Zasady i warunki

Ta strona internetowa i dostawcy na niej dostarczeni są przeznaczone dla klientów pełnoletnich w związku z firmami, z których można skorzystać tylko poprzez złożenie zamówienia, które stanowi prawną umowę między Konsumentem a Firmą. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku, możesz zostać poproszony o natychmiastowe opuszczenie witryny i niezłożenie zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób automatyczny oznacza, że ​​zapoznałeś się, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność w autoryzowanej ugodie składającej się z wydrukowanych tutaj Zwrotów firm.

Korzystanie z naszej witryny internetowej lub składanie zamówienia bez zapoznania się i zrozumienia naszych zwrotów dostawców może być w pełni Twoim wyborem, a Firma nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek kary wynikające z nieznajomości wymienionych tutaj klauzul.

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i ochronę Twoich prywatnych informacji. Zapoznaj się z naszą ochroną prywatności, aby uzyskać podstawowe informacje i ujawnienia dotyczące gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych.

Zasady zwrotów

Odpowiadamy za terminowe dostarczenie Produktu iz zachowaniem potrzeb Klienta wskazanych w Zamówieniu. W przypadku naruszenia któregokolwiek ze zobowiązań Konsumenta, Klient ma prawo do częściowego lub całkowitego zwrotu kosztów w odpowiedzi na naszą Ochronę MoneyBackAssure.

Zasady dotyczące plagiatu

Ponieważ mamy zespół doświadczonych pisarzy akademickich i ekspertów materiałowych, prawdopodobieństwo, że nasz artykuł zawiera plagiat, jest niewielkie lub wcale. Niemniej jednak, dla zadowolenia naszych kupujących, przeprowadzamy ostateczną analizę za pomocą niezawodnego narzędzia do sprawdzania plagiatu, takiego jak Turnitin, a raport o plagiacie może być również wysłany wraz z artykułem.

Wykorzystanie witryny:

Poniższy zapis informacji jest mechanicznie pobierany i zapisywany na naszych serwerach internetowych za każdym razem, gdy ktoś korzysta z naszej witryny internetowej:

  • adres IP
  • System operacyjny i wersja
  • przeglądarka internetowa i wersja
  • data i godzina dostępu
  • Lokalizacja (region, kraj, stan, metropolia)
  • Średni czas trwania
  • Średnia liczba przejść do stron

Te dane są zbierane za pomocą plików cookie przeglądarki osoby w celu określenia zachowania Witryny z Klientami i zapewnienia im łatwego przeglądania sieci. Jeśli nie chcesz, abyśmy pobierała takie podstawowe informacje, możesz zostać poproszony o wyłączenie plików cookie w przeglądarce b

Zasady anulowania

W następujących dwóch przypadkach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Kupującego.

  • W przypadku, gdy klient celowo lub nieumyślnie naruszył którykolwiek lub całość warunków i okoliczności LUB
  • Jeśli Kupujący zostanie uznany za oszukanego lub odpowiedzialny za oszustwo.

Żadne odszkodowanie nie może zostać przyznane Klientowi w wyżej wymienionych okolicznościach.

W przypadku, gdy Konsument chce anulować zamówienie, jest proszony o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia, ponieważ jest to zwykle czas potrzebny do realizacji zamówienia i przekazania obowiązków pisarzowi. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegać potrąceniu opłaty za przetwarzanie zamówienia.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do zmiany tych okoliczności czasami, ponieważ uzna to za zgodne, a dalsze korzystanie z pozycjonowania będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności, ogłosimy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej domowej stronie internetowej i na innych kluczowych stronach w naszej witrynie internetowej. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w sposobie korzystania z naszych klientów witryny ‟Informacje umożliwiające identyfikację osoby, powiadomienie e-mailem lub pocztą tradycyjną zostanie prawdopodobnie wysłane do osób, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności zostaną prawdopodobnie opublikowane w naszej witrynie 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Z tego powodu sugeruje się, aby codziennie ponownie czytać to oświadczenie

Niniejsze warunki stanowią część Ugody między Kupującym a nami. Wejście na tę stronę internetową i / lub zobowiązanie się do dokonania rezerwacji lub Umowy oznacza zrozumienie, uzgodnienie i akceptację Zastrzeżenia i pełnych wyrażeń i sytuacji w nim zawartych. Twoje ustawowe prawa kupującego pozostają nienaruszone.