Znajdź najlepsze firmy udzielające pożyczek konsolidacyjnych

17 lutego 2021

Skorzystaj z naszego przewodnika, aby sprawdzić i znaleźć najlepszą dla siebie firmę zajmującą się pożyczkami konsolidacyjnymi . Firmy te udzielają pożyczek, których używasz do spłaty obecnego zadłużenia . Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia umożliwia dokonanie jednej miesięcznej spłaty, zazwyczaj po niższym oprocentowaniu niż bieżące pożyczki . Przyjrzeliśmy się, jak ubiegać się o kredyt konsolidacyjny zadłużenia i oprocentowaniu, jakiego należy się spodziewać.

Rozwiąż quiz dotyczący pomocy finansowejPołącz się z Akredytowanym Partnerem

Porównaj najlepsze firmy zajmujące się konsolidacją zadłużenia

Oferuje niezabezpieczone pożyczki osobiste o stałym oprocentowaniu od 2000 do 100 000 USD. RRSO od 7,99% do 29,99%. Warunki pożyczki dostępne od dwóch do pięciu lat. Brak kar za przedpłatę. Zatwierdza i rozdziela fundusze już po 24 godzinach.

Oferuje pożyczki osobiste do 10 000 USD. Może dostarczać fundusze tego samego dnia roboczego, gwarantuje 100% satysfakcji klienta. Zapewnia weryfikację kwalifikowalności według stanu.

Oferuje pożyczki osobiste do 100 000 USD. Przetwarza zatwierdzenia w zaledwie cztery godziny. Brak kar za przedpłatę. Wymagana minimalna kwota pożyczki w wysokości 600 USD.

Oferuje pożyczki osobiste do 50 000 USD. Gwarantuje pożyczki konsumenckie w ramach Freedom Financial Network LLC. Zalecany minimalny dług w wysokości 10 000 USD do konsolidacji zadłużenia.

Pobiera opłatę instalacyjną w wysokości 89 USD. Miesięczne opłaty od 79 USD do 109 USD. Średnio 19 punktów poprawy na klienta. Nie gwarantuje konkretnych wyników. Anuluj umowę w ciągu pięciu dni od podpisania. Niedostępne we wszystkich stanach.

CountryWide Debt Relief oferuje kilka opcji umorzenia długów, w tym spłatę zadłużenia, konsolidację zadłużenia i doradztwo w zakresie kredytów konsumenckich. Pomaga osobom w trudnej sytuacji finansowej, w tym osobom rozważającym upadłość.

Oferuje pożyczki osobiste do 40000 USD. Dostępna aplikacja online. Licencjonowane w Kalifornii, Teksasie, Florydzie, Pensylwanii, Michigan, Północnej Karolinie, Wirginii i Arkansas.

Analizuje kredyt, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do uzyskania linii kredytowej o niższym oprocentowaniu. Udostępnia aplikację, która monitoruje terminy płatności kart kredytowych, minimalne płatności i stopy procentowe oraz oblicza najlepszy sposób spłaty zadłużenia.

Czym jest kredyt konsolidacyjny zadłużenia?

Konsolidacja zadłużenia to program redukcji zadłużenia, który umożliwia zaciągnięcie nowej pożyczki w celu spłaty części lub całości niespłaconych długów. W niektórych sytuacjach zmniejsza całkowitą kwotę, którą płacisz, obniżając oprocentowanie, a często daje pożyczkobiorcom więcej czasu na spłatę zadłużenia.

