawet w najlepszych czasach banki zawsze szukają nowych klientów, a niektórzy klienci nigdy nie przestają szukać nowego banku. Niektóre badania (takie jak World Retail Banking Report 2013) wykazały, że nawet 10% klientów bankowych jest gotowych do zmiany banku w ciągu 12 miesięcy.

Oznacza to, że bank ma wiele motywacji, aby próbować przyciągać ludzi, którzy są między bankami.

Spis treści

Promocje bankowe: czy rzeczywiście możesz skorzystać z tych zachęt?

Tak, najpierw najważniejsze pytanie!

Jeśli ktoś oferuje ci 200 dolarów, aby po prostu zdeponować 100 dolarów w swoim banku, prawdopodobnie masz wrażenie, że jest haczyk.

W końcu to zwrot około 300 procent!

Cóż, jest i nie ma haczyka!

Mówiąc najprościej, nie ma haczyka. Po prostu zmień swoje konto, wpłać pieniądze i odbierz nagrodę. Jeśli plan przebiega bez żadnych problemów, taka jest rzeczywistość sytuacji; to prosta wymiana pieniędzy w zamian za kontynuację działalności.

Mówiąc mniej prosto, haczyk jest taki sam, jak na każdym innym koncie bankowym. Obejmuje wszystkie ukryte opłaty i pułapki, które towarzyszą kontom bankowym, ciągłe ryzyko nieznanych opłat za takie rzeczy, jak miesięczne utrzymanie lub stagnacja aktywności na koncie.

Te „połowy są dość standardowe, jeśli chodzi o konta bankowe. Jeśli kiedykolwiek zakładałeś konto bankowe, podejmowałeś takie samo ryzyko, jak gdybyś korzystał z tych programów motywacyjnych.

Wierz lub nie, bankowość to konkurencyjna branża.

Jeśli jesteś jednym z prawie 75% Amerykanów, którzy mają mniej niż 1000 USD oszczędności w nagłych wypadkach, możesz realistycznie rozważyć zakup nowego banku.

Banki są więcej niż chętne, aby zaoferować Ci pieniądze, aby dołączyć do nich, ponieważ w ich najlepiej zaplanowanych planach nadal będziesz z nimi, gdy chcesz zaciągnąć pożyczkę na dom lub samochód.

Bank chce cię na dłuższą metę, jasno powiedział.

Jednak przychodzący klienci powinni starannie przygotowywać się do przeniesienia banków, ponieważ czasami koszty zamknięcia rachunków mogą przewyższyć gotówkę, która zostanie uzyskana z przeniesienia rachunków.

20 najlepszych banków, które płacą za otwarcie konta (2014)

Zanim przejdziemy do listy, chciałbym szybko poruszyć jeden ważny punkt.

Warto powiedzieć dwa razy – zanim zaczniesz korzystać z tych programów, zbierz informacje!

Będziesz chciał wiedzieć, co jest napisane drobnym drukiem, aby wiedzieć, czy jest to naprawdę dobre dla Ciebie.

Poniżej wymienimy podstawowe opisy każdego programu, ale jeśli myślisz o nich poważnie, upewnij się, że chronisz się, czytając wszystkie dokumenty.

1. Wells Fargo – do 250 $ premiiZachętą Wells Fargo jest otrzymanie do 250 $ premii za otwarcie konta czekowego.

Warunki: Musisz zasilić swoje konto kwotą 25 dolarów lub więcej, a następnie dokonać 10 transakcji kartą debetową (lub ustawić bezpośrednią wpłatę) w ciągu 60 dni od otwarcia konta.

Gdy wypełnisz te warunki, prześlą Ci pieniądze w ciągu 45 dni.

Termin obowiązywania tej oferty to 21 listopada 2014 r.

2. SunTrust – do 200 $ premiiSuntrust to przykład banku, który stosuje nieco bardziej rygorystyczny proces uzyskiwania premii. Suntrust oferuje od 100 do 200 USD za otwarcie konta czekowego z kodem promocyjnym FALL14CHECKING.

