Wysyłaj pieniądze za granicę w celu odbioru gotówki

Category: Istnieje Wiele
17 lutego 2021
 • Limit kwoty transakcji

  Wysyłaj do 999,99 USD za transakcję co 24 godziny 4, 5.
 • Brak opłaty za transfer

  TD TD nie pobiera opłaty za transfer za tę usługę 6. Western Union ® Money Transfer SM pobiera opłatę za przelew, przy każdej transakcji obowiązują również kursy wymiany walut 2.Jak wysłać Western Union ® Money Transfer SM

  Poczuj się pewnie, wiedząc, że Twoje transakcje TD Global Transfer są chronione przez TD Online i Mobile Security Guarantee.

  Oto, jak możesz zacząć i wysyłać swoje wsparcie bliskim na całym świecie.

 • Zarejestruj się w TD Global Transfer.
 • Uzyskaj wycenę: wybierz kraj i wyślij kwotę.Wybierz metodę przelewu: wybierz „Wyślij do odbioru gotówki, aby wysłać pieniądze za pomocą Western Union ® Money Transfer SM.Rozpocznij przelew: potwierdź swoje dane osobowe, wybierz istniejącego odbiorcę lub wprowadź dane nowego odbiorcy i potwierdź.Udostępnij numer śledzenia (MTCN) odbiorcy, który może śledzić jego status.Śledź status swojej transakcji online, korzystając z historii transakcji TD Global Transfer.Dowiedz się, jak przesyłać pieniądze za granicę za pomocą TD Global Transfer na EasyWeb lub aplikacji TD.

  Inne sposoby przesyłania pieniędzy za granicę

  Istnieje wiele sposobów wysyłania pieniędzy do bliskich za granicą dzięki TD Global Transfer.

  Visa DirectTD Global Bank TransferChcesz porozmawiać z nami bezpośrednio? Skontaktuj się z nami

  WESTERN UNION nazwa, logo i pokrewne znaki towarowe i usługowe, posiadane przez Western Union Holdings, Inc., są zastrzeżone i / lub wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach i wykorzystywane są za pozwoleniem.

  Znak towarowy Visa International Service Association i używany na podstawie licencji.

  ® Logo TD i inne znaki towarowe są własnością The Toronto-Dominion Bank.

  1 Lokalizacje agentów Western Union® mogą również udostępniać odbiorcy alternatywne opcje odbioru.

  2 Western Union ® zarabia również na wymianie walut. Wybierając nadawcę pieniędzy, dokładnie porównaj opłaty Western Union® i kursy wymiany walut z opłatami innych dostawców. Opłaty Western Union®, kursy wymiany walut i podatki mogą się różnić w zależności od marki, kanału i lokalizacji, w zależności od wielu czynników. Opłaty Western Union i kursy wymiany walut mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

  3 Czas świadczenia usługi i dostępność środków zależą od pewnych czynników, w tym wybranej Usługi, wyboru opcji opóźnionej dostawy, specjalnych warunków mających zastosowanie do każdej Usługi, wysłanej kwoty, kraju docelowego, dostępności waluty, kwestii regulacyjnych, kwestii ochrony konsumentów, wymogów identyfikacyjnych, ograniczeń dostawy , godziny otwarcia agentów i różnice w strefach czasowych.

  Obowiązują również limity transakcji tygodniowych, miesięcznych i TD Global Transfer marketplace. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz „Jakie są moje limity wysyłania? podczas otrzymywania wyceny na EasyWeb.

  5 zleceń Western Union ® Money Transfer SM za pośrednictwem EasyWeb będzie wliczać się do łącznych limitów Western Union ®.

  6 Przelew wysłany za pośrednictwem TD Global Transfer to transakcja, do której mogą mieć zastosowanie zwykłe opłaty transakcyjne na koncie. Aby uzyskać więcej informacji i pełną listę opłat za konto TD, zobacz O naszych rachunkach i powiązanych usługach.

  7 Większość kart kredytowych, debetowych i przedpłaconych doładowalnych Visa na całym świecie kwalifikuje się. Jednak niektóre kraje i instytucje finansowe mogą nie akceptować tych transakcji ze względu na lokalne przepisy lub inne ograniczenia. Ponadto w przypadku niektórych produktów przedpłaconych do ponownego doładowania mogą obowiązywać ograniczenia w zakresie otrzymywania płatności Visa Direct, takich jak doładowywane karty przedpłacone dla młodzieży, rządowe karty płatnicze i karty podróżne Visa.