Konsolidacja zadłużenia usprawnia proces spłaty zadłużenia poprzez połączenie wielu rachunków w jedną płatność. Kredyt konsolidacyjny obejmuje następujące rodzaje zadłużenia:

 • Karty kredytowe
 • Pożyczki osobisteRachunki medycznePożyczki do wypłatyPożyczki studenckieJak działają kredyty konsolidacyjne?Konsolidację zadłużenia można przeprowadzić za pomocą karty kredytowej typu transfer saldo lub zaciągając pożyczkę osobistą. Nadal spłacasz pełną kwotę, którą jesteś winien, korzystając z pożyczki osobistej na konsolidację zadłużenia, ale upraszczasz płatności i chronisz kredyt. Pożyczka osobista ma zwykle niższe oprocentowanie niż karty kredytowe, a okres spłaty można wydłużyć do 36 do 60 miesięcy, dzięki czemu można skorzystać z niższych miesięcznych rat przez dłuższy okres.

  Kredyty konsolidacyjne są dostępne w różnych kwotach za pośrednictwem banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, prywatnych pożyczkodawców i innych instytucji finansowych. Kwota, którą płacisz i dostępność pożyczek, zależą od kilku czynników, w tym całkowitej kwoty zadłużenia i Twojej zdolności kredytowej.

  Konsolidacja zadłużenia zmienia warunki Twojego zadłużenia. Spłata zadłużenia zmniejsza Twój dług.

  Konsolidacja zadłużenia a rozliczenie zadłużeniaRozliczanie długów to kolejna popularna forma umorzenia długów, ale różni się ona znacznie od konsolidacji zadłużenia. Dzięki konsolidacji zadłużenia nadal spłacasz całkowitą kwotę zadłużenia. Korzystając z programu spłaty zadłużenia, próbujesz zmniejszyć całkowitą kwotę długu, który jesteś winien, negocjując z wierzycielami.

  Jak kwalifikować się do kredytu konsolidacyjnegoKonkretne wymogi dotyczące konsolidacji zadłużenia różnią się w zależności od pożyczkodawcy, ale prawdopodobnie obejmują:

  • Zaświadczenie o dochodach
  • Historia kredytowaNiezabezpieczony dług przekraczający 5000 USDPożyczkodawcy konsolidujący zadłużenie zazwyczaj ustalają minimalną ocenę kredytową od 580 do 640, aby kwalifikować się do pożyczki.

   Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny zadłużenia

   Uzyskanie kredytu na konsolidację zadłużenia wymaga starannego przygotowania. Wykonaj następujące kroki, aby znaleźć pożyczkę konsolidacyjną zadłużenia dla swojej sytuacji:

   1. Przeanalizuj swoje zadłużenie

    Zrób inwentaryzację salda każdej pożyczki i salda karty kredytowej i przygotuj budżet i plan spłat. Twój budżet pomaga obliczyć, na jaką miesięczną płatność możesz sobie pozwolić, a plan płatności przypomina o odłożeniu potrzebnych środków.
   2. Dowiedz się, jakiego rodzaju pożyczki potrzebujesz

    Doradca kredytowy lub pożyczkodawca zajmujący się konsolidacją zadłużenia pomoże Ci zidentyfikować rodzaj pożyczki, do której się kwalifikujesz, i zapewni Ci największą szansę na spłatę. Jeśli rozważyłeś opcje umorzenia długów i zdecydowałeś się wziąć pożyczkę, musisz wybrać między pożyczką zabezpieczoną a pożyczką niezabezpieczoną.
    • Niezabezpieczone kredyty konsolidacyjne nie są zabezpieczone aktywami ani majątkiem osobistym. Jest to najpopularniejszy rodzaj pożyczki konsolidacyjnej, chociaż oprocentowanie pożyczek niezabezpieczonych jest na ogół wyższe niż pożyczek zabezpieczonych. Pożyczkodawcy opierają zatwierdzenie i stopy procentowe na podstawie Twojej oceny kredytowej, dochodu i wskaźnika zadłużenia do dochodów. Zwykle musisz mieć dobrą ocenę kredytową, aby uzyskać zgodę na niezabezpieczoną pożyczkę osobistą na konsolidację zadłużenia.
    • Zabezpieczone pożyczki konsolidacyjne zadłużenia są zabezpieczone aktywem lub nieruchomością, taką jak Twój dom w przypadku zaciągania pożyczki pod zastaw domu w celu konsolidacji zadłużenia. Zabezpieczone pożyczki osobiste mogą być łatwiejsze do uzyskania niż pożyczki niezabezpieczone, ale są one bardziej ryzykowne, ponieważ Twoja nieruchomość może zostać zajęta, jeśli nie spłacisz pożyczki. Wystąp o jeden tylko wtedy, gdy masz pewność, że możesz dokonywać stałych miesięcznych płatności. Znajdź renomowaną firmę konsolidującą zadłużenie