Warunki: Musisz wpłacić co najmniej 100 $ przy pierwszym depozycie. Następnie musisz kwalifikować się do bezpośredniej wpłaty w wysokości co najmniej 1000 USD i dokonać jednej płatności online na kwotę co najmniej 50 USD w ciągu pierwszych 60 dni.

Oto warunki dla 100 $, a warunki dla 200 $ są następujące : Kwalifikuj się do bezpośredniego depozytu w wysokości co najmniej 2000 USD i dokonaj dwóch płatności rachunków online w wysokości co najmniej 50 USD w ciągu pierwszych 60 dni.

Jeśli spełniasz wymagania któregokolwiek z bonusów, zostanie on zdeponowany w ciągu 8 tygodni.

3. Chase – 150 $ bonusuChase oferuje bonus w wysokości 150 dolarów za otwarcie konta czekowego Total, ale musisz być nowym klientem!

Warunki: Musisz wpłacić minimalny depozyt w wysokości 25 $ w momencie otwarcia konta i dokonać kwalifikowanego bezpośredniego depozytu w wysokości 500 $ lub więcej w ciągu pierwszych 60 dni od otwarcia konta.

Wydrukuj kupon lub poproś o przesłanie go e-mailem, aby otrzymać ten bonus; możesz również złożyć wniosek online, aby otrzymać bonus.

Po spełnieniu wymagań otrzymasz bonus w ciągu 10 dni (co jest dość szybkie w porównaniu z innymi bankami z tej listy!)

Twoje konto może mieć przypisaną miesięczną opłatę, więc przed wybraniem tej opcji sprawdź drobny druk.

Ta oferta wygasa 2 grudnia 2014 r.

4. BBVA Compass Bank – do 200 $ premiiDla tych, którzy nie wiedzieli, BBVA Compass jest oficjalnym bankiem National Basketball Association – i chcą, abyś to wiedział!

BBVA oferuje różne rodzaje drobnych zachęt, aby zarejestrować swoje nowe oficjalne konto czekowe NBA.

Warunki: ten staje się trochę skomplikowany. Otwórz nowe konto i wpłać minimum 25 $, aby otrzymać 75 $ bonusu gotówkowego (który może wynosić od 25 $ do 75 $, w zależności od stanu, w którym mieszkasz).

Jeśli dokonasz co najmniej trzech płatności rachunków online, z których każda musi przekraczać 50 USD, otrzymasz e-kartę podarunkową o wartości 100 USD dla NBAStore.com (jeśli zostanie wykonana w ciągu 90 dni od otwarcia konta).

Jeśli aktywujesz Direct Deposit Dash, a następnie dokonasz co najmniej dwóch bezpośrednich wpłat w wysokości co najmniej 300 USD w ciągu tych samych 90 dni, otrzymasz od Amazon e-kartę podarunkową o wartości 15 USD.

Jeśli aktywujesz Swipe for Songs, a następnie dokonasz co najmniej 40 transakcji kartą debetową w ciągu 30 dni, otrzymasz kartę podarunkową iTunes o wartości 10 USD.

Możesz ubiegać się o tę ofertę online lub osobiście. Oferta dla osób, które potrafią robić interesy!

5. Santander Bank – 240 $ bonusuSantander Bank chce, abyś przyszedł i otworzył konto czekowe „extra20 i skonfigurował bezpośrednią wpłatę.

Powiedzmy to otwarcie: oni nie szukają kandydatów o niskich dochodach.

Warunki: Aby otrzymać bonusy z konta czekowego extra20, musisz wpłacać 1500 $ na swoje konto za pomocą bezpośredniego depozytu, KAŻDEGO miesiąca.

Jeśli nie otrzymasz tej kwoty w postaci bezpośrednich wpłat, nie otrzymasz żadnego bonusu i zostaniesz ukarany grzywną w wysokości 10 USD.

Jednak za każde zdeponowane 1500 $ Santander wyrzuci kolejne 10 $.

To z pewnością przypadek malejących zysków, ale jest jeden aspekt, który działa na Twoją korzyść: ta umowa jest w toku! Więc patrzysz na 240 USD rocznie, w przeciwieństwie do 240 USD za krótkoterminową jednorazową płatność.

Jeśli lubisz grać w długą grę, może to być dla Ciebie dobra oferta.

