Użyj tej sztuczki, aby uzyskać numer konta Chase, zanim otrzymasz kartę

Użyj tej sztuczki, aby uzyskać numer konta Chase, zanim otrzymasz kartę
Category: Limit Kredytowy
16 października 2020

Aktualizacja z maja 2019 r . : Żyje i działa dobrze! Chociaż nie możesz już zobaczyć swojego numeru konta za pośrednictwem głównej witryny Chase, możesz zobaczyć numer swojego konta w aplikacji Secure Message Center of Chase. Poznaj szczegóły poniżej!

Aktualizacja z grudnia 2019 r . : Wygląda na to, że aplikacja mobilna Chase wyświetla teraz tylko ostatnie cztery cyfry numerów kont, co powoduje, że ta sztuczka jest obecnie bezużyteczna. W przyszłości zaktualizuję ten post o wszelkie zmiany.

Zazwyczaj nowo zatwierdzona karta kredytowa dotrze do Twojej skrzynki pocztowej lub drzwi wejściowych po około tygodniu. W większości przypadków nie stanowi to problemu – możesz po prostu użyć karty, którą już masz, czekając na nową kartę.

Są jednak przypadki, w których nie jest to optymalne. Jedna powszechna sytuacja – chcesz spełnić minimalne wymagania dotyczące wydatków i masz pilny zakup.

Rozważ ten przykład: w poniedziałek otrzymujesz zgodę na nową kartę i chcesz kupić świetny zestaw bagażu na Amazon.com, zanim wyruszysz na wycieczkę w sobotę. Jeśli zamówisz przedmiot w środę z wysyłką Prime, prawdopodobnie dotrze on przed wyjazdem. Ale Twoja nowa karta jeszcze nie dotarła. Gdybyś tylko miał teraz nowy numer konta karty, aby znaczący zakup mógł liczyć się z minimalnym wymaganiem wydatków…

Cóż, jeśli Twoja nowa karta została wydana przez Chase, istnieje sztuczka, aby uzyskać numer konta, gdy karta jest w drodze do Ciebie.

Możesz teraz pomyśleć: „Kto potrzebuje do tego sztuczki… po prostu zadzwoń do Chase i poproś o numer konta”. To logiczne. Problem polega na tym, że przedstawiciele Chase nie podadzą Ci numeru konta przez telefon.

Oto trzyetapowy trik pozwalający uzyskać numer konta Chase, gdy fizyczna karta jest w drodze do Ciebie. To proste jak bułka z masłem!

1. Zdobądź ostatnie cztery cyfry karty ze strony Chase

Zaloguj się na stronie kart kredytowych Chase pod adresem Chase.com.

Przewiń listę swoich kont, aż znajdziesz nowe (prawdopodobnie na dole listy).

Zanotuj lub zanotuj ostatnie cztery cyfry tego konta.

Gdy Twoja nowa karta Chase zostanie zatwierdzona, konto pojawi się w portalu konta Chase. Ostatnie cztery cyfry nowego konta są wyświetlane w nagłówku przeglądu karty.

2. Wyślij notatkę lub pytanie za pośrednictwem bezpiecznego centrum wiadomości

Przewiń całą drogę z powrotem do góry strony. W prawej górnej części ekranu powinno pojawić się łącze do bezpiecznego centrum wiadomości . Kliknij ten link.

Spowoduje to wyświetlenie listy składającej się z dwóch pozycji. Kliknij drugą pozycję: Wyślij nową wiadomość

W sekcji Moje konta osobiste (lub Moje konta firmowe, jeśli masz do czynienia z firmową kartą kredytową), kliknij menu rozwijane Wybierz temat obok opcji Karta kredytowa .

W Secure Message Center wybierz temat zapytania, a następnie kliknij Go . Jeśli Twoja nowa karta jest osobistą kartą kredytową, skorzystaj z sekcji Moje konta osobiste, a jeśli jest to firmowa karta kredytowa, skorzystaj z sekcji Moje konta biznesowe .

Możesz wybrać dowolny typ zapytania. Wybrałem Inne / Zapytanie nie ma na liście . Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk Przejdź .

To przeniesie Cię do ekranu, na którym wprowadzasz swoją wiadomość.

Kliknij menu rozwijane Numer konta i wybierz wiersz z czterema ostatnimi cyframi, które odpowiadają cyfrom Twojej nowej karty (odnotowanym w kroku 1 tego postu).

Wpisz notatkę lub pytanie w polu tekstowym oznaczonym Wiadomość :, a następnie kliknij Wyślij .

Wybierz wpis z menu rozwijanego, który odpowiada Twojej nowej karcie, a następnie wprowadź notatkę lub pytanie w polu Wiadomość .

3. Wyświetl swoją wiadomość w wysłanych elementach w aplikacji Chase, aby zobaczyć numer konta

Po wysłaniu wiadomości po prostu przejdź do aplikacji Chase na smartfonie. Przejdź do bezpiecznego centrum wiadomości. Stuknij ikonę folderu. Wybierz folder Wysłane wiadomości . Następnie stuknij wiersz wiadomości, którą właśnie wysłałeś.

Spowoduje to wyświetlenie kopii wysłanej wiadomości. Kluczową kwestią jest to, że pełny numer konta zostanie wyświetlony na tym ekranie! Poniższy obraz przedstawia postęp ekranów w aplikacji.

Możesz dokonać zakupu za 1 USD, aby potwierdzić, że karta jest aktywna

Po wykonaniu tego 3-etapowego procesu i uzyskaniu nowego numeru konta (podczas gdy moja karta Sapphire Reserve była przesyłana do mnie), zweryfikowałem, że działa.

Poszedłem do Amazon.com i dodałem tę kartę do listy (kilkudziesięciu) kart. Następnie ponownie doładowałem saldo karty podarunkowej o 1 USD. Dlatego widzisz, że mój dostępny kredyt jest o jeden dolar mniejszy niż mój limit kredytowy na obrazku pokazanym w kroku pierwszym.

Do daty ważności karty dodałem po prostu cztery lata do miesiąca zatwierdzenia. Ponieważ moja karta została zatwierdzona w sierpniu 2016 r., Wykorzystałem datę ważności – sierpień 2020 r. Udało się! Aktualizacja: Otrzymałem kartę i faktycznie ma ona rok 2019 jako rok wygaśnięcia. Aktualizacja lipiec 2018: Nowa karta Chase Ink Preferred, którą otrzymałem w lipcu 2018 r. (Z premią w wysokości 80 000 punktów), miała datę ważności w lipcu 2023 r. (Tj. 5 lat od złożenia wniosku).

Zauważ, że nie dokonałem większego zakupu doładowania za pomocą mojej Sapphire Reserve, ponieważ otrzymywałem 5% zwrotu gotówki na Amazon.com za pomocą mojej karty Discover It w tym kwartale! Możesz ubiegać się o tę kartę tutaj.

Jedyna przeszkoda w niektórych przypadkach: CVV

Jeśli chcesz użyć karty w witrynie lub systemie zamówień telefonicznych, który wymaga wartości weryfikacyjnej karty (CVV) – trzy- lub czterocyfrowego kodu na karcie – niestety nie masz szczęścia, dopóki nie pojawi się fizyczna karta.

Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach można zmienić typ płatności po złożeniu zamówienia. Może to być podejście „ostateczne”, jeśli wymagany jest kod CVV i musisz złożyć zamówienie, zanim fizyczna karta będzie dostępna.

Czy ta sztuczka ci się przyda? Podziel się swoimi przemyśleniami i innymi podobnymi sztuczkami w komentarzach poniżej!

Aby otrzymać najnowsze wskazówki i wskazówki oraz mój niestandardowy arkusz kalkulacyjny do śledzenia kart kredytowych za darmo, zarejestruj się na moją listę e-mailową!