     Rozejrzyj się i porównaj stawki i warunki. Dowiedz się, jakich kwalifikacji wymaga każdy pożyczkodawca, aby zatwierdzić pożyczkę. Nie wszyscy pożyczkodawcy konsolidujący dług są sobie równi – skorzystaj z poniższych wskazówek, aby znaleźć legalną firmę konsolidującą zadłużenie, której możesz zaufać.

     • Sprawdź członkostwo: odwiedź organizacje, takie jak American Fair Credit Council, Financial Counselling Association of America lub National Foundation of Credit Counseling i zobacz, czy firma jest notowana. Aby uzyskać akredytację American Fair Credit Council, firma musi posiadać certyfikat w zakresie przestrzegania pewnych najlepszych praktyk w zakresie ochrony konsumentów.
     • Sprawdź recenzje: poproś rodzinę i przyjaciół o ich doświadczenia lub przejrzyj recenzje internetowe największych firm konsolidujących zadłużenie, aby zobaczyć, czego doświadczyli prawdziwi konsumenci podczas pracy z nimi. Oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych

      Stopy procentowe konsolidacji zadłużenia różnią się w zależności od pożyczkodawcy i są oparte na takich czynnikach, jak ocena kredytowa, kwota pożyczki i okres pożyczki. Kredyty konsolidacyjne mają stałą lub zmienną stopę procentową. Jeśli obawiasz się wzrostu oprocentowania pożyczki długoterminowej, kup pożyczkę ze stałą stopą. Pożyczki o zmiennym oprocentowaniu mają niższe RRSO niż kredyty o stałym oprocentowaniu, ale stopy procentowe są oparte na wartości odniesienia ustalanej okresowo przez banki. Oznacza to, że oprocentowanie Twojej pożyczki może z czasem wzrosnąć lub spaść, co stwarza niepewność finansową.

      Twoja ocena kredytowa jest zwykle głównym czynnikiem, gdy pożyczkodawca ustala, jakie stopy procentowe Ci zaoferować. Oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych waha się od 4% dla pożyczkobiorców z doskonałym kredytem do 36% dla tych, którzy mają słaby kredyt. Wielu pożyczkodawców konsolidujących zadłużenie wymaga od pożyczkobiorców minimalnej oceny kredytowej wynoszącej 580.

      Szacunkowe oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych Ocena kredytowa
      Zakres punktacji
      Szacunek APR
      Średnia APR
      Doskonały730 – 8504% – 20%14% Dobry680 – 7306% – 29%18% Targi610 – 6807% – 31%22% Ubogi300 – 61014% – 37%28% Pytania dotyczące konsolidacji zadłużenia

      Wybierając pożyczkodawcę, weź pod uwagę pełną kwotę odsetek, które zapłacisz przez cały okres pożyczki. Wybranie pożyczki krótkoterminowej zwiększa miesięczne płatności, ale zmniejsza kwotę odsetek i opłat, które płacisz w czasie.

      Jeśli skonsultowałeś się już z lokalną spółką kredytową, wypróbowałeś opcje, takie jak usługa wyszukiwania pożyczek i masz problemy z zabezpieczeniem pożyczki konsolidacyjnej, rozważ skorzystanie z pomocy agencji doradztwa kredytowego. Agencje doradztwa kredytowego oferują programy, które mogą pomóc osobom ze złym kredytem, ​​które mają problemy ze znalezieniem pożyczki.