6. Ogólnopolski Bank – 200 $ bonusuW przeciwieństwie do poprzedniego wpisu na liście, Nationwide chce zawrzeć z Tobą krótką i słodką ofertę w ramach zachęty.

Warunki: Utwórz nowe konto e-czekowe z kodem promocyjnym 02106460 (zalecane kopiowanie i wklejanie!) Przed 12 stycznia 2015 r.

Musisz wpłacić minimalną wpłatę początkową w wysokości 50 USD, a następnie dokonać bezpośredniej wpłaty w wysokości co najmniej 200 USD miesięcznie.

Rób to przez dwa miesiące, a następnego miesiąca (po 90 dniu) otrzymasz 200 $ premii.

Krótkie i proste i niezbyt wysokie narzuty dla różnych przedziałów dochodów.

7. Capital One 360 ​​- 50 $ bonusuByć może słyszałeś o tym, kiedy nazywała się ING Direct.

Teraz nazywa się Capital One 360, ale nadal oferuje 50 $ jako bonusową promocję.

Warunki: Jeśli otworzysz rachunek bieżący za pośrednictwem Capital One 360 ​​i dokonasz trzech zakupów kartą debetową w ciągu 45 dni od otwarcia konta, otrzymasz premię w wysokości 50 USD, która zostanie wpłacona odpowiednio 50 dnia.

Ważne jest, aby pamiętać, że zamiast zakupów kartą debetową możesz również dokonywać płatności Person2Person, a te nadal będą ważne do całkowitej kwoty.

8. BMO Harris Bank – 200 $ premiiNiegdyś miała się zakończyć pod koniec lata, BMO Harris przedłużyło tę ofertę do grudnia 2015 roku!

Warunki: Przychodzący klienci mogą otrzymać 150 USD za utworzenie „codziennego konta rozliczeniowego lub 200 USD za otwarcie konta Select Checking lub Portfolio (i oczywiście będziesz musiał dokonać kwalifikowanej bezpośredniej wpłaty, jak to zwykle bywa).

Możesz również ustawić wypłatę emerytury lub składkę na ubezpieczenie społeczne, która będzie pełnić rolę bezpośredniego depozytu.

Musisz dokonywać jednej z tych wpłat raz w miesiącu, a ich wartość musi wynosić 300 USD lub więcej. Pierwszej wpłaty należy dokonać w ciągu 60 dni od otwarcia konta.

Otrzymasz premię około 120 dni po otwarciu konta, jeśli spełniasz wymagania.

Zauważysz drobnym drukiem, że to konto musi pozostać otwarte przez co najmniej sześć miesięcy, więc upewnij się, że planujesz to, wchodząc!

Twoja nagroda pieniężna zostanie zgłoszona do IRS i zostanie uwzględniona w podatkach.

To konto, podobnie jak większość typów kont, wiąże się z kilkoma małymi opłatami miesięcznymi.

Jednak podobnie jak w przypadku większości kont, opłaty te zostaną zniesione, jeśli spełnisz jeden z kilku różnych warunków, które są wymienione na stronie internetowej firmy.

9. Bank of America – 100 $ bonusuBank of America chce, abyś otworzył nowe konto czekowe za pomocą kodu promocyjnego BAW100N i chce, abyś zrobił to przed 31 grudnia 2014 r.

Jeśli to zrobisz, będziesz kwalifikować się do premii w wysokości 100 $.

Warunki: Musisz wpłacać 2000 USD w postaci bezpośrednich wpłat każdego miesiąca przez trzy miesiące i musisz być nowym klientem (dotychczasowi klienci nie kwalifikują się).

Oczywiście ta oferta ma dość wysokie miesięczne zapotrzebowanie na bezpośrednie wpłaty, więc nie jest to najlepsza opcja dla wszystkich.

10. Bank USA – 100 $ bonusuJest to oferta, która wymaga założenia zarówno rachunku czekowego, jak i oszczędnościowego. Jest to umowa, która ma niski koszt wejścia, ale wymaga, abyś mógł przez chwilę siedzieć na gotówce.

Warunki: Jeśli zarejestrujesz się w programie oszczędnościowym START w US Bank, możesz zarobić 50 USD na karcie Rewards Visa i ponownie w ciągu roku.

Musisz otworzyć konto sprawdzania pakietów z minimalną wpłatą w wysokości 50 $ i konto oszczędnościowe na rynku pieniężnym pakietu z minimalnym depozytem otwierającym 25 $.

Następnie musisz ustawić cykliczne przelewy z czeku na konto oszczędnościowe, a otrzymasz swoją kartę, gdy osiągniesz 1000 dolarów.

Jeśli pozostawisz go na poziomie 1000 USD lub wyższym bez dotykania go przez rok, otrzymasz drugie 50 USD.

11. Piąty trzeci bank – 250 $ bonusuCi z was, którzy mieszkają na zachodnim wybrzeżu, prawdopodobnie nie znają Piątego Trzeciego Banku, banku, który koncentruje się regionalnie we wschodniej i południowej części Stanów Zjednoczonych.

Jednak oferują całkiem niezłą zachętę do robienia z nimi interesów, jeśli mieszkasz gdziekolwiek w pobliżu.

Możesz zarobić od 150 do 250 USD, w zależności od typu konta, na które się zarejestrujesz.

Warunki: Bez względu na to, który wybierzesz, warunki są takie, że utrzymujesz konto otwarte przez 90 dni i dokonasz co najmniej jednego depozytu w wysokości 100 USD lub więcej w ciągu pierwszych 60 dni. Poza tym:

 • Użyj kodu MA 95715, aby otworzyć konto czekowe „Essential lub „eAccess i uzyskaj prawo do 150 $.
 • Użyj kodu MA 76069, aby otworzyć „rozszerzone, „założone lub „preferowane konto czekowe, aby kwalifikować się do 250 USD.Aby otworzyć konto, przejdź do lokalnego banku piątego trzeciego lub zadzwoń do niego pod numer 1-800-333-7595.

  Konta muszą zostać otwarte do 20 grudnia, aby skorzystać z tej oferty i oczywiście muszą spełniać warunki opisane powyżej.

  Jednak w porównaniu z innymi bankami jest to bardzo rozsądny termin, w którym można poprosić Cię o pozostawienie otwartego konta (a także ułatwia otwarcie innych).

  12. Odkryj bank – 50 $ bonusuJest to umowa, która niekoniecznie jest skierowana do nowych klientów.

  Discover chce, abyś otworzył konto Discover Bank Cashback Checking, a nawet pozwoli Ci to zrobić, jeśli masz już kartę Discover lub jesteś klientem wpłacającym.

  Warunki : Otwórz jedno z tych nowych kont z minimalną obniżką o 25 USD przed 15 grudnia 2014 r. I otrzymaj bonus do 19 stycznia 2015 r.

  To konto przyniesie Ci zwrot 10 centów za każdą miesięczną transakcję, którą wykonujesz, co dotyczy wielu różnych rodzajów powtarzających się płatności, które dokonujesz regularnie.

  Jednak to pierwsze 100, więc nagrody nie są nieograniczone.

  Ta umowa ma jednak bardzo niską barierę wejścia.

  13. Salem Five Bank – Karta podarunkowa Visa o wartości 100 USDSalem Five Bank oferuje nagrody za otwarcie u nich rachunku bieżącego. Jest podobny do innych ofert tutaj w sposobie, w jaki działa, ale opiera się nieco bardziej na drobnych szczegółach.

  Warunki: Musisz otworzyć rachunek bieżący i dokonać dwóch bezpośrednich wpłat o wartości 250 $ lub więcej za sztukę.

  Alternatywnie możesz dokonać sześciu płatności rachunków online (o wartości 25 USD lub więcej za sztukę) lub dokonać 20 transakcji kartą debetową (o wartości co najmniej 5 USD za sztukę).

  Jeśli możesz spełnić te wymagania w ciągu pierwszych 60 dni od otwarcia konta, otrzymasz kartę nagrody w ciągu 4 do 6 tygodni od spełnienia wymagań.

  14. KeyBank – 200 $ bonusuKeyBank chce, abyś otworzył jeden z sześciu różnych rodzajów rachunków czekowych przed 5 grudnia 2014 roku, w zamian za co otrzymasz 200 $.

  Warunki: Musisz otworzyć konto przed podaną datą i musisz wpłacić 1000 $ na bezpośrednie wpłaty w ciągu pierwszych dwóch miesięcy posiadania konta.

  Jak pojawiło się kilka różnych miejsc na tej liście, nagroda zostanie podana na formularzu podatkowym.

  Bezpośrednie depozyty mogą obejmować tylko emerytury, fundusze rządowe, ubezpieczenia społeczne lub listy płac.

  WAŻNA INFORMACJA: Ta oferta pojawi się TYLKO w przypadku wprowadzenia kodu promocyjnego ONFT0614 podczas rejestracji konta. Nie zapomnij o tej części!

  15. PNC Bank – 300 $ bonusuPo pierwsze, ta umowa NIE jest dobra dla wszystkich 50 stanów.

  Wymienię stany, w których ma to zastosowanie: AL, DC, DE, FL, GA, IL, IN, KY, MD, MI, MO, NC, NJ, NY, OH, PA, SC, VA, WI i Dystrykt Kolumbii.

  Jednak ta umowa może pochwalić się jedną z najwyższych nagród na liście (wraz z najwyższymi wymaganiami).

  Warunki: Musisz otworzyć nowe konto w wirtualnym portfelu online lub kliknąć łącze na tej stronie, aby wysłać kupon (w celu zrealizowania w rzeczywistym oddziale).

  W ciągu pierwszych 60 dni musisz przelać na swoje konto 5000 USD za pomocą bezpośredniego wpłaty, a także dokonać pojedynczej płatności za pomocą rachunku online.

  Po spełnieniu wymagań otrzymasz premię w ciągu 60 dni i masz czas do 31 grudnia 2014 r. Na INICJOWANIE oferty (ale będziesz mieć więcej czasu na jej ukończenie).

  Zapewnia to całkiem niezłą nagrodę, jeśli zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć koszt bezpośredniego depozytu, ale musisz być w przedziale 30 000 + rok, aby pokryć te bezpośrednie depozyty.

  Pięć ostatnich pozycji na tej liście to nadal bankowe sposoby zdobywania nagród, ale są one nieco bardziej niekonwencjonalne niż te powyżej, jeśli chodzi o nagrody / metody.

  16. Citizens Bank – 1000 $ premii za oszczędności w college’uTo propozycja dla myślicieli długoterminowych.

  Citizens Bank chce, abyś zarejestrował się na swoim koncie oszczędnościowym CollegeSaver i oferuje 1000 $ jako bonus, aby wpłynąć na twoją decyzję (choć przychodzi to z dużym opóźnieniem).

  CollegeSaver to oprocentowane konto planu oszczędnościowego.

  Warunki: Musisz otworzyć konto przed 12 urodzinami Twojego dziecka! Następnie co roku musisz oszczędzać minimalną roczną kwotę, w przeciwnym razie umowa zostanie zerwana.

  Jednak gdy Twoje dziecko skończy 18 lat, otrzymasz dodatkowe 1000 USD.

  Jeśli możesz grać w tę długoterminową grę, warto zauważyć, że jeśli otworzysz konto przed ich szóstymi urodzinami i spełnisz wszystkie warunki, zaoferują Ci 2000 $.

  W żadnym wypadku nie jest to mała kwota, ale mogą istnieć bardziej efektywne sposoby zarobienia 2000 USD w ciągu dwunastu lat (a 2000 USD będzie dużo mniej pieniędzy 12 lat później, to na pewno).

  17. First Republic Bank – 25 $ premiiFirst Republic Bank, którego nie należy mylić z Citizens Bank, oferuje niewielką nagrodę swoim dotychczasowym klientom, którzy chcą pobrać oprogramowanie. Oprogramowanie nazywa się Trusteer Rapport, jest bezpłatne i zostało zaprojektowane w celu ochrony poufnych informacji bankowych przed wścibskimi oczami Internetu.

  First Republic tak pasjonuje się ochroną Cię przed kradzieżą tożsamości, że oferuje 25 $ premii za samo pobranie oprogramowania, które zostało opracowane przez IBM.

  Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto po pobraniu programu Trusteer Rapport i wysłać wiadomość e-mail do banku, informując go, dokąd wysłać kredyt.

  Ten jest łatwy i rozważny, jeśli jesteś już klientem Pierwszej Republiki!

  18. Regionalny Bank – 165 $ bonusuTen oferuje określoną kwotę pieniędzy, aby zaspokoić ich promocyjną ofertę.

  Sposób, w jaki to działa, jest przyjemny i prosty, wystarczy otworzyć konto w Regions Bank za pomocą kodu promocyjnego „165, a następnie spełnić te warunki.

  Warunki: Dokonaj 10 zakupów kartą Regions Visa Check w ciągu 60 dni od otwarcia konta.

  W ciągu tych 60 dni będziesz musiał wpłacić 500 USD lub więcej w postaci bezpośrednich wpłat na swoje konto.

  Jeśli uda ci się spełnić te dwa wymagania, w ciągu kilku tygodni otrzymasz 165 $!

  Jednak oferta jest dostępna tylko w tych stanach: AL, AR, FL, GA, IL, IN, IA, KY, LA, MS, NC, SC, TN i TX.

  19. BankDirect – mile AAdvantageDużo latasz? CHCESZ dużo latać?

  Sprawdź to: BankDirect chce, abyś otworzył specjalne konto bankowe BankDirect do rozliczania mil, aby zdobywać punkty do mil American Airlines AAdvantage.

  Otrzymasz 1000 mil za otwarcie konta, 5000 za skonfigurowanie bezpośredniej wpłaty i 2000 mil za korzystanie z usługi opłacania rachunków online przez rok (ale możesz również zarobić 1000 dodatkowych mil za polecenie znajomego!)

  To możliwe 8 lub 9 tysięcy mil za bardzo małą pracę, która zaprowadzi Cię praktycznie wszędzie, gdzie chcesz.

  Oczywiście jest to połączenie banku i linii lotniczej, więc możesz się założyć, że jest coś napisanego drobnym drukiem!

  Jest tu zbyt wiele do wyszczególnienia, więc jeśli jesteś zainteresowany tym, będziesz chciał to dokładnie zbadać.

  Jednak z pewnością może być tego warte: mówimy o wielu kilometrach!

  20. TD Bank – 100 $ bonusuZakończmy listę czymś łatwym, dobrze?

  TD Bank chce, abyś zarejestrował się w swojej karcie kredytowej Easy Rewards Visa i wydał 500 USD w ciągu trzech miesięcy.

  Jeśli to zrobisz, otrzymasz 10000 punktów (po kursie 1 USD za 100 punktów), co daje zwrot gotówki w wysokości 100 USD.

  Odzyskanie 20% wydatków nie jest wcale złym interesem.

  Ale podobnie jak wszystkie oferty na tej liście, powinieneś trochę poczytać, jeśli myślisz o tym poważnie. Zawarcie umowy, o której niewiele wiesz, może potencjalnie kosztować Cię pieniądze, które próbujesz zarobić!

  Więc jaki jest wynik?Te promocje bankowe najlepiej nadają się dla kogoś, kto już planuje przejść do nowego banku.

  Oczywiście możesz spróbować je przejrzeć i wykorzystać jak najwięcej; ta część zależy wyłącznie od Ciebie. W końcu są tutaj całkiem słodkie zachęty, jeśli masz moc, aby z nich skorzystać!

  Nawet jeśli jesteś zwykłym czytelnikiem, nie zapominaj, że KAŻDY raz, kiedy zakładasz konto bankowe, musisz znać drobne szczegóły: Czy to jest interesujące? Jakie są opłaty miesięczne? Czy sprawdzanie jest darmowe? Czy są jakieś korzyści?

  Bankowość to poważna sprawa i nie ma nic bardziej denerwującego niż problem z bankiem, więc korzystaj z tych bezpłatnych pieniędzy i ofert promocyjnych tylko wtedy, gdy jesteś dobrze poinformowany.

  Podziel się swoimi przemyśleniami Anuluj odpowiedźChcesz 50 dolarów?Zainstaluj aplikację Nielsen Computer & Mobile Panel na dowolnym urządzeniu i zarób do 50 USD.