      Czy pożyczki na konsolidację zadłużenia szkodzą Twojej zdolności kredytowej? Przy zaciąganiu nowej linii kredytowej możesz zauważyć krótkoterminowy wpływ na swoją zdolność kredytową. Jednak zaciągnięcie pożyczki osobistej w celu konsolidacji zadłużenia nie powinno mieć długoterminowego negatywnego wpływu na Twój kredyt, jeśli będziesz dokonywać płatności konsekwentnie i nie spłacać pożyczki.

      Na wyniki kredytowe ma wpływ współczynnik wykorzystania kredytu, czyli kwota kredytu, który jesteś winien w porównaniu z dostępnym kredytem. Zamknięcie rachunków kart kredytowych zmniejsza dostępny kredyt i zwiększa współczynnik wykorzystania kredytu. Wyższy wskaźnik wykorzystania kredytu może obniżyć Twoją zdolność kredytową. Możesz zostawić swoje rachunki kredytowe otwarte nawet po ich spłacie – po prostu nie dodawaj żadnego nowego lub dodatkowego zadłużenia na rachunkach.

      Ile kosztuje konsolidacja zadłużenia? Jedyny koszt konsolidacji zadłużenia jest taki sam, jak w przypadku każdej pożyczki osobistej: odsetki naliczane w trakcie trwania pożyczki oraz wszelkie opłaty za rozpoczęcie pożyczki pobierane przez pożyczkodawcę. Nie ma gwarancji, że zaoszczędzisz pieniądze poprzez konsolidację zadłużenia – możesz w końcu zapłacić więcej przez cały okres spłaty kredytu, jeśli zdecydujesz się na długi okres spłaty. Dobry pożyczkodawca lub doradca kredytowy pomaga zrozumieć warunki pożyczki i zapewnia, że ​​pożyczka, którą zaciągasz, ma sens dla Twojej sytuacji finansowej. Czy możesz konsolidować kredyty studenckie? Krótka odpowiedź brzmi: tak, ale konsolidacja kredytu studenckiego to samodzielne zwierzę. W przeciwieństwie do innych rodzajów zadłużenia, istnieją federalne programy konsolidacji kredytów studenckich.Możesz również użyć pożyczki osobistej do konsolidacji kredytów studenckich – jest to zwykle określane jako refinansowanie pożyczek studenckich.

      Czy programy konsolidacji zadłużenia działają? Tak. Zaciągnięcie pożyczki osobistej w celu konsolidacji zadłużenia jest realną opcją. Skuteczność tej metody zależy od osoby, jej zdolności i zaangażowania w spłatę nowej pożyczki. Jakie są alternatywy konsolidacji zadłużenia? Konsolidacja zadłużenia nie jest jedyną opcją, jeśli chodzi o oddłużanie. Inne popularne plany i programy zarządzania długiem obejmują spłatę zadłużenia i doradztwo kredytowe. Istnieją również rozwiązania w zakresie spłaty zadłużenia typu „ zrób to sam ”, w tym metody na śnieżkę czy lawinę. W ostateczności złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości może być rozwiązaniem dla niektórych osób.

      Jakie są najlepsze firmy konsolidacyjne w mojej okolicy?

      Znalezienie programu konsolidacji zadłużenia w Twoim mieście umożliwia osobiste rozmowy na temat dostępnych opcji. Porównaliśmy programy konsolidacji zadłużenia w Stanach Zjednoczonych, aby pomóc Ci znaleźć lokalne firmy.

      • Albuquerque
      • AtlantaAustinChicagoCincinnatiDallasDenverHoustonIndianapolisKansas CityLas VegasLos AngelesMilwaukeeOrlandoPittsburghPortlandSacramentoSan AntonioTulsaDziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera!